PDA

View Full Version : Историята ми...(Съвети ако може)



soni1202199
05-15-2008, 21:23
Влюбих се в едно момиче,не че това е нещо лошо или пък престъпно нали така,но за точно такова момиче аз само си мечтаех докато не се появи тя.Държеше се прекрасно и неописуемо страхотно.Влюби се и тя в мен и станахме гаджета.Всичко си вървеше идялно и изведнъж всичко се преобърна с краката нагоре.Тя се отдръпна,опитвах се да я разбера но тя така и не пожела да ми обясни и в последствие започнах да правя много грешки и тя се отдръпна още повече.Сега се стигна до такъв момент в който тя каза"Нека си дадем почивка" и аз естествено се съгласив в опит да я разбера и да и покажа че я обичам и че ще направя всичко за да е щаслива но уви стана още по зле.Сега незнам дали вобще ме обича и вече месеци наред съм тъжен,скарах се със всички и разруших целият си свят за да бъда с нея.Тя дори не каза нещо...Сега на моменти се държи супер мило а в други се държи така сякаш не се интересува от мен и намеква разни неща.Аз много пъти и казвах да поговорим и да разрешим най накрая всичко това,но каквото и да я питам,тя все отговаря"незнам".Всеки ден усещам как ме боли всеповече,как я обичам всеповече,но тя не ми позволява нито да продължа на пред нито да остана с нея.Все казва че имала проблеми,все се измъква по някъкъв начин... В момента се чуствам като премазан от някой валяк който минава през мен отново и отново.Аз лично немога да я напусна защото съм на мнението че обичаш ли някой го обичай до край,и самата мисъл да я зарежа ме кара да се самоубия.КАКВО ДА ПРАВЯ!?!

П.С.Някой може да кажат"ти си мъж,я се стегни малко."аз пък мога да кажа че това че съм мъж не означава че нямам чуства.И съм прекалено различен от другите,затова ако мислите да ме съдите по добре не пишете че ми е достатъчно трудно и не искам да се ядосвам за глупости.

BaiboCo
05-15-2008, 21:31
Ем па да те съсвестваш искаш, ем па и да не те хранят... Нема такива работи. Съвет не мога дати дам, щото за мен проблема можеш и сам да си го решиш, ма не искаш явно. Ше ти мине споко.

sodomicdream
05-15-2008, 21:39
Чувал ли си някога за израза "не те обичам, но без теб не мога"?
Е... Същото е и при твоето момиче - толкова е свикнала с теб, че не иска да се разделяте, но е само това.

MiMcHeToOo
05-15-2008, 21:55
Момичето просто не иска да е с теб и ти го казва по заобиколен начин. Продължи напред, закрепи света си колкото и трудно. Живота продължава с или без нея! Успех :)

techCandy
05-15-2008, 22:05
Недей излишно да се самонавиваш, сигурно ти е тежко, сигурно наистина
си мислиш, че искаш да се гръмнеш, обаче веднъж тръгнеш ли по пътя си без нея, ще видиш, че не е толкова страшно. На колко години се, че си решил да я обичаш до край. Какво, решил си, че искаш за нея да се ожениш и с нея да рпавиш семейство. Горе главата, още толкова много жени бродят по света и те чакат, не си губи времето с тази, ами отивай при тях...

VerryBerry
05-16-2008, 06:09
Може би връзката ви наистина се е изчерпала..и тя просто се опитва да си тръгне без да те нарани.Разбери я и я остави на спокойствие,ще намериш друга и ще си продължиш живота ;)

brokenhearted_
05-16-2008, 06:10
Жалко,че никой не може да чуе и позицията на момичето.Аз пък не съм 100% сигурна,че го прави,защото й е писнало или иска да се разделят,а може би с тази почивка иска да усетят липсата си един друг и да утвърдят чувствата си.Когато си почти непрекъснато с един човек свикваш толкова с него,че в един момент сякаш сте даденост един за друг,а това не е приятен момент.Може би тя очаква реакция от теб.
Когато на мен ми се случи такова нещо го направих не защото не го обичам,а защото се уплаших че сме си писнали,че се приемаме за даденост,нещото от което най-много сте страхувах.
Вместо да искаш съвети от хората тук,повечето от коrто ще ти кажат "Зарежи я бате,тая е курва и нз какво иска", по-добре намери момичето си и й покажи колко много я обичаш,така че да се почувства сигурна и да няма нужда от почивки.Не стой безучастен. ;P

KARELIA
05-16-2008, 07:34
Ako si i kazval kak se 4uvstva6 i tq vse o6te se darji taka,prodaljnieto na tazi vrazka 6te naranqva i dvete strani.Vav vsqka vrazka ediniqt dava pove4e,no pri tvova polojenie tq mai se e otdrapnala pove4e ot neobhodimoto koeto me vodi do izvoda 4e kraq se vijda.Moje da pravite o6te i o6te opiti da se saberete i pak da ne tragva.Moq savet e da se izqsnite i ako se nalaga da slojite krai na tazi boleznena vrazka.

soni1202199
05-16-2008, 08:12
Хора знам че живота ми после ще продължи и ще си намеря някоя друга.Но аз не искам друга,и всепак ако тя не е щаслива с мен ще се разделим,но много пъти съм опитвал да говоря с нея и да се изясним а пък тя или ми се ядосва или пък просто казва "Незнам","имам много проблеми в момента"Преди няколко дни я попитах дали иска да сме заедно,а тя ми отговори в"Точно сега не,защото немога да се отдам напълно на това."пък след това я питах дали поне за напред има някъкъв шанс да сме заедно,и тя си замълча.Всичко това ме кара да мисля че не иска да сме заедно но когато направя стъпка назад и реша че е по добре да я оставя,тогава тя сама започва да ме търси и се държи някъкси ужасно влюбеено и показва че ме обича.Както казах се полчава нито напред,нито назад.Аз естествено искам да чуя и неиното мнение и какво тя смята но уви все нестава.Опитвам се да не стоя безучасно но пък все се получава така че излизам виновен заради това че съм опитал да направя нещо или да я разбера.И всепак накрая на мен ми е супер тъжно вече от доста време и незнам как точно да постъпя.Казва ми че разбира и че и показвам колко много я обичам.Скапах си живота за нея и не съм съжелявал нито за мик.Но сега се чуствам прецакан отвсякъде.

П.С. BaiboCo всеки може да започне да псува или да говори глупости.Но нужно ли е всичко това.Не може ли в днешно време да се говори нормално и човешки?!?

vvs_go
05-16-2008, 08:28
покажи и че си скъпа стока на пазара демек че не си подметката без достойнство което си показвал последните месеци как да направи6 това в 7 бързи стъпки:
1.намисля6 си приятелка позната роднина която е много яка и може да ти помогне
2 караш въпросната да ти вдигне рейтинга излизате тя ти се мазни гледа6 я влюбено и паралелно обясняваш на жена ти че тва не означава нищо
3 проблем жена ти е много заспала => кара6 някой добър приятел по голям от теб и да е такъв какъвто 6те допадне на жена ти
4 отивате на дискотека 4етиримата пи4а(сам) ти и жена ти (заедно) и мацката (сама)
5 мацката идва да ти се мазни и ти танцува6 с нея и твойта е бясна в тва време пи4а отива и кани жена ти на танц тя напук на теб се навива
6 връ6та6 се поздравява6 пи4а и почвате да си говорите за коли, жени, це ес итн като игнорирате жена ти
7 си4ко е ок

aHeJlua
05-16-2008, 10:04
може да прозвучи малко рязко ама .. стегни се бе! и ти и аз и всички знаем че още мн хляб имаш да ядеш .. че тфа няма да е последната.. ся кфо ще си режем вените като емотата ли.. :o айде без глупости..

soni1202199
05-16-2008, 13:30
Еми то се свърши вемче така че...Обичала ме но незнаела дали ще се получи и все такива неща.Никога не се е получавало при мен втори път такаче направо се отказвам и тва е.Аз пък мисля че със желание всичко се постига но....Явно напразно съм си прецакал живота.Всепак благодаря за помоща.

Lucho
05-16-2008, 13:43
Споко,man ! Бройки - много,гаджета - също...ще се оправиш и ти някой ден 8)

GregoryHouse
05-16-2008, 14:26
Зарежи я...или имаш по-добра РЕАЛНА алтернатива...? щом се оптдалечавате по добре няма да става...остава само болката за теб...двойна доза...не бъди мъж, а бъди човек и използвай инстинкта си за самосъхранение...

5StaR
05-16-2008, 14:28
скарах се със всички и разруших целият си свят за да бъда с нея.Тя дори не каза нещо...

Da eto tuk osuznava6 kolko si prost.

ps. ako si se skaral s priqteli zaradi neq si mn mn prosto jivotno

Lucho
05-16-2008, 14:36
Еми то се свърши вемче така че...Обичала ме но незнаела дали ще се получи и все такива неща.Никога не се е получавало при мен втори път такаче направо се отказвам и тва е.Аз пък мисля че със желание всичко се постига но....Явно напразно съм си прецакал живота.Всепак благодаря за помоща.

Съсипа си живота за едно момиче ???
на какво е способна любовта само.. :( :( :(

yuyuto
05-16-2008, 14:46
Абе не е дошъл краят на света... Споко... :P :)

soni1202199
05-18-2008, 19:20
Еми то се свърши вемче така че...Обичала ме но незнаела дали ще се получи и все такива неща.Никога не се е получавало при мен втори път такаче направо се отказвам и тва е.Аз пък мисля че със желание всичко се постига но....Явно напразно съм си прецакал живота.Всепак благодаря за помоща.

Съсипа си живота за едно момиче ???
на какво е способна любовта само.. :( :( :(


Моята любов може да стигне и до много по далеч.Стига някой да го оценява,аз мога да направя всичко и то говоря абсолютно сериозно.

Искам да питам нещо.Защо някой хора като видят че става по трудно решават така да се каже да си вдигат чуковете,а не се опитат да се постараят повече.Според мен ако повече хора се стараеха да съхранят връзката си,то щеше да бъде много по добре.

paranoia
05-18-2008, 19:28
vij spored men ne ste 6tastlivi zaedno prosto,no puk 4ovek edin put v jivota si obi4a istinski,nz dali tq e 4oveka,no spored men trqbva da pogovorite,tfa e edinstveniq na4in da razbere6 tq kakvo 4uvstva,ako ne te obi4a,razdelete se,rano ili kusno 6e nameri6 istinskata lubov :)

soni1202199
05-18-2008, 19:33
Ами аз много пъти съм се опитвал да поговоря с нея но тя все се ядосва и започва да извърта думите ми и излеза че все едно съм сказал едно намекнал съм второ а съм си мизлил за трето нещо.