PDA

View Full Version : Идеи за нещо оригинално за бал



psihqsala
05-15-2008, 21:48
Значи всичкии ще се издокарат с някви роклички на бала си(който за мен е догодина),но аз не смятам да го правя,някак си..не е в мой стил. Какви идеи за нещо по-нестандартно ще дадете? Нещо секси? И предизвикателно(е,не курвенско) и което да впечатлява,абе въобще готинко? Вие с роклички ли бяхте(ще сте)? Мен нещо не ме влече идеята...та дайте снимки с яки идеия за това как да се облечем на абитюрентския бал,но не и рокля... :P

BaBy_bS
05-16-2008, 03:54
ами той бала-за момичетата е точно това,рокли,прически,и всякакви други глезотийки.аз завършвам другата година и не съм гледала въпроса от гледната то1ка,като твоята :P

psihqsala
05-16-2008, 06:55
Ами хубаво,ама аз не обичам да се правя на някаква принцеска..всички тези префърцунени неща..предпочитам нещо по-запомнящо се. Като всички са с рокли,аз как ще се октроя? Не е и в мой стил носенето на рокли,така че моята гледна точка си е такава и едва ли ще я променя и просто си търся набор от идейки. :)

nightelf4e
05-16-2008, 08:03
ами и аз много не харесвам идеята за това всички да се издокарат с едни огромни роклища с обтъчи и такива неща..накъдето погледнеш-еднакво..и всеки е толкоа направен че никой не се откроява :-D ...преди време бях видяла в моето училище едно момиче със къса ролкичка съвсем лека таква..почти прозрачна..абе много финна със крила на гърба..крилца на пеперуда.. :grin: и гримът и беше като на фея някаква..ама много добре изглеждаше понеже не беше натруфено..много семпло направено а тя беше финна сладурана с една къдрава руса косичка..беше много сладко...та мисля че варианта да се пъхнеш в някаква идея е добър..не просто да се издокараш..аз даже мисля да не слагам обувки с ток..по-скоро си мисля за сандалки с лентички до коляното от онези дето са без подметка..просто ниски и равни..знам ли..аз съм догодина :)

AliceSw
05-16-2008, 12:45
хаха, да бе, и аз така говорех...като ви опре до главата и видите каква липса е на интересни небални рокли...при това година роклите са що-годе много...та моята идея си беше ретро класика...къса рокля (до коляното) обикновена, без дантели и панделки, платът да има шарка черно и бяло...точки, спиралки, фигурки, каквото и да е...обаче не си намерих, а в моя град нямаше никакъв шанс да ми я ушият...уотевър...идеи - колкото искате, шанс да ги изпълните - никакъв

skatemore
05-16-2008, 13:54
Ами хубаво,ама аз не обичам да се правя на някаква принцеска..всички тези префърцунени неща..предпочитам нещо по-запомнящо се. Като всички са с рокли,аз как ще се октроя? Не е и в мой стил носенето на рокли,така че моята гледна точка си е такава и едва ли ще я променя и просто си търся набор от идейки. :)

ти пак може да си с рокля и да се откроиш 8)

Jamalska
05-16-2008, 15:56
Е са по магазините пусаха яки по-семпли роклички.жалко че вече си взех моята.

hrisence
05-16-2008, 18:42
и аз искам нещо по- обикновено от роклите с обръчи, цвтенца и т.н. ама на мен ми остават още 4-5 години :D
късмет. ако искаш си скицирай нещо и може да дадеш на шивач/ка като й обясниш какво точно искаш

Ivalinka
05-17-2008, 21:15
не давам идеи..пазя ги за моя бал...но все пак можеш да дадеш на някой художник да направи нещо интересно с роклята .....аз мисля нещо подобно :)