PDA

View Full Version : МНГО ВИ МОЛЯ ДА ПОМОГНЕТЕ РАБОТАТА Е МНОГО СЕРИОЗНА!!!!!!!!!



juchoche
05-15-2008, 22:40
ами там е работата че от време на време смарках амфети не сам смаркала от 3 седмици но маика ми нещо ме е надушила имахме далги и обширни разговори и сега иска да ми прави тестове всеки ден. МОЛЯ ВИ Кажете ми някакв начин по който да не разбере защото хване ли ме ще ме сасипе...аз не сам зимала от 3 май дали ми се е изчистил организма...аз и казах че сам пробвала преди много време защото зн че теста излиза положителен дори 6-до9 месеца ако си зимал преди тфа.какво да правя обмислях план да зимам чужда орина ама малко кофти да кажа "дай малко урина на някой приятл" :? :? МОЛЯ ВИ НЯКОЙ АКО МОЖЕ ДА ПОМОГНЕ ДА ПИШЕ :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Boni_bon
05-15-2008, 23:15
ами мацко разреди я с повече вода.. една приятелка така направи и излезе отрицателно а предния ден беше друсала :-D успех :)

BaBy_bS
05-16-2008, 03:53
до колкото знам от моите доста добре запознати познати-амфетите се изчистват най-бързо,така че влачи още малко майка си,кажи й че нямаш време,имаш да учиш бля бля и така.и все пак наркотиците не са хубаво нещо-не те поучавам,само казвам.успех

juchoche
05-16-2008, 04:43
ami opitah se da se izmakna ot situaciq ama uj neska iska da mi pravi testa v nas i ako zn 4e nqma da vleze s mene v wc 6te zema 4uja da orina.. ina4e neska zimam nekvi hap4eta da pi6kam pove4e i dano da ne e polojitelen 4e... :( :( :( :( :o :o :o :o

comics
05-16-2008, 05:07
ами там е работата че от време на време смарках амфети не сам смаркала от 3 седмици но маика ми нещо ме е надушила имахме далги и обширни разговори и сега иска да ми прави тестове всеки ден. МОЛЯ ВИ Кажете ми някакв начин по който да не разбере защото хване ли ме ще ме сасипе...аз не сам зимала от 3 май дали ми се е изчистил организма...аз и казах че сам пробвала преди много време защото зн че теста излиза положителен дори 6-до9 месеца ако си зимал преди тфа.какво да правя обмислях план да зимам чужда орина ама малко кофти да кажа "дай малко урина на някой приятл" :? :? МОЛЯ ВИ НЯКОЙ АКО МОЖЕ ДА ПОМОГНЕ ДА ПИШЕ :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
Защо не? Няколко месеца 1 познат ме караше да му давам проба.
Той си пушеше марата, пък тестът излизаше отрицателен

shady^baby
05-16-2008, 05:58
Пий повече вода преди да си направиш теста,няма на 100% да доведе до отрицателен резултат, но поне разрежда урината...а иначе пробвай наистина да смениш урината или да я разредиш...и успех

zay4e
05-16-2008, 06:35
A ne misli6 li 4e e nai-dobre (za teb) da spre6 da vzima6 tiq gluposti :o :x :(

AICHKA
05-16-2008, 06:50
Kak si prowalqte jivota prosto ne e istina...

jujulinkaa
05-16-2008, 07:05
A ne misli6 li 4e e nai-dobre (za teb) da spre6 da vzima6 tiq gluposti :o :x :(

+1 кажи на майкати цялата истина и се откажи от тия амфети !

Naman07
05-16-2008, 07:06
Kak si prowalqte jivota prodto ne e istina...
Indeed +1

_butterfly_
05-16-2008, 07:17
Kak si prowalqte jivota prodto ne e istina...

kateto_sladkata
05-16-2008, 13:34
A ne misli6 li 4e e nai-dobre (za teb) da spre6 da vzima6 tiq gluposti :o :x :(

+1 кажи на майкати цялата истина и се откажи от тия амфети !

+1

Verliebt_Maedchen
05-16-2008, 15:43
много ми е жал за теб просто... :(

sweatkiss
05-16-2008, 16:46
:) Ами аз ти препоръчвам да и кажеш истината и да спреш с тея глупости... :) Това е моят съвет ,а ти си прави каквото искаш...

LovePoisoned
05-16-2008, 16:56
много ми е жал за теб просто... :(
+ 1

Synthetic__
05-16-2008, 17:56
бил съм в такова положение и използвах белина теста беше отрицателен но аз не бях зимал нищо от месец...в никакъв случей недей и казва истината поне аз на моята не бих и я казал щото нейните разбирания са мн застарели и едва ли не от тва че 1 път съм жулил ше ме прати в комуна ако е сигурна.По принцип спортуването и пиенето на мн течности допринасят за изчистването на урината от наркотици, но това помага ако знаеш че ше ти праят тест след 1-2 седмици...

batkodoki
05-16-2008, 21:22
всичко това са прзни приказки и илюзорни надежди!

ако Майка Ви знае какво иска и ако знае как да го поиска - ще получи удовлетворителен резултат.
днес съществуват /скъпи/ тестове, доказващи беапелационно употребата на всички психоактивни вещества за произволен период време назад. не всички от тях имат доказателствена стойност пред съд - но не в това е проблема.
просто седнете с Родителя, говорете, ревете и обещавайте в стил "никога повече няма......" за да не се окажете в позицията на предварително загубилия

Pepincetyy
05-17-2008, 09:43
A ne misli6 li 4e e nai-dobre (za teb) da spre6 da vzima6 tiq gluposti :o :x :(

+1 кажи на майкати цялата истина и се откажи от тия амфети !

+1
+1

miteto
05-17-2008, 15:39
Мисля, че баткодоки приключи темата :)

o0ps
05-17-2008, 15:44
Амфетите се изчистват най-бързо. Пък и тя майка ти не може ВСЕКИ ДЕН да ти прави тестове така че спокс. Пък и не виждам нищо лошо да поискаш от някой приятел назаем хаха, мен ако ме помолят ще помогна. 8-)

kalinadelinda
05-17-2008, 20:50
ama seriozno poiskaj a i kato widi6 naprimer 4e nqma drug izhod ... uspeh

MalthazaR
05-21-2008, 09:33
Моето мнение е да спреш да взимаш тия простотий. Сигурен съм че можеш и без тях! Но за да не те надуши майка ти, най-добре поискаи урина от някой твои приятел. Ако са ти ИСТИНСКИ приятели ще те разберът.