PDA

View Full Version : Тъпа работа..



az17
05-16-2008, 12:07
Ами имам си приятелка от известно време,много съм влюбен в нея обичам я страшно много.Но има някакъв проблем,а незнам какъв е има още две момичета смисъл те са минало,бях с тях преди сега съм с това момиче и съм щастлив.Ама това минало си е там и ми пречи.Имам една бивша с която имаме много дълга история и сегашната ми приятелка знае даже си пишат чат пат.. и тая бивша е казала на мойта ако не ми разбие сърцето и не ме нарани щяла да направи всичко възможно да сме се разделили.Защото знаела че още съм я обичал и имала влиание над мен и винаги когато ме поискала можела да ме има и някакви такива.Незнам дали е така защото тя ми е приятелка и е първото момиче което съм обичал пък и за 3 години сме късали 100000 пъти и вчера бях с нея навънка и си лафехме цяла вечер и беше супер яко.А освен това има едно друго момиче което също бях мн влюбен в нея познавам я от 8 месеца и всичко беше мн гадно между нас,но се случва понякога да мисля за нея и има неща които ми напомнят за нея.Та проблема ми е че нямам представа какво да правя обичам приятелката си,но тя ми няма никакво доверие,защото съм я лъгал не веднъж и то за всякакви малки и големи неща спал съм с други докато сме били заедно,а бе всякакви неща и тя сега не ми вярва че я обичам че е единствена за мен и понякога даже си викам сигурно е права защото ми е гадно момичето което обичам да не ми вярва.А също не съм сигурен дали това е любов де не ги разбирам много тея неща.. не спирам да мисля за нея и ми липсва когато не сме заедно все по телефона говорим незнам страх ме е да не и омръзна бързо защото мисля че я обичам ама не съм сигурен дали това е любов защото бившата ми казва че това не е любов и т.н .. а тя неиска да се съберем а просто иска да ме нарани и тя незнае защо .. защото не аз и разбих сърцето не аз я оставях а все тя мен ама .. глупава работа ..

BeautifulWorld
05-16-2008, 12:20
Щом осъзнаваш, че бившата иска само да те нарани, защо продължаваш да й се връзваш? Момичетата сме такива - дори когато вече не обичаме даден човек и не искаме да сме с него, пак ревнуваме и ни е трудно да виждаме, че е щастлив с друга. Не бива да се поддаваш. А това, че бившата ти казва, че със сегашната не е любов, нищо не значи - тя ли знае какво чувстваш или ти? Ти сам каза:

много съм влюбен в нея обичам я страшно много
Разбирам защо приятелката ти ти няма доверие - и аз не бих ти имала, особено след изневяра. Защо й изневери - замисли се над това - нещо ти липсваше във връзката с нея ли? Беше пиян?
За това, че можеш да й омръзнеш, не се притеснявай, трябва да внимаваш да не й омръзне да я лъжеш, тоест да СПРЕШ да я лъжеш - една връзка се гради на взаимно доверие.
Пожелавам ти успех :-)

Lucho
05-16-2008, 12:34
Ами относно бившата, ще ти каж само да седнете и да си поговорите много хубаво,и да и обясниш как стоят нещата и я разкарваш... :-o А за да имате доверие,просто и докажи че я обичаш...мисля че ти сам най-добре ще знаеш какво да направиш.. :)

MiMcHeToOo
05-16-2008, 13:07
Ебати сапунения сериал. Аз не знам кво правиш с момиче, което ти няма доверие. Що не ги заебеш и трите и не си намериш ново момиче, което няма да лъжеш? Така ше е най-добре за теб.

Lucho
05-16-2008, 13:09
Ебати сапунения сериал. Аз не знам кво правиш с момиче, което ти няма доверие. Що не ги заебеш и трите и не си намериш ново момиче, което няма да лъжеш? Така ше е най-добре за теб.


:? :? :? :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :? :? :? :? :razz: :razz: :razz:

Дръж ги и трите в напрежение,играй си с тях, и когато хептен ти писне ги зарязваш...то се вика за всеки влак си има и пътници,а ако си празен влак има милиони,много,безбройно много гари с много пътници..


:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

VinDiesel
05-16-2008, 13:39
Бла бла бла тая твойта бивша дето иска да те раздели има чувства към теб сигурен съм :) Ако си обичаш сегашното гадже се промени и й докажи че може да бъдеш сериозен и да ти има доверие...

5StaR
05-16-2008, 14:30
sled kato pro4etoh sumati useless crap moga da ti kaja da se grumne6

az17
05-16-2008, 16:08
Ami tova momi4e e novoto smisiul imah 6ans da hoda tama s drugi ama vikam ai novoto i preebah i s neq ne6tata .. mnogo q obi4am i mi lipsva mnogo dneska ne sme se zasi4ali ii mi e nekfo kofti bez neq samo po telefona ama ytree :grin: :grin: :D obi4am q mnogo ludo vliuben sym v neq.. a puk i 3-te imat o6te 4uvstva kym neq az obi4am samo ednata no.. 4at pat mislq i za drugite 2 i neiskam po nqkyf na4in da preeb ne6tata s moito momi4e ;(

GregoryHouse
05-16-2008, 16:09
Абе момчето мечта ти не беше ли един тип дето бая спорехме преди? Ако си ти дати чета темата и да почваме наново... :D

az17
05-16-2008, 16:12
Apf brat ne pomna :D mojee i az da sym mojee i da ne sym :-P

VliUbenA v jIvoTa
05-17-2008, 10:51
Ami pokaji na priqtelkata si 4e 6te si samo s neq i s nikoq druga i 4e q obi4a6.I az da bqh i az nqma6e da ti vqrvam napravi taka 4e da ti vqrva pak!!

alex_devv
05-17-2008, 16:17
правилно

enola
05-17-2008, 17:23
Ебати сапунения сериал. Аз не знам кво правиш с момиче, което ти няма доверие. Що не ги заебеш и трите и не си намериш ново момиче, което няма да лъжеш? Така ше е най-добре за теб. +1

ivetoOo
05-17-2008, 19:21
Вий луди ли сте бе :razz: той не ги може тез екстри :razz: :razz: на него му дай да лъже и да си измисля леле най-големия :-P