PDA

View Full Version : Връзка от разстояние



BeautifulWorld
05-16-2008, 12:13
Искам да помоля хора, които са имали (или имат) връзка "от разстояние", да разкажат историята си. Колко често се виждате/виждахте, това, че се виждате рядко, вреди ли ви, засилва или отслабва чувствата и т. н.

Lucho
05-16-2008, 12:35
От опит мога да ти кажа че реалната връска е по-готина отколкото тази от растояние..[/i]

Sunny_stz
05-16-2008, 12:36
Az!S priqtelq mi jiveem v razli4ni gradove,ot kakto go prieha da u4i.Toi v Sofiq,az v Stara Zagora,no vupreki tova gledame da se vijdame po4ti vsqka sedmica i ni e mnogo hubavo zaedno.Purvona4alno mi be6e ujasno trudno da svikna ,no sega mi e dobre.V na4aloto naistina e mnogo trudno.Razstoqnieto ne pre4i na vruzkata spored men ,no trqbva da ima silni 4uvstva naistina..Nadqvam se i vie da se spravite s tva!Vse pak Bulgaria e malka.Uspeh!

MiMcHeToOo
05-16-2008, 13:01
Аз имам такава връзка и мога да ти кажа, че всичко си е наред. Обичаме си се, виждаме си се. Ако има чувства разтоянието няма да попречи.

Lucho
05-16-2008, 13:12
Аз имам такава връзка и мога да ти кажа, че всичко си е наред. Обичаме си се, виждаме си се. Ако има чувства разтоянието няма да попречи.

Пречи,пречи... :?
При положение че има много стръв за кълване....няма що да стиш с кръстени ръце.На мен братовчед ми си беше хванал гадже,но после тя замина за англия и 7 години се "Обичаха.." и в един момент се оказа,че тя си живее там с друг,оженила се е....
А братчед ми си стои тука,чака я,обича я...
Не съм съгласен с вас !

MiMcHeToOo
05-16-2008, 13:13
Аз имам такава връзка и мога да ти кажа, че всичко си е наред. Обичаме си се, виждаме си се. Ако има чувства разтоянието няма да попречи.

Пречи,пречи... :?
При положение че има много тръв за кълване....няма що да стиш с кръстени ръце.На мен братовчед ми си беше хванал гадже,но после тя замина за англия и 7 години се "Обичаха.." и в един момент се оказа,че тя си живее там с друг,оженила се е....
А братчед ми си стои тука,чака я,обича я...
Не съм съгласен с вас !

Ми.. При всеки е различно... А тая дето е била гаджето на братчед ти - ебати тъпата патка :?

Lucho
05-16-2008, 13:23
хм...по-добре ще е да я наречеш хитра лисица,в случай братвочед ми се оказа тъпия паток... :-x

MiMcHeToOo
05-16-2008, 13:24
хм...по-добре ще е да я наречеш хитра лисица,в случай братвочед ми се оказа тъпия паток... :-x

Абе все пак и тя е "леко" тъпа, щото не може така да се подиграва с чувствата на хората... Ей такива ми иде да ги хвана и да ги завра там откъдето са излезнали ...

Lucho
05-16-2008, 13:44
Абе,тя да се радва че е по Англия,досега братовчед ми нямаше да я бави...ама сега всичко с него е ок,има си друго гадже....сега аз съм пътника.... :o

GregoryHouse
05-16-2008, 14:03
Най-точно казано absolute crap...

Такова животно нема

Lucho
05-16-2008, 14:08
Най-точно казано absolute crap...

Такова животно нема

Сигурно... :o

5StaR
05-16-2008, 14:25
Такова животно нема

Bah tukmo 6tqh i az da go napi6a tva i ti vidqh posta :> agree

Sunny_stz
05-16-2008, 14:47
Аз имам такава връзка и мога да ти кажа, че всичко си е наред. Обичаме си се, виждаме си се. Ако има чувства разтоянието няма да попречи.

Пречи,пречи... :?
При положение че има много стръв за кълване....няма що да стиш с кръстени ръце.На мен братовчед ми си беше хванал гадже,но после тя замина за англия и 7 години се "Обичаха.." и в един момент се оказа,че тя си живее там с друг,оженила се е....
А братчед ми си стои тука,чака я,обича я...
Не съм съгласен с вас !

Ami edno e da ste si v Bulgariq v razli4ni gradove i vsqka sedmica da se vijdate,drugo e v drugi durjavi...razlikata e ogromna!

Lucho
05-16-2008, 14:51
Е и така не е ! Иди ти в Кулата,а гаджето ти е в Каварна....как ще се виждате всяка седмица,а ? :shock:

Punisherrr
05-16-2008, 15:10
От една година съм с момче,което живее в Стара загора,а аз съм от София. Идва (за жалост ПОЧТИ всяка седмица )...прекарваме деня заедно и след това пак си чакаме да дойде тоя хубав ден. ;) При мен нещата са наред,защото знаем,че ще дойде да живее тук скоро и това е временно положение... въпреки,че година чакане не беше приятно... Има много трудни моменти в такива връзки,но ако е истинско си струва :smt023
Абе изобщо...зависи... Зависи от хората... Зависи как стоят нещата... ако ситуацията е такава,че няма начин двамата някога да живеят на едно място.... трудно може да издържи такава връзка...

Barbie
05-16-2008, 16:28
За пореден път - зависи от хората, от чувствата, от възможностите...от ситуацията.

Приятелят ми е в София, аз уча в Милано - летя през 3-4 седмици, жунглирам с проекти и изпити, като отида при него той си пренебрегва работата и ученето...но се обичаме и всичко е наред. Не казвам, че е лесно - понякога съм пред нервна криза - тъкмо съм дошла в Милано, трябва да мисля за уроци, а единственото, дето ми е в главата, е момчето ми, което е далече. После таман съм се пренастроила, влязла съм в ритъм и съм станала що-годе продуктивна - връщам се в България, прекарвам 1-2 прекрасни седмици...и трябва да лета пак за Милано. И всичко наново - летища, раздели, очакване, завръщане...

Но не бих заменила това, което имаме с приятеля ми...за нищо на света. (Още повече цялото лято съм в България, а догодина завършвам.)

love_slancho
05-16-2008, 17:14
Имам такава връзка.Отначало беше ужасно трудно,наистина :cry: ,но рано или късно се свиква.Заедно сме вече 1 година и 1 месец и се виждаме всеки месец за по 5-6 дена.Знам,че е сравнително малко,но не можем един без друг.А като се разделяме(той като си тръгва) и двамата плачем заедно :cry: :cry: :cry: Обичаме се много.За такава връзка се иска много силна волям,макар че и аз понякога изпитвам ужасна болка без него и ми е много мъчно,направо се побърквам в такива моменти.Но за мен е по-добре така,отколкото да го оставя-тогава направо не знам какво ще стане с мен :cry: Обичкам го. :smt007 :-) :-#