PDA

View Full Version : Херпеси...



Korrnyy
05-16-2008, 13:48
Някой има ли проблем с херпесите?Излизат ми почти всеки месец! :-o Искам да отида на лекар да ми направят изследвания, но не знам какьв лекар трябва да посетя! :( Кожен или...?Родителите ми в момента не са в София.Да ги изчакам ли да се варнат или да отида сама?Всмисал трябва ли да са с мен за подписи за изследвания или няма нужда?
10х предварително :-)

BeB0_UlTrA_KiSs
05-16-2008, 15:08
Мда, отиди на кожен лекар.. :)

kocko
05-16-2008, 15:49
оф тва е мн гадно хубаво 4е аз нямам 8)

Korrnyy
05-16-2008, 17:01
оф тва е мн гадно хубаво 4е аз нямам 8)
Да :-o Не ти го пожелавам.Четох из други форуми, че сьществуват херпесни вируси и трябва да се лекуват с някакви процедури и лекарства.Аз сьм ползвала какви ли не мазила ама... :(

BlackWings
05-17-2008, 13:11
Офффф да ужасно е тва нещо , МРАЗЯ го , постоянно ми излизат и на мен разнио такива грозни гнусни мехурчета по устата... :-x
Чела съм някъде обаче , че веднъж ако ти влезе в организма тоя вирус , не може да излезе , просто си стои там и чака удобен момент да ти падне имунната система и пак да се появи. Вероятно може да се подтисне някак , но не можем да го спрем :( Да мазала съм се с какви ли не мазила , и някои от тях наистина съкращават периода през който се развива херпеса и изсъхва по-бързо , нооо май не може да се предотврати. :(
Пак казвам , само съм чела така , трябва да се пита лекар най-вероятно , за по-сигурна информация.

hottie
05-17-2008, 21:37
Имаш ли херпес си носиш това със себе си, доколкото знам. Появавя се когато ти отслабне имунната система, но най-добре се консултирай с лекар и пий повечко витамини :)

Korrnyy
05-18-2008, 16:41
Мерси!На лекар скоро ще отида :)
Попринцип ям много ама наистина много плодове!Също така пия и други витамини като Изостар и Центрум и подобни защото спортувам

dimanushka
05-18-2008, 16:44
mi az sum 4uvala 4e ne zavisi ot higiena ili razni drugi takiva. vednuj zarazi6 li se to si ostava i se poqvqva periodi4no. ne6to kato virus ama se hva6ta samo ako se celuva6 s nqkoi koito ima herpes to4no v tozi moment ina4e ne se burka. vurvi na lekar tam 6te ti kajat s to4nost kakvo e i kak e :)

Korrnyy
05-18-2008, 16:48
Мерси много.Някой знае ли някакво лекарство или мазило, което поне да ускори темпото на изчезване?

mumiikataa
05-19-2008, 08:31
на мен ми излизат от притеснение,от ядове.Най-бързо се оправят с паста за зъби...и също имаше едно на Рефан за ранички и от него минават супер бързо...