PDA

View Full Version : изпотяване



rrrtttpppddd
05-16-2008, 15:24
постоянно се изпотявам и наи вече ръцете,постоянно са ми потни от какво може да е?

kocko
05-16-2008, 15:45
о нз несум сиг но и на 1 фр му е така мн е гадно супер противно но знам 4е няма оправяне тва маи е не6то от мастните жлези несъм компетентен така4е да не пи6а само да се излагам :)

jorko_motorko
05-16-2008, 17:11
и аз го имам този проблем,говорил съм с невролог и ми каза че всичко идва от нервната система,и ако си много притеснителен като мен!!!

LovePoisoned
05-16-2008, 17:14
^ И освен това е характерно за пубертета по-обилното изпотяване (при някои хора де!) заради тестостерона, май той правеше проблема..

jorko_motorko
05-16-2008, 17:22
rrrtttpppddd да не си с наднормено тегло,че аз съм 178см и 93кг и в момента свалям защото си мисля че е от него но не съм сигорен !

rrrtttpppddd
05-16-2008, 17:56
rrrtttpppddd да не си с наднормено тегло,че аз съм 178см и 93кг и в момента свалям защото си мисля че е от него но не съм сигорен !
не не съм

batkodoki
05-16-2008, 21:24
постоянно се изпотявам и наи вече ръцете,постоянно са ми потни от какво може да е?

ПОЛ&ВЪЗРАСТ?!

_butterfly_
05-17-2008, 09:50
Купи си Одорекс део- действа против прекомерното изпотяване на ръцете или подмишниците. Използваш го веднъж на 10 дена и не се изпотяваш през това време. Продава се в аптеките.

foreverr
05-17-2008, 14:21
Тва е нормално и няма решение на този проблем-е има един малък лек-използвай рексона стик - на мен ми помага и по малко се изпотявам и мирише яко :grin:

o0ps
05-17-2008, 15:39
http://prikachi.com/files/174334H.jpg
Одорекс део

ОДОРЕКС ДЕО е предназначен за блокиране на изпотяването на дланите и подмишниците за срок от 10-14 дни при пациенти с палмарна /на дланите/ и аксиларна /на подмишниците/ хиперхидроза /прекомерно изпотяване/. Изразеното антиперспирантно действие на алуминиевия хлорид е умело съчетано с широкоспектърния антибактериален и антимикотичен ефект на метенамина и омекотяващото въздействие на глицерина, което гарантира бърз и траен контрол на хиперхидрозата и свързаните с нея усложнения. Уникалният механизъм на действие на ОДОРЕКС ДЕО блокира само свръхактивните потни жлези, без да влияе негативно върху общата терморегулация на организма.

СЪВЕТ: Три вечери поред напръсквайте измитите длани или подмишници с Одорекс Део, а на сутринта ги изплакнете с вода. Това е достатъчно за следващите две седмици, за които изпотяването ще спре. Не е необходимо да използвате продукта по-често от препоръчаното. Ако усетите, че отново започва изпотяване, напръскайте се еднократно и се наслаждавайте на следващите 10-14 дни!

Важно е да знаете, че не трябва да употребявате Одорекс Део ако имате наранявания по кожата или имате свръхчуствителност към алуминиевите соли! Одорекс Део не се използва непосредствено след бръснене или епилация на мишниците!

Мисля че вече ще ми писне да пускам едно и също мнение...

o0ps
05-17-2008, 15:41
Тва е нормално и няма решение на този проблем-е има един малък лек-използвай рексона стик - на мен ми помага и по малко се изпотявам и мирише яко :grin:
Да ще си маже ръцете с Рексона нали. И стига сте ги препоръчвали тези стикове, да не мислите че не е опитвал. Одорекс е решението!

DarknessAngel
05-17-2008, 16:17
I na mene mi se slu4va vseki den,no ne obr16tam vnimanie.Prosto se dezodorantirai pove4ko. :D

alex_devv
05-17-2008, 17:33
синдрома на потните ръце...
според теб какво може да е като е горещо времето :)

rrrtttpppddd
05-17-2008, 20:26
синдрома на потните ръце...
според теб какво може да е като е горещо времето :)
не е само като е горещо а през цялата година :shock:

neverfallinlove
05-18-2008, 11:25
А да познат проблем.С една моя приятелка двете сме така.Много се бъзикаме с това.. но все пак е нормално.Използвай това Одорекс,наистина ще ти помогне.И на мен ми помага.Но аз вече спрях да го използвам теи като не ми пречи да си ходя потна-хахахахаа.Просто нося такива блузки с такива цветки че не се забелязва.. Да и стига с тея стикове.. няма полза,освен да не мирише неприятно!Айде земаи одорекса и успехи

jorko_motorko
05-21-2008, 09:12
Здравейте! Искам да ви попитам понеже си купих днес одорекс,но не съм го използвал все още,като го използвам него трябва ли да използвам отделно рол-он за миризмата?