PDA

View Full Version : нещо за по бърз растеж на миглите



eskcada
05-16-2008, 17:39
izvinqvam se predvaritelno ,ako temata se povtarq ,no ne namerih dr .. znaete li neshto za rastej na miglite ,no da e efikasno ? blagodarq predvaritelno :-)

Модерирано от Бандитка по т.7

Mim4etooo
05-16-2008, 17:40
ot li4em opit da kaja kato bqh malka i si podstrigah miglite :D i sega sa mi mn dylgi i izviti :)

eskcada
05-16-2008, 18:01
Пуснато на: Пет Май 16, 2008 8:40 pm Заглавие:

ot li4em opit da kaja kato bqh malka i si podstrigah miglite i sega sa mi mn dylgi i izviti
i az sam 4uvala .. ,no moite sa prekaleno kasi i ako ne mi podeistva ......... :(

TopTa
05-16-2008, 19:34
ot li4em opit da kaja kato bqh malka i si podstrigah miglite :D i sega sa mi mn dylgi i izviti :)

na men mama mi gi e rejela kato malka i sega sa kato jungla :) v dobria smisul! dori i sega, sled lqtoto kogato vruh4etata na miglite mi sa isvetlqli gi otrqzvam. mislq 4e tova e nai-efikasnia metod!

o0ps
05-16-2008, 21:15
ot li4em opit da kaja kato bqh malka i si podstrigah miglite :D i sega sa mi mn dylgi i izviti :)

na men mama mi gi e rejela kato malka i sega sa kato jungla :) v dobria smisul! dori i sega, sled lqtoto kogato vruh4etata na miglite mi sa isvetlqli gi otrqzvam. mislq 4e tova e nai-efikasnia metod!
Абе как ще си режете миглите? :shock: Леле не бих си го причинила това...ами ако не израстнат? :shock:
А по темата бях чела някъде във форума че маженето с бадемово масло ги заздравявало, но доколко подпомага растежа не знам. :)

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-17-2008, 02:36
аз съм чувала че зехтина помага.. но не съм пробвала и не мога да ти кажа от личен опит .. а това със рязането на миглите ми звучи приемливо ама аз ако го направя ден два после няма да си подам носа навън :D

BeboP
05-17-2008, 05:06
Бадемово или рициново масло... За да ти е по-лесно, можеш да използваш някаква тънка четчица или пък четката от някоя стара спирала, като, разбира се, преди това си я почистила хубаво... И още нещичко - внимавай при слагането на рициновото масло специално - мнооого ще пари, ако попадне в очите! Това е :)

eskcada
05-17-2008, 05:32
blg na vsi4ki :grin:

AFT
05-17-2008, 06:45
ot li4em opit da kaja kato bqh malka i si podstrigah miglite :D i sega sa mi mn dylgi i izviti :)

na men mama mi gi e rejela kato malka i sega sa kato jungla :) v dobria smisul! dori i sega, sled lqtoto kogato vruh4etata na miglite mi sa isvetlqli gi otrqzvam. mislq 4e tova e nai-efikasnia metod!
Абе как ще си режете миглите? :shock: Леле не бих си го причинила това...ами ако не израстнат? :shock:


Сто процента ще ъ израстнат. Не знаете ли, че на децата като са малки се прави така?
Ениуей, ако не ти се занимава да ги мажеш с разни ъ работи, взимаш ножицата и клъц =) Ще пораснат много по-големи,само трябва да стискаш известно време, докато пораснат (не е много,спокойно).

marina star
05-17-2008, 06:55
ama tva s rqzaneto veno li e 6tot i moite migli sa mn mizerni

ELiTyYy
05-17-2008, 07:06
ama tva s rqzaneto veno li e 6tot i moite migli sa mn mizerni
вярно е да...
аз преди съм си ги рязала

o0ps
05-17-2008, 07:59
ot li4em opit da kaja kato bqh malka i si podstrigah miglite :D i sega sa mi mn dylgi i izviti :)

na men mama mi gi e rejela kato malka i sega sa kato jungla :) v dobria smisul! dori i sega, sled lqtoto kogato vruh4etata na miglite mi sa isvetlqli gi otrqzvam. mislq 4e tova e nai-efikasnia metod!
Абе как ще си режете миглите? :shock: Леле не бих си го причинила това...ами ако не израстнат? :shock:


Сто процента ще ъ израстнат. Не знаете ли, че на децата като са малки се прави така?
Ениуей, ако не ти се занимава да ги мажеш с разни ъ работи, взимаш ножицата и клъц =) Ще пораснат много по-големи,само трябва да стискаш известно време, докато пораснат (не е много,спокойно).
Добре на децата може и да се режат ама на тез години вече не мога да си представя да ходя с отрязани мигли... :D

Liar
05-17-2008, 11:55
Бе не се режат целите мигли а само връхчетата.И има вероятност да си останат такива каквито сте ги отразяли имайте го в предвид.

enola
05-17-2008, 12:04
Бадемово или рициново масло... За да ти е по-лесно, можеш да използваш някаква тънка четчица или пък четката от някоя стара спирала, като, разбира се, преди това си я почистила хубаво... И още нещичко - внимавай при слагането на рициновото масло специално - мнооого ще пари, ако попадне в очите! Това е :)+1

wertyusa-f
05-17-2008, 12:06
Вие луди ли сте?!В кой век живеете?Как ще си режете миглите, това е малоумщина!Пък съм и чувала, че след като се отрежат, много боде и е адска мъка премигването.Ще трябва 1 месец да спите хах.Не вършете глупости уе.....

Evanescencefan
05-17-2008, 13:04
A za kolko vreme sled otrqzvaneto izrastvat?

enola
05-17-2008, 13:33
A za kolko vreme sled otrqzvaneto izrastvat?цял живот :lol:

Evanescencefan
05-17-2008, 13:47
:D

eskcada
05-17-2008, 13:55
Сто процента ще ъ израстнат. Не знаете ли, че на децата като са малки се прави така?
Ениуей, ако не ти се занимава да ги мажеш с разни ъ работи, взимаш ножицата и клъц =) Ще пораснат много по-големи,само трябва да ст
искаш известно време, докато пораснат (не е много,спокойно).
______________________________________________-
a za kolko gore dolu vreme shte porasnat 4e te i bez tova sa mi mn malki kato gi otreja nqma da se vijdat napravo.. a ako ne porasnat shte si prisajdam nqma na4in ... :(

black_mamba
05-17-2008, 17:40
хахах и какъв е смисъла да се режат връхчетата?! :D Миглите да не растът от там :D :D :-P

eskcada
05-17-2008, 17:43
black_mamba
хахах и какъв е смисъла да се режат връхчетата?! Миглите да не ръстът от там
______________________
emi to i kosata ne raste ot vruh4etata pak i se rejat vruh4etata redovno !!! pomisli malko .a za okolo 1 mesec shte izrasnat li ili .....

_princess_
05-17-2008, 20:24
рициново масло

enola
05-17-2008, 20:54
хахах и какъв е смисъла да се режат връхчетата?! :D Миглите да не растът от там :D :D :-P косата расте по-бързо като се режат връхчетата .. по тая логика косата оттам ли расте ? :(

eskcada
05-19-2008, 08:53
k_mamba написа:
хахах и какъв е смисъла да се режат връхчетата?! Миглите да не растът от там
ami i kosata ne raste ot vruh4etata pak se rejat redovno !!!

Mim4etooo
05-19-2008, 13:01
za nai mnogo 2 sedmici 6te ti izrastat miglite osven tva ne se rejat mn a syvsem malko az moite celite gi otrqzah kat malka i sega sa si mi suoer dykgi i izvite 4e 4ak horata mi se 4udqt mn mi gi haresvat ne se ebavam :?

mumiikataa
05-19-2008, 16:29
Аз пък съм чувала, че като се отрежат миглите и после не на всички порастват...

Beb4e__to
05-19-2008, 20:14
мацка по добре не ги режи 6от после може много да съжалява6..тфа 4е на някои са са мн хубави не зна4и 4е и при теб 6е стане така...аз ли4но мойте ги мажа с витамин А и помага...на4и купува6 си едно 6и6енце витамин А (до 2лв е) взима6 4етка от стара спирала която не ползва6 измивя6 я добре да няма спирала по нея и по4ва6 секи ден по 1-2 пъти да си капва6 от 6и6енцето върху 4етката и маже6 миглите все едно нанася6 спирала дори и да ти влезе в окото няма никаква опастност...аз всяка ве4ер си ги мажа мойте и виждам резултат...пробвай и ти :)

цъкам^^белот
05-20-2008, 14:21
За сгъстяване и растеж на мигли са ми казвали, че помага рициновото масло.И от опит смея да твърдя, че наистина има ефект(полазвам го от месец и половина).Маже се всяка вечер в/у миглите в продължение на 2,3 месеца.Има го в аптеките и струва малко над 1 лев.

eskcada
05-21-2008, 20:29
mersi mnogo :grin: :grin:

_FaShIoN_
05-22-2008, 09:44
Аз от личен опит знам че рициновото масло помага,има го в аптеките и не е много скъпо,но с него те не растът толкова нагоре,колкото се сгъстяват в корените... :)

PinkFloydSound
05-22-2008, 09:54
Щом са ти толкова малки, ВЪОБЩЕ НЕ ГИ РЕЖИ!!!!!!!
И моите са такива, дори като малка са ми ги постригвали, но резултат-никакъв, сега са доста мънички, което яко ме дразни. :oops:
Послушай съвета на Beb4e__to, купи си шишенце с витамин А, и аз мисля да го направя.

AnIcHkAtA
05-22-2008, 09:56
Мойте мигли не са за оплакване-дългички са ми и не са ми ги рязали като малка.Аз преди време си ги рязах и не пораснаха изобщо...добре че не одрязах мн :D и тфа действа супер индивидуално с рязането.Имам една фр дет на нея и станаха цяла гора като ги одряза.А за витамин А незнам, не съм пробвала

Lorraine
05-23-2008, 06:02
Бадемовото масло на Икаров е супер-действително стават по-гъсти и дълги,но се иска време

DaMn_FiNe_BiTcH
05-27-2008, 19:52
Лелее мерси мн вие сте диаманти напр...Аз като бях малка 4ти клас си спомням видях една пиятелка ди си ги реже и аз ест да не остана назад и аз така и те п1к наист пораснаха...Попринцип никога не с1м се оплаквала,за6тото мойте досега са били много г1сти и извити.Оба4е от известно време си слагам мн силна спирала явно и тя "лееки4ко" ги спл1стява и всяка ве4ер като я трия ми падат поне по 5-6 от око и си мисля 4е ако прод1лжавам така 6те взема да остана без никакви и всеки ден си казвам:"Хайде днеск 6те ги оставя малко без спирала.."ама като ги видя в какво с1стояние са не мога да не си сложа и то моето стана,4е естественото(единственото хубаво-миглите ми) си го прецаках заради спиралата.Ама сега 6те пробвам с витамин А или рициново масло както казахте,дано да помогне :) Мерси мн

teamaria
04-13-2011, 21:31
Подрязването на миглите е възможно най-лошият избор. :shock: После растат с месеци.Ако някой все пак си ги е отрязъл,като мен едно време,веднага да си купи Тривитаминол,много помага.Аз ги подрязох моите много брутално,после чаках около 2 месеца и повече да ми пораснат без резултат.Взех си витамин А,но нямаше ефект.С Тривитаминола ми пораснаха за месец и половина пак същите дълги като преди. :grin: ЗАТОВА НЕ СИ РЕЖЕТЕ МИГЛИТЕ!!!!!!!

teamaria
04-13-2011, 21:33
Тривитаминолът помага също и ако капят :)

SUNinTHEsunset
04-14-2011, 07:30
Бадемовото масло помага за сгъстяване на миглите,но не знам дали подпомага и за растежа.

hrisana
04-14-2011, 10:34
Щом са ти толкова малки, ВЪОБЩЕ НЕ ГИ РЕЖИ!!!!!!!
И моите са такива, дори като малка са ми ги постригвали, но резултат-никакъв, сега са доста мънички, което яко ме дразни. :oops:
Послушай съвета на Beb4e__to, купи си шишенце с витамин А, и аз мисля да го направя.

моите също са рязани, и до сега са си мънички и много се нервирам заради това :-k по-добре си купи нещо с което ще ти пораснат витамин А :)

teamaria
04-14-2011, 10:48
Витамин А не помага,а ако има ефект,е много бавен.Аз пробвах какво ли не,само Тривитаминолът ми помогна.Всяка вечер си слагах с четка от спирала,въобще не вреди на очите.Има невероятен ефект и за коса

anonim4e2
04-15-2011, 10:31
как си слагате тривитаминол по миглите бе моми4ета?аз само за коса го използвам.ако това ти попадне в окото...вие как го нанасяте?по колко време се стои?
ами ако има обратен резултат?
много въпроси станаха :D

xSANYAx
04-15-2011, 10:44
za nai mnogo 2 sedmici 6te ti izrastat miglite osven tva ne se rejat mn a syvsem malko az moite celite gi otrqzah kat malka i sega sa si mi suoer dykgi i izvite 4e 4ak horata mi se 4udqt mn mi gi haresvat ne se ebavam :?

Окей,качи снимка на миглите си да видим,защото на мен лично ми се струва,че се ебаваш с хората нарочно,за да ти повярват и да си съсипят миглите.. качи снимка да видим как така са ти супер дълги и извити!