PDA

View Full Version : Придобивки пролет-лято 2008



Infinity
05-16-2008, 18:32
Мисля че във форума няма такава тема и също така смятам че за всички ще бъде интересно да коментират и показват своите нови покупки!Нека всеки който си е купил нещо ново за предстоящото лято да го снима и качи във форума! :P Надявам се темата да бъде интересна! :-)

AliceSw
05-16-2008, 18:43
доста неща съм напазарувала, защото ми се налага...все едно ми е каква е модата, но както и да си облечен, все ще вземеш каквото има по магазините, тъй де, модерни парцалки, все пак упорито избягвам, само с обувките не ми се отдава...

LovePoisoned
05-16-2008, 18:44
Абе не държа чак толкова. :D В смисъл... променливо настроение. Понякога съм по модата, друг път - както ми скимне.

А последната ми придобивка бе зелен топ, много ме кефи, на KikiRiki е, струваше 19 лева. Снимка... ъм, мързи ме.

_princess_
05-16-2008, 19:28
тези, които се водят само по модата нямат ИНДИВИДУАЛНОСТ! а в днешно време най-гадното нещо е да си един от купа! Е сори, ама аз не съм от купа и се обличам както си ми е кеф! последно си купих една розова рокличка много късичка и сладка :-)

_FaShIoN_
05-16-2008, 19:35
Зависи,яко ми хареса нещо от новата мода си го взимам,ако не нещо друго...но в крайна сметка си взимаме това което ни предлагат магазините.... :) :D

TopTa
05-16-2008, 19:36
gledam da sam moderna no i originalna :)

Kurvata
05-16-2008, 19:38
Не винаги,зависи от настроението ми,но повечето пъти следвам модната тенденция.Последно си купих едно много сладко жълто потниче :-)

Carmen_Kass
05-16-2008, 19:58
Никога не се обличам модерно.Мразя да си купувам дрехи които са във всички магазини еднакви.Например сега жълто,зелено,лилаво...Бляяя хххх.Винаги се отличавам от другите със собствен стил.А и много често си взаимстам модели от големите имена в модата.

Pepincetyy
05-17-2008, 08:57
Зависи,яко ми хареса нещо от новата мода си го взимам,ако не нещо друго...но в крайна сметка си взимаме това което ни предлагат магазините.... :) :D
+1

kuklichka_bg
05-17-2008, 10:59
az ne obicham da sam mnogo eleganta i naglasena pak i nqmam vreme za tova :}}} i ne gledam da sam moderna :}} ne bih se oblqkla s polovinata dre6ki det sa v magazinite

sexa_na_kompleksa
05-17-2008, 14:05
Не следвам модата, купувам си такива дрехи, каквито ми харесват.
За лятото още нищо не съм си купила - имам си някои дрехи от миналата година, а и майка ми ми праща от Италия. Трябва само да си купя някакви обувки.

Seducti0n
05-17-2008, 14:12
Обличам дрехи които ми харесват и които ми стоят добре.
Не винаги актуалните модели обувки и дрехи ми допадат, но ако нещо ми харесва си го купувам, независимо от това дали е твърде прееспонирано.
Всеки човек е уникален и единствен сам по себе си.Тоест, по улицата, може да има още 200 човека със същите като твоите дънки, но именно ти да изглеждаш различно.Защото начинът по който седи една дрега, зависи пряко от самият и притежател. :)

buttertoast
05-17-2008, 15:07
Свободна пола до коленете.
Мразя модата...както сега например е модерно жълто и зелено,така днес с една аверка преброихме по центъра 14 момичета със зелени панталони и жълти блузи и обратно.. ддз,липсва им индивидуалност на тея хора и тва ме дразни.

fiama
05-17-2008, 15:07
Сляпо по модата не се обличам. Малко от модерните за този сезон цветове ми седят добре. Дрехи не си купувам често, а когато си купя някоя дреха, тя наистина отговаря на моя вкус, независимо дали съвпада с модните тенденции или не, и си я нося дълго време! Аман да гледаш по пътя някакви жълто- зелени еднотипни образи!

o0ps
05-17-2008, 15:27
Свободна пола до коленете.
Мразя модата...както сега например е модерно жълто и зелено,така днес с една аверка преброихме по центъра 14 момичета със зелени панталони и жълти блузи и обратно.. ддз,липсва им индивидуалност на тея хора и тва ме дразни.
Купих си една жълта и една зелена блузки още преди да дойде лятото и да се разбере, че това ще е "модерно". И кфо ся няма да спра да ги нося само защото половината момичета са с такива. И това че съм си ги купила не е от сляпо следване на модата, а личен вкус и предпочитания. Така че има си и изключения... :-D

Romance
05-17-2008, 18:01
http://img81.imageshack.us/my.php?image=s6303859rg3.jpg

Това е най - новата ми придобивка..не се водя по модата,не ме интересува дали е модерно жълто лилаво и т.н.Хареса ли ми нещо си го купувам..независимо дали се носи сега или преди 2 год.

enola
05-17-2008, 18:05
Никога не се обличам модерно.Мразя да си купувам дрехи които са във всички магазини еднакви.Например сега жълто,зелено,лилаво...Бляяя хххх.Винаги се отличавам от другите със собствен стил.А и много често си взаимстам модели от големите имена в модата. кои имена например ?

nikinkaa
05-19-2008, 17:40
http://img81.imageshack.us/my.php?image=s6303859rg3.jpg

Това е най - новата ми придобивка..не се водя по модата,не ме интересува дали е модерно жълто лилаво и т.н.Хареса ли ми нещо си го купувам..независимо дали се носи сега или преди 2 год.
супер сладки са :-)

TellMeYourName
05-19-2008, 17:43
http://img81.imageshack.us/my.php?image=s6303859rg3.jpg

Това е най - новата ми придобивка..не се водя по модата,не ме интересува дали е модерно жълто лилаво и т.н.Хареса ли ми нещо си го купувам..независимо дали се носи сега или преди 2 год.Искам да видя как ти стои :oops: 8-)

TheNewReligion
05-19-2008, 18:52
:)

TheNewReligion
05-19-2008, 18:54
Еми , не се нуждая от нови дрехи за лятото , тъй като старите са ми здрави . Харесала съм си едни кецове , защото тези се поизносиха и една яка чанта , но ще си ги купя като извадят дебитната карта на майка ми ! :) Надявам се никой да не ми ги купи , защото наистина много ми харесват ! :) А принципно не се интересувам сляпо от модата , тъй като имам собстевен стил . Обличам се семпло ит о1но сега каквото е на мода не ми харесва особено и си купувам това , което ми хареса ! 8)

pIsaNkaTa_sTz
05-19-2008, 20:10
gledam da sam moderna no i originalna :)

и аЗ сЪм таКа :) а пОсЛеДнаТа мИ поКуПка... еДна бЯла чАнТичКа мН сЛадуРсКа :grin:

tItEufFf
05-20-2008, 11:20
Имам само един жълт и един лилав потник ... Всъщност лилавото още ли е на мода? И двете са ми подарени. Харесвам си ги и ги нося, не защото са много модерни, просто ми отиват. Не винаги съм по последен писък на модата, просто се обличам с ефектни тийнеджърски дрехи, които да ми отиват.

zvezdichkaaa
05-20-2008, 11:48
Chr!sSie лилавото беше зимата сега е жълтото и зеленото въобще свежите цветове.Иначе нямам идея коя е била последната ми покупка май едно жълто потниче.

stealthyGirl
05-20-2008, 12:05
Не, държа да съм модерна - понякога с модата имаме разногласия пък и мразя да приличам на момичетата от стадата овце ('щото следват уж модата, а се оказва, че просто всички обличат 1 и също), които щъкат под път и над път. Иначе гледам да съм хубаво, стилно, подходящо за пола ми (...) облечена.

За сега нови парцалки са: жълт потник, бяла блуза с деколте м/у U и V образно :D , сива блуза с нещо като болеро, зелена блуза с бяла щампа, 3/4-ти дънки, черна риза, обувки ии не помня вече. Само се чудя на кой му пука к'во съм си купила, бе? 8-)

stealthyGirl
05-20-2008, 12:08
Еми , не се нуждая от нови дрехи за лятото , тъй като старите са ми здрави . И моите са здрави, но го правя, за да се чувствам по-добре просто... :shock: Можеше просто да кажеш, че не ти трябват или нямаш възможност....

TheNewReligion
05-20-2008, 21:34
Еми , не се нуждая от нови дрехи за лятото , тъй като старите са ми здрави . И моите са здрави, но го правя, за да се чувствам по-добре просто... :shock: Можеше просто да кажеш, че не ти трябват или нямаш възможност....
Ако говорим за финансова възможност имам , но просто за сега не ми трябват . Естествено ,че ще си купя в скоро време , просто принципно излизам с ясна идея какво търся , ама все още нямам такава . Обувки и чанта ще си взема , защото намерих това ,което търся , но не се сещам много много за дрехи така че ще поизчакам да ми дойде нещо на ума .Като ще излизам да пазарувам или търся това , което съм си наумила и съм в настроение или не търся въобще . Явно не се изразих много правилно така ,че да ме разберете , извинявам се за което ! :) :) :)

sweet_bubka
05-21-2008, 13:25
ami az poprincip ne sledq modata,no ne hodq i staromodno...Ponqko se obli4am s/r moderno,a drug pyt slgam edno dynki i nqkav obiknoven potnik...Zavisi ot nastroenieto mi
Posledno si kupih zelena dynkena pola do kolenete,ciklameno sako,obuv4ici ot koito dvata prysta sa mi vynka i edno mn qko zeleno potni4e

Romance
05-21-2008, 14:10
Мерси,че ми похвалихте гащите :) и аз им се радвам.. :)

TellMeYourName : с риск за мн ебавки :D
http://img237.imageshack.us/my.php?image=bobkazb8.jpg

Komshiikata
05-21-2008, 14:19
Нося това,което ми харесва и което другите не носят.Харесва ли ви да си купите ново потниче да излезете на среща и на съседната маса да видите същата дреха на някоя дебелана ? Изградете си стил :)

Infinity
05-24-2008, 11:52
:) радвам се че темата горе-долу върви ама искам да следвате примера на ju** и да си слагате снимките то това е целта даси ги слагете да видим и ние за какво става на въпрос дори да се снимате когато новите ви неща са на вас!УСПЕХ
а иначе аз обичам да гледам модата,но само това което ми допада от нея и това което не е сто процента разпространено из улиците дори!А последните ми придобивки са синя блузка UB jeans,Зелена туника,розова туника,жълта туника,зелена блузка,червена блузка,червен топ,и мн светло лилава блузка,летни черни чехлички м/у пръста,и сега трябва да си взема поличка някаква е това е от мен,а аз самата не съм слагала снимка,защото камерата на телефона за пореден път не е в действие и в момента нямам възможност да си снимам нещата :? ,но при първа възможност ще го направя :-)

stealthyGirl
05-25-2008, 19:55
Еми , не се нуждая от нови дрехи за лятото , тъй като старите са ми здрави . И моите са здрави, но го правя, за да се чувствам по-добре просто... :shock: Можеше просто да кажеш, че не ти трябват или нямаш възможност....
Ако говорим за финансова възможност имам , но просто за сега не ми трябват . Естествено ,че ще си купя в скоро време , просто принципно излизам с ясна идея какво търся , ама все още нямам такава . Обувки и чанта ще си взема , защото намерих това ,което търся , но не се сещам много много за дрехи така че ще поизчакам да ми дойде нещо на ума .Като ще излизам да пазарувам или търся това , което съм си наумила и съм в настроение или не търся въобще . Явно не се изразих много правилно така ,че да ме разберете , извинявам се за което ! :) :) :)Така кажи :P
Аз пък като излизам предпочитам да вземам каквото ми харесва, но просто твърде много неща ми харесват, за да се устиска финансово на напъна. 8-)

Glezanka
05-25-2008, 20:04
НЕ!Не се водя по модата,не ме интересува модерна ли съм и харесвана ли съм.

Meri_007
05-25-2008, 22:01
Ами чак модерна не,но държа да ми е удобно с това което съм.Например не мога да нося обувки на много висок ток и за момента не се и опитвам,за ралзика от мои съученички и приятелки,които също не знаят как и знаят че изглеждат супер смешно като се опитват да ходят с такъв ток.Но всеки си решава за него си.

tItEufFf
05-26-2008, 11:06
Chr!sSie лилавото беше зимата сега е жълтото и зеленото въобще свежите цветове.

Леле, колко съм изостанала ... Срамота. Надявам се да ме извините за грубата грешка :-# :-# :-# :-k

fuklu
05-26-2008, 17:16
Мерси,че ми похвалихте гащите :) и аз им се радвам.. :)

TellMeYourName : с риск за мн ебавки :D
http://img237.imageshack.us/my.php?image=bobkazb8.jpg



mn dobre ti stoqt i sa mn hubavi :smt007

fuklu
05-26-2008, 17:19
синя блузка UB jeans,Зелена туника,розова туника,жълта туника,зелена блузка,червена блузка,червен топ


fe6anka 8-)

MoMoXiXi
05-26-2008, 17:25
оф направо ми се драйфа от тая мода дето дойде - вишнало-лилав колан, електриково жълта блуза, зелени гащи, червен колан, ....... :shock: а пък да не споменавам черна туника на червено-жълти-оражневи цветя, със зелени листа и лилави точки :booooomb:

аз последно си купих сутиен :D