PDA

View Full Version : "Къщата на ужасите"



any4ka_bany4ka
05-16-2008, 18:39
Австрийската полиция продължава огледа на "Kъщата на ужасите",както я нарекоха медиите.Припомняме,че Йозеф Фритцел (73) призна,че е държал дъщеря си там в продължение на 24 години - от август 1984г.През този период редовно я изнасилвал и тя родила 7 деца от него.Нито съпругата му,нито съседите са разбрали това.Дъщерят и 3 от децата (19,18 и 5г.)били държани в мазя с размер 60 кв/м,с височина не повече от 1,7м. и никога не са виждали слънчева светлина.Снимки на къщата показват тесен коридор,който води до другите стаи,по стените на който се виждат детски рисунки.
Адвокатът на Йозеф Фритцел информира,че експертите трябва да решат дали австриецът е в състояние да осъзнава и понесе отговорността на действията си.Съобщил е пред медиите,че на обвинения ще бъдат направени серия от психиатрични и психологически тестове.
15 години затвор очаква австриеца,ако бъде осъден,че е изнасилил дъщеря си.Длъжностни лица обмислят обаче да повдигнат обвинение и за "убийство поради бездействие",заради смъртта на едно от децата.Но основния въпрос,който полицията си задава,е как в къщата на оживена улица с много магазини случилото се може да остане незабелязано.... :shock: :? :shock:

П.П Искам да знам Вие как мислите? :oops:

Canis_Dirus
05-16-2008, 19:25
Много ме кефи тоя тип! Евала му правя!

bulgarcheto
05-16-2008, 19:54
Нагласил си е нещата. Знае как д апостигне това, което цели. Не е ли гений?

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-17-2008, 02:00
да гениии е .. но не в хубавия смисъл на думата.. това е ужасно!!!! надявам се никога нито аз нито някои от хората за които наистина ми пука да преживее нещо такова ..ужас ужас!!

Buhtaaa
05-17-2008, 07:05
само едно Изрод може да се каже за него ... нищо повече .... не знам смърта приляга ли му или трябва нещо много по лошо!

Pepincetyy
05-17-2008, 11:21
само едно Изрод може да се каже за него ... нищо повече .... не знам смърта приляга ли му или трябва нещо много по лошо!
+1

BlackWings
05-17-2008, 11:38
Ай стига бе много нереалистична история ???
Аз ли не разбрах , или тия "деца" на по 18 и 19 години за живяли в 1 стая цял живот и НИКОГА не са виждали слънчева светлина ???
19 години да живееш под земята и да не видиш слънчева светлина??
И каква е тая майка , дето не разбрала че дъщеря и е в мазето от 24 години , и каква пък е тая дъщеря , че 24 години не могла нищо да направи че да се измъкне от тва мазе. Че как пък в тва мазе ще се родят и ще се отгледат 7 деца и съседите няма нищо не разберат...
Ако е истина , тея всичките там заедно с цялата улица са психично ненормални извънземни.. :? :?

run
05-17-2008, 12:54
Чикатило е по-голям 8)
+1 :razz:

any4ka_bany4ka
05-17-2008, 19:10
Ай стига бе много нереалистична история ???
Аз ли не разбрах , или тия "деца" на по 18 и 19 години за живяли в 1 стая цял живот и НИКОГА не са виждали слънчева светлина ???
19 години да живееш под земята и да не видиш слънчева светлина??
И каква е тая майка , дето не разбрала че дъщеря и е в мазето от 24 години , и каква пък е тая дъщеря , че 24 години не могла нищо да направи че да се измъкне от тва мазе. Че как пък в тва мазе ще се родят и ще се отгледат 7 деца и съседите няма нищо не разберат...
Ако е истина , тея всичките там заедно с цялата улица са психично ненормални извънземни.. :? :?


Лично този наш "герои" го е планирал от много време,а в мазето има изолация..да не се чува нищо..там я заключвал и се е "гаврил" с нея. На собствената си съпруга, която, според твърденията й, не знаела нищо, Йозеф казал, че изчезналата дъщеря просто оставила децата пред вратата.Всичко се е разплело,защото тази на 19 години е приета в болница,заради генетично заболяване (дете родено от кръвосмешение)
Това намерих като информация-На питането как е успял да пази в тайна скривалището цели 24 години, експерти отговарят, че бившият електротехник Йозеф Фрицъл е изключително интелигентен и хитър. Нито жена му, нито живеещите в къщата наематели са заподозрели нещо. Съседите пък описват семейството като изключително мили хора.


Това е потресаващо.Абе 15 са малко да.Ама според мен и смъртната присъда му е малко.Трябва да му дадат едно 30 години, така да го припомпват редовно, да види хубаво ли е ... пък току виж забременял.
:oops:

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-17-2008, 19:19
ужасно ... просто ... изродско е