PDA

View Full Version : Има ли българи в...



Chefinkaaa
05-16-2008, 18:40
Аз така да попитам ... има ли българчета в Англия, Лондон .. около квартала Crystal Palace (южен Лондон) понеже.. мн скучно .. та може да излизаме с някой.. ако има желаещи тука... миси .. :-) ще чакам отговори или тука или на ЛС :-)

olive_oil
05-16-2008, 19:11
Аз съм в бг, но ми е интересно на колко си?
П.С. - дано намериш някой около теб близо, да излизате заедно

Chefinkaaa
05-16-2008, 21:52
Аз съм в бг, но ми е интересно на колко си?
П.С. - дано намериш някой около теб близо, да излизате заедно


На 16 сега ще ставам :)... еми аз за това пуснах темичката да намеря някой .. в околностите.. че голяма скука.. :? :-)

Chefinkaaa
05-16-2008, 23:13
Ехх аз пуснах темичката да намеря някой.. но като гледам никой няма в този квартал... е тогава ако може пишете от кои квартал на Лондон сте.. и така връзки може да правим по Скайп ии някой ден пак може да се видим ;) :-)

asi_basi
05-17-2008, 13:43
Az sam v London, no sam kam North Greenwich

Chefinkaaa
05-17-2008, 14:24
Az sam v London, no sam kam North Greenwich

А тва къде се пада...до колкото знам .. горе долу е 10 мили от Crystal Place.. .. Може да дадеш скайп :)

asi_basi
05-17-2008, 14:50
Az sam v London, no sam kam North Greenwich

А тва къде се пада...до колкото знам .. горе долу е 10 мили от Crystal Place.. .. Може да дадеш скайп :)

Абе нещо не ми дава да пиша лично " Администраторите са забранили изпращането на лични съобщения. Извиняваме се за неудобството"
Дай си скайпа и ще те намеря като вляза

Chefinkaaa
05-17-2008, 17:00
Az sam v London, no sam kam North Greenwich

А тва къде се пада...до колкото знам .. горе долу е 10 мили от Crystal Place.. .. Може да дадеш скайп :)

Абе нещо не ми дава да пиша лично " Администраторите са забранили изпращането на лични съобщения. Извиняваме се за неудобството"
Дай си скайпа и ще те намеря като вляза


fire_girl1208 :) аз съм там почти през цялото време :)

best_buy
06-08-2008, 13:59
хех далече си ... аз съм на Stratford (east)

Chefinkaaa
06-08-2008, 17:31
хех далече си ... аз съм на Stratford (east)

И аз живях преди там.. :( имах си приятели... и като се преместихме сички са си там.. и ми идва далече.. 1час и нещо... кофти.. нищо де може на ЛС да дадеш скайп.. си пишим :)

BAD_KID
06-10-2008, 08:43
I az jiveq v London ama mai si daleche az jiveq v Walthamstow

best_buy
06-11-2008, 16:19
Дам , rammstein_2006 ми е Скайп-а , не гледай ник-а не съм някво метълче :-D

ellaa
08-29-2008, 01:57
далечко.. и аз живея на Walthamstow

iPurple
08-29-2008, 09:36
Аз не живея там (за жалост) но искам само да попитам вие от кога живеете там и най- важното - как се преместихте смисъл цялото семейство ли или сте сами да учите там?


п.п. питам от любопитство :)

BAD_KID
08-29-2008, 09:39
Аз живея в Лондон и изобщо в Обединеното кралство вече две години и отгоре и съм с цялото си семейство и уча тук :)

iPurple
08-29-2008, 10:33
Супер.. на мен ми е интересно защото аз много искам да се преместим и карам наще обаче те все ми отговарят че нямало какво да работят там и сме щяли да живеем с много лишения и тн. и така.. и казват че могат мен да ме пратят, но аз искам и те да дойдат..

BAD_KID
08-29-2008, 14:52
Супер.. на мен ми е интересно защото аз много искам да се преместим и карам наще обаче те все ми отговарят че нямало какво да работят там и сме щяли да живеем с много лишения и тн. и така.. и казват че могат мен да ме пратят, но аз искам и те да дойдат..

Ами незнам при теб как стоят нещата но в България живеех и аз и семейството ми с повече лишения отколкото тук. Тук просто имам всичко в материалния смисъл на думата каквото не съм поискала това съм нямала като родителите ми не работят кой знае какво майка ми е чистачка а баща ми водопроводчик. :)

П.П. little_f много си далече но ако идваш кум Лондон може да се видим :)

SomeGirl
08-29-2008, 20:39
Супер.. на мен ми е интересно защото аз много искам да се преместим и карам наще обаче те все ми отговарят че нямало какво да работят там и сме щяли да живеем с много лишения и тн. и така.. и казват че могат мен да ме пратят, но аз искам и те да дойдат..

Ами незнам при теб как стоят нещата но в България живеех и аз и семейството ми с повече лишения отколкото тук. Тук просто имам всичко в материалния смисъл на думата каквото не съм поискала това съм нямала като родителите ми не работят кой знае какво майка ми е чистачка а баща ми водопроводчик. :)

П.П. little_f много си далече но ако идваш кум Лондон може да се видим :)

da, taka e, no materialnoto pravi li ni 6tastlivi?

faceleZzZ
08-30-2008, 21:48
здравейте хора :) дълго време търсих българи в UK е най накрая намерих :Д за всички които искат да се запознаем да пишат на скайп faceless490 важи и за тези които искат да си поговорим

Lian
08-30-2008, 22:32
Супер.. на мен ми е интересно защото аз много искам да се преместим и карам наще обаче те все ми отговарят че нямало какво да работят там и сме щяли да живеем с много лишения и тн. и така.. и казват че могат мен да ме пратят, но аз искам и те да дойдат..
мислела ли си да ходиш да учиш там?

kristo
08-30-2008, 22:37
Навсякъде по света има българи, даже съм сигурен, че един ден точно българите ще завладеем света :grin:.

SomeGirl
08-30-2008, 22:45
Навсякъде по света има българи, даже съм сигурен, че един ден точно българите ще завладеем света :grin:.

xaide yspokoi se malko, sveta 6te ni e mnoooooogo trydno da zavladeem, dori e realno nevazmojno.

kristo
08-30-2008, 22:58
Навсякъде по света има българи, даже съм сигурен, че един ден точно българите ще завладеем света :grin:.

xaide yspokoi se malko, sveta 6te ni e mnoooooogo trydno da zavladeem, dori e realno nevazmojno.
Че е мноооого трудно това да стане, така е, но не и невъзможно :).
Ама айде, и Мизия, Тракия, Македония, Северна Добруджа, Западните Покрайнини и Източна и Западна Тракия съм съгласен, целият свят пък ще ни дойде малко множко :-D.
Иначе чичко Хитлер е дал идея как да се завладее света, но се е оказал малко тъпичак и затова не е успял да го направи, може пък някой българин един ден да открие формулата на успеха :-D.

iPurple
08-31-2008, 08:49
]
Супер.. на мен ми е интересно защото аз много искам да се преместим и карам наще обаче те все ми отговарят че нямало какво да работят там и сме щяли да живеем с много лишения и тн. и така.. и казват че могат мен да ме пратят, но аз искам и те да дойдат..
мислела ли си да ходиш да учиш там? Да и мисля да го направя.. но винаги е по - добре да си със семейството си.

Lian
08-31-2008, 09:14
]
Супер.. на мен ми е интересно защото аз много искам да се преместим и карам наще обаче те все ми отговарят че нямало какво да работят там и сме щяли да живеем с много лишения и тн. и така.. и казват че могат мен да ме пратят, но аз искам и те да дойдат..
мислела ли си да ходиш да учиш там? Да и мисля да го направя.. но винаги е по - добре да си със семейството си.
е да така е ама неможе цял живот да си с тях..ама наистина ще е гадно

SomeGirl
08-31-2008, 10:28
Навсякъде по света има българи, даже съм сигурен, че един ден точно българите ще завладеем света :grin:.

xaide yspokoi se malko, sveta 6te ni e mnoooooogo trydno da zavladeem, dori e realno nevazmojno.
Че е мноооого трудно това да стане, така е, но не и невъзможно :).
Ама айде, и Мизия, Тракия, Македония, Северна Добруджа, Западните Покрайнини и Източна и Западна Тракия съм съгласен, целият свят пък ще ни дойде малко множко :-D.
Иначе чичко Хитлер е дал идея как да се завладее света, но се е оказал малко тъпичак и затова не е успял да го направи, може пък някой българин един ден да открие формулата на успеха :-D.

moje, moje, no edva li...moje i ne moje sa veroqtnosti, neka poglednem realnostta!

BAD_KID
09-01-2008, 11:18
Супер.. на мен ми е интересно защото аз много искам да се преместим и карам наще обаче те все ми отговарят че нямало какво да работят там и сме щяли да живеем с много лишения и тн. и така.. и казват че могат мен да ме пратят, но аз искам и те да дойдат..

Ами незнам при теб как стоят нещата но в България живеех и аз и семейството ми с повече лишения отколкото тук. Тук просто имам всичко в материалния смисъл на думата каквото не съм поискала това съм нямала като родителите ми не работят кой знае какво майка ми е чистачка а баща ми водопроводчик. :)

П.П. little_f много си далече но ако идваш кум Лондон може да се видим :)

da, taka e, no materialnoto pravi li ni 6tastlivi?

Не категорично не ни прави щастливи материалното или поне мен не ме прави щастлива но просто нямах избор дали да дойда с родителте си или да си стоя в БГ. :)

SomeGirl
09-01-2008, 11:31
Супер.. на мен ми е интересно защото аз много искам да се преместим и карам наще обаче те все ми отговарят че нямало какво да работят там и сме щяли да живеем с много лишения и тн. и така.. и казват че могат мен да ме пратят, но аз искам и те да дойдат..

Ами незнам при теб как стоят нещата но в България живеех и аз и семейството ми с повече лишения отколкото тук. Тук просто имам всичко в материалния смисъл на думата каквото не съм поискала това съм нямала като родителите ми не работят кой знае какво майка ми е чистачка а баща ми водопроводчик. :)

П.П. little_f много си далече но ако идваш кум Лондон може да се видим :)

da, taka e, no materialnoto pravi li ni 6tastlivi?

Не категорично не ни прави щастливи материалното или поне мен не ме прави щастлива но просто нямах избор дали да дойда с родителте си или да си стоя в БГ. :)

hm...dobre do6la v klyba :lol: