PDA

View Full Version : Леле как се изложих :D



sweetlove
05-16-2008, 19:03
Здравейте! Леле ако знаете днес каква издънка направих... ужас. Та ся мом4ето, което харесвам отскоро и още се опитвам да се засечем някъде, виждам го значи днес, че си оставя мотора пред едно заведение и викам на фр да идем до там. Вървим ама те не сикаха да влизаме и ние оставаме на стълбите на входа, като се надявах поне като излезе да се засе4ем и да смяркамм :D Ии аз от скука отивам при мотора му и викам на една фр да ме снима при него. Разбира се тва не ми стигна и сядам значи аз на хондата и се кефя.. викам на приятелките гледайте сега, че може някога да ме видите да го карам... ИиИ тогава виждам моя човек стои на входа и само ми се усмихна, аз кат го видях скачам от мотора му и бегам зад една фр :D Умрях си от срам, дано да не е чул какво казах последно.. толко съм тъпа даже не го заговорих... та преди малко си пиша с него и той искаше утре да се видим в тва кафе.. Та се чудя да ида ли, защото със сигурност ще стане въпрос за издънката ми и пак ще се засрамя и той ше ме базика :D Айде моля ви кажете какво да правя и глупава ли беше постъпката ми? :-)

iiirish
05-16-2008, 19:07
не е станало кой знае какво, че да го смяташ за "издънка". като те кани на кафе - иди. възможно е наистина той да се опита да те избъзика за случката, но ако и ти го приемеш само като майтап нещата после ще ти изглеждат даже забавни. най-лесния начин да затвориш устите на хората за някоя ситуация, е сам да се "осмееш", да се самоиронизираш. така те разбират, че не ти пука и не се заяждат и не се бъзикат относно въпросната тема

Cookie_
05-16-2008, 19:07
Tfa 100 na 100 my e haresalo :P :) sig sam taka 4e np vs e 6 to4ki

nicolepcd
05-16-2008, 19:15
Отивай на кафе с него 8-) :D Не си направила нищо чак толкова фатално, не бой сеееее!!! 8-) Успееееех :grin:

TheNewReligion
05-16-2008, 19:29
Отивай на кафе с него 8-) :D Не си направила нищо чак толкова фатално, не бой сеееее!!! 8-) Успееееех :grin:
+1 , ама това дето си направила ми се струва супер нахално ! :?

krisi_bep
05-16-2008, 19:33
Отивай :) привлякла си вниманието му,радвай :-D Ще чакаме да разказваш как е минало кафето ;)

Kassu
05-16-2008, 19:34
Вече на мотори ли се кефим :grin:
Нищо лошо не е станало, като отидете на кафе, гледай да не показваш, че тази случка те е притеснила, а го направи на базик, и кажи, че много харесваш мотора му.. или нещо такова.. 8-)
Даже е хубаво, че те е поканил на кафе, и имате възможност да се срещнете, само не се притеснявай! :)

sweetlove
05-16-2008, 19:35
еми не знам много импулсивно го направих. такъв съм си шемет.. А всъщност, момчета, харесвате ли шемети? :D

Kassu
05-16-2008, 19:37
Да, стига да не прекаляваш е доста весело :lol:

AnChItOoOo
05-16-2008, 19:42
:razz: :razz: :razz: Няма страшно...отивай на кафе с него и не се засрамвай ако спомене :oops: :lol:

Sweet_Play_F
05-16-2008, 19:52
Otidi.. :)

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-16-2008, 20:02
Баница.

r3al_l0ff
05-16-2008, 20:11
"Вече на мотори ли се кефим "

kf0 6i re4e tfa ,4e te momi4etata ot krai vreme si se kefqt mnn na motori :P makar 4e az li4no ne 4ak tolkos n0ooo ... :) puk tfa ne e to4no gaf.. po skoro shans da se dobliji6 do nego ii 0predeleno trqa go izpolzva6 ;)

OnTheEdge
05-16-2008, 20:33
abe hich da ne ti puka,tova izobshto ne e izdunka...sig daje mu e haresalo na momcheto , moje da si e pomislil che imash interes k1m motorite i izobshto k1m visokite skorosti :grin: ... ina4e ako stane na vypros za tova se druj taka sqkash nqma nishto sramno v tova koeto si napravila...dori i da ne go 4ustvash taka ..aide uspehi :)

tuzaro
05-16-2008, 20:42
ти си пълен индианец...

skatemore
05-16-2008, 20:59
Здравейте! Леле ако знаете днес каква издънка направих... ужас. Та ся мом4ето, което харесвам отскоро и още се опитвам да се засечем някъде, виждам го значи днес, че си оставя мотора пред едно заведение и викам на фр да идем до там. Вървим ама те не сикаха да влизаме и ние оставаме на стълбите на входа, като се надявах поне като излезе да се засе4ем и да смяркамм :D Ии аз от скука отивам при мотора му и викам на една фр да ме снима при него. Разбира се тва не ми стигна и сядам значи аз на хондата и се кефя.. викам на приятелките гледайте сега, че може някога да ме видите да го карам... ИиИ тогава виждам моя човек стои на входа и само ми се усмихна, аз кат го видях скачам от мотора му и бегам зад една фр :D Умрях си от срам, дано да не е чул какво казах последно.. толко съм тъпа даже не го заговорих... та преди малко си пиша с него и той искаше утре да се видим в тва кафе.. Та се чудя да ида ли, защото със сигурност ще стане въпрос за издънката ми и пак ще се засрамя и той ше ме базика :D Айде моля ви кажете какво да правя и глупава ли беше постъпката ми? :-)

харесал те е ГАРАНЦИЯ

mickelangelo
05-16-2008, 21:52
Е и нали ако се беше случило на някой друг щеше да се смееш и ти ? отивай важното е да става шоу да е забавно : ) пък ако те базика прекалено много значи може би не те харесва .. :)

5StaR
05-16-2008, 22:31
Of zle

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-16-2008, 23:09
хахах не моля ти се да не си говорим за такива издънки че при мен сиг са над 352343463 ... :razz: :razz: иди (: пък ако стане така че да стане въпрос за издънката ще се посмеете хубаво на случката :D

Chefinkaaa
05-16-2008, 23:55
Щом те е поканил на кафе.. значи 100% те е харесал .. пък тва за мотора... хаха нищо.. явно пича е свестен .. понеже.. има хора, който .. ъм как да кажа.. реагират доста тъпо на такива постъпки... ии ако стане въпрос за тва.. просто се посмейте.. :-D Айде успехчи :-)

Ivalinka
05-17-2008, 21:40
разбира се,че ще отидеш...той те е харесал...показала си се като по-различна от останалите :) браво!

MiMcHeToOo
05-17-2008, 21:42
Здравейте! Леле ако знаете днес каква издънка направих... ужас. Та ся мом4ето, което харесвам отскоро и още се опитвам да се засечем някъде, виждам го значи днес, че си оставя мотора пред едно заведение и викам на фр да идем до там. Вървим ама те не сикаха да влизаме и ние оставаме на стълбите на входа, като се надявах поне като излезе да се засе4ем и да смяркамм :D Ии аз от скука отивам при мотора му и викам на една фр да ме снима при него. Разбира се тва не ми стигна и сядам значи аз на хондата и се кефя.. викам на приятелките гледайте сега, че може някога да ме видите да го карам... ИиИ тогава виждам моя човек стои на входа и само ми се усмихна, аз кат го видях скачам от мотора му и бегам зад една фр :D Умрях си от срам, дано да не е чул какво казах последно.. толко съм тъпа даже не го заговорих... та преди малко си пиша с него и той искаше утре да се видим в тва кафе.. Та се чудя да ида ли, защото със сигурност ще стане въпрос за издънката ми и пак ще се засрамя и той ше ме базика :D Айде моля ви кажете какво да правя и глупава ли беше постъпката ми? :-)

ебаси сладкотооо 8-) отиваи на проклетото кафе, не му мисли 8-)

Pepincetyy
05-18-2008, 10:38
Отиди задължително.

hottie
05-18-2008, 10:43
Абе никаква издънка не е , даже е сладко :) споко. бягай на кафе! ако те мислеше за глупачка нямаше да те викне :)

lipsvashh_mi
05-18-2008, 13:31
Здравейте! Леле ако знаете днес каква издънка направих... ужас. Та ся мом4ето, което харесвам отскоро и още се опитвам да се засечем някъде, виждам го значи днес, че си оставя мотора пред едно заведение и викам на фр да идем до там. Вървим ама те не сикаха да влизаме и ние оставаме на стълбите на входа, като се надявах поне като излезе да се засе4ем и да смяркамм :D Ии аз от скука отивам при мотора му и викам на една фр да ме снима при него. Разбира се тва не ми стигна и сядам значи аз на хондата и се кефя.. викам на приятелките гледайте сега, че може някога да ме видите да го карам... ИиИ тогава виждам моя човек стои на входа и само ми се усмихна, аз кат го видях скачам от мотора му и бегам зад една фр :D Умрях си от срам, дано да не е чул какво казах последно.. толко съм тъпа даже не го заговорих... та преди малко си пиша с него и той искаше утре да се видим в тва кафе.. Та се чудя да ида ли, защото със сигурност ще стане въпрос за издънката ми и пак ще се засрамя и той ше ме базика :D Айде моля ви кажете какво да правя и глупава ли беше постъпката ми? :-)


хехе..това,което е станало не е никаква издънка..според мен дори е сладко...момчето определено има интерес към теб..не губи време,а отивай на кафето..успех :) :grin:

Ch0c0la73
05-18-2008, 18:40
eee tva e qko smisal kato ludite sladki istoriiki 'kak zapo4na vsi4ko' otivai! kvo pishesh iz teq forumi! haxh aidee :grin: