PDA

View Full Version : Просто исках да споделя..



valentinka_1990
05-16-2008, 20:30
Искам просто да споделя болката и мъката си.
Ужасно много съм влюбена,наистина е много силно,а си нямам и на идея дори какво мисли за мен той.Няма и ден,в който да не мисля за него,няма вечер,в която да не заспивам с мисълта за него и сутрин,в която да не се събудя с мисълта,че в този ден ще го видя.
Когато го видя,не запърхвам пеперуди в стомаха ми,краката ми не затреперват и дори нямам влюбено изражение.А няма и как да е така!
След седмица той завършва моето училище и просто знам,че после едва ли ще го виждам често.Нямам силата и увереността да му разкрия чувствата си.Постоянно си повтарям,че на последния му ден в моето училище ще му призная,но просто се познавам достатъчно добре и знам,че няма да го направя.Когато го видя усещам болка в сърцето и мъка,че това сигурно е последният път когато ще го видя така!
Нямам сили дори да помисля за друг.Всички ми повтарят,ще го забравиш.Знам ,че има вероятност това да се случи,но не мога и да си представя да обичам друг.
Не е нужно да ми дават съвети,ако все пак някой иска ще го оценя.Просто исках да споделя мъкаа си.

Модерирано от Бандитка по т.7 от правилата

Spider4eto
05-16-2008, 20:44
хаха и аз преди много време така си мислех, че "обичам" един фр, обаче тъй като нямаше никакви изгледи да стане нещо между нас, започнах да се самонавивам, че не го харесвам и тем подобни. По едно време и аз се бях отчаяла така като тебе, и аз си мислех че няма да обичам друг и тем подобни. Обаче кво стана- срещнах сегашното си гадже, и постепенно започнах лека-полека да се влюбвам в него. И на практика осъзнах че въобще не съм обичала другия, а е било просто едно увлечение. Така че няма да "обичаш" само него. Много са минали по тоя път. :)

OnTheEdge
05-16-2008, 21:00
Znachi sega...prochitash kakvo ti pisha i go pravish pri pyrva vyzmojnost...
1-vo...Ako ne iskash da sujalqvash za tova cql jivot...e to nqma da e cql jivot no povqrvai mi shtom si tolkova vlubena shte produlji dosta dylgo..ta ako ne iskash da sujalqvash sabirash vsichkata smelost koqto imash i otivash i mu priznavash absolutno vsichko...i nqma da se durjish kato sduhana sramejliva zadrystenqchka,a shte bydesi uverena i sigurna v sebe si dori i da ne se chustvash takava.Dori da se pritesnqvash ot tova kak bi ti otvurnal toi i kakvo 4ustva toi k1m teb, da ne ti puka.Tova ne trqbva da te valnuva v tozi moment
2-ro...Znam che sega shte kajesh ili shte si pomislish "lesno e da go kajete" , no shte ti kaja az kogato imam nqkakuv podoben problem kak podhojdam predi tova...prosto spiram da mislq...za absolutno vsichko,izkluchvam si totalno mozyka , opitvam se da postigna systoqnie na pylna pustosh...nz mojesh li da me razberesh :) ... sled koeto pravq kakvoto pravq ,izhvurlqm go bez da se zamislq .... sled koeto ponqkoga pak se vryshta onova konfuzno,tqgostno 4ustvo,no pone znam che sym napravil nai-vajnata krachka i mi e dale4 dale4 po spokoino i nai vajnoto e che se chustvam po-smel za po natatushno eventualno produljenie na istoriqta
:)
3-to...Nedei da chakash posledniq den,zashtoto povqrvai mi ima mnogo golqma veroqtnost toi da nqma absolutno nikakvo vreme za teb i da e zaobikolen ot sauchenici i priqteli...

Aide uspeh i gore glavata :o i da kajesh kakvo e stanalo :)

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
05-16-2008, 21:23
Suglasna sum s predishnia komentar i mislq, che ti trqbva da predpriemesh tazi stupka, zashtoto si zaslugava (v smisul kakto kazaha - da ne sugalqvash i da se obvinqvash posle) Pone shte si spokoina i shte znaesh kakvo e mogelo da stane ;) Otivash, izmislqsh nqkakuv tup predtext.. kolko ti e chasa :D imash li ogunche.. vse neshto izmisli, zagovori go i go pokani nqkoi put da izlezete, po otgovora mu shte razberesh dasli imash pone maluk shans. uspeh ;)

valentinka_1990
05-16-2008, 21:25
Благодаря ви много и на двамата,особено на On the edge.Даваш ми много сила и увереност,ще се опитам да постъпя както ме съветваш.Дано успея.Благодаря ти :)

BaBy_bS
05-16-2008, 21:48
ех досадните любовни истории ....

OnTheEdge
05-17-2008, 11:09
Momicheto ima problem,tova che na teb ti e dosadno ne znachi che na nas ni e!!!Ako imash s kakvo da pomognesh i dai nqkoi syvet , a ako ne po-dobre si mylchi i ne se pravi na mnogo interesen!!! :-x

Ivalinka
05-17-2008, 21:45
е,чак да си мислиш,че няма да обичаш повече..това е прекалено...ами пробвай да му разкриеш чувствата си..най-много да не си покажеш главата от вас някоя друга седмица,докато не замине да учи или докато не се успокоиш....

FreeSpirit
05-18-2008, 12:57
Щом си толкова сигурна в чувствата си, признай му ги ;)

Lucho
05-18-2008, 12:58
отиваш при него и му казваш какво мислиш.. :-o

evelinka1122
05-18-2008, 13:07
напълно съм съгласна с OnTheEdge и наистина направи го колкото можеш по скоро... не отлагай дори и междучасие! УСПЕХ :-)