PDA

View Full Version : Приятелството ????



ivan4oooo
05-16-2008, 21:24
И така........... моято история е следната. Един мои "приятел" има да ми дава 5 лева от мн време. Днес му казах да ми ги върне .Тои ми каза че щял да ми ги даде когато имал. Аз тва как да го разбера че не иска да ми ги върне или просто се маитапи. С него бяхме мн добри приятели но преди , сега е различно и имам чувството че тои се опитва да ме лъже? ДАИТЕ МИ САВЕТ КАКВО ДА НАПРАВЯ ЩОТ ТВА ЗА МЕН НЕ Е ПРИЯТЕЛСТВО. ВИЕ КАК БИХТЕ ПОСТЪПИЛИ?

Blab
05-16-2008, 21:27
Господи...
Просто няма възможност в момента да ти се издължи.
На мен толкова хора ми дължат, че си нямаш идея :-D
Ще ти ги върне, а ти се замисли какво значение влагаш в думата "приятел".

comics
05-16-2008, 21:37
Господи...
Просто няма възможност в момента да ти се издължи.
На мен толкова хора ми дължат, че си нямаш идея :-D
Ще ти ги върне, а ти се замисли какво значение влагаш в думата "приятел".
или го е метнал просто :)

BaBy_bS
05-16-2008, 21:41
за 5 лева и цяла тема.бахти комплексарите ...

SeaEatsShips
05-16-2008, 21:50
ми 5 лева баси и не става дума за петта левяа кфи сте прсоти става дума за приятелството като ти о бещаят нещо ще го изпълнят баси идиотите..... :-x

Blab
05-16-2008, 21:58
ми 5 лева баси и не става дума за петта левяа кфи сте прсоти става дума за приятелството като ти о бещаят нещо ще го изпълнят баси идиотите..... :-x
дишай
ако нямаш пари как се предполага, че ще ги върнеш на момента?

Deliverance
05-16-2008, 22:53
juyf

Chacho
05-17-2008, 00:52
На мен ли така ми се струва или изискванията към приятелите ни напоследък са станали адски високи. На всяка крачка срещам текстчета в рима, с главни,малки букви и цифри измежду тях. Едни са цитати на големи хора, в които не си правим труда да вникнем, а други - аз или съседа го измислил по модел на същите онези големи хора. Последна мода е да си ги лепнем по профилите в сайтовете за запознанства или да направим клип за разбите си сърца и ги обагрим с същите тези цветущи фрази.

"Приятел е този, който като му звъннеш в 4 часа с думите "Копеле,убих човек", той ще ти отвърне "ОК,кога ще го закопаме".."

За такива работи говоря. Може би само на мен така ми изглежда, но май нещата са се завъртяли на 180 градуса. Вече не е целта да даваме любов и разбиране на приятели и близки, а да получаваме от тях. Ако трябва да изнесем общия множител на изискванията, които се равняват на приятел, то пред скобата ще излезе "Трябва безусловно да ми даваш и тогава може да си ми приятел".

Вярно е, че ако се нуждаем от подкрепа, трябва да я търсим в нашите приятели, но златното правило е, че винаги трябва да се стремим ние да сме по често за тях това, което очакваме те да са за нас.

Помислете върху това, преди да щракнете бутона "Нова тема", зада се оплачете от постъпката на близките ви хора.

H8_mE
05-17-2008, 06:05
Ти за 5 лева ли си ? еее боже...

ivan4oooo
05-17-2008, 09:12
Не сам за 5 лева........ просто ми е гадно че тои за едни 5 лева се прави на хитар и неще да ми ги върне. пък казва 4е ми е приятел

SeaEatsShips
05-17-2008, 09:25
Не сам за 5 лева........ просто ми е гадно че тои за едни 5 лева се прави на хитар и неще да ми ги върне. пък казва 4е ми е приятелами имай си едно на ум че на него не можеш да разчиташ ок? :D ;)

ANTIHUMAN
05-17-2008, 10:08
Ей човече най-добрия ми приятел е взимал от мен 10 лв на заем! Нито съм го карал да ми ги връща нито нищо! Просто след няколко месеца нямах пари и по исках от него 5 лв. той ми даде ,просто си помагаме! Ти сигурно всеки ден му викаш: ,,Няма ли да ми върнеш парите?'' ,супер тъпо му правиш ,за теб парите ли са всичко ?
Сигурно още не разбираш какво значи думата приятел! Да си помагате!

blaaaa
05-17-2008, 21:53
Ами то и ти ако му беше приятел нямаше да ти е за 5лв.Може би наистина няма възможност да ти ги върне в момента .. пфф осъзнай се малко.На колко си,на 10?

MaLkaTa_LaDy
05-18-2008, 06:49
Ами то и ти ако му беше приятел нямаше да ти е за 5лв.Може би наистина няма възможност да ти ги върне в момента .. пфф осъзнай се малко.На колко си,на 10?
Ха ха ха ха Имено \:D/

cekoooo
05-18-2008, 10:20
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: 4ove4e ti znaae6 li koko p1ti s1m daval na priqteli pari i ne si gi iskam za6toto znam 4e ako na men mi se naloji i na men 6te mi pomognat ti gledai da si zapazi6 priqtelstvoto 6toto to e po vajno ot 5 leva ili tam kolkoto sa bih predpo4el da s1m s po malko prai i s pove4e priqteli otkolkoto s pove4e pari i da si kupuvam priqtelite t1i 4e se zamisli malko

Pepincetyy
05-18-2008, 10:54
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: 4ove4e ti znaae6 li koko p1ti s1m daval na priqteli pari i ne si gi iskam za6toto znam 4e ako na men mi se naloji i na men 6te mi pomognat ti gledai da si zapazi6 priqtelstvoto 6toto to e po vajno ot 5 leva ili tam kolkoto sa bih predpo4el da s1m s po malko prai i s pove4e priqteli otkolkoto s pove4e pari i da si kupuvam priqtelite t1i 4e se zamisli malko
+1 Много точно казано

lipsvashh_mi
05-18-2008, 13:42
за 5 лева и цяла тема.бахти комплексарите ...
не комплексари...тиквеници с извинение...не е могъл в момента да ти даде парите..не са 100 лв нали....ноу коммент просто :?

tItEufFf
05-18-2008, 14:05
Абе ние с моите фр знаеш ли как правим .. като няма единия другия му дава и обратното ... Никога не съм смятала кой колко има да ми дължи ... когато ти нямаш ще му поискаш и той ще ти даде