PDA

View Full Version : кара ме да ревнувам ли кво.. абе "класика"



desert_eagle
05-16-2008, 23:21
ситуацията е такава - ходих с една 5 месеца, скъсах с нея щото е наий -подлата интригантка която познавам, голяма мастия . Въпроса е че не беше курва. Сега ще разберете що е там въпроса 8-) .. напоследък много се карахме и тн, и после аз разбрах че ми е изневерявала с бившия (разбрах го след като скъсах с нея ), както и да е , теглих и една хубава майна и тая вечер .. ей преди няколко минути я гледам в диското се целува с един познат... и няколко пъти ме погледна - нз дали щото минавах покрай нея (просто съвпадение ) ... дразни ме цялата тая показност и елементарност. АБЕ КУР*ВО, покажи че си имала поне някакви чувства, да бяха минали поне 3 седмици, поне месец... че тогава. Как бихте определили едно такова поведение?
и още един въпрос - всеки ми вика "мисли позитивно" еби майката на проблемите, ама не става, вече се мъча няколко месеца да става с ведра физиономия и си казвам "днес ще е ок " ама естествено ще се намери някаква мизерия да стане и да ми преебе не само деня а и седмицата... трябва да си ударя главата в някои стълб и да забравя всичко ли??? щото аз друго решение не виждам. На моменти чувствам че нищо и никой не може да ми преебе настроението, на моменти се чувства недосегаем а в следващия момент все едно са ме извадили от някоя канафка... сдухан, преебан , отчаян , замислен.........................

Chefinkaaa
05-16-2008, 23:43
М... да разбирам ли, че ти я обичаш... ако е така... тъпо от нейна страна наистина мн тъпо...тва значи че май нищо е нямала към тебе.. поне аз така си го обяснявам.. пък и да иска едва ли не да те накара да ревнуваш/... :(

Chacho
05-17-2008, 00:33
Тъпо е, ама все пак живота си е нейн. Ако тя го прави за да ревнуваш, показва че е имала чувства към теб. Все пак, ако си категоричен, че не искаш повече връзка с нея - пътищата ви се разделят и ти си гледай твоя. Няма как да гледаш постоянно позитивно на нещата, ако си се бил отдал докрай на тая връзка. То няма да е нормално.. Ще те съветвам да си извадиш поука от цялата работа. Ако бях на твое място, поуката ми от тази история би била, че хората могат да ни разочароват винаги, дори когато най-малко очакваме, затова трябва да се готвим за това от момента, в който пътищата ни се пресекат.

russianmafiaboss
05-17-2008, 00:53
пълна идиощина
ТИ скъса с нея, ТИ си прекратил връзката по свое желание
ТОВА би трябвало да значи, че не те ебе вече за нея толкоз
тя ти го връща по най-разпостранен начин, не бъди идиот и я заеби
намери друго момиче и си излизай с нея
пък за твоята бивша - спри да мислиш, яд я е че си я зарязал и естествено че тя ще се хвърля на всеки срещнат като те види - защото значе че това ще те нарани и така тя ще може поне малко да ти го върне...

Tazadar
05-17-2008, 07:29
Я се съвземи, бе :shock: Кво се жалваш тук, като някоя малка пачавра :-x

Erica
05-17-2008, 07:35
ситуацията е такава - ходих с една 5 месеца, скъсах с нея щото е наий -подлата интригантка която познавам, голяма мастия . Въпроса е че не беше курва. Сега ще разберете що е там въпроса 8-) .. напоследък много се карахме и тн, и после аз разбрах че ми е изневерявала с бившия (разбрах го след като скъсах с нея ), както и да е , теглих и една хубава майна и тая вечер .. ей преди няколко минути я гледам в диското се целува с един познат... и няколко пъти ме погледна - нз дали щото минавах покрай нея (просто съвпадение ) ... дразни ме цялата тая показност и елементарност. АБЕ КУР*ВО, покажи че си имала поне някакви чувства, да бяха минали поне 3 седмици, поне месец... че тогава. Как бихте определили едно такова поведение?
и още един въпрос - всеки ми вика "мисли позитивно" еби майката на проблемите, ама не става, вече се мъча няколко месеца да става с ведра физиономия и си казвам "днес ще е ок " ама естествено ще се намери някаква мизерия да стане и да ми преебе не само деня а и седмицата... трябва да си ударя главата в някои стълб и да забравя всичко ли??? щото аз друго решение не виждам. На моменти чувствам че нищо и никой не може да ми преебе настроението, на моменти се чувства недосегаем а в следващия момент все едно са ме извадили от някоя канафка... сдухан, преебан , отчаян , замислен.........................

Tvoita rabota mai - Ne te iskam za sebe si,ama i na drug nqma da te dam.

desert_eagle
05-17-2008, 08:07
Ае вижте, това в много позказно , затова ме дразни.. кучката не изчака да минат и 2 седмици разбирате ли ... все едно ми говореше за любов а в крайна сметка излиза че само чака да скъсаме и да се хвърли на хуя на някой. Аз НЯМА и НЕИСКАМ да имам общо с нея вече... просто се чудя думите и винаги ли са биле лъжа ..

ViLLa*07
05-17-2008, 09:49
xaxxa naistina mn ob6to s moq slu4ai :lol:

MiMcHeToOo
05-17-2008, 10:32
Кво се ядосваш? Номерца разни прави, можеш само да се смееш.

vamp
05-17-2008, 10:41
ситуацията е такава - ходих с една 5 месеца, скъсах с нея щото е наий -подлата интригантка която познавам, голяма мастия . Въпроса е че не беше курва. Сега ще разберете що е там въпроса 8-) .. напоследък много се карахме и тн, и после аз разбрах че ми е изневерявала с бившия (разбрах го след като скъсах с нея ), както и да е , теглих и една хубава майна и тая вечер .. ей преди няколко минути я гледам в диското се целува с един познат... и няколко пъти ме погледна - нз дали щото минавах покрай нея (просто съвпадение ) ... дразни ме цялата тая показност и елементарност. АБЕ КУР*ВО, покажи че си имала поне някакви чувства, да бяха минали поне 3 седмици, поне месец... че тогава. Как бихте определили едно такова поведение?
и още един въпрос - всеки ми вика "мисли позитивно" еби майката на проблемите, ама не става, вече се мъча няколко месеца да става с ведра физиономия и си казвам "днес ще е ок " ама естествено ще се намери някаква мизерия да стане и да ми преебе не само деня а и седмицата... трябва да си ударя главата в някои стълб и да забравя всичко ли??? щото аз друго решение не виждам. На моменти чувствам че нищо и никой не може да ми преебе настроението, на моменти се чувства недосегаем а в следващия момент все едно са ме извадили от някоя канафка... сдухан, преебан , отчаян , замислен.........................

Така история не ми се е случвала.Бих и забил един шамар пред всички може би или да й кажа,че е тъпа курва и боклук.Честно казано не знам как бих постъпил ама едва ли бих седял сдухан и да си мълча...5 месеца е доста време,не знам как бих приел нещата тогава.

sladoledka
05-17-2008, 18:52
ми виж,, явно не те е забравила-понякога момичетата правят така,дори и когато са влюбени -зависи от самото момиче!! а ти изглежда я обичаш (за жалост)..Първо си отговори на въпроса дали още си влюбен ...../мн сори/ :o :( :( :(

evelinka1122
05-17-2008, 18:56
не се ядосвай, тя точно това иска, не й прави кефа!

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-17-2008, 19:06
женска реакция ... мисли си че ти прави гадно ... не трябва да ти пука 8)

iiirish
05-17-2008, 20:02
нито един от двама ви не е обичал. нито тя - порати сегашното й поведение, нито ти поради факта, че ако си обичал някой не можеш просто ей така да започнеш да го псуваш и да му теглиш майни колкото и много да те е наранил.
така че секи да си гледа живота и това е

desert_eagle
05-20-2008, 12:24
истината е че е кофти да гледаш момичето с което си бил допреди няколко дена, да забива езика си в устата на друг, а той да и забива... дори и да нямам чувства! изглежда като "разменна монета"

Exsanguination
05-20-2008, 12:30
ситуацията е такава - ходих с една 5 месеца, скъсах с нея щото е наий -подлата интригантка която познавам, голяма мастия . Въпроса е че не беше курва. Сега ще разберете що е там въпроса 8-) .. напоследък много се карахме и тн, и после аз разбрах че ми е изневерявала с бившия (разбрах го след като скъсах с нея ), както и да е , теглих и една хубава майна и тая вечер .. ей преди няколко минути я гледам в диското се целува с един познат... и няколко пъти ме погледна - нз дали щото минавах покрай нея (просто съвпадение ) ... дразни ме цялата тая показност и елементарност. АБЕ КУР*ВО, покажи че си имала поне някакви чувства, да бяха минали поне 3 седмици, поне месец... че тогава. Как бихте определили едно такова поведение?
и още един въпрос - всеки ми вика "мисли позитивно" еби майката на проблемите, ама не става, вече се мъча няколко месеца да става с ведра физиономия и си казвам "днес ще е ок " ама естествено ще се намери някаква мизерия да стане и да ми преебе не само деня а и седмицата... трябва да си ударя главата в някои стълб и да забравя всичко ли??? щото аз друго решение не виждам. На моменти чувствам че нищо и никой не може да ми преебе настроението, на моменти се чувства недосегаем а в следващия момент все едно са ме извадили от някоя канафка... сдухан, преебан , отчаян , замислен.........................

Tvoita rabota mai - Ne te iskam za sebe si,ama i na drug nqma da te dam.

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: