PDA

View Full Version : прЕкалено директна!!!



bubenceee
05-17-2008, 05:58
зДравейТЕ!имам ДОста сериозен проблем...поне за другите!Прекалено съм директна.казвам на хората каквото мисля право в очите,а явно това не им харесва.Немога просто да се сдържа.Казвам кога нещо ми харесва и кога не.особено когато сме в у-ще и в нашия клас има една к***а,а всички я харесват!постоянно се прави на много важна,а аз я поставям на мястото и..ама всички като я защитават и.. :( мисля,че всички ме мразят за това което съм! Скоро ще влизам в нов клас в гимназия и смятам да съм по сдържана,за да нямам такива проблеми,но как като немога просто... :o :( :-#

b3b3_j0
05-17-2008, 06:49
mi tova 4e kazva6 vsi4ko v o4ite ne e lo6o a xybavo...a za novoto y4ili6te kato se zapoznaete im go kaji za da ne te namrazqt posle... :-)

slavito007
05-17-2008, 07:36
mi tova 4e kazva6 vsi4ko v o4ite ne e lo6o a xybavo...a za novoto y4ili6te kato se zapoznaete im go kaji za da ne te namrazqt posle... :-)
Напротив!
Всеки, на който му кажат нещо, което не харесва директно в очите най-малкото ще се обиди! Не е хубаво това, което правиш, защото не всеки може да го възприеме като майтап. Има 1 от моя клас и вчера заради "прямостта" си пак ме изкара извън нерви. Няма лошо да казваш това, което мислиш, но се замисляй какво ще кажеш преди това. Приеми го като съвет.

Erica
05-17-2008, 07:53
mi tova 4e kazva6 vsi4ko v o4ite ne e lo6o a xybavo...a za novoto y4ili6te kato se zapoznaete im go kaji za da ne te namrazqt posle... :-)
Напротив!
Всеки, на който му кажат нещо, което не харесва директно в очите най-малкото ще се обиди! Не е хубаво това, което правиш, защото не всеки може да го възприеме като майтап. Има 1 от моя клас и вчера заради "прямостта" си пак ме изкара извън нерви. Няма лошо да казваш това, което мислиш, но се замисляй какво ще кажеш преди това. Приеми го като съвет.

Toest syvetvash momicheto,da e licemerka s ostanalite samo i samo da q haresvat?

MaLkaTa_LaDy
05-17-2008, 08:06
Абе относно тая от твоя клас и аз съм така, ама пък някои хора от класа почнаха да я мразят заради мен :D Просто си бъди директна, няма какво да увърташ. Хората трябва да могат да приемат критики и тва е. Ама има някои моминти, в които просто трябва да кажеш истината по-меко. Не да си спестиш мнението, не и да го натрапваш.

anSsito
05-17-2008, 08:37
Няма нищо лошо в това да казжваш на хората всичко в очите.. Напротив това е наистина много хубаво и поздравления за което.. Но живота е такъв,че някой път трябва да си замълчиш... Просто преди да кажеш нещо прецени дали е удачно..

ANTIHUMAN
05-17-2008, 10:04
Няма нищо лошо в това да казжваш на хората всичко в очите.. Напротив това е наистина много хубаво и поздравления за което.. Но живота е такъв,че някой път трябва да си замълчиш... Просто преди да кажеш нещо прецени дали е удачно..

Aз много се кефя хората като ми казват истината в очите.Мразя да го научавам от някого другиго.Кво днеска ще излезем ще ми казваш :,,Супер добър приятел си ми ! '' ,а утре ще кажеш на гаджето си ..Тоз е тъп!'' ей тва е лицемерство ,да не можеш да казваш истината в очите!

БРАВО ,малко хора останахме който можем да кажем истината в очите на другите ,без интриги и лицемерства! 8) :P :)

LovePoisoned
05-17-2008, 10:41
Няма нищо лошо в това да казжваш на хората всичко в очите.. Напротив това е наистина много хубаво и поздравления за което.. Но живота е такъв,че някой път трябва да си замълчиш... Просто преди да кажеш нещо прецени дали е удачно..

Aз много се кефя хората като ми казват истината в очите.Мразя да го научавам от някого другиго.Кво днеска ще излезем ще ми казваш :,,Супер добър приятел си ми ! '' ,а утре ще кажеш на гаджето си ..Тоз е тъп!'' ей тва е лицемерство ,да не можеш да казваш истината в очите!

БРАВО ,малко хора останахме който можем да кажем истината в очите на другите ,без интриги и лицемерства! 8) :P :)
+ 1 И аз винаги, докато повечето ми връстници наоколо увъртат и лицемерстват, съм готова да кажа в лицето на някого всичко - че е тъпанар, че няма истински приятели, че е позьор и т.н. :grin: Естествено, че мисля, преди да се изкажа. Но много ме кефи да съм пряма, сякаш това е звание за мен. Е, за щастие не съм си създала проблеми с пазенето на тайни и в ситуациите, когато съм принудена да изрека лъжа, та да се спася. ;}

Pedigree
05-17-2008, 15:50
Хех, и аз съм така, затова целият клас ме мрази, както и половината даскало, ама на кого му пука? Защо да е проблем, за мен това е прекрасно качество. Каквото мислиш, казваш си го. Нужно ли е да си го таиш в себе си, или да го портиш зад гърба на някого? Не е проблем. Ъ, да, има моменти, в които е по - добре да замълчиш, тогава просто усещаш, че не е мястото за това. :)

mhmhmhmhm
05-17-2008, 18:38
и аз се не се усещам кво да кажа :?

ice_cream_f
05-17-2008, 19:41
Spoko tova ne e lo6o ka4estvo :) I az v pove4eto slu4ai si kazvam kvoto mislq :grin: a ako nqkoi se obijda zna4i 4e zalugva sebe si :?

ResPekT333
05-17-2008, 20:40
Попринцип няма нищо лошо да казваш каквото мислиш..!Обаче има моменти,в които наистина трябва да замълчиш.

Аз много харесвам хора,ккоито както се казва -каквото им на сърцето,тва и на устата-

TheNewReligion
05-18-2008, 01:01
И аз съм горе- долу така . Принципно да казваш това , което мислиш е хубаво , но може просто да се постараеш да го правиш по-деликатно с приятелите си , иначе поставяй онова момчие на мястото и щом го смяташ за правилно . :) :) :) Ако не искаш да го казваш по-деликатно , си го казвай директно . Който иска да ти е приятел ще те приеме такава каквато си , защото се съмнявам да искаш да сепромени . Но то всъщност е за твое добро , де , но както си решиш . :) :) :) Както се казва: "По-добре да те мразят заради това , което си , отколкото да те обичат заради това , което не си !" :) :)

hgfh
05-18-2008, 08:37
tova che kazvash istinata v ochite e hubavo ...No ima razlika da budesh iskren i da obijdash nqkoi kato go postavqsh na mqsto shtoto tova ne te pravi nikak direkna

lipsvashh_mi
05-18-2008, 13:43
Няма нищо лошо в това да казжваш на хората всичко в очите.. Напротив това е наистина много хубаво и поздравления за което.. Но живота е такъв,че някой път трябва да си замълчиш... Просто преди да кажеш нещо прецени дали е удачно..
+ 1 :)

Slave4You
05-19-2008, 19:35
Kakvoto i da govorqt 4e istinata e hubavo ne6to ..zavisi. Na nikoi ne mu e priqtno da mu kajat ne6to kofti pravo v o4ite.. daje i tova da mu pomogne. Syvet: Predi da kaje6 na nqkoi 4e e k***a prebroi do 10. Bi trqbvalo da ti mine :)