PDA

View Full Version : "тръгнеш ли си повече няма да ти се обадя никога"и



beautiful_drive
05-17-2008, 06:52
zdraveite,iskam da vi spodelq za moqta golqma i edinstvena lybov.zaedno sme ot 2god. i se obi4ame adski mn,no i mn se karame.uj gledam da ne pravq ne6ta ot koito toi se podrazni no togava pak toi pravi ne6to koeto men me drazni i pove4eto pati se karame za gluposti,no e imalo i dosta slu4ei v koito sme se karali za naistina seriozni ne6ta kato tova da zv na taa i onaa,skypove ala bala,i men mi pisva i mu kazvam krai tva be6e.no tolkova go obi4am 4e nezavisimo dali az sam bila vinovna ili toi,vinagi parva az zv za da se sdobrim.toi e tolkova silen i gordeliv 4e nikoga nqma da mi se obadi prav.prosto sam pravila vsi4ko za nas i na6ata vrazka,no vse ne6to ne se polu4ava,znam 4e toi me obi4a za6toto mi go e dokazal pak i to si li4i kogato edin 4ovek darji na teb i te obi4a.rqdko ,no sme imali sedmici v koito ne sme se karali za adsolytno ni6to i sme bili adski 6tastlivi.vednaj oba4e se skarahme mn seriozno i toi si pozvoli da me udari (naprao si se sbihme) i ne bqhme zaedno gore dolu edin mesec,posle doide pri men govorihme obe6ta 4e nqma da se povtarq i se sdobrihme.no v4era mi vdigna skandal za6toto sam pu6ela mn cigari na sedmica i pak me udari.neizdarjah udarih go i az,ubidih go i toi mi kaza "tragne6 li si sega pove4e nqma da ti se obadq nikoga" i az si tragnah.prosto iskam nqkoi da mi dade savet,za6toto ve4e neizdarjam ot slu4va6toto se v too skapan jivot. :smt089 :smt090 :smt049 :smt007 :smt007

Модерирано от Бандитка по т.7

life.hates.me
05-17-2008, 07:31
Не те заслужава :) Повярвай ми .. Няма никакъв смисъл да ти е гадно :)

И дори и да те моли НЕ се връщай при него !!!

Време е да продължиш живота си .. и е време да изхвърлиш това момче от него ..

Ще го забравиш след време .. ОБЕЩАВАМ ТИ ! :)

Успех мила и дано ме послушаш .. :-)

Erica
05-17-2008, 07:32
Shtom i do shamari se stiga...,ne te syvetvam da prodyljavash...Imalo li e vednyj shte se povtori,potreti i v edin moment shte stane navik.Tyi kato te slusham pri vas se e povtorilo...znachi sys sigurnost shte se potreti.Tova li iskash ? Kolkoto i golqma da e edna lubov ima li nasilie - hich ne mi q hvali.Po-dobre daleche - tova e moq syvet
Uspeh!

prettyIdeath
05-17-2008, 07:35
Колкото и да го обичаш, не бива да позволяваш да те удря.. и то заради цигари...
Правилно си постъпила като си си тръгнала. По-добре не му звъни известно време, за да видиш дали гордостта му е над всичко и дали няма да ти се обади пръв, защото ако е така то по-добре разделени.

beautiful_drive
05-17-2008, 08:13
da vsi4ki ste pravi,no taka na dumi e mn lesno da se kaje trudnoto e da go zabravq. :( :( :(

LizZz
05-17-2008, 08:29
da vsi4ki ste pravi,no taka na dumi e mn lesno da se kaje trudnoto e da go zabravq. :( :( :(
Нема лесно в тоя живот!

пЛюш!нкаАа~
05-17-2008, 08:29
Естествено,че е трудно..трябва време..едното което можеш да направиш е да го игнорираш от съзнанието си поне за момент..излизай с фр,те малко или много те карат да забравиш :) .

Sunny_stz
05-17-2008, 09:41
Zabravi go tozi nadut dru6lio!!!Znam 4e 6te e trudno,no ogledai se za drugi pi4ove .Uspeh!!

life.hates.me
05-17-2008, 09:44
da vsi4ki ste pravi,no taka na dumi e mn lesno da se kaje trudnoto e da go zabravq. :( :( :(

Ще е трудно, но не за дълго .. Ще свикнеш без него :) Както казах в първия си пост - ОБЕЩАВАМ ТИ !!

Не се потдавай дори и да се обади пръв !

Успехчета ! :-)

vilinanova
05-17-2008, 09:55
Мразя момчета, които удрят момичета! :evil: :smt070

MiMcHeToOo
05-17-2008, 10:30
Да обичаш насилник... Просто "чудесно" ...

SiNiStEr
05-17-2008, 10:42
Остави го.
Забрави го,трудно е,но трябва.
Той те е ударил вече два пъти,мислиш ли че няма да се повтори ако пак се оправите...

So unbelievable love..
05-17-2008, 10:44
милата тя :( разбирам те,но ще ти кажа като другите-направи усилия да го преодолееш!Винаги е трудно,когато си сам,но по-трудно е да обичаш и да бъдеш с такъв човек,и да правиш всичко за него!И аз както тебе обичам доста горделиво момче и винаги правя първата крачка към сдобряването,но ще ти кажа,че Те постъпват така както ние ги научим!

beautiful_drive
05-17-2008, 12:39
милата тя :( разбирам те,но ще ти кажа като другите-направи усилия да го преодолееш!Винаги е трудно,когато си сам,но по-трудно е да обичаш и да бъдеш с такъв човек,и да правиш всичко за него!И аз както тебе обичам доста горделиво момче и винаги правя първата крачка към сдобряването,но ще ти кажа,че Те постъпват така както ние ги научим!


da mila,pozvolih mu prekaleno mn ne6ta i mi se ka4i na glavata.prosto znam 4e me obi4a no me e qd 4e ne pravi ni6to pone da mi se be6e izvinil ili kato po filmite da doide pri men s buket cvetq ili nz ,moje bi tva go ima samo po filmite no ne i v realnosta,kadeto pove4eto mom4eta sa palni gadnqri :(

bIskwItkatA
05-17-2008, 15:13
hei q se usmihni toi ne te zaslujava vqrno minalo e mn vreme i ste se obi4ali tva da mu pozvolqva6 da te udra :( ne ne mislq 4e 6tom si go e pozvolil zaslujava ti da se qdosva6 i da se tormoji6 zaradi nego prosto vdigni glava uvereno nagore usmihni se makar mn da te boli i prodylji smelo napred znai ot men 4e kogata edna vrata se zatvori se otvarq druga s po-dobri vyzmojnosti toi ne e edinstveniq na tozi svqt :P jivota e pred teb :)

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-17-2008, 15:24
сигурно не мога и половината от болката която изпитваш да си представя.. знам че е трудно да го забравиш.. и не те и съветвам това да направиш.. излизаи повече време с приятелки задържаи се рядко вкъщи.. и току виж вземе да се обади.. извиняваи ама 2 години са баяяя време и ме съмнява нищо да не направи.... аз лично това бих направила.. но в никакъв случаи не го търси ти.. нека да разбере че като те е ударил е постъпил грешно .. остави го нека осъзнае грешката си.. (:

Exoras
05-17-2008, 16:14
С риск да си навлека порой от гневни постове на потребителките във форума, ще ти кажа, че според мен момчето ти е било право, когато ти е направило забележка за цигарите. Напълно го разбирам, защото съм бил в неговото положение, особено ако е непушач :)


А освен всичко, това са две години, аз не бих теглил чертата с толкова лека ръка. А и най-вече не знам на колко сте години, но ако наистина държиш на него ще трябва да се държиш като голям човек. Думите, казани от него наистина са доста силни, аз лично избягвам да си позволявам поодобни изказвания - става дума за самоконтрол. Определено преди да предприемеш каквото и да било трябва да си седнеш на дупито и да мислиш за възможни изходи от ситуацията. Прави това, което ще сметнеш, че е най-добре. Ти решаваш, защото това все пак е твоя живот, твоята връзка, твоето момче. :) Успехи.

SiNiStEr
05-17-2008, 16:36
С риск да си навлека порой от гневни постове на потребителките във форума, ще ти кажа, че според мен момчето ти е било право, когато ти е направило забележка за цигарите. Напълно го разбирам, защото съм бил в неговото положение, особено ако е непушач :)


А освен всичко, това са две години, аз не бих теглил чертата с толкова лека ръка. А и най-вече не знам на колко сте години, но ако наистина държиш на него ще трябва да се държиш като голям човек. Думите, казани от него наистина са доста силни, аз лично избягвам да си позволявам поодобни изказвания - става дума за самоконтрол. Определено преди да предприемеш каквото и да било трябва да си седнеш на дупито и да мислиш за възможни изходи от ситуацията. Прави това, което ще сметнеш, че е най-добре. Ти решаваш, защото това все пак е твоя живот, твоята връзка, твоето момче. :) Успехи.
Ти прочете ли добре?
Та той я е урарил два пъти....
Това,че тя пуши не е никакъв прецедент той да се държи така.

Exoras
05-17-2008, 17:06
асд

enola
05-17-2008, 17:08
е*и го в устата ... :D

LizZz
05-17-2008, 17:36
da mila,pozvolih mu prekaleno mn ne6ta i mi se ka4i na glavata.prosto znam 4e me obi4a no me e qd 4e ne pravi ni6to pone da mi se be6e izvinil ili kato po filmite da doide pri men s buket cvetq ili nz ,moje bi tva go ima samo po filmite no ne i v realnosta,kadeto pove4eto mom4eta sa palni gadnqri :(
Обичал я той...
ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ АХАХАХААХАХААХАХАХАХАХАХА ХАХ
ТИ ЧУВАШ ЛИ СЕ, БЕ?!?!?!?
Я ходи да се прегледаш и спри да се баламосваш...
Бахти заблуденото си...

SiNiStEr
05-17-2008, 18:05
Прочетох, че са се БИЛИ, ДВАМАТА. ;) Хайде като четем да не е през редовете. Може пък да е било при самозащита, нека мацката да каже. :) Във всички случаи не е била приятна ситуация...
Нз ти как мислиш,но момче да удари момиче при самозащита,за пръв път чувам такова нещо.
Според мен той не заслужава тя да се занимава още с него.

evelinka1122
05-17-2008, 19:02
знам че е трудно на думи, но просто трябва да го забравиш....... то ясно че не те заслужава.... трябва да осъзнаеш че не може да се върнеш при него и да продължава да ти посяга.... щом се е случило веднъж и два пъти, значи ще има и трети и четвърти... [!] [!] [!]

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
05-17-2008, 19:17
To taka se pochva..za cigarite, za drugite gluposti - 1, 2, 3, 4 put.. posle ochila i shalche na licetoo... Momiche toq vuobshte ne durgi na teb.. :? Da durgish na nqkogo i da go obichash, oznachava da go priemash sus vsichkite mu nedostatuci, takuv , kakuvto e i da ne se opitvash da go promenqsh. Tova negovoto ne e lubov.. :? Ne se zablugdavai , toi e egoistichen idiot, koito misli samo za sebe si.. kak moge da te udari za tova?!?!? Da i ti si produlgavai da mislish , che te "obicha" ... Izvagdash kusmet, che se otturvavash ot tova ko*ele i go zaebavash, ne si zaslugava. Chovek, koito te obicha bi napravil i nevuzmognoto za teb, vlez v realnostta i go zaregi. Znam, che e mn trudno, no chovek nqma drug izbor v nqkoi situacii. Pogelavam ti da go zabravish kolkoto se moge po - burzichko i da sreshtnesh nqkoi, koito naistina da te oceni. ;) :-$

MoHuTo
05-17-2008, 19:36
То с шамари се почва, а после какво?! Ще го търпиш и ще ходиш насинена ли... прояви малко достойнство бе момиче! Тоя не е за теб, колкото и да те обича, явно гордостта му е над всичко, такъв човек не ти трябва...а и още повече - позволява си да те удря!!! :?

GabisiTa
05-17-2008, 19:52
Ммм каране добре ама чак до бой да се стига... :shock: По-добре се опитай да го забравиш, не си заслужава... :?

He3HauKa
05-18-2008, 09:17
От личен опит мога да ти кажа ,че един ден просто ще спре да ти пука.Ще се събудиш и ще ти е все едно дали ще се скрате,дори дали ще се видите.И аз имам връзка от 2 години,в началото и аз правех всичко за него ,а той се правеше на много важен,карахме се през ден,той ме е удрял,но аз никога никога не съм оставала по-назад.Винаги първа звънях ,винаги плачейх и му вървях след задника.Но един ден стана чудо-не ми пукаше.Разделих ме се за месеци той ме потърси и се промени.Стана идеалния ,защото усети ,че ме губи.Уви прекалено късно,защото на мен продължава да ми е все едно.Казам ти това,защото и стеб ще се случи същото.И имаш два варианта или да го зарежеш ( но едва ли ще успееш,защото го обичаш и ще се върнеш),или да чакаш докато спре да ти пука за него.Да знаеш ,че на този свят всичко се връща и ролите се разменят така скорострелно ,че дори не успяваш да разбереш как и кога се е случило.Успех :oops:

vamp
05-18-2008, 09:21
Вие ме кефите,как се карате и се биете,значи наистина се обичате и държите един на друг щом въпреки всичко се знаете.Обаче такава връзка няма бъдеще,по-добре се разделете,ако някой ден се ожените ще се спуквате от бой.Кой знае,може би пак ще сте по-щастливи от много двойки които са привидно добре.Най-добре може да прецениш сама!

crashover
05-18-2008, 09:48
Знаеш ли и моя случай е подобен само , че не се е стигало до шамари!Съвет щом е толкова силен характер не го търси спри да му званиш и всичко знам , че като дойде вечер и те грезе но нетрябва! Не се поддавай!Излизай много с приятели и ще го забравиш!

Pepincetyy
05-18-2008, 10:30
Ммм каране добре ама чак до бой да се стига... :shock: По-добре се опитай да го забравиш, не си заслужава... :?
+1

beautiful_drive
05-19-2008, 19:57
Hora neizdarjah i mu kliknah,posle si pisahme po skype i toi mi kaza 4e iska da e s men no samo ako otkaja cigarite.kazah mu 4e nqma problem 6tot vse pak i az iskam da se otkaja ot toq porok,no mu kazah 4e iskam da doide u nas i da mi se izvini v o4ite za tva 4e me e udaril.toi mi otvarna 4e nikoga nqma da go naprai i nekfi takiva.mn se qdosah i go napraih zarezil,kvi li ne raboti mu govorih i mn se skarahme.prosto nqmam dumi o6te ubidi,o6te nadejdi,o6te salzi,...koga prestana da mu puka za men????mrazq go,mrazq i sebe si za tova 4e go obi4am tolkova mnogoooo :(

hariboy
05-20-2008, 07:06
MAINATA MY NA TOQ KADETO YDRQ JENI !!!!!!!!..........i samo naprede gledai i kolkoto i da ti e tejko vsi4ko se prejivqva........povqrvai mi

slun4ice_90
05-20-2008, 08:14
Той е направил...грешката да те удари...на мен,ако ми се случи това...направо светът ще му се стори тесен... :-D Никое момиче,не заслужава подобна постъпка,каквото и да е направила!Не може да обичаш човек,който те малтретира нали?

tirintina
05-20-2008, 09:06
Vsqko momi4e si ima dostoinstvo i ne biva da pozvolqva6 da te ydrq,6tom se e stignalo do tam...prosto go ostavi i ne se vra6tai pri nego ne si zaslujava...pak i sled vreme 6te go zabravi6 prosto ne si sre6tanala po-dobar ot nego i za tova si misli6 4e nqma da go zabravi6 ...Uspeh :-)

Vladkoy
05-20-2008, 09:10
Абсурд, този е пълен комплексар, щом ще се оправя с момиче с шамари.
Ама като не ти стиска да му теглиш майните ще търпиш

SiNiStEr
05-20-2008, 13:48
Hora neizdarjah i mu kliknah,posle si pisahme po skype i toi mi kaza 4e iska da e s men no samo ako otkaja cigarite.kazah mu 4e nqma problem 6tot vse pak i az iskam da se otkaja ot toq porok,no mu kazah 4e iskam da doide u nas i da mi se izvini v o4ite za tva 4e me e udaril.toi mi otvarna 4e nikoga nqma da go naprai i nekfi takiva.mn se qdosah i go napraih zarezil,kvi li ne raboti mu govorih i mn se skarahme.prosto nqmam dumi o6te ubidi,o6te nadejdi,o6te salzi,...koga prestana da mu puka za men????mrazq go,mrazq i sebe si za tova 4e go obi4am tolkova mnogoooo :(

Щом не си е направил труда да ти се извини в лицето значи найстина не те заслужава.

Wrathchild
05-20-2008, 13:56
Мила, бившият ми вдигаше скандали за цигари, КОИТО ПРОСТО СЪМ ДЪРЖАЛА, е извинявай, ама и да ме е обичал това си е самоубийствена връзка.
Знаеш ли до какви разговори се стигна?
- Ще се самоубия, щом ме напускаш.
- ОК, да ти покажа от къде?

Щом дори не се извинява, той НЕ ТЕ ОБИЧА, разбери, това не е любов.

beautiful_drive
05-20-2008, 19:45
vsi4ki do nqkva stepen ste pravi s mneniata si po moqta tema.znam 4e 6te go zabravq dori i da ne e skoro,znam i 4e 6te imam mn drugi mom4eta,no prosto toi e parvata mi golqma i istinska lybov.moje nqkoi da kazvat 4e toi ne me obi4a 6tom me e udaril ,no az znam 4e me obi4a dori i da ne e tolkova kolkoto az nego.na 16 godini sam a toi e na 21 (no izglejda i se darji kato 17 godi6en).naistina ve4e mu kazah edno golqmo "sbogom" i eto 4e odeve mi klika no az ne mu otvarnah.prekaleno mn tap4e6e gordosta mi pak i az samata sa6to,no kraino vreme be6e da se stegna.naistina ot kakto sam s nego nemoga da se poznaq,nikoga ne sam se vijdala tolkova slaba,tolkova nere6itelna i t.n. EDNO GOLQMO BLAGODARIA NA VSI4KI ZA POMO6TA,NAISTINA MI POMOGNAHTE!!!!! :P :smt051