PDA

View Full Version : Ужас любовта е болка



Ванчето
05-17-2008, 07:57
Преди 3 месеца се запознах с 5ма чужденци на по 22-23 години.Те са 2 момичета и 3 момчета.Бяха тук на стаж.Онзи ден(вторник 13.05)се бяхме събрали вечерта на вечеря защото на следващият ден си заминаваха за страната си.Точно в тази вечер едно от момчетата което седеше до мен започна да ме прегръща,да ме гали,да ме целува по бузите.И както си се бях сгушила във него усетих че имам чувства към този човек.После ме изпрати до колата на баща ми и около пет минутки седяхме прегърнати а тате ни гледаше,но хубавото е че той мисли че сме само приятели и че нямам чувства към него.На другато сутрин бях рано на летището за да ги изпратя.ТОй пак ме беше гушнал и плачеше че се разделяме.ПО-късно след като си заминаха те обаче разбрах че се е бил ''забил'' със едно момиче което е моя позната и също се сприятели с тях.Необичайното обаче беше че докато седяхме на летището (бяхме се подредили аз,той и познатата ми) тя плачеше че той си тръгва,а той беше прегърнал мен и на моето рамо плачеше.Трябва да призная че отидох на летището,за да му кажа какво чувствам,но ме достраша и помолих едно от момичетата от стажа да му каже,но тя не успяла,защото когато се качили в самолета заспали,а като слезли се разделили и сега или трябва да чакам до понеделник за д аму каже тя или аз да му кажа.
Аз имам няколко питания
1во-Мога ли да мисля че понякакъв начин той има чувства към мен
2ро Да му кажа ли за чувствата си независимо че е на 2000 километра от мен
3то Как да разбера дали е имало нещо между него и другото момиче

LizZz
05-17-2008, 08:26
Преди 3 месеца се запознах с 5ма чужденци на по 22-23 години.Те са 2 момичета и 3 момчета.Бяха тук на стаж.Онзи ден(вторник 13.05)се бяхме събрали вечерта на вечеря защото на следващият ден си заминаваха за страната си.Точно в тази вечер едно от момчетата което седеше до мен започна да ме прегръща,да ме гали,да ме целува по бузите.И както си се бях сгушила във него усетих че имам чувства към този човек.После ме изпрати до колата на баща ми и около пет минутки седяхме прегърнати а тате ни гледаше,но хубавото е че той мисли че сме само приятели и че нямам чувства към него.На другато сутрин бях рано на летището за да ги изпратя.ТОй пак ме беше гушнал и плачеше че се разделяме.ПО-късно след като си заминаха те обаче разбрах че се е бил ''забил'' със едно момиче което е моя позната и също се сприятели с тях.Необичайното обаче беше че докато седяхме на летището (бяхме се подредили аз,той и познатата ми) тя плачеше че той си тръгва,а той беше прегърнал мен и на моето рамо плачеше.Трябва да призная че отидох на летището,за да му кажа какво чувствам,но ме достраша и помолих едно от момичетата от стажа да му каже,но тя не успяла,защото когато се качили в самолета заспали,а като слезли се разделили и сега или трябва да чакам до понеделник за д аму каже тя или аз да му кажа.
Аз имам няколко питания
1во-Мога ли да мисля че понякакъв начин той има чувства към мен
2ро Да му кажа ли за чувствата си независимо че е на 2000 километра от мен
3то Как да разбера дали е имало нещо между него и другото момиче
Знаем, че е болка..
Мисля, че е по-добре да се опиташ да го забравиш.
Сега си в някаква моментна еуфория, която ще мине, в зависимост от това колко си силна като характер. :)

kukli4kata_bg
05-19-2008, 22:36
i az mislq 4e trqbva da go zabravi6, to prosto nqma smisal 6tom e 4ujdenec :( sigirno nqma6 golemi 6ansove da go vidi6 otnovo...

Wrathchild
05-20-2008, 04:03
Че има смисъл има.
Но я се замисли, харесва ли ти факта, че се е 'зарибявал' с твоя позната?

Ванчето
05-20-2008, 08:16
Че има смисъл има.
Но я се замисли, харесва ли ти факта, че се е 'зарибявал' с твоя позната?
еми не особено ама както написах в поста в който описвах всичко той плачеше на моето рамо за мен,докато тя седеше до него и плачеше че той си заминавал.Пък и доколкото разбрах не е имало нещо кой знае какво между тях,в смисъл не са правили Секс.та не знам де.Вчера говорих с него но понеже много бързаше не можахме да говорим. :( но пък понеже утре (21 май)имам рд ми поиска телефона ми за да ми пише смс :grin: хихи ще видим какво ще стане.Но той ми каза че брои дните докато пак дойде в България,което значи че ще дойде

Fantomche
05-20-2008, 08:39
Neznam mila nedei se nadqva mnogo .Prosto mojebi se 4uvstva6 samotna i kogato toi te epregurnal i si izpitala lujlivi 4uvsta :S

slun4ice_90
05-20-2008, 10:32
Neznam mila nedei se nadqva mnogo .Prosto mojebi se 4uvstva6 samotna i kogato toi te epregurnal i si izpitala lujlivi 4uvsta :S :-P :)

Wrathchild
05-20-2008, 10:35
Я да си седнеш на дупето. Не бил правил секс с нея... е то само това оставаше. И какво като ти е ревал, да не би фактите да са се променили?