PDA

View Full Version : Discreet



o0ps
05-17-2008, 11:13
Така значи имам един въпрос свързан с ежедневните превръзки на Дискрийт. Няколко пъти съм ги използвала, но винаги се отлепят. Не знам дали аз не ги слагам както трябва или самите те не лепят добре, но винаги така се получава. И другия ми въпрос е за Дискрийт Мултиформ, за които в рекламата казват че могат да се използват и с прашки, но и това не виждам как ще стане... :(

sLaDkA_6mAtKa
05-17-2008, 12:49
emi pri men ponqkoga se razlepqt :( v pove4eto slu4ai de :o koeto e naistina kofti,6toto se razmestva i stava 4udna kartinka :? oba4e pyk miri6at super qko i zatova ne gi smenqm :oops: a pyk za teq multiform i az mnoogo se 4udq kak 6e stane toq nomer :o :shock: oba4e az si polzvam normalnite i prosto kogato sym s pra6ka sgyvam stava taka,4e samata prevryzka se zalepq ot dolnata strana na pra6kite i da ti kaja stava mnogo zdravo i izob6to ne se otlepq ;) :-P :-P

foreverr
05-17-2008, 15:15
При мен винаги се залепват добре, само имам една материя гащички на които се отлепят.Аз обаче знам обяснение за кво се отлепват-като си слагаш превръзката и нали си я залепваш и после като си дигнеш гащичките и те леко като се опънат и тя се отлепва.Сигурна съм, че е от това или от тва че ако държиш превръзката цял ден и то просто от много държене се разлепя, или от материята на гащичките.А ти казваш, че не виждаш да стават за гащи и прашки и всичко ама стават-трябва на кутийката да пише мултиформ-щото има едно дето не са мултиформ и не стават!

foreverr
05-17-2008, 15:19
emi pri men ponqkoga se razlepqt :( v pove4eto slu4ai de :o koeto e naistina kofti,6toto se razmestva i stava 4udna kartinka :? oba4e pyk miri6at super qko i zatova ne gi smenqm :oops: a pyk za teq multiform i az mnoogo se 4udq kak 6e stane toq nomer :o :shock: oba4e az si polzvam normalnite i prosto kogato sym s pra6ka sgyvam stava taka,4e samata prevryzka se zalepq ot dolnata strana na pra6kite i da ti kaja stava mnogo zdravo i izob6to ne se otlepq ;) :-P :-P Как може да не ги сменяш бе момиче толкова ли си нехигиенична ](*,) :smt078

fiama
05-17-2008, 15:53
sLaDkA_6mAtKa написа:
emi pri men ponqkoga se razlepqt v pove4eto slu4ai de koeto e naistina kofti,6toto se razmestva i stava 4udna kartinka oba4e pyk miri6at super qko i zatova ne gi smenqm a pyk za teq multiform i az mnoogo se 4udq kak 6e stane toq nomer oba4e az si polzvam normalnite i prosto kogato sym s pra6ka sgyvam stava taka,4e samata prevryzka se zalepq ot dolnata strana na pra6kite i da ti kaja stava mnogo zdravo i izob6to ne se otlepq

Как може да не ги сменяш бе момиче толкова ли си нехигиенична





Предполагам момичето имаше пред вид, че дори и това че превръзката понякога се размества или отлепя, не може да я накара да ЗАМЕНИ тази марка превръзки с която и да било друга!
[/quote]

o0ps
05-17-2008, 16:08
Да знам че трябва да пише мултиформ на кутийката, такива са, знам разликата защото имам и обикновенни. Но пак ми се струват твърде широки за прашка. А и белиото ми е памучно така че надали е заради него. Моля ви да ми препоръчате други ежедневни превръзки, от които сте доволни и ако може да са ароматизирани, защото Дискрийт Део миришат сууупер яко... :grin:

foreverr
05-17-2008, 17:25
Да знам че трябва да пише мултиформ на кутийката, такива са, знам разликата защото имам и обикновенни. Но пак ми се струват твърде широки за прашка. А и белиото ми е памучно така че надали е заради него. Моля ви да ми препоръчате други ежедневни превръзки, от които сте доволни и ако може да са ароматиз ирани, защото Дискрийт Део миришат сууупер яко... :grin:Aми аз от както се помня винаги съм си използвала дискрийт, но мисля, че ежедневни ароматизирани имаше и на керфри ама май бяха доста скъпички-по 3-4 лева за 20 броя!Други ароматизирани ежедневни мисля, че няма :?

sweatkiss
05-18-2008, 06:19
Има Carefreе, те миришат също много хубаво и плюс това имат Flexi Form и стават за прашки.Но внимавай кой ще избереш ,защото са различни видове.Има за нормални ,които стават за прашки и нормални ,които стават за танга. (и не се отлепят,поне при мен).Успехчета :-)

mumiikataa
05-18-2008, 08:43
Аз от Дискрийт съм супер доволна.А за мултиформ...Не знам.

mara_13
05-18-2008, 08:51
Аз ползвам само Multiform и съм много доволна. Преди бях с Carefree, но Discreet ги превъзхождат многократно.
Иначе съм пробвала специално за прашки, но винаги се отлепват.
На Multiform просто имбръщаш крайчетата и ги залепваш за долната страна на прашките и изобщо не мърдат. :-P

kateto_sladkata
05-18-2008, 12:08
При мен винаги се залепват добре.В това отношение според мен са най-добрите ежедневни превръзки. :grin:

sLaDkA_6mAtKa
05-23-2008, 21:52
sLaDkA_6mAtKa написа:
emi pri men ponqkoga se razlepqt v pove4eto slu4ai de koeto e naistina kofti,6toto se razmestva i stava 4udna kartinka oba4e pyk miri6at super qko i zatova ne gi smenqm a pyk za teq multiform i az mnoogo se 4udq kak 6e stane toq nomer oba4e az si polzvam normalnite i prosto kogato sym s pra6ka sgyvam stava taka,4e samata prevryzka se zalepq ot dolnata strana na pra6kite i da ti kaja stava mnogo zdravo i izob6to ne se otlepq

Как може да не ги сменяш бе момиче толкова ли си нехигиенична





Предполагам момичето имаше пред вид, че дори и това че превръзката понякога се размества или отлепя, не може да я накара да ЗАМЕНИ тази марка превръзки с която и да било друга!
[/quote]
to4no! :P ne znam otkyde q vkara taq logika,4e ne si smenqm prevryzkata :razz: da,taka e,kakto kaza momi4eto predi men :) :-)

mimsitu
05-30-2008, 07:48
ми аз исползвам дискиит винаги ама па никога не са се отлипвали зависи от гащичките ви :-D а тея мулти форм и те са много удобни и лесно става така за да ги сложиш на прашки и наистина много приятно миришат въпреки че не е хубаво да се носят ароматизирани превръзки заради инфекции ама па мене по ми е приятно като ухае на свежо и хубаво :D :P