PDA

View Full Version : gsgs



angelcheeee_93
05-17-2008, 11:38
:)

wertyusa-f
05-17-2008, 11:47
При положение, че си на 14 и си с 20 годишно момче, не можеш ли да вземеш решение сама?!По въпроса ти личи, че ти си дете...ами малка си, не знам дали на 14 може да прецениш и разгадаеш точно чувствата на хората около теб(дали са фалш, или реалност).Субективно е.Като много те обича, нека чака да пораснеш...=]
Regards,

VinDiesel
05-17-2008, 11:58
Че ти сама си преценяваш

Pepincetyy
05-17-2008, 12:22
При положение, че си на 14 и си с 20 годишно момче, не можеш ли да вземеш решение сама?!По въпроса ти личи, че ти си дете...ами малка си, не знам дали на 14 може да прецениш и разгадаеш точно чувствата на хората около теб(дали са фалш, или реалност).Субективно е.Като много те обича, нека чака да пораснеш...=]
Regards,
+1

angelcheeee_93
05-17-2008, 12:29
ami i az si znam 4e sam malka.no vse pak go obi4am i ako razbera 4e ima druga estestveno 6te go ostavq da e s neq.toi mi e kazval 4e me obi4a mn i 4e 6te me 4aka,no na mom4eta mn mn ne trqbva da se varva nali? :)

Lucho
05-17-2008, 12:47
Направо го оставяй....много си млада за него...опитайте пак когато ти станеш на 20 :-o

Ifchencety
05-17-2008, 12:47
Ами да ти кажа...наскоро разбрах, че на тази възраст никой не може да определи коч любов е истинска и коч не....така че не барзай. Ако ти е кеф с него, къф е проблема? Ама не и нещо по-сериозно ;) :)

angelcheeee_93
05-17-2008, 13:07
amiii haresva mi mom4eto.za sega sme zaedno pak kvoto stane.4akame i az da porasna,6toto na moite godini ne smqtam da pravq gluposti :)

5StaR
05-17-2008, 13:09
и ти си мега зле

VerryBerry
05-17-2008, 14:22
При положение, че си на 14 и си с 20 годишно момче, не можеш ли да вземеш решение сама?!По въпроса ти личи, че ти си дете...ами малка си, не знам дали на 14 може да прецениш и разгадаеш точно чувствата на хората около теб(дали са фалш, или реалност).Субективно е.Като много те обича, нека чака да пораснеш...=]
Regards,
+1

+1

crashover
05-17-2008, 14:38
Момиче аз бих те посъветвал да спреш за секунда да се вгледш в бъдещето!Помисли след 10 години какво ще стане...той ще е на 30 а ти на 24 не ти ли се струва някак си нереално наистина е по добре да си с някой на твоята възраст!Вярно някой момиччета си казват аа аз ще тръгна с тоз батко щот той е по голям и знае какво да прави, няма смисъл да се занимавам с тез на мойта възръст..!и какво ти ще станеш на 18 - 20той може би ще иска да се омъжеш за него , а може просто да иска секс от теб и ти като му го дадеш да те изреже !всичко е възможно!ти какво би направила?... Преди да правиш нещо МИСЛИ много !Може да го обичаш но той може да не нали? Може да ти го казва, че е така но може да нее така нали трябва да разбереш всичко , Трябва да погледнеш от всеки възможен нъгъл! съжелявам че написах мн глупости ама живеем в еб**и гадния свят всеки гледа да те еб*е отзад! който нее съгласен с мен да пише защо

angelcheeee_93
05-17-2008, 14:48
e vij kakvo sq.parvoto koeto e 4e az nqmam namerenie da se e*a s nego.ako si me vzel za takava-mnogo gre6i6.s tva mom4e hodim ve4e ot godina i toi ne e takav 4ovek,znae 4e sam o6te malka za da vodq polov jivot,a i dori da e iskal da spi s men ,az ne bih priela.

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-17-2008, 15:00
хаха.. нз аз не ги виждам нещата по различен начин.. замисли се какво би искал едно 20 годишно момче от едно 14 годишно момиче.. колкото и да не ти се вярва всички момчета на 20 мислят точно и единствено за секс.. и на мен са ми казвали че ме обичат много много.. но и доста са ме лъгали относно това.. така че внимаваи доста ако не искаш да си съсипеш живота.. (: и пак по приемливо е да речем ти да си на 20 тои на 26.. доста по приемливо е а не ти да си на 14 тои на 20.. наскоро говорих с едно момче и тои ми каза че щял да къса с приятелката си защото тя била "малка и още не искала да прави нищо с него"(а разликата им е 2 години!!) .. пак ти казвам не знам как седят работите по подробно но аз не бих очаквала нещо хубаво да излезе от това.. имам супер много познати които еи таи на по 13-14 тръгваха с "големи баткофци" и сега да ти кажа сичките БЕЗ ИЗКЛЮЧЕНИЯ .. мноооооооооооооооого "далеч" стигнаха .. и сичките еи таи като теб говореха.. "аз не съм такава.." което ми напомня за един цитат "аз не съм такава" казва жената точно 2 минути след като са и направили предложението и 5 мин преди да го приеме..

angelcheeee_93
05-17-2008, 15:06
do sega ne me e lagal za ni6to,no ako go napravi 6te go zareja.i ako si hvane druga,neka bade s neq.ami i az 6te porasna i mojebi 6te doide i tova vreme v koeto toi 6te e na 26,a az na 20.za vsi4ko si ima vreme.
i samoto vreme 6te pokaje kakvo 6te se slu4i.blagodarq ti za primerite koito mi dade,no az si vnimavam po princip i edin 4ovek ako si nqma sam razum,nqma koi da mu go dade. :) :) :)

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-17-2008, 15:10
хах за това си права че ако човек няма 1 на ум няма кои да му го сложи в главатаа.. сега ти погледнах ника .. ако си 93 си на 15 или поне тази година ще ги направиш .. ако разликата в годините ви е 5 ддз по добре звучи .. въпреки че пак е странно .. ддз хората не ви ли гледат тъпо като излизате? или ти си от онези момичета които не изглеждат на годините си ;)

angelcheeee_93
05-17-2008, 15:19
ami sled nqkolko meseca 6te sam na 15,razlikata ni e 5 god.az sam dosta visoka na rast,lo6oto e ,4e sam malka na godini. :cry:

punkrock
05-17-2008, 15:31
При положение, че си на 14 и си с 20 годишно момче, не можеш ли да вземеш решение сама?!По въпроса ти личи, че ти си дете...ами малка си, не знам дали на 14 може да прецениш и разгадаеш точно чувствата на хората около теб(дали са фалш, или реалност).Субективно е.Като много те обича, нека чака да пораснеш...=]
Regards,
И аз така мисля, ако беше достатъчно зряла сама щеше да прецениш, а не да питаш някой друг какво да праиш :?

angelcheeee_93
05-17-2008, 16:00
az prosto pitam za razlikata v godinite.a ne sam kazala 4e sam zrqla ili ne6to podobno.prosto iskam mnenieto na drugite,a koito ne me e razbral,da ne mi otgovarq :(

Whisper_to_me
05-17-2008, 16:23
Лично аз познавам една двойка, която също има 5 години разлика... И ходят от близо 2 години...Тя е на 16(почти 17), а той на 22... И мн си държат един на друг... И все пак не мисля, че на твоята възраст тази разлика е нормална...Може би дори и след време няма да е... Ама родителите ми примерно имат 6 години, стринка и чичо 9... Според мен разлика до 5-6 години е добре...ама може би за хора, които вече работят и са завършили... Може да сте на една възраст и пак да не се разбирате... Ти сама си преценяваш, какво да правиш и с кой да си... Ако си имате доверие и ако имате търпение един към друг, може и да се получат нещата...Ама това не зависи само от теб... Успех! И сама ще си прецениш... най-добре

FreeSpirit
05-18-2008, 12:28
За мен разликата е доста,ако беше на 17-18, той на 23-24- щеше да е съвсем др ;)
Едно момче на 20 има различни разбирания за една връзка и различни нужди от едно 14 год момиче ;)

angelcheeee_93
05-18-2008, 12:38
to i toi si znae,4e sam malka i ne e iskal takova ne6to ot men, a i dori da iska az 6te mu otkaja.vse pak blagodarq vi za savetite i za mneniqta vi :) :) :)

Wrathchild
05-18-2008, 13:08
Не че абсолютно всички момчета без изключение мислят само за секс... за 20 годишните говоря. Всичко е индивидуално все пак.
Но се замисли ти какво можеш да му дадеш. Все пак дори от чисто физическата страна, дори да не е заради секса с теб, той си има някои нужди, а ти самата казваш, че не си готова за това. Той може да мисли за сериозна връзка, а ти готова ли си да му я дадеш? Само да ти кажа, че сериозна връзка не е просто няколко месеца да се държите за ръка, да се целувате и да си казвате колко се обичате.
Замисли се до колко сигурност можеш да му предложиш. Защото да, дори мъжете имат нужда от сигурност в отношенията, спокойствие в компанията на жената... Ако на 14 си успяла да узрееш за подобна връзка, защото и това не е изключено... ако смяташ, че бихте могли да сте заедно, добре.
Макар аз самата да не мога да приема тази разлика, да ми се струва много... вие решавате.
Само наистина внимавай и гледай да не те подведе, едно 14 годишно момиче е доста лесно за омайване.

angelcheeee_93
05-18-2008, 13:46
da blagodarq ti :) to i samite godini mi sa takiva ludi.i znam 4e na taq vazrast 4ovek lesno se podvejda,no nqma stra6no mnogo ms za savetite :) :-)

BOOK_FAN
05-18-2008, 13:49
При положение, че си на 14 и си с 20 годишно момче, не можеш ли да вземеш решение сама?!По въпроса ти личи, че ти си дете...ами малка си, не знам дали на 14 може да прецениш и разгадаеш точно чувствата на хората около теб(дали са фалш, или реалност).Субективно е.Като много те обича, нека чака да пораснеш...=]
Regards,

+1