PDA

View Full Version : езичето



girl4eety
05-17-2008, 13:25
страшно много ми се иска да си пробия езика,кажете боли ли ,абе всичко за пиерсънг на езика.и още нещо мисля ако го праа да го праа без разрешението от нашите дали като говоря може да се види плсс кажете

thefreak
05-17-2008, 13:32
Да, боли и ще фъфлиш поне 2 седмици.

girl4eety
05-17-2008, 13:33
ако e без разрешението от нашите дали като говоря може да се види плсс кажете

miloto_girl_4e
05-17-2008, 14:08
Да се види - не, но ще усетят по говора ти..

sexa_na_kompleksa
05-17-2008, 14:11
По-добре първо се консултирай с тях. Представи си нещо ти се възпали ... По говорът ти ще познаят, пък и не можеш да го криеш цял живот от тях ...

Seducti0n
05-17-2008, 14:16
При всеки е различно.Едни може да ги боли други не.Както всяко едно нещо, така и пиърсинга крие своите рискове.
Преди да пристъпиш към каквото и да е, първо проучи много добре как стоят нещата, пък после се дупчи.
Някои родители нямат нищо против, други пък не/ти най-добре познаваш родителите си и предполагам, би могла да прецениш как биха реагирали на желанието ти/.
Един ден ще разберат за обицата. :)

necroelf
05-17-2008, 14:19
ami pri men naprimer ne fuflih dve sedmici... a samo 2 dena i nashite ne razbraha nito go vidqha,ako ne si otvarqsh prekaleno mnogo ustata (naprimer da se prozqvash ili da se smeesh s utvorena usta) nqma da se zabeleji stiga i da ne si chuvstvitelen/a poneje pri nqkoi se poqvqvat i vuzpaleniq.. i t.n.

girl4eety
05-17-2008, 14:35
ще крия от тях защото те никога не биха ми дали а пък като порасна поне към 17-18 да им кажа ,не си отварям много устата , страшно много искам на езика както и на носа ама там ще се вижда а и на пъпа искам :-D кажете лично според вас /на 14 съм ако има значение/ къде би ми отивало повече на пъпа,езика или носа,аз и 3 искам де ама кажете си мнението

Pedigree
05-17-2008, 15:57
Да се види, няма как, освен ако не ти проверяват езика, както нашите, но едва ли. Да се усети - доста голяма вероятност, тъй като при повечето настъпва промяна в говора - започват да фъфлят. Но ако видиш че фъфлиш, избягваш много контакти с тях.

А какво значи боли ли? Боли или не, ти го искаш, правиш го. То и да те ощипят по дупето боли, ама не плачеш, нали? Не, не боли... много. Всеки сам си преценява.

С храната можеш да имаш малък проблем.

Бтв, на колко си?

XceSS
05-17-2008, 16:07
ще крия от тях защото те никога не биха ми дали а пък като порасна поне към 17-18 да им кажа ,не си отварям много устата , страшно много искам на езика както и на носа ама там ще се вижда а и на пъпа искам :-D кажете лично според вас /на 14 съм ако има значение/ къде би ми отивало повече на пъпа,езика или носа,аз и 3 искам де ама кажете си мнението

Откъде по дяволите да знаем, къде ще ти ходи :-o
Ако съм на твое място ще поговоря с нашите, защото ако след това разберат ще ти кажат да я махнеш, ще ти зарастне дупката на езика и някои като те пита: "Абе ти не си ли беше сложила обеца на езика" и ти "Ми да ама тате не ми дава и си я махнах" и излагация на 6 :)

girl4eety
05-17-2008, 19:00
na 15 sam

Seducti0n
05-17-2008, 19:19
2 мои съученички имат обеци на езика си.
И двете са много емоционални, смеят се, викат и няма как да не се види.Колкото и да я прикриваш в един момент, просто ще я забележат. :?

Pick-It-Up-Slow
05-17-2008, 20:32
Не го прави тва без вашите да знаят..безсмислено е..на гъзарка ли ше се прайш,или?Все някога ше разберат и ше ти напраят проблем..предполагам.Ше ти дам един съвет-опитай се по някъв начин да я заслужиш тая обица..ето аз например за оценки се пазаря с тях.Завърших дооре 1-вия срок и ми позволиха да си напрая industrial..

Все пак ако ше се дупчиш..прави го САМО В СТУДИО!!Дупчи се само с игла за пиърсинги или абокат.Ако някой ти каже,че с пистолет ше те боли по-малко..хаха..да .. най-мн да ти отрежат езика и тогава няа да има кво да те боли..гаджето ми имаше обица на езика и фъфлеше около 3 дена..с храната ше ти е трудно..ми тва е..др-то го казаха преди мен..ае успех.

ResPekT333
05-17-2008, 20:51
Една приятелка за пробиване на нос я питаха дали има 18 години и дали техните знаят.....ти искаш на езика....незнам ама според мен е глупаво>Както по-горе казаха все някога ваще ще забележат...Така,че по-добре се консултирай с тях...

kotenceto_bonbon
05-31-2008, 13:34
http://www.vbox7.com/play:666f77e8 meznam ama e gadno {pone taka izglejda}

kotenceto_bonbon
05-31-2008, 13:35
ama posle moje da fafli6

N0_feAR
05-31-2008, 13:57
естествено, че може да се види но ако сложиш силиконови топчета шанса става по-малък. Но дори и да не го видят щом те усетят че фъфлиш или че нещо ти трака в устата пак ще те хванат. Болката не е голяма, а и нали щи турят упойка а и то става за секунди. Нищо няма да ти стане, просто после малко по трудно ши са оправяш с храната ама ше свикнеш ;)

4eere6ka_kiss
05-31-2008, 15:59
Не не боли въобще някои ги боли по-малко от ушите ще фъфлиш там 1-2 седмици , ще язеш течна храна и това е ! Супер яко е !~

ThunderGoddess
05-31-2008, 17:40
Е, понякога става и възпаления и това не е яко :)
http://www.drhendry.ca/InfoAndLinks/TonguePiercing/TongueInf.jpg
http://www.bodyjewelleryshop.com/gallery/data/522/medium/6DSCN3057.JPG
(това не е за гнусливи хора).
Но ... ако не те бърка, че езика ти може да стане нещо такова, давай :) Бтв, чувала съм, че при някои сериозни инфекции се налага да се реже целия език :)

Amateur
08-07-2008, 23:20
Еми не е болка за умиране ама си боли!

chocoleptic
08-07-2008, 23:38
:-o

Не е задължително да фъфлиш.
И за родителите-не преценяй сама дали ще ти позволят.
Поговори с тях,обясни им всичко с подробности(надявам се си добре запозната) и виж какво ще кажат.
И аз не си представях как нашите ще ми позволят да си пробия веждата на 14,но след като им разясних няколко въпроса нямаха нищо против.
So,очаквай неочакваното.

GlOrSiTy
08-13-2008, 19:42
значи м0га да ти кажа 0т 2 мн0г0 близки приятелки .. едната е брат0вчедка ми .тя си пр0би езика т0чн0 на ципата къдет0 е п0 средата..мн0г0 я б0ля и си махна 0бицата..а на др-т0 м0миче встрани 0т ципата и и мина за 1-2 дни :) изв0д:внимавай к0й ще ти пр0бие "езичет0" :P

kosachaaa
08-13-2008, 19:48
trqq da ima kajesh shtoto ti trqbva predrojitel nad 18 :-D

N0_feAR
08-13-2008, 20:05
страшно много ми се иска да си пробия езика,кажете боли ли ,абе всичко за пиерсънг на езика.и още нещо мисля ако го праа да го праа без разрешението от нашите дали като говоря може да се види плсс кажете
темата ти е обсъждана 1000000 пъти , търсачката му е майката