PDA

View Full Version : Можем ли "сами да си направим" СПИН?



Teen_problem_
05-17-2008, 14:11
С риск да прозвучи нелепо пускам тази тема, след като изчетох намерените материали за СПИН във раздела.
Ще задам въпроса си така:
Може ли двойка при полов контакт да възпроизведе вируса на спин, при положение ,че и двамата партньори не са заразени и девствени при това? И ако да - по вероятно при анален или вагинален секс?

bra1ncho
05-17-2008, 14:49
Много се съмнявам :) Въпреки че като се замислиш - вирусът не може да е дошъл от нищото.Ползвайте презервативи и така ;)

l2p4fs
05-17-2008, 14:49
С риск да прозвучи нелепо пускам тази тема, след като изчетох намерените материали за СПИН във раздела.
Ще задам въпроса си така:
Може ли двойка при полов контакт да възпроизведе вируса на спин, при положение ,че и двамата партньори не са заразени и девствени при това? И ако да - по вероятно при анален или вагинален секс?
Хмм... бих казал не. Но като се замисля, откъде всъщност се е появил вируса (не може да е от нищото), може и да е възможно. И все пак не съм чувал да може.

arenaX
05-17-2008, 15:56
Не може ,а вирусът е направен от хората (така съм чувал) или по точно от американските военни с цел да намалят населението в Африка.

BlackWings
05-17-2008, 16:22
Не може ,а вирусът е направен от хората (така съм чувал) или по точно от американските военни с цел да намалят населението в Африка.
СТИГА БЕ :shock: :shock:
за пръв път чувам такова нещо

Teen_problem_
05-17-2008, 17:10
"Ех лошо ,ех лошо светът е устроен,
а може, по-иначе може."

Много ви благодаря за мненията:)

alex_devv
05-17-2008, 17:31
Неможе.

la4ezara
05-17-2008, 18:07
СПИН-ът се е появил от Зелената маймуна, при сексуален контакт с нея и човек, още наречено като "зоофилия" - секс с животни.

BlackWings
05-17-2008, 21:20
я я , дайте още теории за появата на спина , че ми стана интересно. никога не съм се замисляла как се е появил вирусът. :?

Synthetic__
05-17-2008, 22:38
чувал съм 2 теории:когато африканците са е*али маймуни и са се заразили от тях(официална);и че е създаден от хора със военни цели(недоказана);