PDA

View Full Version : Фитнес Програма :)



Xanibal
05-17-2008, 16:54
Здравейте.Аз съм на 16 години,момче.Мога да ходя на фитнес 4 пъти седмично като във фитнеса има изобилие от уреди.Ако можете да ми направите програма за релеф и оформяне като си имам килца за оформяне :) Благодаря на отзовалите се :D

olive_oil
05-17-2008, 17:45
www.bb-team.org - тук ще получиш отговор на въпросите и проблемите

Xanibal
05-17-2008, 19:13
не помогнаха търсих и в сайта им ама направете ми вие програма щото там ми казаха тренирай като луд да много як отговор няма що,търсих и в гугъл ама се тая така че по добре някой разбирач да ми направи програма набързо

xaxa
05-17-2008, 23:12
хаха... :Д и аз тренирам за релеф
понеделник: гърди корем
вторник: бицепс трицепс
четвъртак: гръб корем
петак: рамо трапец

крака правя през 2, 3 седмици

Xanibal
05-18-2008, 07:15
Кажи само дали сам си си я правил и по колко серий и така на татък..

Canis_Dirus
05-18-2008, 11:01
Много е палаво да тренираш с цел по-малко мазнини и да имаш ден за ръце. Само най-големите некадърници ще съчетая две малки групи в един ден, при положение, че целта е отслабване. Две малки групи не са достатъчен енергоразход.

Snoop Doggy Dogg, ако до сега не си ходил на фитнес, вземи отдели време, за да усвоиш основните дивжения - тяга, клек, рамени преси, обръщане, гребане и не се хвърляй на сплитове.

maaster
05-18-2008, 12:54
Бягане + правилна диета му е майката за релеф ;)

Xanibal
05-18-2008, 13:09
Много е палаво да тренираш с цел по-малко мазнини и да имаш ден за ръце. Само най-големите некадърници ще съчетая две малки групи в един ден, при положение, че целта е отслабване. Две малки групи не са достатъчен енергоразход.

Snoop Doggy Dogg, ако до сега не си ходил на фитнес, вземи отдели време, за да усвоиш основните дивжения - тяга, клек, рамени преси, обръщане, гребане и не се хвърляй на сплитове.
Еми Втори месец ходя а за Бягането + Диета е за отслабване мене ми трябва да направя някакъв релеф.
Ае правете ми свястна програма че да мога да почна във вторник :)

mullated
05-18-2008, 14:06
Ето един 4-дневен сплит за релеф и оформяне.
Всеки тренировъчен ден по 30мин кардио тренировка (бягане на пътечка,велоаргометър...)
Понеделник:Гърди,бицепс
Вторник:Гръб,трицепс
Четвъртък:Рамо,трапец
Петък:Крака

Ако искаш и примерни упражнения кажи.Успех!

Xanibal
05-18-2008, 15:08
егааси 30 мин аз ще се изтоща още в началото няма да имам сили за групите :D ако може кажете примерно 4 серий по 10 клека със щанга,4 серий по 30 повдигания на дъмбели 20ки и така на татък...

mullated
05-18-2008, 15:51
Еми ти първо ще постопиш малко натрупаните запаси и после ще почнеш да пооформяш.Не е казано, че тряя си изцеждаш силите на кардиото.Зависи колко енергия влагаш.Може да се изцедиш и като правиш и дадено друго упражнение.Пример: клек - най-тежкото.Всичко зависи от натоварването и нивото на интензивност :)

Xanibal
05-18-2008, 16:55
Ок Ок ама дайте ми нямамва програма давам пример
1 Ден Бицепс-4 серий по 30 повдигания с дъмбел по мое желание и възможност,Рамо-4 серий .....,Гръб...... и така на татък :) ако може де

Xanibal
05-19-2008, 14:36
Ае че утре треа да почвам по програма..

Alcohooligan
05-19-2008, 15:06
точно какви упражнения трябва да правиш никой не може да ти каже, обаче има някои задължителни, без които прогрес няма да видиш. това са мъртва тяга, гребане с щанга, лег, кофички, клек, раменни преси. тва са тежки и неприятни упражения, особено ако са с голяма тежест, но ако мислиш да не ги правиш - по-добре не почвай да се занимаваш с фитнес.

dqdo_mraz
05-19-2008, 23:20
намери си некой инструктор бе...по интернет корав не се става 8-)

Nitroglycerin
12-20-2008, 22:49
Отиди в магазин за хранителни добавки там ще ти изготвят най-точна програма.Всеки организъм работи по различен начин и дава различни резултати и не е възможно изготвянето на програма в форум.Аз съм на 4 дневна програма също и съм доволен от резултатите:
Понеделник:бицепс,кръст,ко ем
Сряда:трицепс трапец,гръб,предмишница
Петък бицепс,трицепс,гърди
Неделя:Крака и ако още имам сили го карам на обща програма

anadrol
12-22-2008, 10:56
Какъв ти релеф като нямаш маса.уш викаш че имаш на 16 год колко кила си,какъв ти е стажа в фитнеса,мазен ли си ? След като качиш повече мм можеш да почнеш да орелефяваш.

MP
12-22-2008, 18:45
Трябва да има какво да се оформя,нали се сещаш.Направи си хранителен режим,яж 4-5 пъти на ден,тренирай поне 4-5 месеца,да качиш нещо,пък после ще мислиш за релеф.Пък и релеф се постига с диета и кардио,упражненията не са толкова от значение и ако си мислиш,че без диета и кардио ще стане,значи си заблуден.

Viche
12-29-2008, 20:44
Първи ден
Гърди, Корем & Кардио

1.Повдигане на щанга от полулег 4x8
2.Повдигане на дъмбели от полулег 4х10
3.Пек-дек 4х12
4.Кросоувър 4х12
5.Повдигане на краката от вис 4х30
6.Кoремни преси 4х30

Втори ден
Крака

1.Клякане с щанга 4х10
2.Напади с щанга 4х15
3.Лек екстензия 4х15
4.Бедрено сгъване 4х15
5.Повдигане на пръсти на калф машина 4х15

Трети ден
Гръб & Кардио

1.Гребане с щанга 4х8
2.Набирания 4х10
3.Придърпване на хоризонтален скрипец 3х12
4.Придърпване на вертикален скрипец 3х12
5.Хиперекстензии 3х20

Пети ден
Рамо, Трапец & Корем

1.Раменна преса пред гърди 4х8
2.Разтваряне с дъмбели встрани 3х12
3.Изнасяне на дъмбели назад за задно рамо 3х12
4.Трапецовидно повдигане с щанга 4х15
5.Кoремни преси 4х30
6.Повдигане на краката от вис 4х30

Шести ден
Бицепс, Трицепс

1.Повдигане на щанга от лег в тесен хват 3х8
2.Кикбек - 3х12
3.Трицепсово разгъване на скрипец 3х12
3.Бицепсово сгъване с щанга от стоеж 3х8
4.Концентрично сгъване 3х12
5.Бицепсово сгъване на скрипец 3х12



Не съм правил аз програмата и не я следвам просто я имам на компа не знам дали бачка,но е за изчистване на подкожните мазнини.

Prophecy
12-30-2008, 14:29
Мойта програма е следната :
Понеделник : Гърди , бицепс
Вторник : Гръб , Трицепс
Сряда : Крака , Корем
Четвъртък : Рамо , трапец

Тренирам от 4 месеца вече и има известна промяна в мусколите ми :)

ShadyRecords
12-31-2008, 18:01
хаха... :Д и аз тренирам за релеф
понеделник: гърди корем
вторник: бицепс трицепс
четвъртак: гръб корем
петак: рамо трапец

крака правя през 2, 3 седмици


скрий се бе бате първо крака през 2 3 седмици отгоре да напраиш тяло а отдолу да си като солетка .... представи си една къща която е голяма а основите са мънички летви какво става ? същото е и с краката смешно е от страни и програмата не е за предпочитане

давам ти 2 примернио и 2 те са правилни

пон:Гърди бицепс
Сряда:Рамо,крака
Петък:гръб трицепс

Вариант номер 2:

пон:Гръб,бицепс
сряда:гърди,трицепс
петък:рамо,крака

като корема можеш да го правиш 3 пъти в седмицата накрая на тренировката... а и за релеф ти трябва хранителен режим почни от пролетта да чистиш

Prophecy
01-01-2009, 22:43
хаха... :Д и аз тренирам за релеф
понеделник: гърди корем
вторник: бицепс трицепс
четвъртак: гръб корем
петак: рамо трапец

крака правя през 2, 3 седмици


скрий се бе бате първо крака през 2 3 седмици отгоре да напраиш тяло а отдолу да си като солетка .... представи си една къща която е голяма а основите са мънички летви какво става ? същото е и с краката смешно е от страни и програмата не е за предпочитане

давам ти 2 примернио и 2 те са правилни

пон:Гърди бицепс
Сряда:Рамо,крака
Петък:гръб трицепс

Вариант номер 2:

пон:Гръб,бицепс
сряда:гърди,трицепс
петък:рамо,крака

като корема можеш да го правиш 3 пъти в седмицата накрая на тренировката... а и за релеф ти трябва хранителен режим почни от пролетта да чистиш

Не съм съгласен с програмата на "Хаха"
за по на доло .. да става :)