PDA

View Full Version : Гадене



Margy
05-17-2008, 18:57
Здравейте на всички членове в teenproblem. Преди около една-две седмици направих една тема свързана с едноседмичното ми главоболие (започна Великден). Две седмици минаха (до сега) и днес страшно малко ме болеше. Но сега пък имам друг проблем-вчера вечерта усетих леко гадене. Пийнах малко вода и заспах. И днес ми продължи. Ама след като ям или пия ми става това. Сега пийнах чай от мента, надявайки се да ми мине, ала още продължава. Какво да направя в случай, че ми продължи?

ПП. Споменах, че ще ходя на невролог и го направих. Каза ми, че главоболието било от стреса (изпитът ми предстоеше). След като ми мина изпита, отново отидох при нея и ми каза другата седмица да я посетя сбед като излезнат резултатите.
Приеха ме и главоболията продължиха. На какво се дължи това?

sky_l
05-17-2008, 19:30
Щом ти е казал ,че е от стреса и изпите ти вече е минал това може да значи ,че под съзнателно нещо те тревожи.

Margy
05-17-2008, 19:40
Щом ти е казал ,че е от стреса и изпите ти вече е минал това може да значи ,че под съзнателно нещо те тревожи.

Еми...да ти кажа честно, така е. Тая година се разделя с класа си, с който 7 години съм учила. Най-добрата ми приятелка ще имигрира в Канада и ще ми е мното мъчно за нея. :( Сигурно това са причините. Ама все още ме притеснява това гадене.

valentinka_1990
05-17-2008, 20:31
Това за гаденето...ми да ти кажа имам подобен проблем.Всеки път от година насам след основно ядене,а не само вафла или бисквитка,ми се гади и направо имам чувството,че ще повърна.И аз обаче незнам на какво се дължи.Поне да ям като свиня,а аз се храня съвсем нормално,нито диети спазвам нито ям прекалено много.

hottie
05-17-2008, 21:31
Гаденето е нах-вероятно заради главоболието. Сиурно се дължи на стрес- ако не ти се е случвало друг път. Стрес, силна емоция. Ако искаш ми пиши на ЛС, защото съм запозната с проблема.Дано ти мине бързо.

Margy
05-18-2008, 09:49
Мерси за отговорите.
the_hottie ще ти пиша, че и освен това искам да знам повечко свързано с проблема ми. =)