PDA

View Full Version : Щастливи ли сте .. ако не, какво ще ви направи такива?



Castaway
05-17-2008, 19:15
Здравейте на всички,

мисля ,че въпроса е добре зададен..

Щастливи ли сте - Да, защото .. или ако не, какво ще ви направи такива .. ? :? :oops:

skatemore
05-17-2008, 19:32
Здравейте на всички,

мисля ,че въпроса е добре зададен..

Щастливи ли сте - Да, защото .. или ако не, какво ще ви направи такива .. ? :? :oops:

една определена мацка и повечко пари :)

Thoughtless
05-17-2008, 19:54
...

miloto_girl_4e
05-17-2008, 20:03
Да, щастлива съм :)

Naman07
05-17-2008, 20:08
Труден въпрос...и да и не :D ,по средата съм,но повече коня към да :) .

kocko
05-17-2008, 20:20
несъм но има доста не6та които 6те ме напвавят 1 бира и пари4ки

bEbsI
05-17-2008, 20:32
Щастлива съм да,защото смятам че съм открила смисъла на живота си,който е до мен и винаги ще се боря,за него.Това е. :)

valentinka_1990
05-17-2008, 20:44
Щастлива съм,до колкото е възможно,опитвам се да се радвам ина малкото.Има две неща,които биха ме направили щастлива,но първото е невъзможно,а второто е човекът,който обичам да бъде до мен.

LoLi_PoP
05-17-2008, 20:47
не съм много щастлива,но може и по-зле за това да се радвам на това което имам сега :) би ме направило щастлива животът ми преди една година :grin:

LustForSk8ing
05-17-2008, 21:01
щастлива ще ме направи само любовта на 1 човек

Ivalinka
05-17-2008, 21:12
две неща ще ме направят щастлива-да постигна това,което искам и да съм заедно с момчето,което харесвам....ама второто нещо не става... :(

blaaaa
05-17-2008, 21:42
Щастлива не мога да се нарека от много време.Нещата които ще ме направят такава са любовта на един човек, да не се карам толкова много с майка ми и да видя баща си който е на хиляди километри от тук .. но нито едното от тях няма да получа.. :(

Blab
05-17-2008, 21:50
Притеснена съм. Моля се да ме приемат в университета още на първо класиране. Не мога да разбера защо толкова бавно се сближавам с разни хора, които наистина харесвам. Искам да ме обичат и оценяват. Ще ми се и да не изгубя най-близката си приятелка, която все повече се отдалечава.
Искам да накарам родителите ми да се гордеят с мен!
И някой да ме обича от цялото си сърце!
Тогава ще съм истински щастлива!

BrokenInnocence
05-17-2008, 23:07
Щастието е доста относително нещо. Каквото и колкото и да има човек все ще се намери още мъъъничко, което не му достига... За възрастта си и за живота, който съм имала досега бих казала, че съм доста щастлива, да. Разбира се винаги може още, но винаги можеше и да е по- зле.

TheNewReligion
05-17-2008, 23:16
Въпросът ти нещо не е както трябва зададен , така ми се струва . Аз лично не мога да съм истински щастлива , когато хората около мен не са . Това е егоистично , особено ако тези хора не са виновни за тежката си съдба .
Живея в прекрастно семейство ( да ни пази Господ) и живея добре , макар че татко почина преди година и няколко месеца . Никога нищо не ми е липсвало (да не чуе дявола) , винаги съм имала баща ! И сега имам и вярвам , че той е с мен където и да е ! :) Дай Боже всекиму такива прекрасни родители ! :) :) :) Щастлива съм , когато хората окло мен са , но никога не мога да съм напълно щастлива при положение , че по света има толкова страдание , толкова насилие и нечестност , че не мога да се примиря с това ! :?

gangstata
05-17-2008, 23:45
да..,щастлива съм..

TheNewReligion
05-18-2008, 00:03
да..,щастлива съм..
ЛЪЖЕШ ! Ти си много щастлива ! :grin:

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-18-2008, 01:45
Когато бях в Бг бях безкраино щастлива.. бях намерила възможно наи наи наи печените хора от които можеше да съм заобиколена имах наи якия клас на света.. учех в наи наи якото даскало в което можеше да уча... .. не ме инт никое момче .. абе живеех си живот "шапка на тояга" в общи линии а ... сега.. сега не съм .... защо? защото хората които ме заобикалят са супер студени .. защото междучасията все още си седя самичка.. не заради друго ами щот хората с които се движа всеки се усамотил на някъде с приятеля си... ЦЕНИТЕ на всичко са отфратителни .. ии .. абе не ме кефи ..... канадския живот съкс .. бих дала всичко само и само да намеря 1 човек на които наистина да мога да разчитам .. (в канада..) пф :)

Pedigree
05-18-2008, 10:11
Щастлива съм... не напълно обаче.

Има още някои неща, които могат да ме направят още по - щастлива, но не смятам да споделям. :)

chocoleptic
05-18-2008, 10:13
Да - Напълно :-]

TheOtherME
05-18-2008, 10:20
Ами едва ли е възможно да си напълно щастлив.На мен точно в момента ми липсва единствено споделената любов. :?

cekoooo
05-18-2008, 10:22
az 6te b1da istinski 6tastliv samo da si zapazq priqtelite i da s1m zdrav ni6to pove4e ne6ta

mumiikataa
05-18-2008, 11:23
И аз съм щастлива...Защо ли?...Еми влюбена съм :-D

kPuCkA
05-18-2008, 11:40
Ако сега не сме щастливи кога да е?Сега му е времето на безгрижието,забавлението,у доволствията от всичко направено...
Щастлива съм,защото имам супер готино семейство,страхотни приятели и си живея живота така както на мен ми харесва :)

_FaShIoN_
05-18-2008, 12:37
От една страна съм щастлива,защото имам всичко коетои поискам,но ще съм още по-щастлива ако съм с човека който обичам... :)

bibiqna_fut
05-18-2008, 13:25
Уи УиЛл ХеПи ТогедЪър :grin: еми може още.. а какво би ме разхепило още.. емиииииииии някои хора .. :grin: :grin: :grin: :grin: 1,2,3,4 човека някъде .. :-)

lipsvashh_mi
05-18-2008, 13:38
мисля,че съм щастлива..поне дотолкова-до колкото е възможно...правят ме щастлива хубавите моменти прекарани с близки хора и приятели...е и ощее много други неща :oops: :-P

Bubbly
05-18-2008, 18:23
Щастието е доста относително нещо. Каквото и колкото и да има човек все ще се намери още мъъъничко, което не му достига...
Точно за това говорим за щастие, а не за съвършенство. :) Хубавото на щастието е, че всеки по света без значение от раса, възраст, националност, професия и социално положение може да бъде щастлив. Щастието е чуство, а не това да имаш и можеш всичко. Аз съм много щастлива. Има само едно нещо, което бих искала за момента, но всичко с времето си.

Shadow_Walker
05-18-2008, 21:13
гледах епизод на One Tree Hill .. един от първи сезон..мисля 2рия. И там имаха задача да напишат какво в този момент искат най-много от живота...
Замислих се...
реших, че искам Възможности.
Да, много нови възможности.Много различни пътища, по които да мога да тръгна.Много избори, от които да избирам.Много приживявания, които да ми се случат.Много нови неща, които да направя.

А в момента...мисля че това желание е удовлетворено.
Та... това трябва да означава, че съм щастлив.
;]

hottie
05-18-2008, 21:50
Щастлива съм... не напълно обаче.

Има още някои неща, които могат да ме направят още по - щастлива, но не смятам да споделям. :)

и аз така :)

Mademoiselle
05-19-2008, 05:28
6tastliva sam,za6toto sre6tnah golqmata si lubov,tazi,koqto izpalva jivota mi,no v momenta ne mojem da sme zaedno,tova 6te stane sled mesec..taka 4e,ako moga da bada po-6tastliva,otkolkoto sam v momenta,to 6te e sled kato go pregarna v jaduvaniq den.

takethispill
05-19-2008, 05:55
az sym shtastliva, zashtoto ne mi se e slu4ilo nishto kofti za koeto da mislq i koeto da me depresira, no vinagi moje da stana po shtastliva nali tai xaxhah na party mi sa hodi sega na mazi na 24 shte se prysna 4ovek i cqlo lqto nqma da sa spra shi sa zabavlqvam posle shi mu mislq :)

SINDEL
05-19-2008, 08:29
Щастлива съм, защото намерих 4овек, който ме оби4а такава, каквато съм и с когото ми е хубаво..
Ако си взема изпитите и си намеря някаква по-свястна работа оба4е, ще съм още по-щастлива

Blo0dyBitch
05-19-2008, 12:26
щастлива съм,че съм жива
само едно нещо би ме направило по-щастлива,но в близкото бъдеще не се очертава да го получа :)

ANTIHUMAN
05-19-2008, 19:46
А сега щастлив ли си?..."НЕ!!!"...
-Защо?...
,,Защото чашата е пълна?"...
-Какво пиеш?...
-,,БОЛКА!.."

Никога не съм бил щастлив и никога няма да бъда.Не искам просто.Какъв е смисъла от някакъв миг щастие ?Много добре знаете ,че живота е само страдание .Това ,че 2 минути съм се кефил не значи ,че съм щастлив.
П.П. Баща ми чак сега след 4 години ми каза и разбра: ,,Живееш в свой собствен свят!'' каза го преди 1 час ,пф най-накрая го разбра.

Живота е гаден!

П.П. Приятна вечер.

5StaR
05-19-2008, 20:59
Аз съм щастлив, ама не бих отказал 1 милион.. ще ме направи още по щастлив

Bubbly
05-20-2008, 19:32
А сега щастлив ли си?..."НЕ!!!"...
-Защо?...
,,Защото чашата е пълна?"...
-Какво пиеш?...
-,,БОЛКА!.."

Никога не съм бил щастлив и никога няма да бъда.Не искам просто.Какъв е смисъла от някакъв миг щастие ?Много добре знаете ,че живота е само страдание .Това ,че 2 минути съм се кефил не значи ,че съм щастлив.
П.П. Баща ми чак сега след 4 години ми каза и разбра: ,,Живееш в свой собствен свят!'' каза го преди 1 час ,пф най-накрая го разбра.

Живота е гаден!

П.П. Приятна вечер.
ЖивотЪТ е такъв, какъвто си го направиш. Щом ти не искаш да си щастлив, има милони хора, които искат. Лека нощ.
ПП Shadow_Walker много як пост. Съгласна съм с теб.

ANTIHUMAN
05-22-2008, 10:28
А сега щастлив ли си?..."НЕ!!!"...
-Защо?...
,,Защото чашата е пълна?"...
-Какво пиеш?...
-,,БОЛКА!.."

Никога не съм бил щастлив и никога няма да бъда.Не искам просто.Какъв е смисъла от някакъв миг щастие ?Много добре знаете ,че живота е само страдание .Това ,че 2 минути съм се кефил не значи ,че съм щастлив.
П.П. Баща ми чак сега след 4 години ми каза и разбра: ,,Живееш в свой собствен свят!'' каза го преди 1 час ,пф най-накрая го разбра.

Живота е гаден!

П.П. Приятна вечер.
ЖивотЪТ е такъв, какъвто си го направиш. Щом ти не искаш да си щастлив, има милони хора, които искат. Лека нощ.
ПП Shadow_Walker много як пост. Съгласна съм с теб.

Вярно е ,че има хора които искат да са щастливи! Нищо не съм казал! 8)