PDA

View Full Version : Защо се получава така ?



FiRe_LaDy
05-17-2008, 20:51
Здравейте!Искам и аз да споделя какво ме тормози от известно време насам.Не е нещо кой знае колко сериозно,ама имам нужда да споделя и ако някой може да даде съветче.Значи с приятеля ми ходим от 3 месеца.Всичко е супер във връзката ни,не сме се карали никога.Разбираме се много добре.Прекарваме възможно повече време заедно.Но стане ли така да не мога да бъда с него в даден момент,а той е с някой друг направо откачам.Имам чувството,че ще се побъркам.Чак ми се плаче.До сега не съм ревнувала никое от предичните си гаджета .. Много че сто съм му казвала за това и той ме успокоява,че няма смисал.Знам,че е така,ама не съм спокоина,ако е далеко от мен.И още нещо .. на скоро си говорихме и ми сподели за старата му любов (било е преди 4 години) .. твърди,че вече няма никакви чувства и я е забравил напълно,но някак си не мога да повярвам на това.Неска бях в тях и разглеждахме снимки и попаднахме на една,на която я има и НЕЯ (бившата му) .... и той ми каза " виж колко е грозна" (едва ли го мислеше) аз само се обърнах и отидох в другата стая и реших да го погледна какво прави,а той стоеше втренчен в снимката .... и така известно време .. после забеляза,че го гледам и я прибра и направи няква кофти физиономия.Незнам .... мисля,че още я обича ... :smt085 :smt086 :smt102 ](*,)

love_slancho
05-17-2008, 21:00
За това за бившата ако искаш поговори спокойно с него,без нерви.А за другото-и аз съм по същия начин като е с някой друг,независимо кой е.И аз не съм ревнувала никой от бившите си,но него-ужасно много.Той даже спря да прави някои неща,само и само да не се кара с мен.Ама иначе не може винаги на моето да е,и колкото и да ми е неприятно,давам му свобода,и в момента,в който знам,че е с някой друг откачам,направо ми се реве,но това с нищо не помага.Просто чакам да мине тоя момент и така. :) Иначе е много кофти да бъдеш ревнив,наистина :(

VinDiesel
05-17-2008, 21:05
Прекалено много ревнуваш понякога и аз сам гледал такава снимка но тва не е значело че изпитвам още нещо към нея.Нормално е малко да ревнуваш но мисля че се увличаш вече ... Ако не ти дава поводи да го ревнуваш няма смисал ...

FiRe_LaDy
05-17-2008, 21:09
ЗНам,че прекалявам,ама неска така се беше втренчил в снимката ии после някво неловко се почувства като видя,че го гледам ... а иначе за ревност и аз много я мразя.Гадно ми е,ако ме ревнуват и не искам и аз да ревнувам,ама сега разбирам,че е малко тръдно да го контролираш ...

VinDiesel
05-17-2008, 21:13
Мойта понякога ме ревнува уш на базик ама поне не прекалява :)

FiRe_LaDy
05-17-2008, 21:15
Е аз не му го показвам ... рядко ме усеща,че ревнувам.И не мисля,че трбва дори да му го показвам,защото знам,че е гадно ...

BWald0rf
05-17-2008, 21:21
Пфф .. спри да се вманиачаваш толкова бе,момиче!! Той не е вещ,която притежаваш,осъзнай го.Ако продължаваш така някой ден ще изпаднеш в нерна криза само защото е заговорил момиче или пък е излязъл с приятелите си вместо с теб :? .. Ще го загубиш,не прекалявай!
Колкотоо до бившата .. престани да правиш от мухата слон!И ти си имаш твоите бивши и понякога се сещаш за тях,тфа е нормално.
Просто внимавай да не му омръзне някой ден тази твоя вманиаченост и да имаш за кфо да се сдухваш ;)