PDA

View Full Version : Събиране с приятелки



krisi_kote
05-18-2008, 07:16
Днес аз и още две приятелки ще се събираме, за да си направим нещо като козметичен център (заедно ще си направим прически, ще се лакираме, ще си почистим лицето, ще се гримираме и после ще се снимаме :grin: ) Пиша тази тема, за да ви питам дали и вие с вашите приятелки сте го правели това (не ме бива много в обясненията;дано сте разбрали :) ) И другия ми въпрос. На мен се падна задачата да донеса всякакви почистващи средства за лице. Вкъщи имам една маска на Нютруджина (незнам как се пише на английски :lol: ) , и няколко почистващи лосиончета. Кажете ми някаква домашна маска за лице. По възможност за отваряне на порите или почистваща. Благодаря предварително. :)

donkihot
05-18-2008, 07:20
направете си парна вана...кипнете лайка във вода и стойте над нея да ви се отпусхат порите..после си направете маска примерно...жълтък и алкохол или хума и вода,направете си маски за коса...като например маска с кисело мляко-действа добре на изтощени коси


по другия въпрос вижданията на моите приятелки за козметиката са доста по-разли4ни от моите,но това не ме притеснява,затова пък не се събираме да си правим такива неща...би било добре,но аз като по4на да говоря за маски и такива неща те ми се подиграват...разли4ни виждания!

kuklichka_bg
05-18-2008, 07:48
:shock: neeee

kocko
05-18-2008, 08:36
малки кифли4ки :)

sexa_na_kompleksa
05-18-2008, 08:39
Не правя такива неща с приятелките си. Но иначе съм съгласна с neshtastno^vliubena за маската с хума и вода за лице. А може и хума+оцет за косата. :)

enola
05-18-2008, 09:41
Не правя такива неща с приятелките си. Но иначе съм съгласна с neshtastno^vliubena за маската с хума и вода за лице. А може и хума+оцет за косата. :)
+1

mhmhmhmhm
05-18-2008, 09:44
малки кифли4ки :)
Mxм

Jaffs
05-18-2008, 10:37
Ние често се събираме така. Но в повечето случаи от сладолед и филм, минаваме на алкохол.

Иначе това, което ти е казала neshtastno^vliubena за парната баня е добра идея. Напиши в Гугъл "Домашни маски" и ще намериш доста.

Ето две, които съм пробвала:
1:arrow:
Разтвори 25 гр суха мая в малко вода и я остави за половин час, за да набъбне. Прибави лъжичка мед, лъжичка зелена хума и кисело мляко и разбъркай добре.Нанеси на лицето с пръсти и остани с маската десетина минути.
Може и само лимон и мед.

2:arrow: Върху филия хляб се намазва кисело мляко (на по-дебел слой), за да попие. След това млякото се маха от хляба и се разбърква с един стрит на прах Аспирин. Разнася се върху кожата на лицето, шията и деколтето на не много дебел слой и стои докато изсъхне (около 15-20 мин.) Отмива се с хладка вода.

donkihot
05-18-2008, 10:41
Jaffs какъв е ефекта на тези маски,които предложи?

SunShinePearl
05-18-2008, 10:43
mi az sam se sabirala taka s fr ama pove4e za nqkoi film i ne6to dr moje bi 2 pati taka sme se sabirali az moga da ti predloja namajete si licata s med stavat posle mn meki4ki i hubavi sa6toto vaji i za ustnite stoite okolo 5-10 min s med i posle se izmiva mn priqtno ti stava na liceto apak ustnite stavat neveroqtno gladki

Carmen_Kass
05-18-2008, 11:06
Не правя такива неща с приятелките си. Но иначе съм съгласна с neshtastno^vliubena за маската с хума и вода за лице. А може и хума+оцет за косата. :)

+1

cinderellaa
05-18-2008, 14:31
правя го преди да ида на купон
така се събирам с приятелки и заедно се приготвяме.Не виждам защо трябва да е кифленско както някой се беше изказал :?

Sensuality
05-18-2008, 14:52
И аз с няколко мои фр така се събираме,когато искаме да си напраим някой нова снимка или да гледаме филм :)

GbSy
05-18-2008, 15:01
И аз не мисля, че са кифли, момичетата просто намират това за забавно и щом им доставя удоволствие, нека го правят.

TheNewReligion
05-18-2008, 18:39
Не го правя по простата причина , че не искам някой да ме лакира или гримира . Най-добре се справям сама . А за маската не зная , защото не ползвам такива глупости , тъй като нямам нужда , но естетвени се грижа за кожата си ! :)

des4eto_93
05-18-2008, 19:06
доста чето с моята фр се събираме така ( под често имам предвид поне веднъж в седмицата) е понягога си правим само прически, понякога от всичко по малко, но най-вайното е че така се забавляваме мн. Е ние винаги се забаляваме като сме заедно :grin: (имам супе приятелка, няма равна :-) )

_FaShIoN_
05-18-2008, 19:09
Аз съм го правила,но не в такава степан в кфато вие ще го правите... :-D