PDA

View Full Version : Garnier - новият продукт



tzvet14
05-18-2008, 07:34
Здравейте, предполагам, че повечето от вас са гледали рекламата на антицелулитния продукт от серията на Garnier. Който го е ползвал моля нека да се изкаже. :)

kuklichka_bg
05-18-2008, 07:38
of mai imashe takava tema (: xaxa abe kak moje da davate tolkoz pari za tiq kremovee 4udq vii se

DoNnNnNa
05-18-2008, 08:35
sestra mi si go vze ama ne go polzva redovno i ne moga da it kaja dali ima efekt no spored men nqma ina4e struva 24 lv

H8_mE
05-18-2008, 08:47
](*,) що Си давате парите за глупости като може да си тичате безплатно + това се чувстваш по-добре след това,колкото и да те мързи!Целулита няма да се махне докато продължавате да се тъпчете със мазните пържени и сладки храни,колкото и да се мажете с тъпотии! :?

donkihot
05-18-2008, 08:54
H8_mE syglasna sym s teb!,no tezi kremove ne sa to4no za premahvane na celulita,a za pomagane na kojata da si vyzvyrne dobriq vid...celulita moje da se mahne ot tozi krem,ako se polzva redovno i ako se pravqt nqkykvi uprajneniq za stqgane na kojata...krema pomaga-ne premahva

tItEufFf
05-18-2008, 11:34
Една моя приятелка си го е взела за около 16 лева и е останала много доволна. Мисля и аз да си го взема .. естествено + упражнения

BlackWings
05-18-2008, 11:43
Наистина както някой каза по горе , кремовете не са за премахнване - те са като допълнение към упражненията и диетата , не можеш да разчиташ да се тъпчеш с мазни храни и само от крема да ти се махне целулита. Добрият резултат е съчетание от физическо натоварване и правилно хранене - крема само помага. :)
Иначе този на гарниер не съм го ползвала , но наистина е скъпичък май , към 20-25лв , но предлагам да спрете да пускате еднакви теми за него , ако някой иска да разбере просто да си го купи и сподели :)

TheNewReligion
05-18-2008, 12:59
](*,) що Си давате парите за глупости като може да си тичате безплатно + това се чувстваш по-добре след това,колкото и да те мързи!Целулита няма да се махне докато продължавате да се тъпчете със мазните пържени и сладки храни,колкото и да се мажете с тъпотии! :?
+1 ! Защо им вярвате на тея глупости не знам ! :? Това е 3-тата такава тема и не разбрахте ли , че никой не е толкова плиткоумне за да повярва ,че целулита ще се махне само с тоя рол-он ! :x

LovePoisoned
05-18-2008, 16:14
Една моя приятелка си го е взела за около 16 лева и е останала много доволна. Мисля и аз да си го взема .. естествено + упражнения
Това е то. :) Майката му е НАЙ-ВЕЧЕ спортът и ограничението нааа мазните храни. :-o
Аз сега съм със зеления на "Дева", може да си взема и душгела от същата серия.

На майка ми са й казали доста жени, че са доволни от Garnier продукта, тя мисли да го купи..

samonervi
05-18-2008, 16:20
ЦЕЛУЛИТЪТ НЕ СЕ МАХА С НИЩО ОСОБЕНО С КРЕМЧЕТА.Просто тренирайте и не си давайте парите за глупости

tzvet14
05-19-2008, 13:48
Питам дали някой е доволен от него. Естествено че само с него нищо няма да стане, аз ходя да тичам всеки ден и ограничавам яденето, по-скоро се претиснявам да не се получат така не приятните за всички стрии. Благодаря за съветите :)

malkata_kukli4ka
05-19-2008, 16:46
О тея продукти на Гарниер само мноооооооогоооооооооо големи боклуци,колко пъти вече се излъгах да си ги купя и аз не знам.Веднъж дадох 10 лв за едно шибано против пъпки и черни и точки и едно голямо НИЩО.По-добре не си давайте парите на вятъра.

babity
05-19-2008, 17:18
ЦЕЛУЛИТЪТ НЕ СЕ МАХА С НИЩО

ще имаш да вземаш! целулитът се появява при по - продълнително застояване и системно не - спортуване => ако започнеш да спортуваш при ТОЧНИЯТ ИНТРУКТОР и с ТОЧНИТЕ УРЕДИ И УПРАЖНЕНИЯ, а не самоцелно вкъщи можеш трайно да кажеш "сбогом" на целулита и излишните килограми. А вместо да давате маса пари за тези химии купете си една щайга с грейпфрути (и въобще цитрусуви плодове, но най - вече грейпфрути). Те биха свършили мнооооого по - добре работа от скъпата химия в красивата опаковка.

TopTa
05-19-2008, 19:53
anticelulitnia krem na BILKA e mn po-hubav! :?

Kras4eto_lp
05-22-2008, 20:26
Аз си го взех скоро и аз не знам защо...не че имам кой знае какъв целулит :D Горе долу съм доовлна...и това горе долу е при положение че тренирам и гледамд а си ограничавам храната. Ако се ползва само тоя гел нищо няма да стане :wink: