PDA

View Full Version : Раздвоение



princess_sheherezada
05-18-2008, 07:56
Темата ми е провокирана от един мой приятел, има връзка с приятелката си повече от три години ,в момента май живеят заедно.Но се запознал с едно момиче преди месец и се влюбил в нея.Сподели ми ,че мислел все за нея и започвало да му личи.Само дето още името и не бил произнесъл.Личи му че е влюбен и според него му се случва за първи път да е в такава ситуация.Попитах го, какво ще прави...отговори ми че мислел за това,пък не искал да нарани тази с която е от доста време.За мен това положение е много сложно, може би защото аз не съм попадала в такава ситуация да съм с един , а мислите и чувствата ми да са при друг.И като се знам каква съм , на първия час ще ми проличи, защото аз не мога да крия.Лошо е да си объркан и раздвоен.Но никого не мога да съдя, според мен човек в живота си се среща с много хора, и е неизбежно някой да те привлече....и да се влюбиш.

AnChItOoOo
05-18-2008, 08:06
Според мен ако нещата с приятелката му вървят добре,ще е по добре да се опита да забрави новото момиче...все пак е по-добре да заложи на сигурното :)

princess_sheherezada
05-18-2008, 08:14
Щом е стигнал до там да се влюби в друга...явно нещата между него и приятелката му не са цветя и рози.Аз поне така мисля...когато нещо не върви , не достига в дадена връзка, когато се намеси рутината...точно тогава стават тези неща.

AnChItOoOo
05-18-2008, 08:17
Мда и ти си права,но щом е така защо още е с нея :?

van4encetyYyY
05-18-2008, 09:06
според мене ще бъде по добре да каже на своята приятелка и двмата да си изяснят 4увствата :shock:

princess_sheherezada
05-18-2008, 09:20
Защо е още с нея ли ? Аз го питах същото...отговори ,че не искал да я обиди....Според мен е и навика...На него такова нещо му се случва за първи път,но щом веднъж е станало....значи наистина нещата в " сериозната " връзка са се изчерпали.Но е гадно и мъчително да лягаш с един човек...а да мислиш за друг...и този другия да е в мислите ти по цял ден...от мига на събуждането ...до заспиването...

AnChItOoOo
05-18-2008, 10:18
Уфф наистина е много гадно това...ами освен да поговори с приятелката си друг вариант не виждам...трябва да се изясни всичко :?

angelcheeee_93
05-18-2008, 11:07
ami nai-dobre e da razkrie na priqtelkata si kakvo 4uvstva kam drugoto momi4e,za6toto ako krie samo q kara da strada.a priqtelkata mu moje da si nameri pone 4ovek koito da q obi4a. neka da si pogovorqt sriozno za da izqsnqt otno6eniqta si :) :) :)

eclipseee
05-18-2008, 19:22
Щом мислите му са другаде, по-добре да сложи край на тази връзка. Като е с нея той повече я обижда, отколкото ако я скъса!