PDA

View Full Version : Жесток край за моето момче ;(;(;(



thecopstopped
05-18-2008, 08:53
Здравейте, момчето с което имахме една истинска връзка, 5 години заедно, голяма любов беше голямо нещо. Но настъпи края за него наскоро( 2 седмици преди да споделя с вас). Негов приятел ми разказа какво е станало. С горчива мъка бил изпълнен моето момче и държал в едната ръка острието, а в другата последното ми писмо, понеже бяхем от други градове си пращахме писма. Стана така че аз кучката :-x :x :x се влюбих в друго момче и му го изпратих по пощата това фатално писмо! Сега се отчайвам много иска ми се да върна времето и да го прегърна силно ...... всяка нощ плача и страдам в една дълбока студена самота исля че съм изпаднала, относно другото момче зарязах го. Аз погубих, аз и моите грешки погубиха моето момче. Сега се мразя. Моляви изразявайте мнения и ако може някой да ми даде съвет какво да правя, защото скоро и аз ще взема да се гръмна! :( :cry:

sexa_na_kompleksa
05-18-2008, 08:58
Много съжалявам за това, което се е случило. :(
Но мисля, че не трябва да се обвиняваш, все пак не си го накрала да го направи - той сам е избрал!

donkihot
05-18-2008, 09:01
abe...macka ne se pritesnqvai...ama ne moga da gi razbera teq-shte se ubiq zaradi nqkoi?? kak pyk li ne! ni6to li4no,prosto mislq,4e toi e postapil glupavo.! Ne se vinI!

vamp
05-18-2008, 09:12
Ако се е самоубил значи наистина те е обичал.Тъжно е,че не е било споделено.Но какво да се прави,не си била длъжна да го обичаш...

crashover
05-18-2008, 09:14
abe...macka ne se pritesnqvai...ama ne moga da gi razbera teq-shte se ubiq zaradi nqkoi?? kak pyk li ne! ni6to li4no,prosto mislq,4e toi e postapil glupavo.! Ne se vinI!
Оууу незнам но това момче според мен не е постъпило добре!Мисля си ако беше дошъл в твоя град и да поговорите нямаше това да стане!Той просто е страдал не е издържал (бил е слаб характер явно) но ти си постъпила доста лошо! Защо не си му го казала очи в очи? Той е решил , че така ще те накажи! съжелявам но така мисля аз!Знаеш ли Трябва да се оттърсиш от всичко да се помъчиш да забравиш какво се е случило!Започни на ново, на чисто!Неси искала не си започнала разбираш ли?Поне аз каквото си кажа и става! :) Споко нещата ще се оправят! Пак ще се :smt007 пак ще има :smt008 не се притеснявай! УПЕХ

Lord_Of_The_Night
05-18-2008, 09:22
В случая,той го е направил,защото те е обичал адски много,но за мен лично това е глупост да отнемеш живота си заради това,извинявай че така говора,но това е просто идиотско и ти просто нямаш вина,може ли той да не помисли освем за себе си,колко адски голяма мъка ще причини на околните,това за мен е егоизъм и показва много малка воля за живот.На тебе ти е адски гадно и това чувство доста дълго време ще те гризе отвътре,защото и все пак 5 години са много време,но трява да намериш сили и да продължиш,защото той неможе да очаква ти да го обичаш вечно.Много успехи и дано превъзмогнеш тази болка,защото живота трябва да се продължи,не да се живее в миналото.И мойте искрени саболезнования.

paranoia
05-18-2008, 09:24
tova e ujasno ;( no spored men trqbva da si silna i da produlji6 napred vupreki vsi4ko

Lord_Of_The_Night
05-18-2008, 09:25
Той е решил , че така ще те накажи! съжелявам но така мисля аз!

Той не наказва само нея да знаеш,наказва и хората който са го обичали,например родителите,роднините и приятелите.

B3B0K
05-18-2008, 09:28
Той е решил , че така ще те накажи! съжелявам но така мисля аз!

Той не наказва само нея да знаеш,наказва и хората който са го обичали,например родителите,роднините и приятелите.
+1

BaBy_bS
05-18-2008, 09:30
ми аз пък само ще кажа,че не те е заслужавал ....и ако наистина е посегнал на живота си заради теб е било доста глупаво и според мен едва ли някога ще се отърсиш от тая нелепа случка.това е лично мое мнение

Ivalinka
05-18-2008, 09:32
момиче,момиче...това ще го помниш,докато си жива.тъжното е,че не си виновна,но ще страдаш.защото той е бил слабохарактерен и се е самоубил.. :(

miloto_girl_4e
05-18-2008, 09:39
Доста тъжна и пагубна история.. наистина жалко за момчето, но..
жалко и за теб.. направо не ми побила акъла как ще живееш цял живот с този спомен, с тази вина за случилото се...
Но все пак не си виновна, че си се влюбила в друг, любовта не винаги е
вечна, може би е бил грешен начина по който си му съобщила за другото момче..
Наистина много тъжно, но се опитай да бъдеш силна и да продължиш напред :!: И стига сте си решавали проблемите със самоубийства :!:

crashover
05-18-2008, 09:42
Той е решил , че така ще те накажи! съжелявам но така мисля аз!

Той не наказва само нея да знаеш,наказва и хората който са го обичали,например родителите,роднините и приятелите.
+1

+1

xXxScreamxXx
05-18-2008, 09:53
кат си го пратила тфа писмо що не си помислила за шибаните последствия ?!
за тфа как може да реагира и т.н. ?!!?!?!?!?!?

LizZz
05-18-2008, 09:56
Ми честито.

xXxScreamxXx
05-18-2008, 10:00
Ми честито.

както винаги се изяви като гадняр :lol: :lol:

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-18-2008, 10:04
гръмни се ... или пусни газ

BOOK_FAN
05-18-2008, 10:16
Ако се е самоубил значи наистина те е обичал.Тъжно е,че не е било споделено.Но какво да се прави,не си била длъжна да го обичаш... :)

lonley_girl
05-18-2008, 10:17
Виж ако цял живот ще се оплакваш :( няма да е на добре ... според мен ти НЕ СИ ВИНОВНА ... Той си е избрал пътя макар и доста тъжен път :( :( :( :( :( :( но не се обвинявай ... Гледай напред ... Света е пред теб :) :)

thecopstopped
05-18-2008, 10:19
кат си го пратила тфа писмо що не си помислила за шибаните последствия ?!
за тфа как може да реагира и т.н. ?!!?!?!?!?!?


NE! Toi be6e dosta svqsno mom4e.....pone taka si misleh dokato ne napravi taq glupost koqto naistina teji na blizkite my, no kato pri4ina nai ve4e na men!Izpratih mu pismoto vse pak sam na 13 nemoga da precenq kakvo 6te sledva ot edno 14 godi6no mom4e... ot mnogo malki se poznavame i sme zaedno poznavah go dobre, no ne mi hrumna 4e 6te go napravi. ZNAM< POSTAPIH GLUPAVO.

hahavteen
05-18-2008, 11:06
Абе обичал я бил... Хората които постъпват по тоя начин не обичат и не мислят за никой друг освен за себе си!
Не се обвинявай за случилото се ти не носиш НИКАКВА вина. Знам че сигурно ти е адски тежко и трудно ще го преодолееш но най-важното е да осъзнаеш че това е било НЕГОВО решение и най-вероятно писмото ти не е било единствената причина така че се успокой и не се обвинявай.

BOOK_FAN
05-18-2008, 11:07
[/b][/quote] NE! Toi be6e dosta svqsno mom4e.....pone taka si misleh dokato ne napravi taq glupost koqto naistina teji na blizkite my, no kato pri4ina nai ve4e na men!Izpratih mu pismoto vse pak sam na 13 nemoga da precenq kakvo 6te sledva ot edno 14 godi6no mom4e... ot mnogo malki se poznavame i sme zaedno poznavah go dobre, no ne mi hrumna 4e 6te go napravi. ZNAM< POSTAPIH GLUPAVO.[/quote]
Добре бе-вие от когато сте били на осем ли сте гаджета!Все пак не ми се вярва да се е самоубил-та той е на 14!Аз съм на 13 и не вярвам да има такива хора!Честно казано-мисля че си го измисляш!Доно не греша,а ако е така-не се сърди-в днешно време съм свикнала много хора да ме лъжат!

thecopstopped
05-18-2008, 11:10
[/b] NE! Toi be6e dosta svqsno mom4e.....pone taka si misleh dokato ne napravi taq glupost koqto naistina teji na blizkite my, no kato pri4ina nai ve4e na men!Izpratih mu pismoto vse pak sam na 13 nemoga da precenq kakvo 6te sledva ot edno 14 godi6no mom4e... ot mnogo malki se poznavame i sme zaedno poznavah go dobre, no ne mi hrumna 4e 6te go napravi. ZNAM< POSTAPIH GLUPAVO.[/quote]
Добре бе-вие от когато сте били на осем ли сте гаджета!Все пак не ми се вярва да се е самоубил-та той е на 14!Аз съм на 13 и не вярвам да има такива хора!Честно казано-мисля че си го измисляш!Доно не греша,а ако е така-не се сърди-в днешно време съм свикнала много хора да ме лъжат![/quote] :D ne ne laja i ne se obijdam za6toto i mnogo drygi hora nevqrvat, no tova e istinasta da ot mlaki se znaem ot 7-8 godi6ni sme gajeta stranno i koity iska da vqrva, tva si e istinata ... :shock:

simonchety
05-18-2008, 11:14
И аз не вярвам,че е истина.. 5-годишна връзка за деца на 13 и 14 години и това с писмата като че ли някой филм ми разказваш ..и това как държал писмото,а в другата ръка острието лелееее :D в тоя форум на какви ли не измислици се начетох и това е поредната.....

SiNiStEr
05-18-2008, 11:32
bebSs$
Аз ти вярвам за почти сичко.
Това което ме учиди е,че той е 14.
Та живота е пред него....просто не мога да повярвам.

BOOK_FAN
05-18-2008, 11:34
Негова снимка ли помести във темичката за снимки с гаджето?

hipopotamka
05-18-2008, 11:34
И аз не вярвам,че е истина.. 5-годишна връзка за деца на 13 и 14 години и това с писмата като че ли някой филм ми разказваш ..и това как държал писмото,а в другата ръка острието лелееее :D в тоя форум на какви ли не измислици се начетох и това е поредната.....
+1
a аз си мислех, че си на 17-18 о.О и ми стана цифра кофти..Нещо ми мирише на умряло тая история..На 8 години ше почне да те обича, па после ше се самоубие заради тебе, като се има в предвид, че и двамата сте деца и..тва с острието и с писмото ми прозвуча емовско..Аве не знам, дано си си го измислила, щото иначе shit за момчето..

vesito13
05-18-2008, 11:38
Тъпо е да пишеш такива неща тук , не вярвам на нито една твоя дума :?

Liar
05-18-2008, 11:43
Офф тва е поредната ебавка нали?

simonchety
05-18-2008, 11:49
..

Barbie
05-18-2008, 11:51
Мацка, с такива работи не е редно да си правиш бъзици. Разбирам - малка си, глупава си...ама все пак.

Тъй като не мога със сигурност да заявя, че темата е несериозна, ще я оставя. Но, моля ти се, ако просто страдаш от липса на внимание, кажи си да я заключвам и да не занимаваме хората с щуротии.

(Само две теми по-горе си постнала снимки на тебе и на "твойто мило" или нещо от тоз сорт... )

Lucho
05-18-2008, 12:47
Ама,чей са,той се е самоубил,така ли да разбирам ? И знаеш ли к'во ще ти кажа : Момчето е било много тъпо за да се самоубие заради любов :? :? :? (Освен ако не е Емо 8-) ) И готина да си,има по-готини от тебе,и винаги може да си намери ново гадже,100 пъти по-добро от теб.Тук проблема е в него,а не в теб.А и ти също си тъпа /без да ми се обиждаш/ така ли се слага край на една връзка,а ? :shock:

butty
05-18-2008, 13:14
за мен цялата тема е една много плоска шега.. Всичко изглежда супер нереално..и по начина ти на писане си личи, че изобщо не е станало, защото ако наистина някое момче се беше самоубило, дали щеше да се нервиш, че ти си "кучката" и като гледам не ти е много мъчно ... :? на 13-14 години сте..а сте имали 5-годишна връзка... какво ще рече под "връзка", че сте си играели навън заедно ли?!
Просто един съвет от мен : ако няма какво да правиш, започни да тренираш нещо,излзиай по-често. А не стой само пред компа да занимаваш остаалите с твоите глупости и никога не се бъзикай с такива сериозни неща! Защото понякога наистина се случва това- в много сложни ситуации..когато човек не знае какво да прави... но ти все още не си дорасла дотам..така че..... измисли си някакво др занимание..

iYiuTaKA
05-18-2008, 14:33
Еи кат почнете да си измисляте край няма ващо въображение :D

BOOK_FAN
05-18-2008, 14:50
на 13-14 години сте..а сте имали 5-годишна връзка... какво ще рече под "връзка", че сте си играели навън заедно ли?!

+1

xhuxhu
05-18-2008, 16:55
Той е решил , че така ще те накажи! съжелявам но така мисля аз!

Той не наказва само нея да знаеш,наказва и хората който са го обичали,например родителите,роднините и приятелите.
+1

+1

+1

Lucho
05-18-2008, 17:13
Майтап, а ? А аз го взех на сериозно... :shock: , първо ако беше се самоубил на 14,то щеше да го има по всички новини и щеше да се разчуе...затова бих те посъвтевал, да не беше правила тази тема,защото ако някога наистина ти се случи това което си описала,и споделиш във форума никоя няма да ти повярва...чела си лъжливото овчарче... :o

bloodfrozen
05-18-2008, 17:33
И това ако не си го взаимствала от една песен.. :?

MoOnLiGhT_ShAdOw
05-18-2008, 19:10
В такъв случай се казва "От играчка става плачка". От малки сте си играли с огъня, затова сте си изпатили от последствията. Но въпросът ми е, ако наистина е починало момчето, защото изглежда доста нереално на 14 да си умре от баш истинска любов, защо е трябвало да наранява и близките си...

sexita
05-18-2008, 19:53
Ужасно нещо...тръпки ме побиха...моите съболезнования :-k

BulgariaZaBulgarite
05-18-2008, 20:02
и най-лошото е че някакви деца се ебават с подобно нещо като смъртта ,което е толкова страшно и сериозно,но рано или късно всичко се връща,защото с такива неща шега не бива ..

Spider4eto
05-18-2008, 20:03
как ли пък не :-x

asi_basi
05-18-2008, 20:48
Ако това е шега по-добре да не я повтаряш, защото нали знаеш, че с такиа неща шега не бива и мноо често човек като лъже за нещо (особено сериозно като това) то после му се връща или се случва.

Ако е истина, моите съболезнования!ю

Момчето не трябвало заради"кучка" като теб както сама се нарече да си отнеме живота и от там да пречинява такава болка на семейство приятели и т.н. Най-малкото че с сигурност щеше да намери по-добра от теб или поне някакви сили да е имал да се опита пак да сте заедно щом толкова те е обичам....Не разбирам децата вече - от най-малкото се самоубиват.

Дано тази тема е просто шега

meds15
05-18-2008, 21:01
и най-лошото е че някакви деца се ебават с подобно нещо като смъртта ,което е толкова страшно и сериозно,но рано или късно всичко се връща,защото с такива неща шега не бива ..
САМО И ЕДИНСТВЕНО,когато ти се случи на теб разбираш за каква мъка става въпрос.

mar71n
05-18-2008, 21:36
Честито! Сама си си виновна. :smt097

alex_devv
05-18-2008, 22:07
дорева ми се 8)

Невротичка
05-18-2008, 22:26
Някой много романи е чел.

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-18-2008, 23:45
добре.. ако не се ебаваш с темата .. ходите от 5 години.. та ти си на 13 на 8 ли сте били като сте тръгнали пхах .. как да е.. не си виновна ти за това не се измъчваи .. наистина е гадно но не ти си му дала острието в ръката.. нормално е сега това да те измъчва но.. всичко отмнава нали се сещаш..

а ако се ебаваш.. ... боже сериозно ако го правиш за мен не си човек.. не бива шега с тези работи... :-o :(

SINDEL
05-19-2008, 07:19
Айде, айде, стига сте я съжалявали.
Ску4но й е на пиклата и се ебава с глупости...

Chefinkaaa
05-19-2008, 08:33
Доста тъжна и пагубна история.. наистина жалко за момчето, но..
жалко и за теб.. направо не ми побила акъла как ще живееш цял живот с този спомен, с тази вина за случилото се...
Но все пак не си виновна, че си се влюбила в друг, любовта не винаги е
вечна, може би е бил грешен начина по който си му съобщила за другото момче..
Наистина много тъжно, но се опитай да бъдеш силна и да продължиш напред :!: И стига сте си решавали проблемите със самоубийства :!:

+1 :cry: t1jna istoriika :( koftii mn kofti... ma i ti si post1pila ne dobre kato si mu pratila piamoto.. a i toi .. az pone ne namiram smis1l da slaga6 krai na jivota si zaredi lubov... v1preki 4e i takiva horica se namirat kakto v slu4eq.. :( se pak jivota prod1ljava... iskrenite mi s1boleznovaniq :(

Chefinkaaa
05-19-2008, 08:39
Ако това е шега по-добре да не я повтаряш, защото нали знаеш, че с такиа неща шега не бива и мноо често човек като лъже за нещо (особено сериозно като това) то после му се връща или се случва.

Ако е истина, моите съболезнования!ю

Момчето не трябвало заради"кучка" като теб както сама се нарече да си отнеме живота и от там да пречинява такава болка на семейство приятели и т.н. Най-малкото че с сигурност щеше да намери по-добра от теб или поне някакви сили да е имал да се опита пак да сте заедно щом толкова те е обичам....Не разбирам децата вече - от най-малкото се самоубиват.

Дано тази тема е просто шега


+2