PDA

View Full Version : Пролетна умора??wtf



neverfallinlove
05-18-2008, 11:04
Ами от 1-2 седмици се чувствам супер отпаднала.Спа постоянно,едвам ходя до училище, не ми се прави нищо, дори ме мързи да стоя.
Спрях си упражненията, ям каквото ми падне.. ае чувствам се отвратително.. сякаш са ме изтискали, а преди бях много жизнерадостна че наближава лятото,а сега ми е все едно.Понякога ми се гади и ме боли корема и главата.Много е гадно.Това да не е пролетна умора?И как точно мога да си помогна.. защото имам много да уча,а нямам сили да прочета едно изричение :( :(

nightelf4e
05-18-2008, 11:26
ами верочтно си е пролетно..ама аз съм стигнала до извода че не е "пролетна умора" ..ами пролет..някакси така влияе..обаче тебе поне те е хванало сравнително късно..мене ме държи вече от два месеца сигурно...хубавото е че лятото идва..и не че нещо изведнъж се променя..мисля че е по-скоро на психическа основа..нямам идея точна какво да направиш..аз лично искам простод а си почина от всичко..ама няма как точно в този момент..просто се опитвай да вършиш каквото трябва..и да си оставяш време за релакс..друго не ми идва на ум..пък лятото идва.. :)

b3b3_j0
05-18-2008, 11:37
emm ima razni ampyli i xap4eta sre6ty neq....

fiama
05-18-2008, 15:04
Предполагам е пролетна умора. Може да опиташ да пиеш повечко сокове и течности като цяло, яж плодове и зеленчуци, ако не налага пий и някакжи синтетични витамини. Мен например MultiTabs няколко пъти вече са ме избавяли от пролетната умора.

kykyto
05-19-2008, 15:29
мда едно такова гадно уморено едновременно с това се разви някаква ненормална кашлица от стомаха незнам това дали е от умората и пролетта защото от пухчетата и разходката не ми става гадно незнам ходя на доктори Всеки ми казва различно но никои не е споменал пролетна умора Някои има ли симптомите кашляне (от стомаха) виене на свят ) болене на слепоочие :-o

alex_devv
05-19-2008, 15:46
не прави грешката да се наливаш с някакви медикаменти.
нормално е при всеки един човек да се появи такава умора. стой си кротко, ще ти мине :)