PDA

View Full Version : Разпускане... съвети



varnen4e
05-18-2008, 11:16
Времето напоследък става все по- хубаво... аааа кафетата вече омръзват... Колкото и тъпо да звучи... давайте някакви идеи какво може да се прави.. как разпускате вие с приятели?
Къде ходите.. какво правите?

kPuCkA
05-18-2008, 11:42
Адски много обичам да ходя на пикници!Гледам си от Варна,та "Побити камъни" е много хубаво място за разпускане :)

XceSS
05-18-2008, 11:47
В къщи покерче, бира; из парковете насам натам, намира се :)

Pedigree
05-18-2008, 12:50
Има много места, където можете да отидете, но по - важна е добрата компания, отколкото мястото. ;)

Ние ходим по парковете, центъра, даскало, най - различни, навсякъде мога да се мерна. Какво правим - музика, бира, боулинг, билярд, баскет, волей, гледаме филми... нормалните неща. :)

LeT`Me`Break`The`Ice
05-18-2008, 13:15
С приятелки караме колела, разхождаме се из града или в парка, обикаляме магазините, правим си партита следобед и гледаме филми, слушаме музика, е*аваме се с някой в aha.bg или друг сайт, бъзикаме се с приятели по скайп, събираме се вечер компания, сваляме момчета, някой път си оставаме вкъщи, готвим (не питайте), висим пред компютъра и телевизора, гримирваме се :) Някой път ходим да взимаме малкия ми племенник от детсаката градина и ходим някъде да си играе 8-) И през свободните дни взимаме пари и отскачаме до някой по-голям град в околността :-P

lipsvashh_mi
05-18-2008, 13:40
дам..пикници,на кино..или си направете кино в някой от компанията,разходки в парка също стават...или ако има рекичка край вас там сйщо мое да се моткате...карайте колела...абе има сумати приятни неща за правене :-P

Kurvata
05-18-2008, 17:31
Мии кво да ти кажа има много неща,които могат да се правят навън,т.е. обикновенните неща-ходим на кафе,събираме се в даскалото на по бира,кръстосваме улиците с колата на един фр. :D разхождаме се някъде в парковете.Бе общо взето правя всичко,но само не и да уча :D

Lucho
05-18-2008, 17:46
Колкото и тъпо да ви прозвучи,релаксирам и почивам пред компа,и чат-пат навънка с някой фр... :D

varnen4e
05-20-2008, 16:10
Е да.. това са нормалните неща... но не знам... на мен ми се прави нещо различно.. не знам и аз какво.. стига да е различно.. ;)

kuklichka_bg
05-20-2008, 16:57
mie nie hodim po magazinite qdem sladoled ako ima nqkoi kupon razhojdame se zsq se zapisahme v razni kampani posledno razdavahme prezervativi i taka :}}} na koncetri ako ima