PDA

View Full Version : Лесбийки ;]



Sweet_Play_F
05-18-2008, 12:39
Срещате ли лесбийки из града ви?Намирате ли го за нормално или се учудвате?Напоследък забелязвам, че доста се е разспространила тази практика,но винаги го намирам за странно и едвам си сдържам учудения поглед..Споделете вашето мнение :)

angelcheeee_93
05-18-2008, 12:42
az ne sam vijdala lesbiiki v grada si. i ne go namiram za normalno.priqtelki-da ,no tva ne e li malko prekaleno.no vse pak vseki si ima pravo na izbor s kogo i s kakav da bade :) :wink:

BOOK_FAN
05-18-2008, 12:43
az ne sam vijdala lesbiiki v grada si. i ne go namiram za normalno.priqtelki-da ,no tva ne e li malko prekaleno.no vse pak vseki si ima pravo na izbor s kogo i s kakav da bade :) :wink:
ТОВА Е ИСТИНАТА!

Wrathchild
05-18-2008, 12:45
Щом се харесват, нека да са си заедно.
Но според мен повечето се прикриват.

valentinka_1990
05-18-2008, 12:55
Аз не съм виждала в моя град,но и да съм виждала все пак те не ходят с табелки на врата.
Човек има правото да избира с кой да бъде.Напълно възможно е прадедите ни от каменната ера да са били само би,а после да са решили,че заради размножаването трябва да е така.

evelinka1122
05-18-2008, 12:58
не съм виждала в града ми, но това не е гаранция че няма... както каза Wrathchild- повечето се крият... не го намирам за нормално, но все пак ако това ги прави щастливи... да си бъдат заедно хората.... нямам нищо против :)

LeT`Me`Break`The`Ice
05-18-2008, 12:59
Доказано е, че тва е някаква генетична аномалия и ти е заложено още с раждането :) Честно казано нямам мнение, всеки си има предпочитания, но не го намирам за нормално :smt018 :smt017
Обществото по принцип е безмилостно към такива, консервтивно по-точно, баба ми ако види две момичета да се целуват и натискат ще почне да се кръсти и да вика 'Накъде отива този свят" :-D

hahavteen
05-18-2008, 13:11
Хаха и как ще разбера че са лесбийки? Те и за мен и мойта приятелка по едно време се носеха слухове че сме обратни защото непрекъснато се прегръщахме и се държахме за ръце ама не сме. Според мен е доста трудно да разбереш дали 2 момичета са обратни. Ако ще и езици да си пускат тва пак нищо не значи

princess_sheherezada
05-18-2008, 13:22
Аз също не съм виждала в моя градНо смятам, че такива се правят на интересни...други пък опитват от любопитство.Вечни Лесбийки няма...има вечни Гейове :D

LeT`Me`Break`The`Ice
05-18-2008, 13:23
Ми тя ако ще да разбира, такава гледка не би я сметнала за уместна :?
Още като ги види да се мляскат и ще се хване на главата.
Иначе си е напълно нормално да държиш приятелката си за ръката, не виждам нищо неестествено, по таз логика целия град трябва да са обратни.
Ценностите днес са доста разклатени, въпреки че и в миналото е пълно с изветсни личности, които са имали друга ориентация :]
И да, представи си, ако видя две момичета да се лижат, да се щипят по задниците и да си разменят мръсни думи, няма да ги помисля за лесбиийки... да, ама не :idea:

butty
05-18-2008, 13:24
Може би темата ти е породена от факта, че напоследък много момичета се движат хванати за ръка, целуват се, натискат се и т.н. Това не са лесбийки, те просто го правят да са интересни пред останалите, да им привлкеат вниманието. Лесбийките се крият и не искат повечето хора да разберат за тях. Аз имам една приятелка, която ходеше с едно момиче 4 месеца... и никой не заподозря нищо, докато тя самата не ни сподели. Така че тези малки девойчета, които си ходят хванати за ръчички... както казах вече просто се правят на инетресни ;)

Sweet_Play_F
05-18-2008, 13:27
Хаха и как ще разбера че са лесбийки? Те и за мен и мойта приятелка по едно време се носеха слухове че сме обратни защото непрекъснато се прегръщахме и се държахме за ръце ама не сме. Според мен е доста трудно да разбереш дали 2 момичета са обратни. Ако ще и езици да си пускат тва пак нищо не значи



Offf ako vidish dve momi4eta da se natiskat na peika...se edno go pravqt ...ne sa li lesbiiki??Nqmam predvid samo da se d1rjat za r1ka ili da se pregr16tat..

LipSoFAnAnGel
05-18-2008, 13:30
Лично аз не познавам лезбийки и не съм виждала из града, но нямам нищо против тях.И те са хора, не са виновни, че са такива просто Господ ги е създал така, а относно момиченцата хванати за ръка, постоянно целуващи се, наричащи се с мили имена те не са лесбийки просто искат да привлекът вниманието ;) много рядно момиче, което е лесбийка ще си признае и ще ходи свободно с гаджето си както казаха и другите те се крият и не искат връзката им да става обществено достояние

prettyIdeath
05-18-2008, 13:32
Тези момичета дето си видяла може просто да са се лигавели, а може и да не са. Не можеш да ги съдиш. Друг е въпроса на нас това дали ни харесва...ама и да го удобряваме и да не , няма смисъл. те са си такива и квото и да правиш това ще е.

lipsvashh_mi
05-18-2008, 13:35
не съм виждала до сегга,но камо ли бих се учудила особено...приемам го за личен избор на всеки човек..какъв да е..стига така да се чувства добре-не виждам нищо нередно :)

BaBy_bS
05-18-2008, 13:59
еми аз съм виждала или,за да бъда по точна-са ми казвали познати на въпросните момичета.и не са ме излъгали,защото преди са движели в една компания.тааа не им личи много какви са де

krisi_bep
05-18-2008, 14:02
Познавам едно-две такива момичета,но из града не съм виждала.То,за да разбереш,че са такива трябва да видиш нещо по така,а повечето мисля,че не го показват толкова силно.Ако се разхождаш късно вечер и минеш покрай някоя компания нищо чудно да видиш две момичета да се натискат,но може и да го правят за купона,както се казва.Против лесбийките нямам нищо против.Щом са се харесали ще са си заедно,това е :)

vilinanova
05-18-2008, 14:13
Първо искам да се извиня,че не прочетох всички мнения :oops: А по темата: за мен това е много странно!Момичетата да се харесват- няма лошо, но по-интимни отношения мисля, че са недопостими! :?

nicolepcd
05-18-2008, 15:03
Ами не, не съм виждала в града ми :) Но знам, че има... :? Аз лично не го одобрявам това нещо :x Така де, всеки има право на избор :?

comics
05-18-2008, 15:04
Не съм виждал =]

al_bundy316
05-18-2008, 15:08
В петък вечерта, като се прибирах след пийване, видях на една спирка две момичета да се целуват... Дали са лесбийки или просто приятелки нз. Гледам някви пенсионери се възмущават, но няма лошо. Е, вярно на публично място не е много подходящо, но важно е желанието :-D . А и целувката беше доста страстна :P . Иначе съм против хомосексуализма, но при мъжете. При момичетата е красиво :oops:

LovePoisoned
05-18-2008, 15:35
Има разни комплексирани, дето се правят на би-та, т.е. само се снимат в целувка с момиче, а после момчетата ги 'фалят по сайтовете за запознанства.. Мене лично не ме кефи.

А за лесбийството - нямам нищо против, не е престъпно.

jarod
05-18-2008, 16:12
Ем тука име едно семейство дето жената е лесбийка женена за гей и имат дете :shock:
8)

m3ch3ncee
05-18-2008, 16:32
Da vijdala sam i ne mi pravi nikakvo vpechatlenie.Koito kakuvto iska da si bude men ne me interesuvaaa :)

AngelGirl
05-18-2008, 16:59
И да има се прикриват.Макар че аз веднъж видях едни момичета да се целуват в един парк /и не беше приятелска целувка/. Иначе нямам нищо против тях :)

kuklichka_bg
05-18-2008, 21:00
abe lezbiiki ne sam sre6tala ama geiovete ne6tu se uveli4iha i neznam

alex_devv
05-18-2008, 22:11
срещал съм много пъти.
познавам двойка лезбийки и съм бил много пъти свидетел как се лигавчат...

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-18-2008, 23:51
не съм виждала... ии да нормално е всеки има правото да избира дали да харесва мъже или жени ... :P

fuck_brainpants
05-19-2008, 07:38
В града ми има повече БИ отколкото лезбита и педали. Не съм против тях... тяхна си работа какво да правят ;]

M0M0
05-19-2008, 08:41
ahahha .. v grada kadeto az jiveq e po stranno da skivash .. hora jeneni ot nad 30 godini ot kolkoto dvoika obratni ... ima gi sqkvi vazrasti ot po 15 do 70 s nqkvi uvisnali ushi i s obeci i oskubani vejdi =]

inache nqmam nishot protiv tqh. V nachaloto kato se premestih tuka mi be6e mn stranno obache sega ne mi puka izobshto. Te ne mi se mesqt .. az zashto da im se mesq .. neka da si se obi4at

ANTIHUMAN
05-19-2008, 12:52
В петък вечерта, като се прибирах след пийване, видях на една спирка две момичета да се целуват... Дали са лесбийки или просто приятелки нз. Гледам някви пенсионери се възмущават, но няма лошо. Е, вярно на публично място не е много подходящо, но важно е желанието :-D . А и целувката беше доста страстна :P . Иначе съм против хомосексуализма, но при мъжете. При момичетата е красиво :oops:

Ти си смахнат!Как ще си против хомосексуализма само при мъжете.
Не мога да ви разбера.
Когато 2 момичета се натискат то е -възбуждащо и много секси и красиво.
Когато се 2 момчета се натискат то е - отвратително ,изрудско ,грозно и гейско.

Направо нямам думи!
Аз съм Бисексуален ,но според мен е тъпо да гледаш от едната страна на нещата.
П.П. Приятен ден!

yuyuto
05-19-2008, 13:01
Мдам, срещала съм и познавам такива... Не ги разбирам честно... Но това не значи, че имам нещо против тях или тяхната ориентация... Да си живеят живота, стига да не пречат на другите и толкова... Пък и тва са си съвсем нормални хора и не можем да ги съдим, че са такива... Никога не бих обърнала гръб на приятел само защото е по-различен от мен все пак... :?

yuyuto
05-19-2008, 13:17
Хаха и как ще разбера че са лесбийки? Те и за мен и мойта приятелка по едно време се носеха слухове че сме обратни защото непрекъснато се прегръщахме и се държахме за ръце ама не сме. Според мен е доста трудно да разбереш дали 2 момичета са обратни. Ако ще и езици да си пускат тва пак нищо не значи
Ох, с най-добрата ми приятелка сме вървели не веднъж хванати за ръка... И щом на никой не му е направило впечатление, ка моли да ни нарекат лезбийки, значи просто не сме мноу ясно... И, не... Не го правим, за да сме интересни или нещо от тоя сорт... Просто когато ми е кофти се чувствам по-добре, ако хвана за ръка човек, на който имам доверие и мога да му споделя всичко... Някак си се чувствам в мои си води... И тва непременно трябва да значи, че съм лизбийка ли? Хах, я се осъзнайте... Ако всяка такава, хванала приятелката си за ръката, я нарачете обратна, то ще има ли момичета, които да не са? Хах... Става въпрос за много по-сериозни нещо от хващането за ръка...

MonSitY
05-19-2008, 13:18
еми аз живея в малък град и немога да кажа че съм виждала ама знам за 2-3 двойки но това засега са слухове повечето или нз какви са или немогат да го признаят защото мислят че няма да бъдат разбрани

jeni92_abc
05-19-2008, 16:23
ми аз си го намирам за нормално,даже им се кефя :-)

Kaos_Urbano
05-19-2008, 16:32
Срещате ли лесбийки из града ви?Намирате ли го за нормално или се учудвате?Напоследък забелязвам, че доста се е разспространила тази практика,но винаги го намирам за странно и едвам си сдържам учудения поглед..Споделете вашето мнение :) Да,даже познавам няколко.Ми според мене е нормално,всякакви ги има..Ми аз нямам нищо против тях,даже се им се кефя.Ама са ми смешни като почнат вече с големите филми(Две момичета да живеят заедно,едната изневерявала,ма другата,ама тва...глупости)Е такова нещо вече е смешно,и не може да бъде според мене! 8)

Qnchety
05-19-2008, 16:36
не съм виждала до сегга,но камо ли бих се учудила особено...приемам го за личен избор на всеки човек..какъв да е..стига така да се чувства добре-не виждам нищо нередно :)
+100

GregoryHouse
05-19-2008, 16:39
ПОзнавам 2 момичета който са лезбийки...мой наборки преди бяхме в един клас....не се учудвам всеки да бъде къфто го кефи...жалкото е че не всеки го приема като мен и затова го крият всъщност за тяхната връзка май знам само аз и още една тяхна приятелка....

Nen0RmalniK
05-19-2008, 16:53
emi ne sam siguren 4e sam vijdal lesbiiki v grada mi,no sam vijdal mnogo momi4eta da se celuvat :grin:

Pliok0019
05-19-2008, 18:05
Виждала съм 2 лезбийки - веднъж в едно кино и веднъж в Сити Център. Не ми направи особено впечатление - живота си е техен. Наистина не съм против хомосексуалистите, наркоманите и т.н... те с нищо не пречат на моя собствен живот.

al_bundy316
05-19-2008, 18:26
В петък вечерта, като се прибирах след пийване, видях на една спирка две момичета да се целуват... Дали са лесбийки или просто приятелки нз. Гледам някви пенсионери се възмущават, но няма лошо. Е, вярно на публично място не е много подходящо, но важно е желанието :-D . А и целувката беше доста страстна :P . Иначе съм против хомосексуализма, но при мъжете. При момичетата е красиво :oops:

Ти си смахнат!Как ще си против хомосексуализма само при мъжете.
Не мога да ви разбера.
Когато 2 момичета се натискат то е -възбуждащо и много секси и красиво.
Когато се 2 момчета се натискат то е - отвратително ,изрудско ,грозно и гейско.

Направо нямам думи!
Аз съм Бисексуален ,но според мен е тъпо да гледаш от едната страна на нещата.
П.П. Приятен ден!
Чи мноо ясно, бе пич. Нали съм момче, при това 100% хетеро... Как според теб трябва да гледам на педалите?? Мъжка любов не може да съществува, щото е баси изродската раота. Педалите да мрат... А при момичетата е друго, защото взаимоотношенията между 2 момичета са по-различни и не можеш да разбереш къде свършва приятелството и започва любовта... Тва го бях чел някъде, да не ме помислите ся за умен:-D . Супер гадно е да гледаш някви педераси там да се целуват и така нататък (puke). Докато при момичетата к'во толкова - много момичета се държат за ръце и се целуват, без да са лесбийки. Иначе и аз не харесвам разни лигли и курвета дет се целуват, само щото "така е модерно" :-D . Справка - impulse.bg :D

GreenFairy
05-19-2008, 18:46
Мъжете ходят с жени и жените с мъже. За мен другото не е редно, въпреки ч всеки сам избира, просто на мен не ми харесва. Освен това е гадно да те харесва чоек от твоя пол, знам от личен опит. Аз обаче харесвам момчета, да не излезе сега че съм обратна :lol:

al_bundy316
05-19-2008, 18:59
Мъжете ходят с жени и жените с мъже. За мен другото не е редно, въпреки ч всеки сам избира, просто на мен не ми харесва.
Ей това е истината! Другото е извратена ралта...

Sweet_Play_F
05-19-2008, 19:10
ahahha .. v grada kadeto az jiveq e po stranno da skivash .. hora jeneni ot nad 30 godini ot kolkoto dvoika obratni ... ima gi sqkvi vazrasti ot po 15 do 70 s nqkvi uvisnali ushi i s obeci i oskubani vejdi =]

inache nqmam nishot protiv tqh. V nachaloto kato se premestih tuka mi be6e mn stranno obache sega ne mi puka izobshto. Te ne mi se mesqt .. az zashto da im se mesq .. neka da si se obi4at


v koi grad si ako ne e taina?

chocoleptic
05-19-2008, 19:30
Доста пъти съм виждала.Познавам две момичета двойка.Не ми правят особенно впечатление.Всеки си има право на избор.Аз не ги разбирам,но щом се обичат..
Лесбийките не са чак толкова срещано явление колкото гейовете напоследък.Пародия или не - факт всеки 4 - ти мъж е хомо или би .. :?
Дано се запазят повече хетеросексуални хора,че напоследък :?

MiMcHeToOo
05-19-2008, 21:10
Виждала съм доста травестити, но лесбийки не.

slun4ice_90
05-19-2008, 21:28
Много е шибано,да разделяте хората,на лесбийки и др....под.Всеки има право да бъде щастлив.Гледайте себе си,бе пфффф.Вчера това,спорихме с една позната.Тя вика "леле тая Люси",(тя е жури в Мюзик Айдол),колко гадна била и за това,че е лесби...Аз й казах,че е тъпо да разделя хората,по тяхната сексоална ориентация! :shock: :? Мен,много ме кефи тя.И това е моето мнение. :) :-P Всеки с мнението си...

BlueFace
05-22-2008, 08:30
Не не подкрепям лесбийките,а гейовете мразя :-x :smt067 :smt067 :smt068 :smt070 :smt093 Това е извратена психика няма нищо нормално.Това е болест. :-x

ANTIHUMAN
05-22-2008, 10:32
В петък вечерта, като се прибирах след пийване, видях на една спирка две момичета да се целуват... Дали са лесбийки или просто приятелки нз. Гледам някви пенсионери се възмущават, но няма лошо. Е, вярно на публично място не е много подходящо, но важно е желанието :-D . А и целувката беше доста страстна :P . Иначе съм против хомосексуализма, но при мъжете. При момичетата е красиво :oops:

Ти си смахнат!Как ще си против хомосексуализма само при мъжете.
Не мога да ви разбера.
Когато 2 момичета се натискат то е -възбуждащо и много секси и красиво.
Когато се 2 момчета се натискат то е - отвратително ,изрудско ,грозно и гейско.

Направо нямам думи!
Аз съм Бисексуален ,но според мен е тъпо да гледаш от едната страна на нещата.
П.П. Приятен ден!
Чи мноо ясно, бе пич. Нали съм момче, при това 100% хетеро... Как според теб трябва да гледам на педалите?? Мъжка любов не може да съществува, щото е баси изродската раота. Педалите да мрат... А при момичетата е друго, защото взаимоотношенията между 2 момичета са по-различни и не можеш да разбереш къде свършва приятелството и започва любовта... Тва го бях чел някъде, да не ме помислите ся за умен:-D . Супер гадно е да гледаш някви педераси там да се целуват и така нататък (puke). Докато при момичетата к'во толкова - много момичета се държат за ръце и се целуват, без да са лесбийки. Иначе и аз не харесвам разни лигли и курвета дет се целуват, само щото "така е модерно" :-D . Справка - impulse.bg :D

Човек това е твое мнение ,аз не мога да ти го променя само ти можеш! Аз гледам винаги от двете страни на нещата ,но не мисля ,че трябва да делим хората. :) /Тука леко ще си противореча ,но за мене циганите не са хора! /

Успех ! Няма какво да кажа! :) Приятен ден!

Ice
05-22-2008, 10:49
Не съм виждала лесбийки.И да видя може би няма да ми направи впечатление, няма лошо нека се обичат хората. :)

partychild
05-22-2008, 11:33
vijdala sam geiove... lesbiikite nemoga da gi poznaq 6toto za men momiche da celuva drugo momiche po ustata si e normalko ili da se darjat za race.. i ne gi smqtam za lesbiiki ..nooo geiovete si lichat ot dale4e :-D ne mi pre4at i te sa hora i te imat nujdi .... :} neka si jiveqt spokoino horicata :)

AnChItOoOo
05-22-2008, 12:40
Аз скоро бях пуснала една тема подобна...Аз имам такъв проблем с една приятелка с която се знаем от малки...Тя сега е на 16 а аз съм на 17 и едва сега разбрах че е лесбийка...и то как само...тръгна да ме целува мацката :shock: нищо против нямам,но все пак... :wink: А и забравих да отбележа че съм силна привърженичка на гейовете :oops: :oops:

пЛюш!нкаАа~
05-22-2008, 18:56
Срещате ли лесбийки из града ви?Намирате ли го за нормално или се учудвате?Напоследък забелязвам, че доста се е разспространила тази практика,но винаги го намирам за странно и едвам си сдържам учудения поглед..Споделете вашето мнение :) Не!Миииии честно казано незнам..може би не..защо са създадени мъжат и жената..за да са заедно .. а две момичета заедно или две момчета..намирам го за извратено..просто не ми допада това си е мойто мнение.

SiegHeil
05-22-2008, 18:58
Лесбийки, емота, педераси...множат се кат зайци :>

Rossmary
05-22-2008, 19:05
Ем познавам такива. Не ме бърка какво правят. Струва ми се странно, но щом се харесват, нека бъдат заедно. Напоследък обаче кръгът ми на познати момиченца, които са сметнали, че да си БИ е новата мода и се мляскат с всяка поредна "най-добра приятелка", се увеличи. :-o

DisciplineAndOrder
05-22-2008, 20:48
сладки са :)

veseto0o0o0o
09-02-2009, 23:59
Ами според мене не можеш да познаеш веднага дали една жена е лесбийка,лесбийките айде горе доло могат да се разпознаят,но бисексуалните не могат толкова лесно аз съм би, но иначе какво лошо има двама души независимо от тяхният пол да се обичат и да си се уважават? :? Повечето хора вече свикнаха с факта според мене, че някой жени нямат интерес към мъжете поради адски много причини! Но всеки човек се отвръщава от факта, когато двама мъже се целунат е кфо толкова лошо има бе хора ? :-o Ама аз не съм човека, който ще съди всеки, който не харесва лесбийките или гейовете или бисексуалните. Всеки човек има право на избор и на мнение!!! :)

PurpleDream
09-03-2009, 00:22
не ми пука, всеки има правото да харесва когото си иска

Amateur
09-03-2009, 03:03
Веднъж бях на мач докато още бях футболист играехме срещу септември и цял мач 2 лесбийки се лижеха на скамейките ама не спряхаааааааа

Jumbie483
09-03-2009, 04:56
Не знам.. То всяка втора се държи за ръка с приятелката си, целуват се, прегръщат се.. Не можеш вече да различиш, кои какви са..

miss_asi
09-03-2009, 05:05
Аз лично не съм виждала.Друг е въпроса,че момичета които са много близки приятелки могат да се държат почти по същия начин ... Един път със най-добрата ми приятелка Пи отивахме на някъде и се бяхме хванали за ръце.Някви хора ни попитаха дали сме лесбийки.И ние им отговорихме "Да.Някъв проблем?!" :D А всъщност аз съм си съвсем нормална тя също,друг е въпроса как хората преценяват дали някои са обратни.Има много различни мнения и гледни точки.Но пък извинете ама ако не исакме да ни помислят за лесбийки не тряя нито за ръце да се държим,нито до си прегръщаме,пък абсърд е да се целунеме :x Тва за мене е глупост.Пък и най-малкото ак някой ден видя лесбийки,няя да гледам стреснато защото може и да не са такива,но ако са-голяма работа техен си е избор.Всеки може да избира какъв да е!!! :)

valdesbg
09-03-2009, 05:08
А че темата е от 2008 прави ли ви впечатление?

Не съм виждал и не е нормално.

miss_asi
09-03-2009, 05:11
Не съм виждал и не е нормално.

Защо да не е нормално бе Владо?!

valdesbg
09-03-2009, 05:19
Ми дай да узаконим пеgерастията и да има гей сватби. Мъжът е стздаден за да обича жена, жената - мъж. Всякакви други комбинации са извън представите за нормално.

Sa6eks
09-03-2009, 06:06
За съжаление още не съм видял...

katericArofl
09-03-2009, 06:42
Виждала съм :? .. не го намирам за нормално.

Dollystar
09-03-2009, 06:51
Не съм виждала по града

pe4enkata
09-03-2009, 08:48
аз познавам такова момиче и е абсолутно същото като другите момичета ( е малко е мъжкарана ама се преживява) и нямам нишо против тях за мен това е болест която ти е по ровдение и няма как да се излекува

l0lz
09-03-2009, 08:49
Срещат се, тук- там.
Но по- лошо е гейове.. :smt033

marti93
09-03-2009, 09:09
всички сме хора не ме бъркат хомосексуалните ,всеки има право на личен живот и какво правим в леглото е лично наш избор 8) :-)

mynichka09
09-03-2009, 09:44
Да,срещала съм в града ми лесбийки и познавам такива.Не ме учудва нищо

Priceless
09-03-2009, 09:45
Да. Даже в компанията ми има 2-3 :-D

eatmybrain
09-03-2009, 10:31
да виждала см .. най-добрата ми приятелка и не малка част от познатите ми са би или хомо :)

evelinka1122
09-03-2009, 10:33
ми в Кранево в Амазонката една рускиня "леко" ме обара и зарибява... правех се че не я разбирам, въпреки че руски си го знам... :shock: спеках са...

bloodymirror
09-03-2009, 11:19
Не,не съм срещала,и нямам и желание. :-D

LadyDi
09-03-2009, 11:21
Кой умник изрови тая тема от на баба ми скрина?

deni15
09-03-2009, 11:51
Еми нз аз не съм виждала и не мисля че това е нормално но щом така са решили това си е тяхна работа пък и повечето се крият ...

Hilary_
09-03-2009, 12:19
темичката е стара ама айде и аз да се разпиша ... 8-)

Лично имам приятелки, които са лесбийки .. е? Не ми пречи да излизам с тях .. да се разхождаме из центъра .. свикнала съм пък и нали мен не ме пипат тогава? :lol: :lol:

ВСЕКИ избира какъв да бъде ... никой не може да м укаже бъди такъв, бъди онакъв ... просто някои хора не го приемат!! Тяхна си работа .. :-o (поне да не налагат мнението си .. :? )

mishkaaaa
09-03-2009, 13:02
Тийнейджърски глупости са това.След някоя и друга година ще им дойде акъла в главата на тези ваши приятелки.
Съгласна съм,че има лезбийки,които са на 20 и косур години,та и повече,но такива на по 14-15-16-да беееееееее! :razz:

sweetchef
09-03-2009, 13:44
Аз не съм слещала и го смятам за ненормално :?

SuNsEt
09-03-2009, 14:20
В квартала знам за 2 лезбиики...Като мина покрай тях са ми много интересни.Едната ходи като мъж,а другата е няква по-женствена. 8-)

0nem0retIme
09-03-2009, 22:36
Хаха и как ще разбера че са лесбийки? Те и за мен и мойта приятелка по едно време се носеха слухове че сме обратни защото непрекъснато се прегръщахме и се държахме за ръце ама не сме. Според мен е доста трудно да разбереш дали 2 момичета са обратни. Ако ще и езици да си пускат тва пак нищо не значи

++


Аз съм виждала..То не беше само целувка с език,а си беше якото натискане.. :D :razz: :lol:

Di
09-03-2009, 22:37
тая тема е направена на рождения ми ден :lol:

[B]a[N]D[i]T[k]a
09-03-2009, 22:40
на гейове попадам повече :) не се учудвам даже много им се радвам защоото съм си и говорила с някои от тях и са големи пичове :) за момичетата сиг е същата ситуацията :)

pwnage
09-03-2009, 23:03
Ооо лезбийки за гледане е голям филм :grin: . Обаче нямам против нито затова,че са лезбийки нито че не уважават пишки.

nqqqqqqqqqqqqqqq
09-04-2009, 08:15
Да познавам, в старото ми даскало имаше 6 {поне до колкото знам} и две от тях ми бяха много добри приятелки. Имах и в класа две.. но по-точно едната беше би. За мен е нещо нормално. Уважавам правото на всеки да бъде какъвто иска, но ако разбера, че някой мой много близък е обърнал резбата наистина ще се ядосам. :? И още нещо.. някой се крият, но някой не. Тея в мойто даскало си се мляскаха насекаде .. Тва вече беше гадно :shock:

Dizziness
09-04-2009, 12:03
Е? :) Няма лошо човек да си признае, аз например съм бисексуална, бих го направила с момиче, но просто не съм уцелила подходящата, все имам чувството, че тя ще е недискретна? :?

LadyDi
09-04-2009, 12:05
Аз не съм слещала и го смятам за ненормално :?

Щооо?

GodLovesYou
09-05-2009, 08:14
ако бях жена щах да съм лесбийка

eminemfenka
09-05-2009, 08:43
Имам една приятелка лесби.. странно ми е,но се опитвам да го приема за нормално.. но иам на 10 човека приятели гейове.. :(

crazyZ
09-05-2009, 12:44
ми аз не съм виждала лезбийки, ама според мен е нормално. какви далеч делич по- ненормални неща съм виждала...

snufff
09-05-2009, 18:51
да,виждала съм..Въпрос на личен избор е т`ва

TheMostBestest
11-22-2009, 00:42
Охоо, или всички лесбийки са концентрирани в града ми, или.. не знам ;D
Нас ни бъзикаха, че сме нещо като нашенска версия на The L Word, познавам много лесбийки и бисексуални. Всъщност, повечето ми лесбийки и любови не са от града ми, де. Иначе в компанията ми има няколко лебсийки и няколко би-та. На едната въобще не й личи, ако гаджето й не ми беше приятелка никога нямаше да разбера за нея :shock: Много успешно се крие ;D А аз съмс и открита и всички знаят. Нито е нещо, за което да се крия, а ако се крия- как ще си намеря гадже xD Наскоро се разделиух с приятелката си и го преживявам малко трудно, затова понякога по заведенията, ако станат няколко + бири/ текили/ коктейли, правя глупости и шокирам хората, нооо...

FromAutumToAshes
11-22-2009, 05:57
WE ALL LOVE LESBIANSSSS :smt007

vesinka899
11-22-2009, 06:02
от моя град познавам.Едната учеше в моето даскало до 12 клас.Не ме кефят и не мога да го приема тва за нещо нормално

soul1199
11-22-2009, 11:11
az ne sam vijdala lesbiiki v grada si. i ne go namiram za normalno.priqtelki-da ,no tva ne e li malko prekaleno.no vse pak vseki si ima pravo na izbor s kogo i s kakav da bade :) :wink:
ТОВА Е ИСТИНАТА!

OneDayInNewYork
11-22-2009, 11:12
нармално е, все пак всеки избира сам какъв да бъде
ама има две дето супер много ме дразнят
някви стари, сбръчкани
и живеят в едно като мазе
а вътре и смърди и е пълен хаус
а да не говорим, че не спазват абсолютно никаква хигиена :?

Krisiity
11-22-2009, 11:55
нищо против нямам тва човека си го избира пък и да имах какво можех да направя ;]]

Yancheto
11-22-2009, 15:22
Виждала съм. Странно ми стана, но какво пък, всеки има право на избор.

danibebi
11-22-2009, 16:20
Според мен лесбийките са си нормални момичета..аз нямам нищо против тях :lol: :lol: Иначе съм срещала лесбийки на морето..но в моя град не-поне не е личело че са такива :lol:

Korrnyy
11-22-2009, 16:23
Виждала съм... Това е въпрос на личен избор, приемам го... какво друго мога да направя :D

nezabelejimata
11-22-2009, 16:46
Значи съжелявам ама не прочетах всички мнения :oops:

А по темата : Аз лично познавам едно момиче което е тя ми е много добра приятелка и ако не беше ми казала поне скоро нямаше да разбера защото се прикриваше умело. Не съм против тях, защотото това си е личен извор и всеки си има право на такъв. Не трябва да съдим такива хора, незнам моето лично мнение е че в 21 век това е нормално до някаква степен.
А разбира се има и такива както казахте по нагоре където само се лигавят в компания. Това също си е нормално и аз съм го праила смисъл да съм се целувала еи така с момиче за купона ама какво от това? За мен такива неща са напълно нормални .... :) :-)

Bubbling
11-22-2009, 17:22
Нямам нищо против тези хора.Всеки има право на избор.Нито ми пречат,нито нищо.
Просто напоследък има една мания на малките момиченца да се правят на интересни.Целунали се с момиче и хоп-лезбийки.Да,бе,да.Аз пък съм трамвай.
Иначе истинските хора,които си имат такива наклоности-Еми,добре.. Нищо лошо няма.

TheMostBestest
11-22-2009, 17:46
Нямам нищо против тези хора.Всеки има право на избор.Нито ми пречат,нито нищо.
Просто напоследък има една мания на малките момиченца да се правят на интересни.Целунали се с момиче и хоп-лезбийки.Да,бе,да.Аз пък съм трамвай.
Иначе истинските хора,които си имат такива наклоности-Еми,добре.. Нищо лошо няма.
Ще напиша нещо, което е изключително по темата: аватара ти е мега сладък :D

Assshley
11-22-2009, 18:07
Не съм виждала,ама ако видя предполагам,че ще ми стане доста странно.Сякаш по приемам гейовете отколкото лизбийките .. незнам защо така. :lol: Иначе знам за едно момиче от моето даскало,което е лизбийка. 8-)

TheMostBestest
11-22-2009, 18:24
Казва се 'лЕСбийка'. ;)

rima
11-23-2009, 10:13
Истински лесбийки не съм виждала но в класа ми има много които са лигли и се чудят как да са интересни...
Иначе нямам нищо против тях. Все пак са си нормални хора които си имат избор. Колкото хора - токова интереси. ; )

crazymm
11-23-2009, 14:35
Познавам няколко, които ми казаха, че са такива. И то почти една след друга.. Първият път бях изненадана, вторият - не, а третия въобще не реагирах. Това е нещо напълно нормално. И гейовете приемам, и лесбийките, и бисексуалните 8-) .
Напоследък повечето ми приятели се оказват бисексуални, което е повече от страхотно. Защо да се ограничавап с едно, след като можеш да имаш и двете? :D

dakata123
11-24-2009, 08:41
Не сам забелязвал, то 100% има, но не е задължително да се забележат. Все пак са хора, няма да си закачът табели "Здр, Аз и Тя сме обратни"

auraX
11-24-2009, 09:39
Не сам забелязвал, то 100% има, но не е задължително да се забележат. Все пак са хора, няма да си закачът табели "Здр, Аз и Тя сме обратни" тва с табелата ма разби :D 8-) :lol: :razz: :grin: :-D :D :razz: 8-) :lol: :grin: :-D :D

Violenza
11-24-2009, 12:12
Напоследък повечето ми приятели се оказват бисексуални, което е повече от страхотно.
Напоследък повечето ми приятели се оказват болни, което е повече от страхотно!

Glamour92
11-24-2009, 13:45
Напоследък повечето ми приятели се оказват бисексуални, което е повече от страхотно.
Напоследък повечето ми приятели се оказват болни, което е повече от страхотно!
:shock: :shock: :shock:

GossipGirl89
11-24-2009, 13:52
Ми не си спомням да съм виждала истински лисбиййки, но често се натъквам на тъпи кифли, които си правят лисбийски снимки "щото е модерно" :D Иначе нямам нищо протиб хомосексуалните :)

Sladurcho
11-24-2009, 14:22
Виждал съм дори познавам такива. Отначало ми се виждаше странно но после свикнах и така.Всеки има право да бъде себе си и да прави това което на него му харесва :) дали им харесва на другите или не... не трябва да е от значение

lipstick
11-25-2009, 17:38
Щом се харесват, нека да са си заедно.
Но според мен повечето се прикриват.

И аз съм на това мнение :D

anyfany2
11-25-2009, 18:31
Аз лично не съм срещала, но мои приятелки от квартала често ми споделят, че има мноого.. Лично аз се учудвам.. Мноого се учудвам дори..
Но вчера имах ЕТИКА.. и даскалката ми е ужасно печена и 1-2 минутки отдели за лесбийките.. И даде само един единствен пример, отнасящ се не за 1-2 момичета.. ____ Значи.. при едно изнасилване на едно момиче на крехка възраст - 14, 15, 16... то се отвращава (меко казано) от мъжкия пол.. психиката му се изменя и вече започва да търси любовта :smt007 и топлината :---) от нежния пол..
____ До сега не се бях замисляла над това.. въобще не ми минаваше през ума такова нещо..
_____ Но факт е, че се случват много неща.. интересни, не до там интересни.. на мен и на вас ни остава само да бъдем толерантни към хората, които не разбираме.. __ Всеки от нас трябва да знае, че за всяко нещо си има причина.. наркоманът има причина/и да бъде наркоман, аклохоликът си има причина/и да бъде алкохолик, проститутката си има причина/и да бъде проститутка.... ____ Аз не искам да разбирам защо са такива.. нека са си такива.. Просто това са те.. Човек има избор - той сам решава какъв да бъде.. _________ Нека гледаме ние какви сме.. и към какво сме тръгнали.. Другите са си други..

:---) :---) :---) :---) :---) :---) :---) :---) :---) :---) :---) :---) :---) :---) :---) :---) :---) :---) :---) :---) :---) :---) :---) :---) :---) :---) :---) :---) :---) :---) :---) :---) :---) :---) :---) :---) :---) :---) :---) :---)

F_CK_all_I_need_is_U
11-29-2009, 20:45
Всички ли се УЧУДВАТЕ?
conservative is the word you were looking for.other close-minded ...


Оставете всеки сам да избере какъв да бъде.Не съдете.Не ги замеряйте с празните си думи.Недейте.

UnABooMBeR
11-29-2009, 20:50
Да.Бях в McDonalds и те бяха 22-23 годишни при това хубави и аз си ги зяпах ама по едно време като се обърнах ...ЕБАТИ ШОКа тея се мяскаха.

Viche
11-29-2009, 20:52
Има в моя град,виждал съм няколко..не ми пречат,да правят квото искат

kikatta
12-14-2010, 18:21
az s1m sreshttala edna mo0q frr s1shtto0 e lesbiika.. nema nsh sttranno0 w tto0wa.. ;pp ii az s1m imala ttakawa vruzka.. ;pp :)

kikatta
12-14-2010, 18:24
az s1m wijdala lesniiki.. daje az s1m edna 0ott tqh nai dobratta mi frr sushtto0 e.. nema nishtto0 sttrano0.. ;pp :)

kikatta
12-14-2010, 18:25
:) :) :)

Gavin
12-14-2010, 18:26
Познавам няколко, които ми казаха, че са такива. И то почти една след друга.. Първият път бях изненадана, вторият - не, а третия въобще не реагирах. Това е нещо напълно нормално. И гейовете приемам, и лесбийките, и бисексуалните 8-) .
Напоследък повечето ми приятели се оказват бисексуални, което е повече от страхотно. Защо да се ограничавап с едно, след като можеш да имаш и двете? :D
Накъде отива светът :shock: :shock: :booooomb:

izzyfreak
08-15-2011, 10:22
Дам виждала съм даже съм една от тях :D :-P

SonataArctica
08-15-2011, 10:58
темата е от 2008 г.

ShtrudeL
08-15-2011, 11:04
Стара тема.