PDA

View Full Version : emo stile



angelcheeee_93
05-18-2008, 15:10
kakvo 6te kajete za EMO style?kakvo mislite za tozi na4in na obli4ane? :)

Pepincetyy
05-18-2008, 15:16
Ами мен ме кефи стила ЕМО,но не съм емо,но иначе са много сладки според мен :)

TellMeYourName
05-18-2008, 15:18
Смешни са ми...

cinderellaa
05-18-2008, 15:19
момичетата не са лоши ... момчетата обаче са трагедия :?

krisi_bep
05-18-2008, 15:28
Ще кажа само,че това е поредната такава безсмислена и глупава тема по този "въпрос"!

simonchety
05-18-2008, 15:30
Нееее... повръща ми се от тях и се пише style

paradiso
05-18-2008, 15:32
styla stava g d AMA NACHINA IM NA MISLENE PONE NA ISTINSKITE EMOTA A NE NQKFI FAKEVe TVARDO NE

Sweetlove1990
05-18-2008, 15:36
момичетата не са лоши ... момчетата обаче са трагедия :?

Съгласна съм донякъде с това мнение.Макар, че има доста фрапиращи случаи и при момичетата, които са адски смешни.

BluE_s
05-18-2008, 15:42
ми попринцип ги харесвам... ама има прекалено много фейкове които само претендират с това че са емота и са жалки... :)

*...I Love You...*
05-18-2008, 15:43
(puke)

comics
05-18-2008, 15:44
момичетата не са лоши ... момчетата обаче са трагедия :? и от момичета- изключително смешни и глупави, горките, и от момчета-бахти гейовете, ми става еднакво лошо.
Това са хора със психични отклонения, на които им трябва психотерапевт поне, да не говорим че повечето са за лудницата директно.

GbSy
05-18-2008, 15:45
Първо, се пише ЕМО STYLE, но както и да е.
Ами аз лично не харесвам нито стила, нито музиката, нито поведението на емотата.

Стила им не ми харесва, защото не смятам за оригинално (вече, при все, че толкова много хора си направиха такава прическа) филирана, черна коса, с подстриган настрани бретон и диадема/лента с панделка на главата.

Музиката не я харесвам, защото е твърде депресираща и безсмислена, пее се само за разбити сърца, самоубийство и т.н.

Поведението за мен е просто фрапантно... Не може 15-сет годишни момичета и момчета да мислят за самоубийство, защото си нямат гадже, обекта на харесването им не отвръща на чувствата им, карат се с родителите, имат лоша кожа, коса и т.н. Всеки тийнейджър се сблъсква с тези проблеми. Никой не е нито първия, нито последния. Не смятам, че трябва да се задълбава в глупости, а пък и със своето поведение и депресиращ начин на мислене отблъскват хората. Впрочем, съученичка на моя приятелка, (на 13 сме), си разрязала кожата на ръката с ножица и се шила с игла и конец... Как ви звучи това? На мен ми звучи всякак, но не и нормално.

Извод: Мили тийнове, замислете се, преди да минете в този стил, който само ще ви докара неприятности. Радвайте се на живота!

comics
05-18-2008, 15:53
axhuahxuahx викаш разрязала са и са зашила сама :shock: :razz: :razz: :razz:

LovePoisoned
05-18-2008, 16:08
Абе, емото не е толкова стил на обличане, колкото стил музика! Това че някои се обличат и правят такива и твърдят, че са емота, без да са в същността на нещата, се нарича тъпота. Не се ли досещате сами, че голямата емоционалност донякъде отговаря на самия стил?! Зализана коса - ако помислиш мънинко, ще се досетиш, че това е символ на затвореност, чувствителност, някакъв вид самозащита дори. Черепчетата пък са trade mark на пънка.

nicolepcd
05-18-2008, 16:30
axhuahxuahx викаш разрязала са и са зашила сама :shock: :razz: :razz: :razz:
Е, ЕМОтата това правят... режат и се "закърпват" после :razz:

Kassu
05-18-2008, 16:35
Еми естествено, за да могат да се нарежат пак :grin:
Аа иначе по темата... има някой хубави емо песнички, много хора го бъркат със скриимото, което яко смърди. За стила - кефят ме прическите, даже имам бретон на една страна, но боядисване, гримове, тесни дънки.. това е прекалено вече :? Поне за момче..

GbSy
05-18-2008, 16:42
axhuahxuahx викаш разрязала са и са зашила сама :shock: :razz: :razz: :razz:

И още как... Няма защо да ме лъже приятелката ми.

ЕPu
05-18-2008, 16:43
Много обичам да кълна емо кифли 8)
ама тъпото е, че не се обиждат, като им кажеш 'емо' или 'аре да си поплачеме заедно, а?'

enola
05-18-2008, 17:06
До нащо даскало се събират по 10ина момченца емота да пушат и като всемат да си мятат бритоните на една страна умирам от смях :lol:

DarknessAngel
05-18-2008, 17:15
Na men li4no EMOtata sa mnogo simpati4ni i da,stila me kefi,no na v1n6en vid...e moje bi i malko i depresiranite nastroeniq me kefqt. :-D

Rockkk
05-18-2008, 17:49
Na men li4no EMOtata sa mnogo simpati4ni i da,stila me kefi,no na v1n6en vid...e moje bi i malko i depresiranite nastroeniq me kefqt. :-D

Едно потенцялно ЕМО.... :?


ПП И само да отбележа не се казва ЕМО а ИМО,защото забелязвам че така го изговарят ааа Емо е начина по който викаме на познатите ни с име Емил :lol:

impossible2
05-18-2008, 18:13
fAsh!on StyLe <<< 8) Ми НяКои СА сЛаДки ..исТинсКитЕ еМоТЪъ....аМъЪ има Други ДеТуу сЕ опИтвАт да Се прАВят На тАкивАа и хиЧ нЕ им ВърВи в ТаЯ наСоКаА...нЕ ми харЕсВа ,чЕ сА тоЛкоВъЪ зАтвОрении .....мм НЗзз AbeE fash!oN babY fAsh!oOoNn

H8_mE
05-18-2008, 18:23
Може да ми харесва малко,а може и много ,но самия факт,че тия българченцата дето изведнъж решили ,че са емота и почват се праят,не са истински,а са просто позъори,ме кара да не мога да ги гледам.Да бяха наистина емо да кажеш аиде иди-дойди,ама те некви чалгаджийчета преди няколко месеца и сега изведнъж не слушат чалга и никога не са слушали дрън дрън дааа бее ,говори ми на ръката не ми пречиш.
Внушават си,че са такива,режат си ръцете само защото така правят емотата,а и те нали вече също са емота.хахаха - идиоти.
Аз никога не съм слушала чалга.Ръцете съм ги рязала още преди Б-я да си помисли да внесе тоя стил емо ,който тогава не бях чувала.И въпреки това не се обличам и не се правя на тях!
Аз съм си аз!А те не знаят кои са!
Мога още мнооого да говоря на тая тема...ама стига толкова////

Spider4eto
05-18-2008, 18:31
Харесва ми единствено стила на обличане на момичетата, обаче начина им на мислене направо...независимо дали са истински или само позьори. От цялата работа с рязането на вените, с чувството за самота, направо ми се повръща.

BoRe
05-18-2008, 18:36
6to fe ne sam tolkoz zle
pone imat qki pri4eski i se obli4at qko kfo :P

Kassu
05-18-2008, 18:57
ПП И само да отбележа не се казва ЕМО а ИМО,защото забелязвам че така го изговарят ааа Емо е начина по който викаме на познатите ни с име Емил :lol:

Ти как го казваш - емоционален или имоционален?
Емо си е. На английски се пише емо, но се изговаря имо, но те изговарят имошънъл. На български пишеш и казваш емо.

nefchi_bs
05-18-2008, 19:01
Гледахте ли неска темата на нова?
Въй не умрях от смях просто не не няма по-смешни и прости хора от тея емота Е.М.О.(емоционално малтретиран олигофрен) :razz: :razz: :razz:

_FaShIoN_
05-18-2008, 19:11
Значи....
1во-не на всеки човек му отива на външние вид да е емо и някой са ми много смешни...
2ро-някои емота ме кефят,но не тези които прекаляват със всичко...
и 3то-най-много им се дразня на тъпия начин на мислене... :-x

*...I Love You...*
05-19-2008, 05:53
http://vbox7.com/play:10b4bc58 < Смешни са...

Carmen_Kass
05-19-2008, 06:16
НЕ!НЕ!НЕ!
Много са зле-БЕЗ ИЗКЛЮЧЕНИЕ!
Малки тъпи дечица,които незнаят какво искат и се правят на интересни.Според мене единственото решение не е да си режеш вените,а да идеш на психиатър

Резани вени -> психиатър -> Лудница!!!

Allthatshewant
05-19-2008, 06:53
НЕ!НЕ!НЕ!
Много са зле-БЕЗ ИЗКЛЮЧЕНИЕ!
Малки тъпи дечица,които незнаят какво искат и се правят на интересни.Според мене единственото решение не е да си режеш вените,а да идеш на психиатър

Резани вени -> психиатър -> Лудница!!!

+1 :-o :D

EarthShaker
05-19-2008, 07:26
БОЙ

nejnaDROGA
05-19-2008, 10:23
Абе ЕМО-тата са психично нестабилни деца!!!Твърдо ПРОТИВ съм...!!!!!
П.П.В петък дори имаше тема по новините за тях ама в 23.30 излязох за диско и не можах да го гледам :( А представянето на водещата беше "Зачестилите самоубийства на непълнолетни в БГ или какво точно е ЕМО стайла" (може да не цитирам точно сори)

DarknessAngel
05-19-2008, 14:06
Na men li4no EMOtata sa mnogo simpati4ni i da,stila me kefi,no na v1n6en vid...e moje bi i malko i depresiranite nastroeniq me kefqt. :-D

Едно потенцялно ЕМО.... :?


ПП И само да отбележа не се казва ЕМО а ИМО,защото забелязвам че така го изговарят ааа Емо е начина по който викаме на познатите ни с име Емил :lol:
Izvinqvai ama ne znae6 ni6to za men i ne blagodarq ne jelaq da s1m EMO.Prosto kazah 4e me radvat za6toto poznavam nqkolko hora koito nari4at sebe si EMOta i v1preki tova sa hubavi hora.Are PEACE! :)

EJI4eTy
05-19-2008, 14:23
Na men li4no EMOtata sa mnogo simpati4ni i da,stila me kefi,no na v1n6en vid...e moje bi i malko i depresiranite nastroeniq me kefqt. :-D

Едно потенцялно ЕМО.... :?


ПП И само да отбележа не се казва ЕМО а ИМО,защото забелязвам че така го изговарят ааа Емо е начина по който викаме на познатите ни с име Емил :lol:
Izvinqvai ama ne znae6 ni6to za men i ne blagodarq ne jelaq da s1m EMO.Prosto kazah 4e me radvat za6toto poznavam nqkolko hora koito nari4at sebe si EMOta i v1preki tova sa hubavi hora.Are PEACE! :)
човека се опитва да ти обясни че това не се нарича "Емо" ами "Имо" ;]

PinkRazor
05-19-2008, 14:50
Предлагам предаване за "Зачестилите бръснения на глава или: За и против скинхедовете"

Go get lifes on e-bay, fuckers.
Имо е стил като всеки друг.

С отдадените си последователи, с добрите и лошите си черти, с позьорите.

Спрете да се занимавате с тая тема, безсмислено е.
Оставете хората да са каквито са.

Никой не е тръгнал да slit-ва ваще wrist-ове, нали?




пс: fuck, английският е прекрасен език <3

foreverr
05-19-2008, 14:53
момичетата не са лоши ... момчетата обаче са трагедия :?+1-момичетата са сладки, но зависи дали им утива.Има ня някои на които им седи грозно :x .Но като се сетя, че емо означава-емоционално малтретиран олигофрен-не ме кефи тва хич и не бих станала емо :?

foreverr
05-19-2008, 14:58
Na men li4no EMOtata sa mnogo simpati4ni i da,stila me kefi,no na v1n6en vid...e moje bi i malko i depresiranite nastroeniq me kefqt. :-D

Едно потенцялно ЕМО.... :?


ПП И само да отбележа не се казва ЕМО а ИМО,защото забелязвам че така го изговарят ааа Емо е начина по който викаме на познатите ни с име Емил :lol:
Izvinqvai ama ne znae6 ni6to za men i ne blagodarq ne jelaq da s1m EMO.Prosto kazah 4e me radvat za6toto poznavam nqkolko hora koito nari4at sebe si EMOta i v1preki tova sa hubavi hora.Are PEACE! :)
човека се опитва да ти обясни че това не се нарича "Емо" ами "Имо" ;]Не е вярно сигурна съ, че се нарича ЕМО тъй като означава емоционално малтретиран олигофрен!!Даже скоро даваха едни емота по новините и казаха, че са ЕМО, а не ИМО!!!!!!!!!!!!!

DisciplineAndOrder
05-19-2008, 15:03
ключ на темата

въпросът е разискван многократно

DisciplineAndOrder
05-19-2008, 15:06
имоушънал,

не емоушънал

английски,братя

DarknessAngel
05-19-2008, 15:08
имоушънал,

не емоушънал

английски,братя
Pi6e se s1s "E" proiznasq se s1s "I"

DisciplineAndOrder
05-19-2008, 15:12
имоушънал,

не емоушънал

английски,братя
Pi6e se s1s "E" proiznasq se s1s "I"

ахаха...

и каква логика има в това?

foreverr
05-19-2008, 15:31
http://vbox7.com/play:10b4bc58 < Смешни са...Да, смешни са, но ми стана мн тъжно за тях :cry:

nejnaDROGA
05-19-2008, 15:56
имоушънал,

не емоушънал

английски,братя
Pi6e se s1s "E" proiznasq se s1s "I"

ахаха...

и каква логика има в това?
Ми логиката е,че тук не ГОВОРИМ а ПИШЕМ!!!

alex_devv
05-19-2008, 15:58
не

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-19-2008, 16:29
what the ............

още 1 тема за еМо? иМо или там кфот е .. ОМГ...........

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=171871&highlight=%EC%ED%E5%ED%E8%E5+++%E5%EC%EE
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=167986&highlight=%EC%ED%E5%ED%E8%E5+++%E5%EC%EE
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=171531&highlight=%EC%ED%E5%ED%E8%E5+++%E5%EC%EE