PDA

View Full Version : за платинената коса



za6to_vse_na_men;((
05-18-2008, 15:16
значи много искам косата ми да е като на АНДРЕА певицата.Косата и била платинено руса....но от къде да си взема платина..тва какво е боя ли е какво е?Плс някой ако е пробвал и ако знае..да каже.И колко горе долу струва?И от къде да го взема..

comics
05-18-2008, 15:45
значи много искам косата ми да е като на АНДРЕА певицата.Косата и била платинено руса....но от къде да си взема платина..тва какво е боя ли е какво е?Плс някой ако е пробвал и ако знае..да каже.И колко горе долу струва?И от къде да го взема..
платинено руса или платинено изрусена, щото има разлика в 2те :D

krisi_bep
05-18-2008, 15:48
това е цвят....поне,доколкото разбрах от теб така е боядисана въпросната Андреа.Попитай в някои козметичен магазин.

lorena
05-18-2008, 15:49
но от къде да си взема платина..тва какво е боя ли е какво е?..
:lol:

sexy_sladuranka___
05-18-2008, 15:50
Цвета става като първо се изрусиш , да стнае към бяло , а после да сложиш върху русото платина /платинено русо /

comics
05-18-2008, 15:53
но от къде да си взема платина..тва какво е боя ли е какво е?..
:lol:
Какво е това лилавото, което виси надолу от гащите на мацката на аватара ти? :D :grin:

lorena
05-18-2008, 15:59
но от къде да си взема платина..тва какво е боя ли е какво е?..
:lol:
Какво е това лилавото, което виси надолу от гащите на мацката на аватара ти? :D :grin:
pfff....no coment

krisi_bep
05-18-2008, 15:59
но от къде да си взема платина..тва какво е боя ли е какво е?..
:lol:
Какво е това лилавото, което виси надолу от гащите на мацката на аватара ти? :D :grin:Далтонист!Това е циклама :lol:

comics
05-18-2008, 16:01
но от къде да си взема платина..тва какво е боя ли е какво е?..
:lol:
Какво е това лилавото, което виси надолу от гащите на мацката на аватара ти? :D :grin:Далтонист!Това е циклама :lol:
виждам, че е цикламено, но тази дума за лилаво я употрбява само 1 момиче в класа ми и не съм свикнал с нея :D

krisi_bep
05-18-2008, 16:03
но от къде да си взема платина..тва какво е боя ли е какво е?..
:lol:
Какво е това лилавото, което виси надолу от гащите на мацката на аватара ти? :D :grin:Далтонист!Това е циклама :lol:
виждам, че е цикламено, но тази дума за лилаво я употрбява само 1 момиче в класа ми и не съм свикнал с нея :Dаха..е напредваш :lol:

comics
05-18-2008, 16:06
леви, десни
леви, десни :D

TheNewReligion
05-18-2008, 18:34
:razz: :razz: :razz: Не , не , не ... Ти ме разби с "умната " си тема ! :lol: :lol: :lol: :lol:

BoRe
05-18-2008, 18:39
Цвета става като първо се изрусиш , да стнае към бяло , а после да сложиш върху русото платина /платинено русо /
xahHXhAHXHa :grin: :grin: :grin: taq e nqkkaf skrit talant
sigyrny za da si naprai6 4erna kosa parvo se boqdisfa6 sinyo i sled tova si darji6 kosata v ligen s ocet za da postgne6 jelaniqt rezultat :lol: