PDA

View Full Version : За аналният секс



Lady_Sweet
05-18-2008, 17:40
znachi az i priqtelq mi reshihme da probvame analno i iskame da znaem sledkato si kupim raznite mu mazala tam samo negoviq hui li trqbva da namajem ili i anusa mi.. i posle toi parvo s prast li trqbva leko da go razshiri i posle da si vkara huq ili napravo da si go vkara bez predi tova da go razshirqva leko s prast?

Т.7 от правилника!
swords1010

beb4eto0o
05-18-2008, 17:48
znachi az i priqtelq mi reshihme da probvame analno i iskame da znaem sledkato si kupim raznite mu mazala tam samo negoviq "мъжки полов орган" li trqbva da namajem ili i anusa mi.. i posle toi parvo s prast li trqbva leko da go razshiri i posle da si vkara huq ili napravo da si go vkara bez predi tova da go razshirqva leko s prast?
men li4no kato me ytvoriha tam parviq pat nesme izpolzvali nikakvi mazila po lesno i priqtno e kogato mom4eto parvo i polije anys4eto i posle s pra64e i kato go vraka leko i postepenno nai vajno e da nebarza ga si vkarva celiq v neq,no ako 6te izpolzvate mazila po dobre da namaje i tvoito anyse i negoviq polov organ .no nevijdam smisal ot teq ne6ta .