PDA

View Full Version : все попадам на неподходящи



sladuranata_891
05-18-2008, 17:49
дойде и моя ред да изкажа своята болка някои от вас може да ме упрекват и съдят,но не съм виновна че обичам точно него....и така историята е следната...преди една година излизах с момчето което нетрябваше с което ми беше забранено...но нали знаете забранения плод е най-сладък.Той беше женен.познавах ме се от много време,но нищо не е имало м/у нас...преди 5 години бях мн влюбена във него или поне така си мислех,но всичко отмина и замина...поне до миналата година когато пак се срещнахме в едно заведение в което се събираха наши общи познати и така видяхме се заговорихме се той ми каза че не се разбира със жена си,че не е щастлив и аз просто го съжалих...и така той искаше да си размениме телефоните за да се чуваме и да ми споделя...разбрах го наистина тежко е да няма кой а те изслуша,заинтересувах се от историята му и си дадох тел.номер...от толкова разговори с него накрая се съгласих да отидем някъде да си поговорим...но със времето разбрах че м/у нас не е приятелство,а че и двамата се влюбваме което не беше правилно...но вече беше късно почнахме да излизаме все по-често и изобщо не се криехме...докато се случи тфа че жена му разбра...разделиха се,но аз чуствах вина бях виновна и го признах,но тфа бяха моите чувства и неговите...но почнаха много проблеми едвам се справяхме то бяха заплахи и каво ли не..почнахме да се караме,аз накрая неиздържах и така след 5месеца се разделихме..все още го обичам но не трябва да е с мен а със жена си..и детето...след известно време той се събра със семейството си...но аз и до ден днешен имам проблеми...и така немога да го забравя и мисля 4е никога нямма да го забравя

Lucho
05-18-2008, 17:54
Разделила си семейство,а ? :-x :-x :-x Ами опитай се да ги сдобриш... :)

KimBerLy1912
05-18-2008, 18:44
Без лоши чувства и буквално да ти кажа...Според мен това,което си преживяла е твърде трудно и тежко за една тийнейджърка...каквато предполагам си ти...Затва те съветвам да поговориш с психоаналитик/психиатър/психолог... (не знам точната дума) ...(НАИСТИНА поговори!) или поне с някой училищен психолог..Или поне с родителите ти...Просто си осъществила връзка,която не ти е била по възможностите и сега го изживяваш трудно...Тва е просто лош момент....Надявам се да го преодолееш...
А за тва че си разделила семейство сега не ми се пише,прекалено дълго и протяжно ще излезе а и едва ли ще е нещо,което да не се е казало/чуло/написало досега..

evelinka1122
05-18-2008, 19:20
няма невъзможни неща... ще го забравиш стига да не го виждаш и да не разделяш едно семейство, отново.......

BulgariaZaBulgarite
05-18-2008, 20:04
Все го лапаш на неподходящи.
П.С. Дори не си направих труда да прочета темата.

UnForgiving
05-18-2008, 20:49
А всъщност ти на колко години си и той на колко е? Ако искаш ми отговори на ЛС, ако искаш някой, с който да поговориш за това, аз няма да те упреквам бъди сигурна.

meds15
05-18-2008, 20:58
Пожелавам ти и на теб някой ден да ти развалят семейството :)

kindergarden
05-18-2008, 21:07
Пожелавам ти и на теб някой ден да ти развалят семейството :)Това беше грубо...нима е знаела,че ще стане така и ще се влюби...нима го е искала-не...просто понякога живота е гаден


п.п.Трудно е да го забравиш ако наистина си го обичала...тъпо ще е да кажа опитай да го направиш бла,бла,бла това сама си го знаеш и се опитваш сигурна съм...щом го искаш...Не знам как би ти било по-лесно да го направиш...може би ще ти олекне като поговориш с някой...или като започнеш да се забавляваш с приятели...или просто да останеш сама и да осмислиш всичко.Всеки е различен,намери своя начин и гледай напред :wink:

Barbie
05-18-2008, 21:25
Пожелавам ти и на теб някой ден да ти развалят семейството :)

Никой външен човек не може да е отговорен за това, което става с една връзка или семейство. Мъжът сам е потърсил утеха при друга жена. Ако някой е рискувал бъдещето на това семейство, то това е той (а сигурно и съпругата му - има ли двойка, за проблемите винаги има двама виновни.)

Към авторката - на колко си години? Предполагам, че си по-млада от мъжа с дете. Не ти трябват подобни негативни емоции. Една връзка не трябва да има такъв старт и над теб винаги ще виси мисълта, че в крайна сметка този мъж е имал друга жена, че има дете...това е затормозяващо.

Продължи напред - естествено, че е по-лесно да се каже, от колкото да се направи - но нямаш друг избор. Не го виждай, не контактувай с него...и рано или късно ще срещнеш правилния за теб човек.

sladuranata_891
05-18-2008, 21:59
аз съм на 19 той на 28 благодаря на всички които ме разбират, а за тези които ме упрекват не се сърдя,защото знам че не беше правилно,но той имаше нужда от човек до себе си който да го разбира и уважава...просто неможете да си представите каква болка изпитвам аз за това че щях да съсипя семейство,сега съм радостна че всичко м/у тях се оправи,искам просто той да е щастлив...и отново благодаря на всички...просто исках да споделя с някой болката си...

sladuranata_891
05-18-2008, 22:02
Пожелавам ти и на теб някой ден да ти развалят семейството :)

благодаря ти...можеше да си спестиш коментара

RyAn
05-19-2008, 06:54
gadnoo :|

Mademoiselle
05-20-2008, 05:22
i az sam popadala na nepodhodq6ti maje,i dori sam si zadavala sa6tiq vapros,no edva sega osaznah,4e minalite mi prejivqvaniq ne sa imali ni6to ob6to s lubovta,lubovta q otkrih edva sega i znam,4e 4ovekat koito sam izbrala me obi4a bezrezervno.

Vladkoy
05-20-2008, 06:16
Нищо. другия път ще знаеш, че не е хубаво да се занимаваш със семейни мъже :)