PDA

View Full Version : Ех този корем



silver_moon
05-18-2008, 18:18
Здравейте.Първо се извинявам за поредната тема за стегнато коремче,но наитина искам да го махна...така значи ето и моята историика на кратко...преди два-три месеца реших,че искам да променя тялото си и начина си на хранене-речено-сторено.Ям само здравословна храна-никакви чипсове, снаксове, солети, шоколади, безалкохолни, сладкишчета и секвите други мазни и въглехидратни "бомби".Ям по много плодове,зеленчуци-всеки ден на обед си правя салата от почти всички зеленчуци,намиращи се в хладилника,като от скоро спрях да използвам и грам олио,но все пак слагам доста сол(ям много солено,но се опитвам и този навик да премахна) и въобще ям много фибри.Ям и месо-бяло,пилешко,риба.И обикновено или ям някакво месо със зеленчуци или някаква супа.Закусвам мюсли с прясно мляко.Вечерям ябълка или друг плод,но обикновенно ябълка.Абсолютно всеки ден правя упражнения.Отначало без кардио,но вече и то е включено.Скачам на въже или тичам на едно място около половин-един час.Правя по 300 коремни преси,клекове и сякакви други нещица.Значително намалих и стегнах задника и бедрата, и коремчето намаля,но съвсем малко.

Та моята молба към вас е: Кажете някои упражнения за сваляне и стягане на корема, много ви моля.

H8_mE
05-18-2008, 18:30
Опитай това :
http://vkushti.tialoto.bg/article.php?id=2328

vilinanova
05-18-2008, 18:34
Опитай се да сменяш упражненията!Това може да помогне!

TheBeliever
05-18-2008, 18:38
http://dieti.rozali.com/kalanetika/p168.html

Второ, трето и четвърто упражнение. Много помагат. Особено второто действа много добре за паласките.

А ако имаш сланинки по коремчето увеличи кардиото. И това бягане на място не ми вдъхва доверие. Дръпни си от някаде аеробика ако не ти се бяга навън. В друга тема препоръчах на Ministry of Sound Pump It Up Workout. Много добро кардио, стяга цялото тяло, включително коремчето.

Поздравления за хранителния режим. Един човек да се храни правилно и да не разчита на глупави диетки. Браво и успех!

silver_moon
05-18-2008, 18:51
Благодаря ви много хора и особено The Believer...ми нз за бягането на място потя си хипер много,повече от скачането на въже,и умората е по-голяма...използвам бягането вместо да скачам,защото тъкмо когато се научих да скачам доста соленко се пребих и от тогава и да скачам не успявам много дълго едва едва по минутка...а пък тичането мога доста време

още веднъж благодаря :smt058

parkourgirlss
05-19-2008, 06:29
най ефикасния начин е да излизаш с гаджето на разходки по цял ден ... на мен това ми е единственото движение (и из даскало) и съм смъкнала 2,5 кг. за 2 седмици оО :grin:

nejnaDROGA
05-19-2008, 10:39
най ефикасния начин е да излизаш с гаджето на разходки по цял ден ... на мен това ми е единственото движение (и из даскало) и съм смъкнала 2,5 кг. за 2 седмици оО :grin:
Иве а хората,които зарязоха гаджетата си какво да правят ааааа :) :lol:

П.П. По темата - Прави "упражнения" за намаляне обема на стомаха :) защото колкото и стегнати мускули да имаш ако стомаха ти е 5-6 литра (примерно) пак ще е издут :) Ето някои неща,чрез които можеш да намалиш обема му :) :
1.Пий течности (най-добре вода) 20 минути преди или след ядене,но не и по време на ядене!
2.Стреми се порцията ти на всяко хранене да не е повече от 400 г. :) Като това включва салатата,основното блюдо и десерта :)
Общо взето това е :) Айде успех :-)

Xades
05-30-2008, 23:11
Китайска почивка или - Заставаш точно като за лицеви опори, но само седип гледаш тялото ти да е равно (да не си вирнал задника нагоре) и само седиш колкото можеш много добро упражнение

MidnightCreep
05-31-2008, 04:39
Сланина се сваля с кардио,мускулите се стягат с упражнения(там каквито правиш).По-добре вечеряй със салата.

Denny
05-31-2008, 12:33
Da i az sushto svalqm ..no samo v dupeto i bedrata svalqm..a koremcheto..po malko e,ama iska oshte..ta dano tezi upr da pomognat..zashtoto..idva lqtoto..vseki iska da se izfuka s hubavo tqlo..plosko koremche...Az lichno go pravq za samochuvstvie..zashtoto si izbivam kompleksi po toq nachin s tova koremche..

silver_moon
06-01-2008, 16:59
така така,питам тук за да не отварям нова тема пак за мен...значи започнах да тичам на вън,правя го през ден...редувам един ден кардио(тичане)+клекове,друг ия ден упражнения за корем-така дали е добре като комбинация и редуване???? и другото което искам да попитам е какво може да се яде след кардиото и въобще след упражненията,като се има в предвид че аз тренирам вечер-към 17.30-18 почвам,до към 19.00-19.30...аз попринцип вечерям както казах в първия си пост някакъв плод,та въпроса ми е плод подходящ ли е за след тренировка и какъв точно,а ако не е-какво е /знам 4е след 19.30 не се яде и не ям /

пп./достигнах до килограмите,които исках 1.73/57 :grin: и упражненията за стягане, които ми препоръчахте имат ефект...мс много :-D

splendour
06-01-2008, 17:22
q obqsnete kakvo e kardio i dokolko pomaga

paradiso
06-01-2008, 18:24
q obqsnete kakvo e kardio i dokolko pomaga da pls 6toto i az se ma4a da sfalq kortema ama samo s ti4ane

silver_moon
06-02-2008, 05:16
q obqsnete kakvo e kardio i dokolko pomaga da pls 6toto i az se ma4a da sfalq kortema ama samo s ti4ane
ми кардиото е точно тичането,скачане на въже,каране на колело...а за корема аз точно за това тичам-подкожните мазнинки да се изгорят,и после упражнения за стягане :)

Ефекти от кардио тренировката
Намалява процента на подкожни мазнини
Подобрява функциите на сърцето
Подобрява кръвообращението, което води до по-добра работа на мускулите
Намалява стреса
Повишава тонуса и подобрява кондицията на тялото.
източник:bb-team.org

splendour
06-02-2008, 06:40
a v1rtene na obr14??? stopqva ili stqga

silver_moon
06-02-2008, 06:48
a v1rtene na obr14??? stopqva ili stqga
оформя талията

splendour
06-02-2008, 07:32
mersi :)

Kisses_P
06-02-2008, 08:40
Един съвет- вземи си дървен обръч.30мин на ден,селд месец гарантиран резултат.От миналото лято върта, няма и помен от корем.И не само оформя талията,ами стяга дупето,бедрата и корема.Ако щете вярвайте и малкото целулит който имах по дупето изчезна покрай обръча :wink:

silver_moon
06-02-2008, 13:03
така така,питам тук за да не отварям нова тема пак за мен...значи започнах да тичам на вън,правя го през ден...редувам един ден кардио(тичане)+клекове,друг ия ден упражнения за корем-така дали е добре като комбинация и редуване???? и другото което искам да попитам е какво може да се яде след кардиото и въобще след упражненията,като се има в предвид че аз тренирам вечер-към 17.30-18 почвам,до към 19.00-19.30...аз попринцип вечерям както казах в първия си пост някакъв плод,та въпроса ми е плод подходящ ли е за след тренировка и какъв точно,а ако не е-какво е /знам 4е след 19.30 не се яде и не ям /

пп./достигнах до килограмите,които исках 1.73/57 :grin: и упражненията за стягане, които ми препоръчахте имат ефект...мс много :-D

все пак някой ще ми отговори ли на въпросите :-)

TopTa
06-02-2008, 14:35
naistina dobre se hrani6 kakto go opisva6, no gledah edno predavane kudeto govoreha to4no kak nqkoi hora svalqt ot muslito s mlqko a dr ka4vat za6toto razli4nite organizmi razli4no razgrajdat mlqkoto! ta moje da probva6 musli s 4ai ili musli s voda ili ne6to i da vidi6 dali taka ima po-ve4e efekt ako ne zna4i nqma6 problem s mlqkoto :)