PDA

View Full Version : С един сте а сте привлечена от друг ?



Ch0c0la73
05-18-2008, 18:37
Наскоро само се натаквам на такива ситуции момичето ходи с приятеля си от няколко месеца но доста честичко си мисли за друг...и даже не е привлякана от характера му (защото е женкар или защото си има приятелка-хааха казах че не е една ситуацийката ) (мдам и с това момче да се познавате и да сте имали например кратко минало .. ).. таа просто сексуално пручличане..да потрапвате когато го видите..и да си казвате кой знае може някав пат да се видим на някои купон пияни и..смисал желание за една нощ..може би колкото да ви мине мерака..Но се пак приятеля си го оставяте на задан план..защото е прекалено добричак няма интрига няма желание и става мн кофти..Айде и ако има някое момиче в такава ситуация или е била в такава да казва решението..или единственото избавление е ..наистина това just one night with the guy ? :? :P

BigFakeSmile
05-18-2008, 21:04
emm az bqh v takava situaciq hodeh s edno mom4e koeto be6e ludo po men no na men mi pisna ot nego nz......nqma6e trapka prosto mi omrazna otkakto vidqh edin stra6en :grin: maiko kolko e qk :grin: :grin: :grin: i skasah s fr mi 6tot ne moga bez da go jelaq da sam s nego

kindergarden
05-18-2008, 21:11
Това е нещо нормално...всеки иска забраненото :) Нима не въздишаме по красивите и идеализирани известни личности и не бихме били с тях за 1 нощ...бихме,но не може да стане.Друго е,когато има реален шанс,лесно можеш да се поддадеш...но заради едното привличане и едната нощ да си докараш проблеми е тъпо...

Ch0c0la73
05-19-2008, 12:38
em damzz zabraneniq plod e nai sladak a kogato mom4eto do tebe ne ti e intresno ve4ee savsem otka4ash hxhaxh ;] no se pak shte prodaljavam da go kazvam : Sega mu e momenta da jiveem ! ;] :grin:

MonSitY
05-19-2008, 13:22
на повечето им омръзват да бъдат с тези които биха дали всичко за да са с тях... според мен не си заслужава само за едното привличане да разрушиш сериозната си връзка :)

butty
05-19-2008, 14:15
на повечето им омръзват да бъдат с тези които биха дали всичко за да са с тях... според мен не си заслужава само за едното привличане да разрушиш сериозната си връзка :)
мда,съгласна съм! Аз съм с гаджето ми 3 години,и ми се е случвало да се загледам по някое момче, искало ми се е нещо повече,но винаги съм се възпирала... Просто не си струва :?

GregoryHouse
05-19-2008, 16:56
Избавлението е негова снимка,лубрикант и вибратор и 3 часа яко...

MartyParty
05-19-2008, 18:34
Избавлението е негова снимка,лубрикант и вибратор и 3 часа яко...
съгласна....не е толкова сложно колкото си мислите всички.

Ch0c0la73
05-19-2008, 18:58
Избавлението е негова снимка,лубрикант и вибратор и 3 часа яко... i teq nomera sme gi probvali .. i ne stavaa..govorq ti ne za prvli4anee na nqkav si tamm izvesten i da mu zema snimkata i se nakefq haxhaxh smisal 4e kogato go vidish v kafeto da potrapvash i napraoo si vkisnesh nastroeniety..smisal tozi 4ovek predi da si go haresvala adski silno i sega da e ostanala 4ast ot tova da go nare4em tova privli4ane koeto obqsnih v na4aloto ;] .. zatova se govori..
i pak si 4akam otgovori..se pak vsi4ko e polezno..i da ne izklui4a fakta 4e i ne si prizvarzan silno kam priqtelq si smisal ne hoditete mn meseci godina i t.n ..

hottie
05-19-2008, 19:05
Понякога , да не кажа често прекалената доброта и смиреност при момчето доскучава.

Wrathchild
05-19-2008, 19:12
Бях в такава ситуация с бившия ми. Привличаше ме всеки друг, но не и той. Исках сегашният си приятел, но бях с другия. Но това не беше случайно, просто се дължеше на проблеми във връзката с бившия, и то не някакви незначителни, а поне 3-4 месеца ВСЕКИ ДЕН почти всичките ни разговори представляваха караници.
Искам да кажа, че ако връзката ми е наред, разбира се не всичко да е цветя и рози, просто мисълта да ме привлече друг е немислима. Когато съм с някой му се отдавам изцяло. Да, може да ми е много симпатичен някой, но докато съм с човека, когото обичам симпатийте са приятелски, харесвам външния му вид, но не може да ме привлече, харесвам характера му, което може да го направи приятел за по кафе и с който да сме си полезни един на друг. Но привличане, желание, страст и любов тук не фигурират. И за да се появят, то нещо във връзката ми трябва много да куца.

Lucho
05-20-2008, 11:44
такива сте момичетата...човек да ви няма вяра... :?