PDA

View Full Version : Има ли смисал да живея?



nqma_zna4enie_who
05-18-2008, 19:02
Не знаех къде да пусна тази тема сажалявам предварително. Преди да ми се нахварлите прочетете до край темата. Значи не знам от къде да започна...аз сам момче на 13 години...преди година осъзнах, че сам гей. Бях 7 клас в старото даскало и сички ме ебаваха...почти нямах приятели, но се търпеше не знам защо но ми се живееше... Сега ме приеха след 8 клас и в новото даскало...вече е ад... Има само едно МОМИЧЕ което ми е фр и с което мога да говоря спокойно всички други ми се смеят и ме отбягват... Всички си шушна зад гърба ми... Знам че няма начин да го променя... това ми е по рождение, но донякаде обвинявам и майка ми заради възпитанието (не ме оставяше да бъда самостоятелен и можеби заради това нз а и не ме интересува причината...). Всички го знаят то си и личи насякаде ме сочат с пръст...не знам но сигурно и родителите ми го виждат...има някой момичета от квартал които не обращат внимание на всичко и искат да са с мен (т.е не като фр а нещо повече)... Хора мислите ли че аз сам виновен за това? Обвинявате обратните, но.... Аз ужасно много искам да сам нормално момче... Да играя футбол, да се мляскам с момичета и какфо ли още не...искам нормален живот... В даскалото ми е ад...в квартала също...докато бях малък не си личеше но сега...Просто не знам какво да правя най добрата ми приятелка вижда депресията...но се прави на сляпа и вика не им обращай внимание аз вярвам в теб... Просто мисля да се самоубия...според вас има ли смисал да живея....чесно? За това написах и темата: дайте ми савет да продалжа ли живота си или да се самоубия...Днес бях на крачка от това...но шибания страх....нз хора вече нищо няма значение...искам да сам нормален само това...ноо май е невъзможно...затова по добре смърт...не искам да водя такъв живот...по добре да се самоубия... за мен няма бъдеще, а толкова много мечтая да бъда нормален пълноцеен човек да имам семейство, жена и всико останало...тей че ако мислите че на геовете им е лесно далеч не е тъка ;(;(;(;(

ResPekT333
05-18-2008, 19:11
1-во- Щом си се родил...значи трябва да живееш..Човек няма 10000 живота,има само 1.
2-ро-Природа ,не можеш да я промениш гайовете също са хора!
3-то Ти каза че си на 13 ....това може да е от поберитета...


Успех и не погубвай живота си..!

nqma_zna4enie_who
05-18-2008, 19:12
1-во- Щом си се родил...значи трябва да живееш..Човек няма 10000 живота,има само 1.
2-ро-Природа ,не можеш да я промениш гайовете също са хора!
3-то Ти каза че си на 13 ....това може да е от поберитета...


Успех и не погубвай живота си..!

TC 100% не е от побертетаа 100% просто то си ее и каф е смисала да го живея тоз шибания живот

zloto
05-18-2008, 19:21
На този свят има твърде много тъпаци, които винаги ще се подиграват на такива като теб... ставала съм свидетел на подобни неща :? единственото нещо, което можеш да направиш е просто да игнорираш въпросните тъпаци... което няма да е никак лесно...
никой не заслужава да умираш заради него... живей, за да им е гадно на тях! :booooomb:

OneInThisWorld
05-18-2008, 19:22
На всеки се е случвало да си зададе въпроса "Има ли смисъл да живея", защото всеки един човек си има своите проблеми. Но в живота е така, понякога си на върха, понякога си в черната дупка. И ти трябва да излезеш от нея. И другото, което е .. Ти не си нито първия, нито последния гей, и няма от какво да се срамуваш.

nqma_zna4enie_who
05-18-2008, 19:27
На този свят има твърде много тъпаци, които винаги ще се подиграват на такива като теб... ставала съм свидетел на подобни неща :? единственото нещо, което можеш да направиш е просто да игнорираш въпросните тъпаци... което няма да е никак лесно...
никой не заслужава да умираш заради него... живей, за да им е гадно на тях! :booooomb:
те не са тъпаци...те са прави и няма смисал да водя такаф живот без бъдеще...

Blo0dyBitch
05-18-2008, 19:37
хмм,колко сме зле хората,нали...
в гадно положение си и те разбирам,но приятелката ти е права,не им обръщаи внимание,с времето ще свикнеш и няма да ти прави впечатление(тъпо звучи,ама е факт)
има смисъл да живееш,винаги има смисъл!!!
и не си виновен ти за това което си,така си се родил...няма как да си промениш природата
а и това,че си гей не значи,че не си пълноценен човек :x
не знам какво да кажа...и все пак НЕ се самоубивай !!!

Naman07
05-18-2008, 19:38
Причини,колкото искаш...все още си на 13 и ти е простено да не зацепваш много 8-) ,порасни и пак помисли.Успех.

zloto
05-18-2008, 19:39
На този свят има твърде много тъпаци, които винаги ще се подиграват на такива като теб... ставала съм свидетел на подобни неща :? единственото нещо, което можеш да направиш е просто да игнорираш въпросните тъпаци... което няма да е никак лесно...
никой не заслужава да умираш заради него... живей, за да им е гадно на тях! :booooomb:
те не са тъпаци...те са прави и няма смисал да водя такаф живот без бъдеще...
Не са прави... това са комплексари, които само си го изкарват на другите! Нагледала съм се на такива :? Не си виновен че си различен, а и аз не виждам нищо лошо...
пък и мисля че още е рано и не може да знаеш със сигурност каква ти е сексуалната ориентация...

Blo0dyBitch
05-18-2008, 19:42
На този свят има твърде много тъпаци, които винаги ще се подиграват на такива като теб... ставала съм свидетел на подобни неща :? единственото нещо, което можеш да направиш е просто да игнорираш въпросните тъпаци... което няма да е никак лесно...
никой не заслужава да умираш заради него... живей, за да им е гадно на тях! :booooomb:
те не са тъпаци...те са прави и няма смисал да водя такаф живот без бъдеще...
за какво са прави?! хората,които те карат да се чувстваш така са ограничени,просто не могат да приемат малко по-различните от тях(което си е в техен минус)...
и не си единствения гей в света,че и бъдеще да нямаш

Facelessman
05-18-2008, 19:44
Епа намери си нещо, с което да си осмисляш живота. Дали ще е танци, писане, музика си избери. По дефолт гейовете са артистични.

nqma_zna4enie_who
05-18-2008, 19:52
оф искам само да сам нормален нищо повече толкоз ли мн искам ;(;( сички са прави акто ми се подиграват а и на 100% сам сиг в ориантациата си ;( простоо наистина няма смисал да живея ще умра стар и в самота в празната си къща без деца и жена без внуцциии...няма да продължа рода...за ко ми е да живея чесно какаф е смисала....няма такаф...само момичетата ме разбирате но добре че още момче не е видело темата...те мн мразят гейчетата ;(

Spider4eto
05-18-2008, 19:58
Винаги има смисъл. Абсолютно всички, които ти се подиграват са тесногръди и ограничени. Точно това искат да ти е гадно, така че не им се давай ми гледай на тебе да ти е кеф. Такъв си се родил и с нищо не можеш да го промениш. А за продължаването на рода винаги можеш да си осиновиш дете примерно и да го възпиташ. Така че не се отчайвай. Има ли надежда и желание има и начин :-)

Naman07
05-18-2008, 20:00
Аз съм момче,както и Facelessman ....аз не мразя гейовете.

zloto
05-18-2008, 20:02
оф искам само да сам нормален нищо повече толкоз ли мн искам ;(;( сички са прави акто ми се подиграват а и на 100% сам сиг в ориантациата си ;( простоо наистина няма смисал да живея ще умра стар и в самота в празната си къща без деца и жена без внуцциии...няма да продължа рода...за ко ми е да живея чесно какаф е смисала....няма такаф...само момичетата ме разбирате но добре че още момче не е видело темата...те мн мразят гейчетата ;(
абее ей на 13 си и ще се самоубиваш... спри се, живота не е само училище... след няколко години ще завършиш и няма да ти се налага да гледаш гадните физиономии на съучениците си... просто си в такъв период... и на мен са ми минавали мисли за самоубийство през главата и съм мразела целия свят, но за щастие не е било задълго...

pomo6tplz
05-18-2008, 20:15
А дали ще те дадат по новините o.O?

nqma_zna4enie_who
05-19-2008, 11:15
оф искам само да сам нормален нищо повече толкоз ли мн искам ;(;( сички са прави акто ми се подиграват а и на 100% сам сиг в ориантациата си ;( простоо наистина няма смисал да живея ще умра стар и в самота в празната си къща без деца и жена без внуцциии...няма да продължа рода...за ко ми е да живея чесно какаф е смисала....няма такаф...само момичетата ме разбирате но добре че още момче не е видело темата...те мн мразят гейчетата ;(
абее ей на 13 си и ще се самоубиваш... спри се, живота не е само училище... след няколко години ще завършиш и няма да ти се налага да гледаш гадните физиономии на съучениците си... просто си в такъв период... и на мен са ми минавали мисли за самоубийство през главата и съм мразела целия свят, но за щастие не е било задълго...

виж тфа даскалото ш сварши амаа....не е само то тфа ше ми е за цял живот простоо няя имам нормален живот или и да имам шей адски гаден ;(...

stealthyGirl
05-19-2008, 11:26
Добре, те как са разбрали, че не си в правата линия? Много сте ми странни, защо се държите така че да ви личи :shock: Като си харесате някого първо трябва да разберете дали и той е като вас.. О.о К'ъв е смисъла само да се излагате. Не сте нито по-лоши, нито нищо-само едната сексуална ориентация... Защо се чувствате длъжни сякаш да се държите като момичета? (или поне аз друг начин да са разбрали не виждам.. дори и някой да им е казал ти ако не се държиш като мека китка те няма да те ебават). Има и друго нещо... трябва да вярваш в себе си (клише, но МНОГО хубаво) и да не си мислиш постоянно как ще ти се подиграват и т.н. Това по странен начин влияе на хората и те правят това за което си мислиш-третират те като парцал.

Общо взето гледай си ЖИВОТА, не се прави на ала-будала и такам.. По-късно може да се окаже, че не си гей, ами наистина майка ти е била виновна. Накарай я да се държи и сега (НИКОГА не е късно) като с мъж (не си на 10). Даже пробвай да се сбиеш с някого, ако ти идва отвътре (ама с някой, който можеш да биеш обаче). 8-)

Blo0dyBitch
05-19-2008, 12:16
ох,момче,стегни се!!!
имам приятел гей,преди година и половина и той беше така отчаян като теб и сам не се приемаше такъв какъвто е.беше решен да стане нормален,излизаше с момичета и т.н,ама просто не се получаваше...
след няколко месеца отчаяни опити да се промени,на един купон,той срещна сегашния си приятел. въпросният О. много се промени след появата на Т. по някъв начин и хората си промениха отношението към него. момчетата са си много щастливи двамцата а и на авера ми вече не му пука ако някои му каже нещо.
Има надежда и за теб,просто ти трябва време
а и още нещо-пробвай се да не ти личи много много какъв си,защото и гейовете не си падат по твърде нежните момчета

ANTIHUMAN
05-19-2008, 12:31
ох,момче,стегни се!!!
имам приятел гей,преди година и половина и той беше така отчаян като теб и сам не се приемаше такъв какъвто е.беше решен да стане нормален,излизаше с момичета и т.н,ама просто не се получаваше...
след няколко месеца отчаяни опити да се промени,на един купон,той срещна сегашния си приятел. въпросният О. много се промени след появата на Т. по някъв начин и хората си промениха отношението към него. момчетата са си много щастливи двамцата а и на авера ми вече не му пука ако някои му каже нещо.
Има надежда и за теб,просто ти трябва време
а и още нещо-пробвай се да не ти личи много много какъв си,защото и гейовете не си падат по твърде нежните момчета

+1 Искам да кажа ,че и Ние бисексуалните не си падаме по-нежните момчета.Прекалено е гейско вече! Я тренирай нещо! Фитнес ,карате и виж как ще ти се лепят момчетата.Това е проблема ,че живеем в общество което е трудно да кажем ,че си бисексуален ,а представете си за гей!Не мога да разбера само едно нещо!
1.Когато 2 момичета се мляскат то е - възбуждащо и много секси.
2.Когато се мляскат 2 момчета то е - извратено ,отвратително и гейско.
Това е тъпо! Как може да делите хората.А ве я си живей живота и не се обличай като гей и се стегни бъди мъж ,защото даже и да не искаш да ти личи ,то се разбира! В училището имаме едно гейче ,ама то вече и към травистит отива .
Опс отплеснах се от темата!
П.П. ЖИВЕЙ СИ ЖИВОТА! ! ! Не трябва да ти пука за мнението на другите!

acleverboy
05-19-2008, 13:04
Ехо......Що не вземеш да се поуспокоиш само на 13 си след няколко години даскалото ще свърши.......Защо не вземеш да си помислиш какво искаш да правиш като поотраснеш малко и да се стремиш да го постигнеш.
Предполагам,че тва за самоубииството ще ти се избие от главата поне с едни мои познати така се случи и те бяха в горе долу сходно положение всички ги отбягваха и такиа глупости е вярно не бяха хомо,ама все пак и вие сте хора и не сте го избрали...Че така де и те кът бяха на малко от самоубииство се замислиха за бъдещето,направиха си планове и се стремят да ги следват и изведнъж така им се заживя.............

anchity
05-19-2008, 15:40
Според мен сега разсъждаваш така,защото си още само на 13 и си се отдал на отчаянието.След няколко години ще осъзнаеш че живота не е само болка и страдание,а си има и хубавите страни...особено,ако срещнеш половинката си и ако попаднеш на хора,които ще те оценят такъв какъвто си,без значение каква е сексуалната ти ориентация.Убедена съм,че е просто въпрос на време да осъзнаеш,че си струва да се живее...тъй че не губи кураж...всичко ще се оправи :)
П.С помисли какво ще причиниш на родителите си и на тези,които те обичат,ако сложиш край на живота си...хубаво помисли :!:

AnChItOoOo
05-19-2008, 15:58
Не се притеснявай. В това няма нищо страшно :) Хей....обичай си живота и се приеми какъвто си. Това няма да се промени. Това, че харесваш момчета не те прави различен :P 8) И ти си си пич като всички останали. Е аз ти писах на лично също..... Само това исках да ти кажа...просто обичай живота си :) Винаги ще има комплексари и идиоти дето ще обиждат.... просто се успокой и си намери приятели, които биха те приели такъв какъвто си. Ето аз мога да бъда 1 от тях :)

Аз също!Просто не си попаднал в среда в която се чувстваш добре!Просто за напред махни от речника си думата самоубийство и си живей живота!ТОЙ Е САМО ЕДИН !!! :smt056

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-19-2008, 16:05
бил си на 12 и си осъзнал че си геи?! ЧЕ БРАВО НА ТЕБ БЕ ... пф .. и 13 е малко ... съмнявам се да си просто сигурно си го втълпяваш...
нали се сещаш човек има 1 възможност да е красив и 10000 възможности да бъде привлекателен.. казвам това защото предполагам за това ти се подииграват а и колкото да не искаме да признаем външния вид е това което първо виждаш у човека.. така че това е първото мнение което си изграждаш за него.. ако не е хубав или поне не се грижи за външния си вид=>може би няма да искаш да продължаваш да поддържаш връзка с този човек
ще ти дам 2 примера..

1.познавам едно момче.. от сф е .. преди 2 години като се видяхме за 1 път .. беше някакъв .. супер мега женствен беше леко пълничак ... не се бръснеше .. абе ужас .. занемарил се човек .. ся обаче ако го видиш в какво се е превърнал .. леле.. изв ама ми текат лигите по това момче ... :-) супер е сладък личи си че е направил нещо с тялото си не че преди е бил нещо много пълен но сега има плочки и т.н... облича се като модел всеки ден с причоската.. леле страшен е .. няма нищо общо с това което беше преди и мога да ти кажа че доста момичета му се натискат да бъдат с него...

2.едно момче .. няма да кажа от къде е или как го познавам. .. просто и тои преди беше такъв с разликата че тои има 1 проблем.. нз как да ти го кажа.. по рождение има 1 ръка .. кофти е знам обаче искам да си представиш ситуацията... тои беше аутсаидер мин год ... просто никои не го харесваше всички го мачкаха и тъпкаха .. и сега тази година като го видях все едно не виждах него.. беше се променил коренно .. почнал е просто да се грижи за себе си .. то като го правиш другите го усещат.. и да ти кажа тои е едно от наи известните момчета в неговото си даскало :shock: и го заслужава защото наистина е мега готин .. и нищо че човека преди не е бил такъв сега половината даскало е лудо по него .. знам го тфа иммам си източници (: нищо че казва че "обличам се като педал .. ама доста ч***м така че не ме бърка.." як е да.. хах

така че .. извод .. не се самоубиваи а направи нещо за да си направиж живота такъв какъвто си мечтаеш да е!!

Bubbly
05-19-2008, 17:21
Убийте ме с камъни, мислете ме за коравосърдечна, заблудена и тн обаче не смятам, че гейовете се раждат гейове или че на 12 може да се самоопределяш като такъв. Между другото би ли ни осведомил как реши, че си гей? Да не би да си имал сериозна връзка с жена или пък сексът с мъже те кефи повече? :lol: Или пък случайно си гледал някой филм и си решил да си създадеш допълнителен проблем? Второ- дори и някой ден да станеш гей, защото в мометна не си нищо определено (също както 90 процента от този форум включително и аз) съмнявам се, че това ще е най-големия ти проблем. Все пак това е въпрос на личен избор- кого ще обичаш и с кого ще се натискаш, ако искаш, ожени се и за овца, това няма нищо общо с качествата ти и стойността като човек. Също така от поста ти не разбрах какъв всъщност ти е проблемът.
Винаги ще има хора, които ти се подиграват. Независимо дали си Бил Гейтс, известен актьор или чичо Пешо гея от съседния вход. Така че, ако целта на живота ни би била да се харесаме на всички, то по-добре цялото население на планетата да се гръмне още сега. Разбирам, че за да мислиш за край на живота си не винаги има сериозна причина (знам го от личен опит) обаче представи си какво би станало, ако всеки тийн с лабилна психика и бушуващи хормони като нас се самоубива всеки път, когато му стане тъпо. Така че съветвам те да престанеш да се изживяваш като жертва на световната конспирация, съдбата и тн, а да излезеш и да отидеш да играеш футбол като нормално момче каквото всъщност си. И естествено, че има смисъл да живееш- що за тъп въпрос? А пък ако толкова искаш се самоубивай, не мога да ти помогна. Все пак успех. :)

Lucho
05-19-2008, 17:34
Дебе,няма да умреш като си обратен.. :o

Chrissie
05-24-2008, 11:01
Виж,разбирам как се чувстваш,но начинът не е самоубийството!!!За да си на този свят,значи трябва да научиш нещо,което не си успял в предишния си живот или ще ти трябва в следващия.Знам как ще ти прозвучи всичко това,ако не си чел подобни книги,но е истина.Казваш,че искаш да си нормално момче,да играеш футбол и да се целуваш с момичетата.Ами добре!Направи го тогава!Пробвал ли си някога да илезеш на среща с момиче?Не?Ами защо още чакаш?!Това е първата крачка,която трябва да направиш.А ще ти е и по-лесно,щом казваш,че има няколко момичета,които искат нещо повече.Тогава им го дай!Покажи им,че можеш да бъдеш такъв,какъвто искаш.Не е важно какво мислят,хората за теб,а какво мислиш ти.Повярвай ми,ако наистина го искаш силно,ама наистина силно и ако направиш малко усилие,ама направо миниатюрно и смешно усилие,съм сигурна,че ще успееш да постигнеш както това,така и много други неща.Приятелката ти е права-хората не ги интересува твоят живот,не им обръщай внимание.И искам пак да ти повторя-самоубийството не е начинът!Моля те,нека тази мисъл повече да не ти минява през главата,защото тръпки ме побиват.Вярвай в себе си и всичко ще е наред.Дано да съм ти помогнала поне мъничко.Желая ти успех! \:D/ :)

Chrissie
05-24-2008, 11:11
Написах ти предишният съвет,защото по думите ти разбирам,че искаш да се промениш.Разбира се,само ако ти искаш го направи.Но всъщност това не е необходимо.Има много хора,които ще те харесат такъв,какъвто си.Ще поискат да ти бъдат приятелили и ще подкрепят в трудни моменти като този.Като например аз,а и други хора,както вече споменах. :) :oops:

ReaLLy_SweeT
05-24-2008, 11:19
Всеки човек има своя история и никои от вас не трябва да го е срам от нея...не е важно какво мислят другите за теб,а какво мислиш ти и приятелите ти вярвай в себе си сегашноите момичета и момчета не умеят да се сдържат всеки смята че е велик ... не гислушай ти си си ти можеж да продължиж вярвам в тебе!!!
НЕ ПРАВИ ГЛУПОСТИ! НИЩО НЕ ТЕ ПРОМЕНЯ ОТ ОКОЛНИЯТ СВЯТ!

5StaR
05-24-2008, 16:44
Хмм аз само ще кажа, че няма смисъл да се гътваш.

ПС. Пубертет не пОбертет( някои го бяха написали с о )

cookie_power
05-24-2008, 17:12
аз напълно подкрепям гейовете и изобщо всички обратни, бисексуални и т.н. няма причина да искаш да се самоубиваш- това си ти и трябва да свикнеш. ако пък чак толко ти е гадно и толко много те ебе за чуждото мнение тръгни с някое от тези момичета, за които каза че си падат по теб и направи така че да изглеждаш хетеросексуален. или помоли най добрата ти приятелка като й обясниш че имаш нужда от това- все пак ако ти е най добра приятелка ще го направи! знам, че не е правилно да подтискаш самия себе си и своята ориентация, но все пак ако толкова много ти пука за това, направи така, че те да си мислят че си "нормален". аз не бих го направила. в училище има едно момиче(тя е бисексуална и в момента ходи с момиче)(не е от моя клас), което е непрекъснато подигравано от моите съученици. ами нея не я ебе! и аз я уважавам затфа! ебати кфо толко? в смисъл харесва други неща. няма нищо лошо.
избери- или да се правиш на такъв какъвто не си, но да не си подиграван, или да си това, което си и да не те е срам, въпреки обидите
айде. успех от мен ии пиши ако има развитие :)

Dumb
05-24-2008, 17:26
Живот без бъдеште??? Странно изказване.Не мислиш ли, че е добре да натриеш носовете на тези които ти се подиграват, тези които се милслат за нешто повече от теб, като се горедееш с това което си и с хъс и надпревара да им покажеш, че си по добър, че можеш да постигнеш много повече от тех. Имала сам учител гей, ништо лошо.Верно различен е.Подигравахме му се, но и той знаеше как да се държи с нас праскаше едно такова самочувствие(некои път дразнешто даже) и ни закопаваше със знанието си със силен характер, с които е преборил времето си и се е доказал като истински човек. Успех

LizZz
05-24-2008, 19:36
Ми като не искаш да си гей не бъди гей..
Аз си мисля, че да си гей означава да харесваш момчета и да искаш да бъдеш двойка с момче... А ти искаш да си като останалите момчета и да си с момиче.. Малко ми е странно, но незнам и аз..

BrokenInnocence
05-25-2008, 15:38
Гледай Queer as folk... ако наистина си гей след това едва ли ще си без самочувствие.

Freeminded
05-25-2008, 15:49
Правиш ли разлика между гей като поведение, пример за гейски тип държание, представите, за които е наложено от стереотипите на обществото или се чувстваш така сексуално ориентирам. Защото от поста ти разбирам, че си объркан, но едва ли осъзнаваш напълно причините. Може и да не си гей, това да обираш подигравки от момчетата в класа ти, заради външност или държание не те прави гей. Всъщност може и да си напълно нормален. Просто се постарай да си намериш приятели извън кръга на съучениците ти, да започнеш на чисто един вид, поучавайки се от грешките на стария си модел на поведение. Бъди пич, бавно и лека по лека ще се намерят хора, които да те оценят такъв какъвто си. Не се оставяй чуждото мнение и нападки да те превръщат в гей. Тоест в смисъла на думата, който ти разбираш. Сигурен съм, че не може да си гей щом момичетата около теб желаят да са нещо повече от просто приятели с теб, а точно момичета най-лесно усещат кой е гей. Всъщност направи си експеримент, намери си гадже, защото може би това ще бъде по-лесно и бързо бързо ще разбереш до колко си хетеро или би. Ако пък се окаже, че си гей, не се притеснявай от себе си, но гледай да го криеш до колкото е възможно.
Няма такова нещо като "данък обществено мнение" така че гледай да ти пука по-малко за мнението на другите. И все пак не се набутвай между шамарите, не всички хора са толерантни.
Успех!

nqma_zna4enie_who
05-25-2008, 17:51
хора...днес разбрах че няя смисал да живея просто сички маже искат само секс но нито 1 не иска любов. разбрах че при геовете няма любов а само секс ;(.... Това вече......ми дава оправдание за край на живота...няма да срещна любовта няма да сам щастлив ;(

Blo0dyBitch
05-25-2008, 18:06
заслужаваш да те набия!!! как може да говориш така и как точно разбра,че няма любов при вас?!

hrisence
05-25-2008, 18:16
Абе я живей! Има толкова много гейове, които си живеят живота щастливо. Точно тези като теб са създали поне половината неща които ценим (например дизайнерите). А тези които търсят само секс... те са както и другите хора.Моля те бъди оптимист.Надеждата умира последна...
Някой ден ще срещнеш любовта каквато и да е...

AFT
05-25-2008, 18:30
Бъди инат, живей напук на онея малоумници. Бахти, не позволявай на хората да се гаврят с теб. Ако се "гътнеш" (както някой беше написал), само ще им докажеш, че са прави и че си загубеняк, а ти не си, нали?

UnaBletoLoVeU
05-25-2008, 18:42
В стария ми клас имаше едно момче, чиято майка го третираше като момиче. Това беше и причината, поради която изглеждаше женствен. наричаха го гей, но не беше. Общуваше само с момичета, не че не искаше друго (ама само като приятел с момчетата)

Това, че си женствен не те прави гей. Гей те прави желанието да си с момчета на по-лично ниво....а ти каза, че искаш да се мляскаш с МОМИЧЕТА. => не си гей! Спокойно! :) Дръж се по-мъжки и пробвай с някоя от момичетата, които те искат...може да се получи. Пък ако не все ще дойде някоЯ, с която да си. :p

Dundy
05-26-2008, 06:31
ami da ti e hrumvalo slu4aino kakvo 6te im e na roditelite ti.Ne znae6 izob6to kolko tejko 6te im e na tqh,a wsi4ko koeto prawi6 e da se samosujalqwa6.Dori i da si gei,kakwo ot towa,ne e pri4ina da se samoubiwa6.Towa e wse edno nqkoi gluh ili slqp da se samoubie,za6toto ne wodi pulnocenen jivot.Ti dori nqma6 takuw seriozen problem i pak ti hrumwat podobni idei.Tova 4e ti se podigravat moje6 mnogo lesno da go prewuzmogne6,prosto ne ti puka,wseki si ima problemi.A drugoto ,koeto mi e interesno e za6to iska6 da te ubedime da se samoubiwa6.Hmmmm...interesno mi e i kak si 6tql da go naprawi6

zorikost90
05-26-2008, 16:25
Всеки от нас се пита "Защо е на този свят?" Щом си се родил, и си се преборил със най-страшното, ще пребориш и депресията! Повярвай в себе си!!!

N0_feAR
05-26-2008, 18:53
Абе не знам до колко си гей, но начина по който говориш ме навява на друго мнение, по-точно не знаеш какво искаш. Я си представи, че си бисексуален...
А и не всички хора са надути, егоистични идиоти, виж аз нямам нищо против гейовете. А и защо си мислиш, че вечно ще си сам....Азис как се ожени, а и колко хора го обичат....
Нидей са самоубива, че така само ще направиш кефа на другите,а целта ти е да им прайш кофти като не се сдухваш и не им обръщаш внимание.
Ся щи дам един пример. В моето даскало имаше един гей(завърши вече за жалост) на външен вид е мн як, постоянно е заобиколен от момичета, много хора го харесваха, и повечето момчето му се дразнеха само защото отнемаше женското внимание, ама човека си беше ухилен до уши. Така, че не бъди сигурен че си обречен на нещастие, та ти си само на 13...сефте виждаш к'во значи живот.

laila_94
05-27-2008, 20:15
;( .. Ах,това е кофти ,аз ако бях на тебе бих тръгнала с моми4етата от квартала само за да махна кофти слуховете . :) ,а и всичко ,което ти се случва може да е пубертет пробвай може да си най-нормално момче поне знаеш ,че като се пробваш ще прогониш лошите слухове в даскалото ;) 8) а след това прави каквото си искаш.Ако ти е било по-хубаво с момчета , продължавай ,ако с момичета ,, още по-добре все пак ние сме смисъла на живота ви :D :D :D
Междудругото ти не си сигурен ,че всичкотот това е някакъв филм ,който твои уж добри приятели не са измислили и ти си им поюярвал ,нали?! :-P :P


успехх

chocoleptic
05-27-2008, 20:25
Не знаех къде да пусна тази тема сажалявам предварително. Преди да ми се нахварлите прочетете до край темата. Значи не знам от къде да започна...аз сам момче на 13 години...преди година осъзнах, че сам гей. Бях 7 клас в старото даскало и сички ме ебаваха...почти нямах приятели, но се търпеше не знам защо но ми се живееше... Сега ме приеха след 8 клас и в новото даскало...вече е ад... Има само едно МОМИЧЕ което ми е фр и с което мога да говоря спокойно всички други ми се смеят и ме отбягват... Всички си шушна зад гърба ми... Знам че няма начин да го променя... това ми е по рождение, но донякаде обвинявам и майка ми заради възпитанието (не ме оставяше да бъда самостоятелен и можеби заради това нз а и не ме интересува причината...). Всички го знаят то си и личи насякаде ме сочат с пръст...не знам но сигурно и родителите ми го виждат...има някой момичета от квартал които не обращат внимание на всичко и искат да са с мен (т.е не като фр а нещо повече)... Хора мислите ли че аз сам виновен за това? Обвинявате обратните, но.... Аз ужасно много искам да сам нормално момче... Да играя футбол, да се мляскам с момичета и какфо ли още не...искам нормален живот... В даскалото ми е ад...в квартала също...докато бях малък не си личеше но сега...Просто не знам какво да правя най добрата ми приятелка вижда депресията...но се прави на сляпа и вика не им обращай внимание аз вярвам в теб... Просто мисля да се самоубия...според вас има ли смисал да живея....чесно? За това написах и темата: дайте ми савет да продалжа ли живота си или да се самоубия...Днес бях на крачка от това...но шибания страх....нз хора вече нищо няма значение...искам да сам нормален само това...ноо май е невъзможно...затова по добре смърт...не искам да водя такъв живот...по добре да се самоубия... за мен няма бъдеще, а толкова много мечтая да бъда нормален пълноцеен човек да имам семейство, жена и всико останало...тей че ако мислите че на геовете им е лесно далеч не е тъка ;(;(;(;(
Първо - може да не си гей , защото в тази възраст не можеш да прецениш добре , може да е моментно увлечение.Познавам момчета и момичета които в тази възраст са смятали , че са обратни , а после осъзнават , че са се заблуждавали.Но както и да е и да си хомосексуален не си нито първия,нито последния.Има и много други като теб и на повечето не им пука от ограниченото мнение на другите.Намери хора като теб и ще видиш , че не си единствен и повечето хора след време ще те приемат съвсем нормално.Познавам няколко хомосексуалиста , но не са тръгнали да се депресират.Даже са много готини пичове.С тях може да се говори по-добре и от с момиче.
Стягай се и не мисли за самоубийство-това е най-тъпото което можеш да направиш !! А доколкото съучениците ти нормално е в тази възраст да не те премат никой не обича различните , а и мисленето им не е достатъчно развито и са по-ограничени.
Айде успех ..

dimi93
12-16-2009, 19:01
леле... кфи темички съм пускал преди 2 - 3 години (рофл)

danibebi
12-16-2009, 19:28
НЕДЕЙ ДА ПОГУБВАШ ЖИВОТА СИ! Да се самоубиеш 6те е най-голямата ти грешка в живота ти..повярвай ми :shock: :( Все пак има6 1 живот..Поговори с родителите си за това и дори няма да е лошо да поговориш с психолог :) той може само да ти помогне да преодолееш депресията си..успех и помни,4е най-голямата гре6ка на 4овека е да падне духом :shock:

lllXayclll
12-16-2009, 20:55
Абе ей, я се стегни... ше се самоубиваш ти.. Знаеш ли живота колко може да е хубав а? Просто сега ти си слаб психически, но след време когато озрееш, живота ще се превърне в рай. Учи психология, философия, етика, свят и личност. Започни да излизаш и се запознай с нови хора. Намери си приятели които да те подкрепят, имай самочувствие, подобри си държанието, бъди сигурен в себе си, не позволявай да те мачкат. Не е зле и да опиташ някои психоактивни в-ва които ще ти помогнат много. Знам, че всичко това което написах ти изглежда невъзможно, но някой ден когато се осъзнаеш ще разбереш всичко. Самоубийството е постоянно решение на временен проблем ;)

remix1912
12-16-2009, 21:16
Гей не се става по рождение тва не е физическа а психична болест.Личен избор.Не се раждаш такъв.Ако мислиш да оставаш такъв потърси пистолет или базука и така н.т.

Nakadah
12-17-2009, 03:55
по ника и заглавието ти казвам че няма смисъл да живееш!!!

AFT
12-17-2009, 05:56
Ъх, темата е стара...


П.П. Много е странно, когато разглеждаш няква тема и изведнъж видиш свой стар пост в нея о.О

hamilcar
12-17-2009, 09:16
Темата е стара.