PDA

View Full Version : харесва ли ви секс с ЕМО?



jjjjjj6363
05-18-2008, 19:11
vuprosa e kum momi4eta i mom4eta haresva li vi da pravite sex s emo-ta i toi po razli4en li e i pravli li ste izobshto


7 точка от правилата
moderated by Coki
Заглавията на темите трябва да са на КИРИЛИЦА.

MaLkaBira
05-18-2008, 19:28
Кфо ще му е различното !?!?
Ти нещо май не схащаш,че това каква музика слушаш или как се обличаш ... не те правят примерно добъ6р в леглото ... !

jjjjjj6363
05-18-2008, 19:36
znam 4e ne gi pravi po dobur v liglot no tqhniq stil mislq 4e dava otrajenie vuv si4ko koeto pravqt ne sum protiv tqh ili neshto takova ne gi mrazq

Nen0RmalniK
05-18-2008, 20:01
sex s emo... povrashta mi se napravo kato go 4uq :D :D :D :D :D :D :D :D :razz:

BulgariaZaBulgarite
05-18-2008, 20:18
sex s emo... povrashta mi se napravo kato go 4uq :D :D :D :D :D :D :D :D :razz:

Anna5339
05-18-2008, 20:22
Еми нямам опит,но ако правя ще се надявам да не се самоубият по време на секса!

Virgin
05-18-2008, 22:06
...стига да не искат да режат нещо :oops: ...

alex_devv
05-18-2008, 22:31
не ми харесват емотата за да става дума дали ми харесва секса с тях. едва ли бих пробвал някога

bazzil
05-19-2008, 04:12
Емо not style , Emo fucking the life..
Тряа да съм мн загорял(което това надявам се няма се случи,никога) че да прасна такова чудо !!!

parkourgirlss
05-19-2008, 05:41
Емота и секс ... дрън дрън ... магаре и космос! :? Ако някога се хвана да правя секс с ЕМО, то ще е ако и аз съм ЕМО! :-x Най вероятно де ме убие в леглото ... Ще земе да реже някъде ... АБЕ ЖИВЕЕ МИ СЕЕ :grin: :grin: :grin: :grin: :D :D

AutumnTears
05-19-2008, 14:14
e te da ne sa ot druga rasa :lol: ili izvunzemni :razz:

SINDEL
05-19-2008, 14:19
Колко емо теми мислиш да пуснеш?

MoOnLiGhT_ShAdOw
05-19-2008, 19:00
Нищо против хората, ако случайно си хвана такъв за приятел, когато се задълбочат нещата, сигурно и до секс ще стигнем, но по принцип бих си предпочела по-устойчиво емоционално от мен момче. Да не говорим, че често ми приличат на деца емо-тата (истинските!) - пъстри, с шашави прически... Как да правя секс с дете, какво му е възбуждащото?

dexterssis
05-19-2008, 19:45
аз лично не мисля че е нормално целта на живота ти да е да се самоубиеш...пък и като ти се разреве насред секс...иди го успокоявай да не земе ножа...не мерси...не бих пробвала секс с такъв

Made_of_Pain
05-19-2008, 20:14
Толкова си тъпа, че ще взема и аз да стана Емо от отчаяние и после питай гаджето - как е секса.....

MakeMeLaugh
05-19-2008, 20:24
нищо по-различно, нито по-специлано не виждам.
по-гнусно ще е.. като ги гледам металите и емотата какви са нечистоплътни как фунтят.. бляк

Made_of_Pain
05-19-2008, 20:28
нищо по-различно, нито по-специлано не виждам.
по-гнусно ще е.. като ги гледам металите и емотата какви са нечистоплътни как фунтят.. бляк


Съвсем различно е да смърдиш на гъзарче - чалгарче и да си вееш кючекарския задник по пейките....

Poison69Girl
05-19-2008, 20:32
За какво говориш? Истинските емота ме съмнява да правят секс. По простата причина, че са толкова депресирани, че не излизат от тях. Просто социопати. А тези, които следват емо модата... Е, нямам намерение да опитвам, за да узная. При всички положения ще е или твърде нежно, или твърде кърваво, а и двата варианта не ме устройват.

Spider4eto
05-19-2008, 20:33
Емо, Гошо, Пешо- името не те прави по-добър или лош в леглото 8-)

lwsu
05-19-2008, 21:06
ше вземе ме нареже с некви бръснарски ножчета - страх ме е :shock:

koro
05-19-2008, 21:07
аз ще се прекръстя и ще падна пет пъти от леглото докато прочета висчките ви тъпи постове.

Докато обществото те мачка до тогава ще си бъдещ социопат.

Не мисля, че емотата са нещо по различно от нас.
Секи си е имал проблеми с родителите и всеки го е взимал на вътре по някакъв начин и си е мислел начини да се спаси от тези неща.

Просто някой хора са по открити, аа това че вие не приемате авангардната мода си е друга тема ...

petq1488
05-19-2008, 21:40
абе ама тия идиотчета секс прават ли изобщо? а и на какъв човек трябва да си,че да ти роди такъв въпрос главата? по-скоро трябва да се застреляш ако ше си мислиш какво може да е с тия чучела!а и то няма разлика между мъжки и женски,ама от къде да знам по кви си падаш!!!!

Jeuelle
05-19-2008, 21:41
Някак си , не си падам по некрофилията....

Glam
05-19-2008, 21:43
:smt078 :smt078 :smt078

Deliverance
05-19-2008, 22:54
Ахахахаххаах...

егьси и темата и въпроса, честно... все едно 'харесва ли ви да си душите чорапите' или още нещо подобно... :-|

lwsu
05-20-2008, 05:33
Някак си , не си падам по некрофилията....

:D :-D :D :grin: :lol: :lol: :P :razz: :D

Poison69Girl
05-20-2008, 05:56
аз ще се прекръстя и ще падна пет пъти от леглото докато прочета висчките ви тъпи постове.

Докато обществото те мачка до тогава ще си бъдещ социопат.

Не мисля, че емотата са нещо по различно от нас.
Секи си е имал проблеми с родителите и всеки го е взимал на вътре по някакъв начин и си е мислел начини да се спаси от тези неща.

Просто някой хора са по открити, аа това че вие не приемате авангардната мода си е друга тема ...
Не одобрявам някой да парадира с проблемите си пред всички, само не и пред тези, пред които трябва. Нито пък одобрявам някакви 13-14 годишни момиченца и момченца да се мъчат да се самонараняват. Да ходят на психиатър. Точка.

poltergais
05-20-2008, 06:16
Според мен няма нищо различно какъв си каква музка слушаш а и повечето са позйорчета който се ПРАВЯТ на ЕМО....

MoOnLiGhT_ShAdOw
05-20-2008, 06:34
нищо по-различно, нито по-специлано не виждам.
по-гнусно ще е.. като ги гледам металите и емотата какви са нечистоплътни как фунтят.. бляк
Аха, а гъзарчетата, дето могат да не свалят една тениска по цяла седмица, че и отгоре? Я стига, чистоплътността е до човека, не до каква музика слушаш... А и ако с "гледане" усещаш как мирише някой, евалата!

sexy_sladuranka___
05-20-2008, 12:37
]...стига да не искат да режат нещо :oops: ...
:razz: +1

TheBlackStranger
05-20-2008, 12:59
И имотата са хора като всички останали. Това че са по-емоционални от други е друг въпрос. И сексът с момче/момиче имо няма да е по-различен.


Някак си , не си падам по некрофилията....
Какво общо имат имотата с некрофилията ???

Deliverance
05-20-2008, 19:34
^Те са самата некрофилия. :-D


Аха, а гъзарчетата, дето могат да не свалят една тениска по цяла седмица, че и отгоре? Я стига, чистоплътността е до човека, не до каква музика слушаш... А и ако с "гледане" усещаш как мирише някой, евалата!

Напълно съгласна. Make_me_laugh, (да, наистина ме накара да се смея), с металодетектор ли ги търсиш, обяви ли пускаш по вестниците, че търсиш смърдящи жицаджии, не те разбирам. :? Досега не съм видяла метъл с мазна коса, но чалгари, рапъри и квито там смехории още се сетиш с такава - бол... пхахаха

Iv4eTy
05-20-2008, 20:07
Въпроса ти е за книгата на рекордите за най-тъп въпрос.... :-x

TheBlackStranger
05-21-2008, 12:37
^Те са самата некрофилия.Po kakwo pozna?

mir4ovski
05-21-2008, 12:47
mi vsashnost ima li nqkakvo osobeno zna4enie?az poznavam nqkoi dosta svestni emota vapreki 4e ne si padam po stila im ne gi mrazq i ne gi mislq za otka4eni.ima nqkoi leko isteri4ni no ne mislq,4e sha tragnat da se rejat po vreme na seks.spored men ne bi imalo nqkakva osobena razlika. :)

princesa_viki
05-21-2008, 16:28
Абе хора,вие с тия ЕМОТА се забъркахте. :? Освен да ти реве по време на секс и да заплашва че ще се самоубие,не виждам ква друга разлика може да има 8-)

mickelangelo
05-22-2008, 08:14
0мг? ае .. в тоз форум .. все повече и повече ме изумяват ... :D :D :grin: :grin: е к'во като е емо ? човек е нали ? не трябва да делите хората по какъвто и да било начин ...

deathproof
05-22-2008, 08:24
^Те са самата некрофилия. :-D


Аха, а гъзарчетата, дето могат да не свалят една тениска по цяла седмица, че и отгоре? Я стига, чистоплътността е до човека, не до каква музика слушаш... А и ако с "гледане" усещаш как мирише някой, евалата!

Напълно съгласна. Make_me_laugh, (да, наистина ме накара да се смея), с металодетектор ли ги търсиш, обяви ли пускаш по вестниците, че търсиш смърдящи жицаджии, не те разбирам. :? Досега не съм видяла метъл с мазна коса, но чалгари, рапъри и квито там смехории още се сетиш с такава - бол... пхахаха

1-во в България НЯМА истиснки ЕМО-та, поне за толкова години вече... Има само позьори.
2-ро поогледай се малко - метеалите в жегата с кобинки, с някакви черни дълги тениски, с дълга спарваща коса, с някави кожени гащи или ленти по ръцете и т.н. която спарва, да не забравяме и камофлашките, ооо гнусни и смешни са и още как.
А момиченцата "емо", дето са на по 13-16 год възраст, дето нямат още лична хигиена и като се доближиш до тях миришат на некъпано.. айде стига.. Всеки ден като се редя да 'обядвам' някъде на бързо из центъра и като сме на опашка усещам power-а им.. пф

Както и да е.. кефи им се. ма аз такива ебавам и се смея.

п.п. не казвам, че 100% всички са такива, ама повечето..
Виж какъв е живота- ти им се смееш на тях, те 100% на теб ти се смеят и те мислят за смотла...ама кой да ги вини. Да, има и нечистоплътни метъли, но те определено не са болшинството. Аз движа в такива среди, момиче съм, е не съм забелязала да са мръсни. Мен пък ми е гадно да гледам разни "пичове" с ланци- тенеке и гел в промишлени количества.... ВКУС!
И какво значение има музиката за секса? Аз като спя с метъл това какво значи, че трябва да се правим на животни и да си дълбаем пентаграми ли? глупости..... музиката е мн важна за разбиранията, обаче не и в тази област.
Между другото- кУбинки. И голямата награда за 1 дума с 2 грешки- камУфлаЖ. Обърни внимание на О-У май ти е проблем, а предполагам си малка и те чакат матури.

Blocker
05-22-2008, 08:53
оффф ддз,но ак0 някоя ак0 ти се надупи,да ли нема да ти скочи члена.. :?

Sharky_Kn
05-22-2008, 08:58
Еми представи си гледаш некое хубаво Емо .. и хоп аре да я оправиш....
И почваш я ама след 5 мин прическата се развяля и виждаш че не е чак толко хубава ... и може и да се разочароваш ....
Аз не сам чак толко претенциозен .. не гледам изцяло и само външния вид ... не държа на него :) само гледам да се поддържа момичето .

50cent
05-22-2008, 09:09
само аз ли намирам емо момичетата за сладки... говоря за ония русите американки дето не слагат по толкова много грим и не са черни а едни такивка розовки и сладки :oops:
да сладки са

абе секс като секс

MakeMeLaugh
05-22-2008, 10:24
^Те са самата некрофилия. :-D


Аха, а гъзарчетата, дето могат да не свалят една тениска по цяла седмица, че и отгоре? Я стига, чистоплътността е до човека, не до каква музика слушаш... А и ако с "гледане" усещаш как мирише някой, евалата!

Напълно съгласна. Make_me_laugh, (да, наистина ме накара да се смея), с металодетектор ли ги търсиш, обяви ли пускаш по вестниците, че търсиш смърдящи жицаджии, не те разбирам. :? Досега не съм видяла метъл с мазна коса, но чалгари, рапъри и квито там смехории още се сетиш с такава - бол... пхахаха

1-во в България НЯМА истиснки ЕМО-та, поне за толкова години вече... Има само позьори.
2-ро поогледай се малко - метеалите в жегата с кобинки, с някакви черни дълги тениски, с дълга спарваща коса, с някави кожени гащи или ленти по ръцете и т.н. която спарва, да не забравяме и камофлашките, ооо гнусни и смешни са и още как.
А момиченцата "емо", дето са на по 13-16 год възраст, дето нямат още лична хигиена и като се доближиш до тях миришат на некъпано.. айде стига.. Всеки ден като се редя да 'обядвам' някъде на бързо из центъра и като сме на опашка усещам power-а им.. пф

Както и да е.. кефи им се. ма аз такива ебавам и се смея.

п.п. не казвам, че 100% всички са такива, ама повечето..

casanova_bg
05-22-2008, 11:37
ЦЕНЗУРА

2 точка от правилата
moderated by Coki

KisskilleRcHe
05-22-2008, 11:51
Що пък не.... Има много готини путки, които са емота......

Kaos_Urbano
05-22-2008, 12:05
Не съм правила секс със ЕМО(Няма и да правя!)... 8)

psychopath
05-22-2008, 12:20
с Емо пием бира...не се чукаме
не съм лЕв все още 8-)

plmn
05-22-2008, 14:09
Не би ми харесал секс с Емо.Все пак не съм гей, за Емо незнам, не съм го питал.

marina star
05-22-2008, 14:35
ne moga da razbera kvo zna4enie ima pri4eskata za sposobnostite v sexa :shock:

blufer_1
05-24-2008, 18:54
Оф още ли не сте разбрали че те са за бой а не за секс

PLuScHeTo
05-25-2008, 10:42
e te da ne sa ot druga rasa :lol: ili izvunzemni :razz:


:wink:

i'm so excited!
05-25-2008, 10:51
не, не си падам по хомосексуален СЕКС

Empowered
05-25-2008, 11:09
Egati glupavata team :-o .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ..........................

Vaksinirana_kokoshka
05-25-2008, 14:26
da az vednuj se slu4i 4e pravih ,no sled tova neznam ot razo4arovanie ili ot ogromnia ekstaz si razraza venite, i izcapa dovolno 4arshafite :( I sled kato se vurnah nashite trqbvashe da si izmislqm obqsnenia izsmukani ot prustite :smt067 :smt067 :smt067

Rise_Against
05-25-2008, 17:51
на приятеля ми за сега му е мн добре! :-P

Marina__
05-25-2008, 18:50
Не съм пробвала и не мога да кажа :-D. Не ги разбирам обаче тези хора(емо-тата) :? . Смисъл такъв - не разбирам хора, които се възприемат за емоционално изтерзани и прочее, поради простата причина, че ако обществото те отхвърля, може би част от вината е и в теб. Ох, както и да, почвам да пиша глупости. :)

VerryBerry
05-25-2008, 19:04
Не съм правила,но не вярвам да има разлика..и те са като нас..все пак :)

SpOrTs_GiRl
05-25-2008, 19:27
Оф бе батеее .. кво да му е различното .. сигурно има голяма разлика ако го правиш със смъкнат или с емо примерно .. пууу да го е*а .. хора сме .. и емо да е нали е мъж/жена к'во му е различното?! Че може да реве докато го правите ли.. или да си реже ръцете докато и го ръгаш .. ОМГ .. !!

SexOnTheBeach
06-09-2008, 11:34
НЕ

gotodasho
06-09-2008, 11:39
само да не мирише на развалени яйца

psychopath
06-09-2008, 11:43
emo e pi4 ama kiro e po-golqm

gothic_girl666
06-10-2008, 22:36
pisna mi ot hora koito postavqt zaklu4eniq bez da sa izpitali problema...nqkoi ot vas da e bil emo za da kaje ko mislqt i 4yvstvat e az sam i ne me boli da si go priznaq da emo sam da padam si po otka4eni ne6ta da reja se da iskam da ymra i ko?!?!?emotata sa hora proymeite go ne sa nito izvunzemni nito ot nqkfa dryga rasa te sa HORA...sled kato se postavite na tqhno mqsto i ispitate tva koeto i te togava mi preite zaklu4eniq kvi sa 6to sa i ko praqt!

firesnow
06-11-2008, 07:50
pisna mi ot hora koito postavqt zaklu4eniq bez da sa izpitali problema...nqkoi ot vas da e bil emo za da kaje ko mislqt i 4yvstvat e az sam i ne me boli da si go priznaq da emo sam da padam si po otka4eni ne6ta da reja se da iskam da ymra i ko?!?!?emotata sa hora proymeite go ne sa nito izvunzemni nito ot nqkfa dryga rasa te sa HORA...sled kato se postavite na tqhno mqsto i ispitate tva koeto i te togava mi preite zaklu4eniq kvi sa 6to sa i ko praqt!

STFU EMO NAP!

nerazbranoZLO
05-14-2010, 13:50
...стига да не искат да режат нещо :oops: ...
Или да ми циврат...

Punisherrr
05-14-2010, 14:07
Латиница + старо.