PDA

View Full Version : Голяма грешка...



Ice
05-18-2008, 19:57
.......

bLu3_eyes
05-18-2008, 20:03
Наистина не е трябвало да го правиш, но вече станалото станало и нищо не можеш да промениш. Най-добре е да поговориш с него, и да разбереш на какво се дължи тази промяна и защо не те търси. :(

teric
05-18-2008, 20:04
Еми като знаеш,че си си виновна ние какво да кажем ?
Просто ти остава или да се надяваш да ти се обади и да продължите да се виждате или да се примириш,че те е ползвал за единия път и да продължиш нататък.

sky_l
05-18-2008, 20:17
ne e zaduljitelno da te e izpolzval.Moje prosto naistina d aima rabota ili problemi,ili prosto da e pritesnen ,4e ste go pravili tolkova skoro osobeno ,ako e neopiten.Ne vsi4ki mom4eta sa zaebva4i.Prosto kato go vidi6 si pogovorete kva e bila pri4inata.Pojelavam ti vse pak da ne se okaje ot tiq za ediniq put. :)

BaBy_bS
05-18-2008, 20:30
ne e zaduljitelno da te e izpolzval.Moje prosto naistina d aima rabota ili problemi,ili prosto da e pritesnen ,4e ste go pravili tolkova skoro osobeno ,ako e neopiten.Ne vsi4ki mom4eta sa zaebva4i.Prosto kato go vidi6 si pogovorete kva e bila pri4inata.Pojelavam ti vse pak da ne se okaje ot tiq za ediniq put. :)
и аз мисля така

08mdam__
05-18-2008, 21:58
Ако е такъв идиот не ти трябва да се занимаваш с него. Ако е имал наистина проблеми (в което се съмнявам) значи всичко е наред. Нищо толкова не си направила, той се държи тъпо.

hottie
05-18-2008, 22:03
защо пък момичето да е виновно??

Не, не си виновна. Отдала си се на емоцията. За съжаление може и да някой глупчо да си попаднала, но какво да се пеави.Това се случва често.От друга страна са минали само 2 дни и още не се заричай така :)

Ice
05-18-2008, 22:15
Да знам, че нищо не е сигурно.Все пак до някъде го разбирам, защото той работи и няма много време, има си наистина доста проблеми, но след като се случи това имам странни мисли и искам да си поговоря с него, само дето не знам кога ще е.Нищо, че е барман в кафето под нас и мога по всяко време да отида там, но не мисля че точно там е мястото да говоря с него.Ще изчакам още малко.Благодаря на всички. :)

betyrk
05-19-2008, 06:54
Ха..Глупак Кво да ти кажа..Остави го бе..кво му вървиш по гъза.Като неще да се видите го остави и тва е.Един ден ше ти се обади..но тогава ти няма да искаш така че горе главата :-D :-P