PDA

View Full Version : Не искам да допускам никои друг до себе си...



bUbInkA__
05-18-2008, 20:16
Наскоро се разделих с първия ми по сериозен приятел.Страшно много ме нарани.Сега излизам с друго момче, но просто като че ли не искам или не мога да го допусна по близо до себе си. Някак си ми е безразлично всичко. И незнам какво да правя, за да забравя всичко станало в началото. Защото сега имам чувството че повече не искам да обичам за да не ме наранят отново... :(

gPa3HuTeJl
05-18-2008, 20:25
Еми така е... иска се време... не може веднага след като ск1саш с единият, да се хв1рлиш в обятията на друг...е може де, ама т'ва му се вика кувол1к..

UnForgiving
05-18-2008, 20:25
Миличка аз съм в същото положение от доста отдавна. След първия път, в който ме нараниха сериозно в мен се появи може би не точно омраза, но непоносимост към всички момчета... харесвам ги, но в момента, в който се стигне до някаква близост и ми стават противни. Ще го преживееш, но ти трябва време. Не се впускай веднага в нова връзка, защото нищо няма да постигнеш, освен да се самонараниш.Изчакай и с времето всичко ще си дойде на мястото :wink:

SINDEL
05-19-2008, 07:22
Ще мине време и ще се отпуснеш.
Нормално е да си подозрителна и да не искаш да се слу4ва пак, след като са те наранявали лошо. Още пове4е - това е била първата ти връзка, няма как да не ти е зле и да не те е страх.
Спокойно, мацка, ще видиш как ще ти мине

alex_devv
05-19-2008, 07:42
нормално е да не го допуснеш до себе си след като си била толкова наранена. това ще ти остане белег за доста време. моя съвет е да не се занимаваш точно сега с момчета и гаджете, просто се остави на времето, то лекува всичко.

Chefinkaaa
05-19-2008, 08:42
нормално е да не го допуснеш до себе си след като си била толкова наранена. това ще ти остане белег за доста време. моя съвет е да не се занимаваш точно сега с момчета и гаджете, просто се остави на времето, то лекува всичко.

+1 m dam :)

slun4ice_90
05-19-2008, 09:31
Наскоро се разделих с първия ми по сериозен приятел.Страшно много ме нарани.Сега излизам с друго момче, но просто като че ли не искам или не мога да го допусна по близо до себе си. Някак си ми е безразлично всичко. И незнам какво да правя, за да забравя всичко станало в началото. Защото сега имам чувството че повече не искам да обичам за да не ме наранят отново... :(И аз постъпвам така...все още,Но това е голямата ни грешка.. :( Това,че сме били наранени не значи,че не трябва да допускаме,момче до себе си...Но какви ги говоря..след като и аз постъпвам така.... ](*,)

MiMcHeToOo
05-19-2008, 21:47
Остани сама по-добре.

5StaR
05-19-2008, 21:48
Ще ти мине кат' на куче

assd
05-19-2008, 21:54
Ще ти мине кат' на куче
кат на кучка 8-)

sh3_1s_7h3_0n3
05-19-2008, 23:27
По-добре не обнадеждавай много момчето, с което излизаш сега... и наистина вземи остани малко сама. Ще изтече доста вода, докато ти мине...