PDA

View Full Version : стреп ленти..



Beb4e__to
05-18-2008, 20:57
неска си взех стреп ленти4ка..искам да ви питам тъй като преди ползвах виийт ама не съм си купувала кутия а само ленти на брой..и понеже само веднъж съм ползвала такива ленти са 6е ми е за втори път...та въпроса ми е като си сложа тая ленти4ка и после 6е ми остане по кожата тфа лепкавото 8-) и като нямам специална кърпи4ка нз как да го махна :-o плс кажете ми с кфо да го махам 6от знам 4е е мн гадно и трудно се маха :?

LP_GirL
05-18-2008, 21:05
може би зависи от лентите, но аз съм го махала и с вода, а може и с тоалетно мляко ..... опитай не знам :)

krisi_bep
05-18-2008, 21:16
хах..няма да ти остане много,съвсем малко,за тази цел не ги дръж много на крака си,за да не се разтопят,защото тогава става голямата мацаница...Ако все пак остане просто върху една кърпичка или памук сложи малко олио и с нея почисти мястото,на което е останало лепкаво,тя и кърпичката,която ти дават в магазина,представлява това ;)Но това със сигурност почиства,за вода се съмнявам,ако беше така просто щеше да пише да се измиеш,а не да ти дават специални кърпички ;)

fiama
05-19-2008, 04:35
А пробвала ли си с мокра кърпичка? За мен с такива ефейтът е най-добър, почистват много добре, и не става мазно.

Carmen_Kass
05-19-2008, 06:09
А пробвала ли си с мокра кърпичка? За мен с такива ефейтът е най-добър, почистват много добре, и не става мазно.

+1

parkourgirlss
05-19-2008, 06:20
пробвай с ленти на Taky, те са добри и имат кърпички. преди да започнеш обезкосмяването се намажи с кърпичката pre-depilation а ако има лепкаво накрая с post-depilation. аз съм доволна от тях, струват 7-8 лв.

pepsuu
05-21-2008, 17:33
Попринцип ако си купиш в кутийка има едни кърпички мазни :D вътре и мосле с тях се минава и не остават следи от "лепкавото" ;)

TopTa
05-21-2008, 19:40
dori i da stane lepkavo i nqma6 kurpi4ki moje6 da go mahne6 s pamuk i olio (bebe6ko ili za gotvene) :)

AnIcHkAtA
05-21-2008, 21:12
Да и аз така правя.Начи земаш си едно памуче (или диск там кфот имащ) напояваш го с олио и като си разтъркаш кожата то мн мн бързо се маха

Shtastl1va
05-22-2008, 08:43
Тези лентички или кола маската са по добрия вариянт? :)

enola
05-22-2008, 14:02
Да и аз така правя.Начи земаш си едно памуче (или диск там кфот имащ) напояваш го с олио и като си разтъркаш кожата то мн мн бързо се маха

Glezanka
05-22-2008, 14:32
Олио.Нещо мазно трябва да е.

malka_blizalka
05-23-2008, 11:01
Днес за първи път си махнах космите на триъгълника с тези ленти и освен че зверски болеше ми текна и кръв! Моля ви кажете така ли трябва да бъде или аз не правя нещо както трябва? :(

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
05-23-2008, 12:39
Тези лентички или кола маската са по добрия вариянт? :)
Za men e kola maskata (na Jankar).. Ot drugite ne sum udovletvorena..


Днес за първи път си махнах космите на триъгълника с тези ленти и освен че зверски болеше ми текна и кръв! Моля ви кажете така ли трябва да бъде или аз не правя нещо както трябва? :(
Napulno normalno e da e taka purvia put. Osobeno ako si se brusnala predi.. Az lichno ti preporuchvam pinseta, no ako nqmash nervi i kola maskata e variant.. Predpolagam s vremeto shte ti svikne kogata i vs shte e nared, ne se pritesnqvai. ;) Az zatva polzvam pinseta.. ne izdurgam na bolkata.. :? :(

Vilsy
05-23-2008, 13:28
Ми,с мокра кърпичка или със сапун и вода.

paradiso
05-23-2008, 20:20
Тези лентички или кола маската са по добрия вариянт? :)
Za men e kola maskata (na Jankar).. Ot drugite ne sum udovletvorena..


Днес за първи път си махнах космите на триъгълника с тези ленти и освен че зверски болеше ми текна и кръв! Моля ви кажете така ли трябва да бъде или аз не правя нещо както трябва? :(
Napulno normalno e da e taka purvia put. Osobeno ako si se brusnala predi.. Az lichno ti preporuchvam pinseta, no ako nqmash nervi i kola maskata e variant.. Predpolagam s vremeto shte ti svikne kogata i vs shte e nared, ne se pritesnqvai. ;) Az zatva polzvam pinseta.. ne izdurgam na bolkata.. :? :( i az karam s pinseta ;)