PDA

View Full Version : Провалена вечер, заради неин приятел...



FunnYboY
05-19-2008, 05:11
Всъщност не мога да преценя дали темата е за тук или "Любов" :D



И така... как да започна :-o



Снощи се видях с момиче, с което съм си имал "вземане-даване" миналото лято :D Щеше да е само вечерно кафенце, но тя започна да си проявява старият интерес към мен... Отвърнах и, както и тя...

Около час всичко си беше ОК, когато стана време да си ходим (към една посока) и изведнъж в 00:30 дойде ненадейно един неин приятел, от типа "винаги сме заедно". И те т'ва пишле ми прееба вечерта :-x :evil: :smt021


По едно време и звъня, та не знам как е разбрал че сме в кафето...



Та вие к'во бихте направили в такава ситуация?
1.Бихте го разкарали, макар и с физ. усилия? :D

2.Бихте се пробвали пак? :smt096

3.Или бихте оставили момичето да реши, какво да прави...?



И към момичетата - как намирате случилото се? случвало ли се е точно когато ви се иска, нокой да ви прецака вечерта :shock: ?

parkourgirlss
05-19-2008, 05:16
ami da ... roditelite nai ve4e :-x :-x :-x vinagi namirat za kakvo da mi se obadqt v nai nepodhodq6tiq moment ... a i ... siguren li si 4e to4no tq e tova koeto iska6 za da se qdosva6 tolkova?
ako bqh mom4e 6tqh da pogovorq s nrgo i ako iska boi - dobre do6yl :D

FunnYboY
05-19-2008, 05:21
ako bqh mom4e 6tqh da pogovorq s nrgo i ako iska boi - dobre do6yl :D


Ебати досадника... За к'во да го бия пишлемето тъпо... Ма то къде ли е виждало момиче, че да знае к'во се прави, а не да ми прече...

Мани, още съм бесен :booooomb:


П.п - да, тя е нещото, което исках за вечерта :grin: :D

kPuCkA
05-19-2008, 07:40
Е,ако си искал само да я наебеш и да бягаш....голяма работа,щом и тя е искала,значи все ще имате възможност за повторен опит

comics
05-19-2008, 08:18
опитай си пак късмета- нищо няма да ти стане
БТВ хардтранса го ползваш за определение на хардстайла, или ? :D

FunnYboY
05-19-2008, 10:42
щом и тя е искала,значи все ще имате възможност за повторен опит

Еми ще разбера 8)



опитай си пак късмета- нищо няма да ти стане
БТВ хардтранса го ползваш за определение на хардстайла, или ?

Кефи ме като стил музика, когато съм на вълна.
Иначе слушам и метъл здраво :grin: http://img.zamunda.net/pic/smilies/rocknroll.gif

amatorium
05-19-2008, 10:58
Ami nqkoi hora nqmat nikakuv takt. Kaji mu v prav text da se omete, che ti razvalq vecherta. Ako e tolkova tup da ne vdene ili puk se ligavi togava ... za kakvo ti e takuv priatel ...

FunnYboY
05-19-2008, 11:14
Ami nqkoi hora nqmat nikakuv takt. Kaji mu v prav text da se omete, che ti razvalq vecherta. Ako e tolkova tup da ne vdene ili puk se ligavi togava ... za kakvo ti e takuv priatel ...


Не бе бате, той не е мой приятел - неин е :-D

Не ми беше удобно да го разкарам по този начин, но пък сега съжалявам че не излязох да си поговорим насаме :-| :smt102

amatorium
05-19-2008, 14:18
Aaa, sorry. Tui e po-nepriatno. Ami ako e cufnal taka trudno shte e da go razkarash. Sledvashtiq put q izvedi na same i gotovo.

Erica
05-19-2008, 15:49
Всъщност не мога да преценя дали темата е за тук или "Любов" :D



И така... как да започна :-o



Снощи се видях с момиче, с което съм си имал "вземане-даване" миналото лято :D Щеше да е само вечерно кафенце, но тя започна да си проявява старият интерес към мен... Отвърнах и, както и тя...

Около час всичко си беше ОК, когато стана време да си ходим (към една посока) и изведнъж в 00:30 дойде ненадейно един неин приятел, от типа "винаги сме заедно". И те т'ва пишле ми прееба вечерта :-x :evil: :smt021


По едно време и звъня, та не знам как е разбрал че сме в кафето...


Та вие к'во бихте направили в такава ситуация?
1.Бихте го разкарали, макар и с физ. усилия? :D

2.Бихте се пробвали пак? :smt096

3.Или бихте оставили момичето да реши, какво да прави...?



И към момичетата - как намирате случилото се? случвало ли се е точно когато ви се иска, нокой да ви прецака вечерта :shock: ?

A ne si li si se zamislql,che tova moje da e postanovka na tvoeto devoiche ? I prosto dosadniq priqtel da e poluchil sms ot neq v stil * Ela da me spasish,shte sgresha * . Ne zabravqi,che nie jenite mnogo chesto neznaem kakvo iskame i osobeno v takiva situacii pyk hich.No trqbva da znaesh,che tq ako naistina e iskala da stigne do kraq i maika i da beshe se poqvila v kafeto shteshe da nameri nachin da se izmykne i da dovyrshi zapochnatoto.
Taka che ne vini samo momcheto,zamisli si malko poveche.Aidi uspeh i ne se vbesqvai tolkova - ot nervi nema smisyl

FunnYboY
05-19-2008, 20:33
A ne si li si se zamislql,che tova moje da e postanovka na tvoeto devoiche ? I prosto dosadniq priqtel da e poluchil sms ot neq v stil * Ela da me spasish,shte sgresha * . Ne zabravqi,che nie jenite mnogo chesto neznaem kakvo iskame i osobeno v takiva situacii pyk hich.No trqbva da znaesh,che tq ako naistina e iskala da stigne do kraq i maika i da beshe se poqvila v kafeto shteshe da nameri nachin da se izmykne i da dovyrshi zapochnatoto.
Taka che ne vini samo momcheto,zamisli si malko poveche.Aidi uspeh i ne se vbesqvai tolkova - ot nervi nema smisyl


В интерес на истината може би има известна доза истина в твърденията ти... Сега се замислих, но по всичко й личеше че го иска... после се дръпна, заради положението. :?


П.п-тя не му е пращала смс, понеже нямаше пари в телефона си, а му звънна от моя (не чух какво си говорят...)

Made_of_Pain
05-19-2008, 20:35
Who cares?

lwsu
05-19-2008, 20:40
точно е за това съм направил на моя гсм да се записват всички разговори ;) доста често си предлагам услугите някой да се обади :evil:

иначе, искрено ти съчувствам... гледай да се подсигуряваш друг път

а... и не си давай телефона на мацките да звънят на "някой" докато си на среща ;)

Schnitzer
05-20-2008, 02:00
Бих и теглил ена путка майна и бих отишъл при някоя друга.

FunnYboY
05-20-2008, 22:03
точно е за това съм направил на моя гсм да се записват всички разговори ;) доста често си предлагам услугите някой да се обади :evil:



Да, между другото идеята ти е много добра ...

Другият път ще й предложа да се обади отново, но преди това ще го направя на запис (само трябва да разуча предварително как става) 8)

Thank's :P

lwsu
05-20-2008, 23:52
точно е за това съм направил на моя гсм да се записват всички разговори ;) доста често си предлагам услугите някой да се обади :evil:



Да, между другото идеята ти е много добра ...

Другият път ще й предложа да се обади отново, но преди това ще го направя на запис (само трябва да разуча предварително как става) 8)

Thank's :P

ами, ако имаш симбиан става много лесно, има такива програмки които записват разговори, а има и телефони които си я имат тази опция фабрично..

FunnYboY
05-28-2008, 18:52
Благодаря все пак на писалите в темата... ;)

DevilWish
05-28-2008, 18:58
Е,ако си искал само да я наебеш и да бягаш....голяма работа,щом и тя е искала,значи все ще имате възможност за повторен опит

S1glasna