PDA

View Full Version : Ммм ... държание на обществено място? ... :Д



parkourgirlss
05-19-2008, 06:01
Според вас нормално ли е на обществено място (в парка, по улицата, в центъра и т.н.) (и да звучи по-цивилизовано -------->)да си изразявате обичта към някого? (целувки, прегръдки?) искам мнения :-D

GaTio
05-19-2008, 06:13
еми нормално е особено прегръдки

_FaShIoN_
05-19-2008, 06:24
Нормално е,но в умерени количества... :-D

miss_kiss181
05-19-2008, 06:25
emi da normalno e 6to puk ne na koi mu pre4i 4e primerno si celuvam gadjeto v parka ili go gu6kam na ulicata tva e vupros na li4en izbor :-D

LipSoFAnAnGel
05-19-2008, 06:58
разбира се, че е нормално не виждам какво лошо има да прегръщаш гаджето си или да го желуваш на обществени места стига да не се стига до други работи!

Pebles
05-19-2008, 07:03
Emi ne znam za koi tova neshto ne e normlano...Pregrudkite i Celuvkite ne pre4at na nikoi ot okoLnite ( osven na nqkoq zagorela starica..) taka 4e vseki da izrazqva Lubovta si kudeto poiska :-) ..Vse paK ne vsi4ki neshta mogat da se pravqt na obshtestveno mqsto..,no puk e Interesno i vulnuvashto Ponqkoga :oops:

SINDEL
05-19-2008, 07:03
Абсолютно е нормално, не виждам какво може да му е лошото. Сладко е да гледаш влюбени :)

comics
05-19-2008, 08:22
нормално е естествено.

Scouse
05-19-2008, 08:31
Нормално е , кво лошо има да се гушкаш и цункаш :)
...само да видите тупата ми госпожа по физика като види някой да се прегръща и оревава орталъка и го праща при директора..... мале колко е зле тая жена !!!!!!!!!! :x

parkourgirlss
05-19-2008, 08:40
xax ... 100% ne moje da nadmine klasnata mi :D vedn1j 20 minuti ot 4asa viak samo 6toto me e vidqla s 1 momi4e da se pregr16tame za 4ao :razz: :razz:

air_J
05-19-2008, 09:53
Когато е дискретно - може, когато е натрапчиво, лигаво и позьорско е пародия и е много грозно.

MoOnLiGhT_ShAdOw
05-19-2008, 09:54
А какво му е ненормалното? Особено пък прегръдки... С приятеля ми най-редовно си ходим прегърнати и не виждам нещо нередно в това. Дори целувките не са толкова непристойни. Макар че, когато се засечем в училище с приятеля ми, се опитваме да сме по-дискретни - не че ще кажат нещо, ама в класовете и на двама ни има и клюкари... Да не говорим, че класната по едно време ме набеди за хлътнала по най-добрия ми приятел, когато просто прекарвах повече време с него и си го гушвах понякога. :? Брех, така сме й се смели на тази жена...

krem4et0
05-19-2008, 10:20
Аз съм хваната да ръка с приятеля си непрекъснато, по пейки, паркове и градники непрестанно се целуваме, в заведения също. не мога да съм до него повече от 5 минути и да не го целуна, да не му хвана ръката или да не го гушна. Никога не съм се замисляла дразни ли другите. Особено, ако наоколо няма никой или на съседната пейка правят същото. да показвате любовта си на открито не е нито грозно, нито срамно. Мен много ме кефят разни прегръщащи и целуващи се двойки.

beb4eto0o
05-19-2008, 10:36
Според вас нормално ли е на обществено място (в парка, по улицата, в центъра и т.н.) (и да звучи по-цивилизовано -------->)да си изразявате обичта към някого? (целувки, прегръдки?) искам мнения :-D
da normalno e a i na nikoi nepre4i

amatorium
05-19-2008, 11:00
Ne mislq che e normalno. Daje e protivno i poziorsko. Kakto kaza Air_J trqbva da e diskretno i umereno. Aman ot lapeshki mlqskaniq i natiskaniq s pokazna cel. 8)

x3eme
05-19-2008, 11:05
mi estestveno 4e e normalno,kakto napisaha po gore da e v umereni koli4estva na da se nagrabite nqkade v nqkoi park i aideee :-D

bazzil
05-19-2008, 11:11
Ти да не си на 10 бе ??? :lol: :lol: :lol: :lol:

elitssa_
05-19-2008, 11:26
abe..az sm za
Ama jiveq v mal1k grad i seki poznava toz onq i kato praq n6 takoz si4ki me gledat i zn koq sm abe mno e t1po..osobeno ne sm stignala do cent1ra i edna priqelka me sre6ta ti s nikito li be6e v parka napral basi ujasa ne moje da se mr1dnej bez nqkoi te rzbere.. :(

stealthyGirl
05-19-2008, 11:30
Да, но не за да правите на интересни. Само в по-крайни случаи (те всички са крайни, ахх..) и не да си изпивате цялата слюнка или да си бъркате в гащитее (ЗОМФГ).. :razz:

Oriqna
05-19-2008, 12:46
Като кажете да стига да е в нормални граници или нещо такова ми става лошо...Неказвам че съм привърженик на крайностите амаа аз лично не плащам данък обществено мнение не ми пука кои ме гледа какво ще си каже апък на които не му е приятно просто да не ме гледа никои не задължавам това че съм на обществено място никога не би ми попречило да целувам и прегръщам приятеля си някои хора казват че това го правили само някакви хлапета или лигли ама изобщо не ме интересува 1 живот живея ако искам и в гащите ще му бъркам на центъра на града в краина сметка тои си е мои приятел и живея в свободна държава може да кажат че сме без възпитание-ми добре така да е другите щом сте възпитани криите се като мишки :grin: аз пак ще се гушкам :-D

tvoqta__me4ta
05-19-2008, 13:37
Като кажете да стига да е в нормални граници или нещо такова ми става лошо...Неказвам че съм привърженик на крайностите амаа аз лично не плащам данък обществено мнение не ми пука кои ме гледа какво ще си каже апък на които не му е приятно просто да не ме гледа никои не задължавам това че съм на обществено място никога не би ми попречило да целувам и прегръщам приятеля си някои хора казват че това го правили само някакви хлапета или лигли ама изобщо не ме интересува 1 живот живея ако искам и в гащите ще му бъркам на центъра на града в краина сметка тои си е мои приятел и живея в свободна държава може да кажат че сме без възпитание-ми добре така да е другите щом сте възпитани криите се като мишки :grin: аз пак ще се гушкам :-D

STRASHNO MNOGO MI HARESA TOVA MNENIE! BRAVO MACKA SAMO TAKA 8-)

air_J
05-19-2008, 13:37
Като кажете да стига да е в нормални граници или нещо такова ми става лошо...Неказвам че съм привърженик на крайностите амаа аз лично не плащам данък обществено мнение не ми пука кои ме гледа какво ще си каже апък на които не му е приятно просто да не ме гледа никои не задължавам това че съм на обществено място никога не би ми попречило да целувам и прегръщам приятеля си някои хора казват че това го правили само някакви хлапета или лигли ама изобщо не ме интересува 1 живот живея ако искам и в гащите ще му бъркам на центъра на града в краина сметка тои си е мои приятел и живея в свободна държава може да кажат че сме без възпитание-ми добре така да е другите щом сте възпитани криите се като мишки :grin: аз пак ще се гушкам :-D
Единствената ми надежда е, че един ден ще порастнеш. Моля те, не я разбивай... :oops:

sh3_1s_7h3_0n3
05-19-2008, 13:45
Нормално е, ако сте само 2мата, или сте и с други двойки... :) Въпреки че като цяло съм противник на 'показността' и 'лигавенето' пред други. :) На мен специално не ми харесва други да ми се натискат при все, че сме излезли да речем заедно.. Ако толкова не могат да си се 'наситят' да отидат някъде да се 'изплющят' и после да си говорим... к'ви са тия 'изпълнения'.. :)

Иначе да си вървиш с 'гаджето' и да се държите за ръце или да сте си просто прегърнати - т'ва си е в реда на нещата според мен. В крайна сметка... двойка сте... не 'просто приятели'.. :)

sweet_baby_cool
05-19-2008, 14:27
da savsem normalno e :-)

PinkRazor
05-19-2008, 14:31
PDA му се вика.
Public Display of Affection.

И няма нищо лошо.
Не говоря за разни дето се цъфват в средата на моста на НДК (примерно) и почват да се мляскат и да се "езичат" като преживни животни...
Държането за ръка, прегръщането, etc е напълно нормално.

Тероризъм ли е да си с някого?

krem4et0
05-19-2008, 14:44
Ne mislq che e normalno. Daje e protivno i poziorsko. Kakto kaza Air_J trqbva da e diskretno i umereno. Aman ot lapeshki mlqskaniq i natiskaniq s pokazna cel. 8)

А ако не е с показна цел?
Просто с моя приятел излизаме навън по-често, отколкото да сме у тях или у нас. вие не целувате ли и не прегръщате ли гаджетата си? Виждам се с него 2 часа на ден. Ще се целуваме и ще се гушкаме много ясно. Няма да седим на 2 метра разстояние и само да си говорим.

Аи далеч не съм лапе. Просто обожавам целувките с него и не мога да са въздържа НИКЪДЕ. Естествено пред хора или в компания са кратки и дискретни(по бузата или само по устните), ама какво пречи да си отидем на "нашата" пейка, да седна в него и да се целуваме 2 часа?

И изобщо къде и кога трябва да показвам любовта си към него? само като правим секс ли? Иначе сме си отнасяли забележки по този повод-че много се прегръщаме и сме много интимни дори и когато сме с приятели. Ами те нашите приятели, също двойка дори не се докосват когато сме заедно. Никъде не личи, че са гаджета и то близо 3 години. Да ме прощават, но прегръдката, нежните погалвания или леките целувки(не говорим за 5 минути пускане на език) са нормални неща за всяка 1 двойка.

П.С.Мишо, не сядай тогава на никой от пейките пред Ректората, както и на повечето в градската градинка, че тях вече сме ги опозорили с нашите целувки.
П.С.2Включвам в това число и петинг.....А и на стадиона под козирката и на скамейките, както и на корпус Юг не ти препоръчвам да ходиш. А като се има предвид, че във всяко кафене сме се целували.......абе стой си у вас най-добре.

amatorium
05-19-2008, 14:55
V posleddno vreme sveta kraino pogreshno shvashta principa za Edin jivot se jivee. Sega sa zalitnali vsichki kum edna maniakalna degradaciq da se najivqvat kolkoto moje s po-golemi shepi i ne razbirat, che kolkoto poveche se uskorqvat edin den tolkova po-silno shte se razbiqt. 8)

krem4et0
05-19-2008, 15:03
V posleddno vreme sveta kraino pogreshno shvashta principa za Edin jivot se jivee. Sega sa zalitnali vsichki kum edna maniakalna degradaciq da se najivqvat kolkoto moje s po-golemi shepi i ne razbirat, che kolkoto poveche se uskorqvat edin den tolkova po-silno shte se razbiqt. 8)

То това е така. Но да се целуваш с гаджето си навън не е точно това, за което ти говориш. Къде деградирам аз, която от 4 години близо съм ;целувала само него, ако го правя и на пейката в градинката. Даже навън се целуваме повече, защото по домовете ни все има по 100 човека. Като отида говоря поне 1 час с майка му, баба му, баща му.....и то станало време да се прибирам.......

Той като е у нас е пак същата работа.
Пък и пред майка му не ми е удобно да му пусна 1 език.....

amatorium
05-19-2008, 15:18
Ne govorim vuobshte da ne se celuvate, a vsichko da e diskretno. Tova oznachava da ne se pravi pokazno, nevuzdurjano i vulgarno. Tova go pravqt obiknoveno hora bez vuzpitanie ili koito se opitvat da dokazvat neshto.

air_J
05-19-2008, 16:39
Кремена ми разби сърцето, деба! То не е останало неосквернено място в града. :smt022 :cry: И майтапа настрана - ако ще и за по половин час на седмица да се вижда дадена двойка, на мен пак ми е пародийно някакви пуберски целувки и натискания. Дискретни прегръдки и 1-2 кратки целувки може, но някакви езици - не, мерси (с изключение на купони и дискотеки, където ситуацията е различна). Не съм длъжен да ангажирам хората, както с проблемите си, така и с любовта си, така и с личният си живот, затова няма нужда от някаква показност. Да не говорим, че на мен ми е изключително грозно да видя нагло натискаща се двойка на публично място, но това си е лично мое мнение. :oops:

hottie
05-19-2008, 16:45
Аз не обичам да се целувам, натискам навън - особено пред приятели и при голяма тълпа. За мен тези неща си остават повече за вкъщо.Разбира се си вървих прегърнати или за ръка, от време на време целувчица - но мляскане и натискане абсурд. Според мен това си е интимно...а ако много искаме гледаме да няма много хора наоколо.

Както каза air_J правим изключение за купоните и дискотеки 8)

Virtuallll
05-19-2008, 19:28
В нашия град това е повече от нормално :D , но зависи на какво място си,ако си в някое кафене е нормално, но немисля за нормално в някоя кръчма или ресторант.

sindity
05-19-2008, 19:38
Аз не обичам да се целувам, натискам навън - особено пред приятели и при голяма тълпа. За мен тези неща си остават повече за вкъщо.Разбира се си вървих прегърнати или за ръка, от време на време целувчица - но мляскане и натискане абсурд. Според мен това си е интимно...а ако много искаме гледаме да няма много хора наоколо.

Както каза air_J правим изключение за купоните и дискотеки 8)
+1 :)

Made_of_Pain
05-19-2008, 20:40
Обличаме си шлифери - различни по цвят, за да не ни заподозрят, че се познаваме...
Носим шапки и очила, но с различни форми и цветове, отново по предната причина.
Понякога си говорим по телефона, но само от разстояние, като използваме кодови имена.
Няма да се излагаме я!
Все пак сме тайни агенти, ако от КаГеБе усетят, че имаме връзка - шефовете ще ни изхвърлят заради инфлацията!

DeXtRoFeR
05-19-2008, 21:50
В днешно време и да опънеш някой посредата на улицата няма да има никакъв проблем, и надали някой ще се чуди какво правиш, а след това ще дойде да те поздрави 8-)

parkourgirlss
05-20-2008, 05:13
Ти да не си на 10 бе ??? :lol: :lol: :lol: :lol: koi bil na 10 be ... :-x

parkourgirlss
05-20-2008, 05:13
Ти да не си на 10 бе ??? :lol: :lol: :lol: :lol: koi bil na 10 be ... :-x

parkourgirlss
05-20-2008, 05:15
Да, но не за да правите на интересни. Само в по-крайни случаи (те всички са крайни, ахх..) и не да си изпивате цялата слюнка или да си бъркате в гащитее (ЗОМФГ).. :razz:
abe 4ovek qm v momenta ... :-x :-x :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

MoOnLiGhT_ShAdOw
05-20-2008, 06:45
В днешно време и да опънеш някой посредата на улицата няма да има никакъв проблем, и надали някой ще се чуди какво правиш, а след това ще дойде да те поздрави 8-)

Като се замисли човек, обществото ни наистина е такова...
Искам да добавя, че и аз съм на мнение, че натискането, лигавенето и целувките, сякаш двамата всеки момент ще си скочат, са недопустимо поведение на двама възпитани човека за пред други хора. Все пак затова се наричат "интимности" - интимен значи личен. И пред приятели да си, достатъчно е не повече от прегръдка и нежна целувка по устните или някъде другаде по лицето. Но не мисля, че една двойка трябва да се държи, все едно хората в нея нямат нищо общо и не споделят чувства един към друг - не че нещо, ама ми звучи сухарски...

Angel_Girl
05-20-2008, 06:56
Кремена ми разби сърцето, деба! То не е останало неосквернено място в града. :smt022 :cry: И майтапа настрана - ако ще и за по половин час на седмица да се вижда дадена двойка, на мен пак ми е пародийно някакви пуберски целувки и натискания. Дискретни прегръдки и 1-2 кратки целувки може, но някакви езици - не, мерси (с изключение на купони и дискотеки, където ситуацията е различна). Не съм длъжен да ангажирам хората, както с проблемите си, така и с любовта си, така и с личният си живот, затова няма нужда от някаква показност. Да не говорим, че на мен ми е изключително грозно да видя нагло натискаща се двойка на публично място, но това си е лично мое мнение. :oops:
От кога целувките и прегръдките м/у двама души ангажира непознати??? Тези, които зяпат влюбените, докато се целуват сами се ангажират..

air_J
05-20-2008, 09:33
А те защо ги зяпат? :-o

amatorium
05-20-2008, 09:37
V Qponiq horata sa bili posichani s mechove dori za pogreshen pogled. Iskam tezi vremena da se vurnat, che sveta mnogo razpasano i ligavo mqsto stana ... 8-)

pepita87
05-20-2008, 09:44
Kogato ima liubov,za6to trqbva da se krie ot ob6testvoto?S priqtelq mi,ne izlizame navun bez da sme se hvanali za ru4i4ka ili da me e gu6nal.

MoOnLiGhT_ShAdOw
05-20-2008, 09:52
V Qponiq horata sa bili posichani s mechove dori za pogreshen pogled. Iskam tezi vremena da se vurnat, che sveta mnogo razpasano i ligavo mqsto stana ... 8-)
И какво, ще стоим прави, изпънати, навели носове от страх погледът ни към каквото и да било да не се счете за погрешен... Ако желаеш, живей си в онези времена на консерватизъм, аз предпочитам да нямам задръжка да съм близо до човека, когото обичам!

amatorium
05-20-2008, 10:27
Nqmam nishto protiv estestvenite otnosheniq na dvama, no ne i poziorstvoto. Bez zachitane na osnoven moral nastupva anarhiq i kulturata degradira. Za vsqko neshto si ima podhodqshto mqsto i vreme. Ili moje da si izkarame palamarkite na masite dokato se hranim 'shtoto edin jivot se jivee!?

x3eme
05-20-2008, 10:33
Nqmam nishto protiv estestvenite otnosheniq na dvama, no ne i poziorstvoto. Bez zachitane na osnoven moral nastupva anarhiq i kulturata degradira. Za vsqko neshto si ima podhodqshto mqsto i vreme. Ili moje da si izkarame palamarkite na masite dokato se hranim 'shtoto edin jivot se jivee!?

dobre be....q kaji togava ako si s tvoqta priqtelka nqkade nevun i te oblqe edno 4ustvo na strast,na vuzbuda ti kvo 6e naprai6.... 6e se di6 i 6e q gleda6 i 6e q durji6 za rukata taka li :? gluposti govori6

partychild
05-20-2008, 10:59
vinagi sme hvanati za race..nqkoi pat sme pregarnati... kakto si varvim moje da mu hrumne da me digne i da me zavarti.. ili da me prehvarli prez ramo :lol: i taka da si hodi ...nqkoi pat me po6lqpva koeto ve4e sam si sviknala xiax taa... az bih se zaradvala ako vidq nqkoq vliubena dvoika :)

Poison69Girl
05-20-2008, 11:11
По принцип нямам против - когато е умерено. Но някой да ми се натиска по пейките в парка - супер позьорско е, а и в 90% от случаите е жалък опит за привличане на вниманието. Има хиляди други по-стойностни начини една двойка да покаже взаимните си чувства.

amatorium
05-20-2008, 11:21
Ami bih napravil opredeleni neshta v zavisimost ot mqstoto. Qsno e che na plaj ili disko se stiga do mnogo po-golemi krainosti. Ako sum v kafene ili v centura nqkoq nejna diskretna celuvka. Nqkoi neshta mogat da budat svursheni demonstrativno, no samo, za da izpulnqt opredelena cel 8-)

krem4et0
05-20-2008, 12:33
Кремена ми разби сърцето, деба! То не е останало неосквернено място в града. :smt022 :cry: И майтапа настрана - ако ще и за по половин час на седмица да се вижда дадена двойка, на мен пак ми е пародийно някакви пуберски целувки и натискания. Дискретни прегръдки и 1-2 кратки целувки може, но някакви езици - не, мерси (с изключение на купони и дискотеки, където ситуацията е различна). Не съм длъжен да ангажирам хората, както с проблемите си, така и с любовта си, така и с личният си живот, затова няма нужда от някаква показност. Да не говорим, че на мен ми е изключително грозно да видя нагло натискаща се двойка на публично място, но това си е лично мое мнение. :oops:

Точно по купони и дискатеки, където гъмжи от народ, си е жива показност. Съжалявам, но аз се целувам с приятеля си навсякъде. Разбира се гладам да няма хора наоколо, но и да се случи току-там някой индивид, не ми пречи. И какво еу позьорското в това, че се целуваме без да има хора наоколо, но просто е на открито?

А за кафета-ако сме си само двамата си се изяждаме много ясно. Ако сме с приятели естествено целувките и прегръдките са дискретни, но пък да седим на 2 метра разстояние няма да стане. А и не е проява на позьорство. В града ни няма сигурно човек, който да не знае че сме двойка. За какво позиране става дума тогава? И съвсем не ми е ново гадже, което да продемонстрирам на обществеността. Целувам го, защото е израз на чувствата ми към него, защото изпитвам страст към него, защото всеки миг, когато е с мен искам да се докосваме, да се прегръщаме, да сме...заедно по 1 или друг начин. А после аз съм била консервативна. Или пък вие изобщо не сте импулсивни и спонтанни и кагота искате да награбите гаджето си и да го целунете, трябва да е пред 100 човека(на купон или дискотека) или у вас си. А ако страстта ви застигне на 1 километър от дома ви? Целувката и нежността не са вулгарни.

purple__love
05-20-2008, 12:50
bqh protiv tova...i vse ili me be6e sram ili ne iskah da celuvam biv6iq si priqtel na ob6testveni mesta...no sled vreme razmislih i re6ih 4e 6tom go obi4am...nqma kakvo da kriq...i iskam vsi4ki da znaqt 4e e moi i 4e az sum negova...prosto sprq da mi puka...sega sus sega6niq mi priqtel i strahotno...pokazvam liubovta si vinagi 6tom moga...za6toto vednuj se jivee!i ne mislq 4e trqbva da se kriq ili pazq...puk i na koito ne mu haresva da se iznasq!
estestveno govorq...samo za celuvki...tuk tame nqkoe nevinno opipvane ili naprimer da se gonim po ulicata i da se zaka4ame:}

Poison69Girl
05-20-2008, 12:58
puk i na koito ne mu haresva da se iznasq!
Тоя принцип е много коварен, да знаеш... Ми по същата логика... Може да изскочи някой пиян селяндур и да се изпикае до пейката, на която седиш... И да ти каже "На който не му харесва, да се изнася!"... Да, ама ще го счупиш от бой, нали? Поне аз така ще направя, нищо, че съм момиче.

А иначе под "позьорско" нямах предвид нежните целувки и прегръдки, а лудото натискане по пейките или по ъглите примерно.

amatorium
05-20-2008, 13:30
Da ne mojesh da si kontrolirash strastite i da se nagrabvash kato jivotno si e vse edno da seresh na sredata na ulitsata zashto ti e doshul napana. :lol:

prettyIdeath
05-20-2008, 13:35
Еми за мен си е нормално, понеже всеки го прави. Остана и да се крием за да се гушнем...
Естествено все пак трябва да има някакви граници и да се съобразяваме с това че някой ни гледа, но като гледам ся кво е положението и как никой няма уважение към другите, за кво повече да говорим.

SlYn4iCe
05-20-2008, 14:05
Вече на никой не му прави впечатление (освен ако не е много лигаво и позиорско, глезено, ...), защото хората са свикнали :]

amatorium
05-20-2008, 14:29
Вече на никой не му прави впечатление (освен ако не е много лигаво и позиорско, глезено, ...), защото хората са свикнали :]

Osbhtestvoto veche e sviknalo i dotolkova s mrusotiqta, prostiqta, krajbite i degradaciqta, che na povecheto naistina ne im pravi nikakvo vpechatlenie. Podritvat si boklucite ot zakuskite po prashnite ulitsi dokato s ednata ruka si burkat v zadnika, a s drugata v zadnika na gadjeto i vurvqt shtastlivo napred bez posoka i stremeji ...

Angel_Girl
05-20-2008, 15:08
Nqmam nishto protiv estestvenite otnosheniq na dvama, no ne i poziorstvoto. Bez zachitane na osnoven moral nastupva anarhiq i kulturata degradira. Za vsqko neshto si ima podhodqshto mqsto i vreme. Ili moje da si izkarame palamarkite na masite dokato se hranim 'shtoto edin jivot se jivee!?
Чакай сега.. ти говориш за тези, които едва ли не се ебат по пейките..
А на въпроса ти защо зяпат!??.. Защото си нямат друга работа.. Аз защо не зяпам, когато някои се целуват? А ти зяпаш ли ги?

InSoMn1aC
05-20-2008, 16:19
Когато е дискретно - може, когато е натрапчиво, лигаво и позьорско е пародия и е много грозно.
Съгласен. Не виждам кво лошо има в това... Аз например много обичам да прегръщам приятелката си и да я целувам... ииии много много не ми пука къде ще е честно казано :)

s3x_0n_th3_b3aCh
05-20-2008, 19:14
Emi mislq , 4e e nomrlano :P:P Az si se pregr16tam i celuvam s gajetata i ne me int. kfo 6te ajat drugite 6toto pove4e me int. toi kfo 6te kaje z amen

krem4et0
05-21-2008, 07:18
Da ne mojesh da si kontrolirash strastite i da se nagrabvash kato jivotno si e vse edno da seresh na sredata na ulitsata zashto ti e doshul napana. :lol:

Когато искам да целуна любимия човек, го правя. Мога да се въздържа, но не виждам защо да го направя.

П.С.С пишкането не се знае ще мога ли да се въздържа. Ако няма край мен тоалетна повече от час откачам....

П.С.2-А после всички се изказвате, че едва ли не правите секс на открито всеки ден.......

hottie
05-21-2008, 07:44
Е да ама секса си остава дискретен и незабележим-поне при нас. А да почнете да си обменяте лиги на поразия направо пробожда очите.

Abigoria
05-21-2008, 09:09
Ne mislq che e normalno. Daje e protivno i poziorsko. Kakto kaza Air_J trqbva da e diskretno i umereno. Aman ot lapeshki mlqskaniq i natiskaniq s pokazna cel. 8)
Анджак... :D

krem4et0
05-21-2008, 10:22
Е да ама секса си остава дискретен и незабележим-поне при нас. А да почнете да си обменяте лиги на поразия направо пробожда очите.

Точно това се опитвам да обясня. Аз целувам гаджето си, опипваме се, прегръщаме се страстно, но когато наоколо няма никой.

Просто го правя на открито!

Естествено, когато просто вървим 1 лека целувкае достатъчна и държане за ръка разбира се. Разбира се, че като сме сред приятели не прекаляваме. Може би само в заведения се целуваме "пред хората", но обикновено предпочитаме да си сядаме в заведения, кдето няма хора и сме на друг етаж, за да не пробождаме очите на хората.....

Къде е гадното и позьорското в този случай?

NeLLy_BaBy
05-21-2008, 10:36
сппред мен е нормално в някаква сптеоен, мно прелаленото изразяване на чувства на обществени места изгежда лигао. Например виждала съм толкова мн момиченца 13-14 които изобщо не се съобраяват примерно че са в центъра или на кфе еба изобщо на обществено място и започват да се натискат така че примерно ако имаше жъзможност да го напраят на моментс нямаше и да се замислят. Според когато искаме да покажем на някой как го обичаме по така има си места и време, когато сте ще си бъдетет само двамата.

RyAn
05-21-2008, 19:11
emmm ne na ulicata she se gledate ot 1niq trotoar na drugiq (nod)

toni1992
05-21-2008, 19:17
Абсолютно е нормално, не виждам какво може да му е лошото. Сладко е да гледаш влюбени Smile+1

Deliverance
05-21-2008, 20:54
ytg

macka123
05-21-2008, 20:56
Нормално е

Ilarion_III
05-22-2008, 21:52
Няма нищо лошо, даже аз го окуражавам. Сега примерно не е етично на публични места да се казват думи като "ПУТКА" да не говорим че правилното произношение на думата е се едно устата ти да е пълна с "ПУТКА". Неща като целувчици, гушчета и тъй нататъка са приемливи. Недейте позволява на разни пенсий да ви развалят скъпоценните мигове. Само като миговете станат прекалено скъпоценни по-добре намерете храстче :wink:

mdk
05-22-2008, 21:53
Няма нищо лошо, даже аз го окуражавам. Сега примерно не е етично на публични места да се казват думи като "ПУТКА" да не говорим че правилното произношение на думата е се едно устата ти да е пълна с "ПУТКА". Неща като целувчици, гушчета и тъй нататъка са приемливи. Недейте позволява на разни пенсий да ви развалят скъпоценните мигове. Само като миговете станат прекалено скъпоценни по-добре намерете храстче :wink:
Храстите пред НДК са много добри...... :D

Ilarion_III
05-22-2008, 21:59
Няма нищо лошо, даже аз го окуражавам. Сега примерно не е етично на публични места да се казват думи като "ПУТКА" да не говорим че правилното произношение на думата е се едно устата ти да е пълна с "ПУТКА". Неща като целувчици, гушчета и тъй нататъка са приемливи. Недейте позволява на разни пенсий да ви развалят скъпоценните мигове. Само като миговете станат прекалено скъпоценни по-добре намерете храстче :wink:
Храстите пред НДК са много добри...... :D
Особено зиме.

mdk
05-22-2008, 22:00
Няма нищо лошо, даже аз го окуражавам. Сега примерно не е етично на публични места да се казват думи като "ПУТКА" да не говорим че правилното произношение на думата е се едно устата ти да е пълна с "ПУТКА". Неща като целувчици, гушчета и тъй нататъка са приемливи. Недейте позволява на разни пенсий да ви развалят скъпоценните мигове. Само като миговете станат прекалено скъпоценни по-добре намерете храстче :wink:
Храстите пред НДК са много добри...... :D
Особено зиме.
... при -13 градуса :razz:

hottie
05-23-2008, 08:26
Е да ама секса си остава дискретен и незабележим-поне при нас. А да почнете да си обменяте лиги на поразия направо пробожда очите.

Точно това се опитвам да обясня. Аз целувам гаджето си, опипваме се, прегръщаме се страстно, но когато наоколо няма никой.

Просто го правя на открито!

Естествено, когато просто вървим 1 лека целувкае достатъчна и държане за ръка разбира се. Разбира се, че като сме сред приятели не прекаляваме. Може би само в заведения се целуваме "пред хората", но обикновено предпочитаме да си сядаме в заведения, кдето няма хора и сме на друг етаж, за да не пробождаме очите на хората.....

Къде е гадното и позьорското в този случай?

Е и ние от време на време се целуваме, защото все пак... е нормално.Но по кафенета не го правим, не знам там ми е съвсем кофти. Просто ме прегръща и така :)

Pasific_paradise
05-23-2008, 09:13
Според мен е нормално.Целувки,прегръдки ..но в границата на нормалното:)За секса вече трябва да се стараете да не ви виждат:)

Anarion
05-23-2008, 10:29
Не пречи да се изразява любовта на обществени места :Р Само че трябва да е по-сдържано, а в парковете вече може и по-малко сдържано :D

slun4ice_90
05-23-2008, 10:40
Абсолютно е нормално, не виждам какво може да му е лошото. Сладко е да гледаш влюбени :)Да, на мен ми е адски готино като видя влюбени да се целуват и прегръщат. :grin: :-P

Blo0dyBitch
05-23-2008, 10:54
Нормално е,но в умерени количества... :-D
по-точно не мога да го кажа :)

MartyParty
05-23-2008, 11:00
Ми какво му е лошото?Бих го целувала пред 5 минути ,стига да не беше такова дърво.Само:"Марти,не на средата на пазара";"Марти айде,че автобуса няма да те чака";"Оф стига дееее!" :roll: Мрън,мрън не се търпи вече....

butty
05-23-2008, 11:55
За мен е нормално влюбените да се държат за ръка или да ходят прегърнати и някоя друга целувка, но ако застанат насред центъра на града и започнат да се мляскат-еми..това си е позьорско..
Когато съм сама с приятеля ми, винаги отиваме на по-уединено място, където вече може да се поцелуваме по-страстно и т.н., но когато сме в компания - никога не го правим.. просто това си е дискретно нещо и не трябва всички да те виждат :?

ra4ence
05-23-2008, 12:25
Ние винаги се държим за ръка и се цункаме /от онези кратките целувки/ много рядко.
Противно и смешно ми е да видя как се мляскат някои. Отблъскващо е. Ми да отидат в някои вход или по-затънтено мято, е бати. Не ми е готино да гледам нечии език...

after_shock
05-23-2008, 18:00
Тъпите скъмейки в парковете са много неудобни....човек не може да си свърши работата както му е удобно,втори път няма да се излъжа на обществено място.

5StaR
05-23-2008, 20:57
Когато е дискретно - може, когато е натрапчиво, лигаво и позьорско е пародия и е много грозно.

мхм

gangstata
05-23-2008, 20:58
ммдам..стига да не се прекалява де..все пак се намираш на публично място..

vesinka91
05-23-2008, 21:31
estestveno 4e e normalno daje ne e normalno da ne go pravish

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-23-2008, 21:46
Ne mislq che e normalno. Daje e protivno i poziorsko. Kakto kaza Air_J trqbva da e diskretno i umereno. Aman ot lapeshki mlqskaniq i natiskaniq s pokazna cel. 8)

+1 :)

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-23-2008, 22:12
естествено че трябва да се показва че сте 2ка ! но да не се прекалява ... ;) така че хубаво е да си гушкаш гаджето да си го целуваш .. ама ... някви мега страсни прегръдки последвани от целувки .. хмм по скоро бих си помислила че 2ката си търси хора които да ги зяпат (или обсъждат) ддз :)

TheNewReligion
05-24-2008, 00:46
Абе , глупости ! Това е толкова лошо ! :? :? :? Ти от къде на къде ще си прегръщаш гаджето на улицата , бе ? Как така ще го целуваш ? В момента в , който пристигнете в парка трябва моменталически да го пребиеш от бой и най-малко да му рацепиш скулите от юмруци ! :-x :-x :-x
Престанете с тъпите теми , ей деца ! :-x

Mademoiselle
05-24-2008, 05:13
smqtam,4e ne e nepravilno,makar da ne e prili4no ot gledna to4ka na normite v ob6stvenoto povedenie.

krem4et0
05-24-2008, 12:12
То много по-прилично е като седнеш в заведение да ти се вижда цепката на дупето от дънките с ниска талия. Сигурно е по-прилично зърната ти да се виждат от деколтето, а бикините изпод полата-колан....

Като гледам колко момичета са се пуснали така, а изобщо не ги еня за приличие. По-прилично е да държа ръката на приятеля си, той да ме прегърне, да ме целуне, да е нежен с мен.......Да, не е прилично да го опипвом насред центъра, но какво пречи да го правя на осмотена пейка в тъмнината?

Wrathchild
05-24-2008, 12:16
То много по-прилично е като седнеш в заведение да ти се вижда цепката на дупето от дънките с ниска талия. Сигурно е по-прилично зърната ти да се виждат от деколтето, а бикините изпод полата-колан....

Като гледам колко момичета са се пуснали така, а изобщо не ги еня за приличие. По-прилично е да държа ръката на приятеля си, той да ме прегърне, да ме целуне, да е нежен с мен.......Да, не е прилично да го опипвом насред центъра, но какво пречи да го правя на осмотена пейка в тъмнината?Е... по-добре не мога да го кажа, признавам си.

AnChItOoOo
05-24-2008, 13:12
Е защо не....но не трябва да се прекалява с любовта :razz: :razz: :razz: :razz:

evelinka1122
05-24-2008, 13:32
ами нормално е, но има и такива които доста прекаляват......... и най-лошото е че те не го осъзнават........

yuyuto
05-24-2008, 14:49
Абе навсякъде става... :P

moon_flower
05-24-2008, 18:32
Нормално си е.

huligankata
05-24-2008, 18:43
Аз мисля, че е нормално - е естествено не да се из****е насред улицата, но иначе си е в реда на нещата, както казаха и преди мене - защо да е нормално да ходят с късите поли колани и да им се виждат телесата и това да се възприема, а да неможеш да се гушнеш с гаджето, защото било "неморално" .. глупости ..

Obsession
05-24-2008, 19:04
Да, нормално е, не мисля, че е неподходящо да се дава воля на чувствата, все пак те ни владеят постоянно. Изразите на нежност към гаджето не са неприлични, страстта е красива. Мразя обаче да виждам момчета, които държат момичето за задника, алоо, не искам да ставам свидетелна това! Освен това е едно да целуваш гаджето в заведение, друго си е да си легнал върху нея и да и бъркаш под полата (на което съм ставала свидетел в присъствието на майка ми).

babity
05-24-2008, 20:07
друго си е да си легнал върху нея и да и бъркаш под полата (на което съм ставала свидетел в присъствието на майка ми).

'бе щом на теб не са ти бъркали под полата в присъствието на майка ти, пак си на далавера! 8-)

plamsityy
05-25-2008, 09:25
Естествено, че е нормално ;-)

sexita
05-25-2008, 09:32
За мен си е напълно нормално...но пък гаджето ми понякога изявява задръжките си и ми скастря от време на време :D
Ма аз съм си такъв човек,че даже и пред майка му и баща му мога да си го тормозя :-D

hahavteen
05-25-2008, 10:08
Зависи от това къде точно сте и кой е с вас. Примерно пред приятели с бившия ми само се държахме за ръце и си давахме по някоя кратка целувка но като си седяхме само в някой парк доста злобно се налазвахме :D Иначе не ми пречи да гледам влюбени да се целуват и прегръщат на обществени места стига ръцете им да не са под дрехите на другия. Тва вече ми е гадно :?

Ivalinka
05-25-2008, 11:18
защо пък да е дразнещо...даже е сладко :)

him4e_f
05-25-2008, 12:17
normalno :D:D ako ne pokajae6 obi4ta si k1m nego/neq k1de dr de.. :D:D toi/tq moje da si pomisli 4e se sramuva6 ot nego/neq :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

H8_mE
05-25-2008, 13:43
Естествено,че е нормално!Хаха биваше и да не е!Само ,че една госпожа от нащо даскало строго осъжда това! :-D

barbie_94
05-25-2008, 13:52
Напълно нормално!

BOOK_FAN
05-25-2008, 14:09
]разбира се, че е нормално не виждам какво лошо има да прегръщаш гаджето си или да го желуваш на обществени места стига да не се стига до други работи!
Тива е отговора,който търсиш(нищо,че е написан с грешки)! 8)

Obsession
05-25-2008, 18:22
друго си е да си легнал върху нея и да и бъркаш под полата (на което съм ставала свидетел в присъствието на майка ми).

'бе щом на теб не са ти бъркали под полата в присъствието на майка ти, пак си на далавера! 8-)

А, то само това оставаше ;)

xXxScreamxXx
05-31-2008, 11:36
Нормално е,но в умерени количества... :-D


то4но така ... 4е оня ден си ходя и гледам някфи на една пейна ама иам 4увството 4е всеки момент щяха да по4нат да се **** :lol:

dar4enceto92
05-31-2008, 18:28
Когато е дискретно - може, когато е натрапчиво, лигаво и позьорско е пародия и е много грозно.
Хмм...ти си ми чел мислите :-D Абсолютно си прав.