PDA

View Full Version : SKYPE PASSWORD



parkourgirlss
05-19-2008, 07:47
Хорааа трябва ми съвет ... колкото и да се правя ня хакер пак не успях да разбера паролата на скайпа на 1 приятелка ... трябва ми програма или каквото и да е там, стига да успея дя разбера паролата, или направо да и вляза в скайпа. ИДЕИ? ако е нещо, което не искате да бъде разбрано от много хора - пишете лично. Благодаря предварително!

Xanibal
05-19-2008, 08:18
Хорааа трябва ми съвет ... колкото и да се правя ня хакер пак не успях да разбера паролата на скайпа на 1 приятелка ... трябва ми програма или каквото и да е там, стига да успея дя разбера паролата, или направо да и вляза в скайпа. ИДЕИ? ако е нещо, което не искате да бъде разбрано от много хора - пишете лично. Благодаря предварително!
Наскоро се откри един начин чрез който влизаш в базата данни с програма на скайп и понеже там не са слагали m5 кодировка на паролите се вижда и можеш да в промениш а те даже няма да се усетят но мога да ти кажа (айде нема да псувам)че правиш ПЪЛНИ ЛАМЕРСКИ КРЕТЕНОИДНИ ГЛУПОСТИ гледай си твоя скайп и не се занимавай с глупости щото запреличваш на не ЛАМЕР а ЛАМЯ !!!

beti_niki
05-19-2008, 09:30
и на мен ми трябва тази програма защото едни хора само ми сменят паролите :x :x :x и ако некоя я има да ми я прати

parkourgirlss
05-19-2008, 10:05
i kakto i da e .... sled kato tq si igrae s moq skaip 6to i az da ne si poigraq? :D (devil)

Diam0nD
05-19-2008, 10:25
а бе имаше един сайт дето си пращаш пасса и ацц на скайп и "получаваш" безплатни минути разговори към стационарни телефони :D :D тоя сайт от 1 приятел на 1 приятел се поддържаше ... пробвай така :) правиш сайтчето и даваш като ги въведе да ти ги прати на пощата :D :D

Xanibal
05-19-2008, 11:57
i kakto i da e .... sled kato tq si igrae s moq skaip 6to i az da ne si poigraq? :D (devil)
Този форум е за споделяне на проблеми не на желания и за игрички

inSane_baby
05-19-2008, 20:11
i kakto i da e .... sled kato tq si igrae s moq skaip 6to i az da ne si poigraq? :D (devil)

A що вместо да си играеш не си смениш пас ?

impossible2
05-24-2008, 15:47
и зА кФоо ПъЪк Ти е да бъРкашш в SKyPe нъ тАз! тВоя фр .....мм нЗз кФи Са ви вЗаиМотНоШенияТъЪ ....и нЗ каК стоЯт неЩаТа...аМъЪ спореД меН т'ва е ТъПуу ...не исКам дА си преДстаВЯм няКои дА Ми бъРкаА в skyPeEe ...A na tEb Shte Ti e пРияТно Ли дА бЪркАТ В ТвоЯя SKypEe

s1NNer
05-25-2008, 08:00
^ :razz: :lol: :razz: :lol: :razz: :lol:

А иначе по темата - т`ва е супер тъпо да си бъркате по скайповете ..

pesho_94
05-25-2008, 20:09
Че е тъпо да се бъркаш по скайпове тъпо е,но все пак такава програма ИМА!!!!Казва се Skype ACC HACK ULTIMA но я има само в warez сайтове и се плаща някаква такса(нещо от рода на 20$ годишно)

V1ko
05-28-2008, 08:52
Бе които си няма работа се занимава с глупости...

xaxa
05-28-2008, 16:39
i kakto i da e .... sled kato tq si igrae s moq skaip 6to i az da ne si poigraq? :D (devil)
6toto si zle ;] ako iska6 si igrai s moq xyu xD

xaxa
05-28-2008, 16:40
и зА кФоо ПъЪк Ти е да бъРкашш в SKyPe нъ тАз! тВоя фр .....мм нЗз кФи Са ви вЗаиМотНоШенияТъЪ ....и нЗ каК стоЯт неЩаТа...аМъЪ спореД меН т'ва е ТъПуу ...не исКам дА си преДстаВЯм няКои дА Ми бъРкаА в skyPeEe ...A na tEb Shte Ti e пРияТно Ли дА бЪркАТ В ТвоЯя SKypEe
ave brat Ti TyP Li Si A?aaA?A :D

tmpl
05-28-2008, 17:54
nqkoi ako mi barka w skype az pak shte mu brakna w glawata .. abe hora ne se zanimawaite s gluposti :?

Xanibal
05-28-2008, 18:38
i kakto i da e .... sled kato tq si igrae s moq skaip 6to i az da ne si poigraq? :D (devil)
6toto si zle ;] ako iska6 si igrai s moq xyu xD
Пиши му на ЛС че след има нема 4,5 години некой мод може да влезне и да види тва съобщение :D

xaxa
05-29-2008, 00:23
i kakto i da e .... sled kato tq si igrae s moq skaip 6to i az da ne si poigraq? :D (devil)
6toto si zle ;] ako iska6 si igrai s moq xyu xD
Пиши му на ЛС че след има нема 4,5 години некой мод може да влезне и да види тва съобщение :D
strqska6 me :?

BeYourSelf
05-29-2008, 04:50
ми толкова мн ако искаш д аразбереш и ако сте толкова добри приятели или нз намери начин и инсталирай на компа keylogger би трябвало да се получи :)

TheNewReligion
05-29-2008, 07:17
Дам , с кейлогъра трябва да се получи !
П.П Вместо да и пипаш скайпа , защо не и кажеш ,че това , което тя прави е тъпо и не престане ? :-o

voodoodoll1
05-29-2008, 19:07
Супер тъпо е тва.И като не искаш тя да влиза в твоя скайп си смени паролата :razz:

puhi14
07-20-2009, 13:28
и зА кФоо ПъЪк Ти е да бъРкашш в SKyPe нъ тАз! тВоя фр .....мм нЗз кФи Са ви вЗаиМотНоШенияТъЪ ....и нЗ каК стоЯт неЩаТа...аМъЪ спореД меН т'ва е ТъПуу ...не исКам дА си преДстаВЯм няКои дА Ми бъРкаА в skyPeEe ...A na tEb Shte Ti e пРияТно Ли дА бЪркАТ В ТвоЯя SKypEe
Боже ... ти ,умна главо, 1-во се научи да "пишШ!шШШ " и тогава си даваи "мнеНиЕтууУ" ... :?

puhi14
07-20-2009, 13:30
Дам , с кейлогъра трябва да се получи !
П.П Вместо да и пипаш скайпа , защо не и кажеш ,че това , което тя прави е тъпо и не престане ? :-o
Че познаваш ли го тоя човек ...? може от дума да не разбира..момичето просто ви попита има ли начин...а ви е й направихте пълна психоанализа...боже , боже .... [-X

Kocha
07-22-2009, 22:20
Ако ми даде да и бъркам в дупето нека си играе с скайпа ми ден и нощ ако ще :Д

hamilcar
07-23-2009, 05:06
Такива действия не се толерират тук.