PDA

View Full Version : Споделете някой House парче с мен :)



Presli
05-19-2008, 08:17
Аз ще споделя с вас любимият ми Хаус сет :)

SLUTMACHINE - LIVE @ AQVA 19 01 2008

comics
05-19-2008, 08:55
:D ти тъшак си прайш :D

Presli
05-19-2008, 09:24
:D ти тъшак си прайш :D
Защо ?

comics
05-19-2008, 09:34
:D ти тъшак си прайш :D
Защо ?
ми щи дам пример с мен. К0т да ми поискаш- щи дам, за музика стане ли дума- просто забрави
спори с мен за к0то искаш, за музика и клубове стане ли дума- напрао 0зверявам някой дето ходи от 2 седмици тук и там и почне да ми се обяснява к0лко разбира от подобни неща и с кви х0ра бил ходил там
вчерашни лайна
Теб не те знам къв си и що си, ама аз мойта музика с никого не я споделям, освен ако не е някое мое мн добро аверче и дори тогава всяко нещо има изключения
Сега разсяни ли ти се горе-д0лу ?

BaBy_bS
05-19-2008, 09:58
:D ти тъшак си прайш :D
Защо ?
ми щи дам пример с мен. К0т да ми поискаш- щи дам, за музика стане ли дума- просто забрави
спори с мен за к0то искаш, за музика и клубове стане ли дума- напрао 0зверявам някой дето ходи от 2 седмици тук и там и почне да ми се обяснява к0лко разбира от подобни неща и с кви х0ра бил ходил там
вчерашни лайна
Теб не те знам къв си и що си, ама аз мойта музика с никого не я споделям, освен ако не е някое мое мн добро аверче и дори тогава всяко нещо има изключения
Сега разсяни ли ти се горе-д0лу ?
ама музиката Ти и ТВОЙ лиценз ли имала бе?много интересна работа :-o

Presli
05-19-2008, 10:04
Аз исках просто някой да ми каже някой по известно Хаус парче вие какво се впрегнахте ... нещо не ви разбрах ... но карай :)

comics
05-19-2008, 11:18
:D ти тъшак си прайш :D
Защо ?
ми щи дам пример с мен. К0т да ми поискаш- щи дам, за музика стане ли дума- просто забрави
спори с мен за к0то искаш, за музика и клубове стане ли дума- напрао 0зверявам някой дето ходи от 2 седмици тук и там и почне да ми се обяснява к0лко разбира от подобни неща и с кви х0ра бил ходил там
вчерашни лайна
Теб не те знам къв си и що си, ама аз мойта музика с никого не я споделям, освен ако не е някое мое мн добро аверче и дори тогава всяко нещо има изключения
Сега разсяни ли ти се горе-д0лу ?
ама музиката Ти и ТВОЙ лиценз ли имала бе?много интересна работа :-o
ти или си тъпа или на такава се правиш тук, за жалост в случая не си забавна.
Имам предвид, че като иска музика, да ходи да ис търси, аз няма да му дам- независимо от това дали става дума за имена на парчета или за самите тях. 0к ? Иначе за лиценза си права донякъде и то за сетовете, които аз съм правил. А както има такива, дето обичат да взимат от тук и от там и да казват, че е тяхно .. грррррр Дай мада Фака!

enola
05-19-2008, 14:13
Ох еми .. трудна работа ... ама ето отбрах някои от любмите
1. The Southern Brothers - Move Me (Mikel Curcio Dub Mix) (7:24)
2. Bebe Brown Vs Phunk Investigation - Dark Beats (Investigation Electro Club Mix) (5:20)
3. Cytric and Mindskap - Searching (Mario Calegari Remix) (7:36)
4. Latin Players - Tribal Magnetiko (8:08)
5. Bebe Brown Vs Phunk Investigat - Dark Beats (Elettrika Tribe Mix) (6:49)
6. Luca Ricci - Set me free (Valerio remix) (7:46)
7. Vinny Troia - Rewind (Robert Oleysyck Remix) (7:26)
8. Bebe Brown Vs Phunk Investigat - Dark Beats (Thriller Club Mix) (7:15)
9. Maris Spinelli & Paco Buggin - Kite Tarifa (Joy Marquez Mix) (6:55)
10. Satoshi Tomiie - Cass , Mind Rewind (Satoshi Tomiie Mind Blister Remix) (7:54)

11.Dusty Kid - Kore (12:46)
12. Gala - Freed Form Desire (3:30)

Presli
05-19-2008, 14:22
Ето това е точен човек, не да почне да ми се прави на кой съм аз .. Мерси enola :)

П.П Нещо немога да ги намеря всичките, ако може да ги качиш някаде, ще съм ти благодарен :) Мерси

Loshotia
05-19-2008, 15:37
comics, никъде в първия пост не прочетох авторът да иска музика конкретно от теб :)

Sashky
05-19-2008, 17:33
Еми той си знае неговата :) Трябва да се направи на "ИНТЕРЕСЕН" !