PDA

View Full Version : Ексфолиант за тяло



ani_sweet
05-19-2008, 08:32
Poneje i na men,kato na povecheto momicheta vuv foruma ce oplakvat ot podkojnite kosumcheta sled epilirane.Ta chetoh che bilo hubavo da se eksfolira kojata.Hodih v nqkolko magazina tuka iz grada i nqmaha eksfolianti za tqlo.Shte vidq i v eptekite kak e polojenieto.Q spodelete vie ot koi ste dovolni i podpomagat li poqvata na podkojnite kosumcheta :-o

т.7
krem4et0

donkihot
05-19-2008, 11:05
офф имаше някакъв на...нивея ако не се лъжа душ гел с ексфолианти...мисля 4е е добре,но мн трябва да се търка...ако ме разбираш...мисля,4е беше нивея с лимон нщ такова...може да пробваш и със скраб има на мн фирми ти си избери коя е за теб

TopTa
05-19-2008, 14:57
as sum polzvala mn i kakvi li ne! mn obi4am za6toto mi pravi kojata meka i podobrqva kruvoobra6tenieto su6to taka se preporu4va protiv celulit i strii. vsqka marka si ima eksfolianti!dokato sama neprobva6 neznae6 koi 6te ti haresa za6toto kojata moje i da ti e po-nejna i neiska6 da q sadira6. no preporu4vam! a moje da si napravi6 i sama - zaharosan med i malko te4en vitamin i se polu4a dobre!:)

eskcada
05-19-2008, 19:12
Az izpolzvam v momenta na Avon-skinso soft ot rozovata seriq i sam mn dovolna !sachto taka i ot seriqta na planet spa ima mn hubavi eksfolianti . :grin:

ani_sweet
05-20-2008, 11:10
Dnes si vzeh na Regal s anticeluliten efekt,to samo takuv imashe v tazi apteka.puk na edno dr mqsto imashe na Eveline no struvashe kum 10lv i ne mi se davaha.Da vidim kakva rabota shte mi vurshi toq.Tq prodavachkata kaza che na Regal kremovete bili hubavi....da vidim toz exfoliant kuf e.nqkoi ispolzval li go e?

sexy_sladuranka___
05-20-2008, 12:55
Dnes si vzeh na Regal s anticeluliten efekt,to samo takuv imashe v tazi apteka.puk na edno dr mqsto imashe na Eveline no struvashe kum 10lv i ne mi se davaha.Da vidim kakva rabota shte mi vurshi toq.Tq prodavachkata kaza che na Regal kremovete bili hubavi....da vidim toz exfoliant kuf e.nqkoi ispolzval li go e?Съвсем наскоро ми казаха , че за да ти стане кожата хубава можеш да я ексфолираш с морска сол . Купуваш си един пакет /35ст/ и после докато се къпеш се отъркваш хубаво с нея . Аз пробвах и в действителност кожата ми стана много хубава и гладка . Гарантирам ти резултат !

Stefka_st
09-12-2008, 18:13
I s taq sol 6te ti stane mnogo suha kojata. hora, ne pravete podobni eksperimenti.

Undying
09-12-2008, 18:31
Това за изсушаването на кожата е абсолютно вярно,кожата ще ти се изсуши ужасно.

fall_out_girl
09-12-2008, 18:34
Мм не мисля,че със слота е много подходящо,защото наистина много изсушава...

zaiobaio
09-12-2008, 18:51
на ейвън има един ексфолиант за тяло лагуна нещо си май беше.. в синя тубичка морска таква.. страшно хубаво мирише и е хубав :)

mysterious93
09-12-2008, 19:16
аз имам ексфолиант на Ейвън и душ гел..обаче да попитам нещо като ползвам душ гела(нали ползвам гъба)и после като изляза от банята мн жестоко ме сърби тялото поне 5-10 мин..вас сърби ли ви?дали е от гъбата?щото казвате че тря да се търка този ексфолиант ама аз като се знам..ще има д аме сърби после...а дали е възможно да е заради душ гела или ексфолианта? сри че спамя темата

AnyLee
09-12-2008, 20:09
Аз съм си правила ексфолиант със сода, смесвам я с душ-гел, или също става и с утайка от кафе, иначе на Фрутини съм ползвала и съм доволна

little_elf
09-12-2008, 20:26
В момента ползвам на Laura Vandini,преди това един зеленичък на Avon(май се казваше Tropical zing или нещо от сорта :-o ...).И от двата съм доволна :) .

Jaffs
09-13-2008, 13:05
Моя свърши и сега ползвам утайка от кафето сутрин :-D
Честно казано съм много доволна. :)