PDA

View Full Version : Полудявам ли? ;( ;(



slun4ice_90
05-19-2008, 09:22
Реших да ви питам,защото това ме измъчва и напоследък мисля само за това.Така започвам,вчера си ходих на село и отдавна не си бях ходила.Ходих да видя какво правят познатите ми и една фр-ка.Тя е сестра на,момчето,към,което още имам чувства.... :( С него,бяхме на 13,когато имахме нещо общо...Аз,оттогава бях найвна,малка,като всяко момиче чакаща своя принц,на бял кон. :-D С въпросното момче,не сме се виждали цели 4 год и половина...Аз започнах да я разпитвам за него и тя каза,че той си има сериозна фр-ка :? Когато ми го каза едва,сдържих сълзите си.Аз продължих да я разпитвам и така даже я видях..на снимка хубава е.Той доста се е променил...Все пак цели 4 год,не сме се виждали...И така,към същината на въпроса ми..реално ли е,след 4 год,след като с един човек сте имали чувства да продължите да го обичате?Ще се побъркам хора...казвам ви,май нещо съм изкукала :shock: :-o Не мога да повярвам,че след толкова време пак изпитвам нещо... :-o Той беше първата ми любов..силна..бях много щастлива...Чувствам,че го обичам,както когато бяхме на 13..Всички,които казват,че на 13 не е възможно едно дете да е влюбено, да изпитва толкова силни чувства..греши.Кажете моля ви?Случвало ли ви се е,подобно нещо...?Той,тогава искаше само секс от мен,забравих да пропусна..аз не му се вързах много ясно!Е,който иска да даде мнение,ако някой има нещо за питане да пита! :)

sky_l
05-19-2008, 10:44
На мен ми се е случвало даже и в момента съм така влюбена в 1-вото ми по-сериозно гадже, бтв и аз бях на 13,той не беше с мен за секс,ама ц него ми беше пуржата целувка и аз все си мисля,че още го харесвам заради хубавия спомен.След тва също съм имала гаджета ама в същото време и него си харесвам.игурно повечето хора си мислят,че не е нормално ,но мойе би е жярно твърдението,че 1-вата любов ражда не хваща.(Са съм на 16,ако има значение)

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
05-19-2008, 10:52
Da, napulno vuzmogno e, i na men mi se e sluchvalo.. no vruzka, koqto nqma budeshte i ne moge da prosushtestvuva , se zabravq.. i pak si chakash istinskia "princ na bql kon" da doide. Zabravi za tova momche, qsno e, che nqmate budeshte, toi ima priatelka i to seriozna, a ot teb e iskal samo ***.. tTaka che.. tursi si istinskata lubov i zabravi tova ;) Uspeh:)

slun4ice_90
05-19-2008, 10:54
На мен ми се е случвало даже и в момента съм така влюбена в 1-вото ми по-сериозно гадже, бтв и аз бях на 13,той не беше с мен за секс,ама ц него ми беше пуржата целувка и аз все си мисля,че още го харесвам заради хубавия спомен.След тва също съм имала гаджета ама в същото време и него си харесвам.игурно повечето хора си мислят,че не е нормално ,но мойе би е жярно твърдението,че 1-вата любов ражда не хваща.(Са съм на 16,ако има значение)Успокойх се малко,благодаря ти за мнението. :-) Така е,първата любов ръжда не хваща :-k

ANTIHUMAN
05-19-2008, 10:54
Сигурно е възможно.Забрави го ,за твое добро е !

П.П. Успех :-) 8)

slun4ice_90
05-19-2008, 10:58
Благодаря,ви,че дадохте мненията си.. :) Сега,отивам на даскало...адски ми е гадно,нищо не ми се прави и никъде не ми се ходи,но поне малко ще се разсея.Лек ден. :-)

crazyhair
05-19-2008, 11:09
da ubi4a6 4ovek koito ne si go vijdala ot 4 godini ozna4ava 4e mngo obi4a6 tova mom4e i baq si hlatnala po nego ,no ne razbrah sega da li ima toi 4uvstva kam tebe ili ne?

flufyy
05-19-2008, 13:01
хората са казали:''първата любов ръжда не хваща'' :wink:

yuyuto
05-19-2008, 13:30
Хах, още кат си видя първото гадже отпреди 6 год. си спомням кви сме били дребни и тъпички... Хич не сме знаели кво правим... Емм, той винаги ще си остане първият и тва е... Така че възможно е още да си го харесваш първият ти, ама все пак щом и тогава е искал само секс от теб, сега пък да не говорим след като вече си има гадже... Сори, ама нямаш шансове... По-добре го запомни като първият, ама не единственият, разбира се... :P

yuyuto
05-19-2008, 13:30
o[N]b[O]n[I]]хората са казали:''първата любов ръжда не хваща'' :wink:
Казва се: Старата любов ръжда не хваща!

slun4ice_90
05-19-2008, 16:03
da ubi4a6 4ovek koito ne si go vijdala ot 4 godini ozna4ava 4e mngo obi4a6 tova mom4e i baq si hlatnala po nego ,no ne razbrah sega da li ima toi 4uvstva kam tebe ili ne?Не знам тогава дали е имал..пък какво остава за сега...много съм объркана...хора,много,ясно,ч е нямам шансове.Пък и не съм момиче,което ще тръгне да ги разделя. :wink: Само знам,че е питал за мен една моя "френдка"...друго не знам...Аз се опитвах да му намеря номера на тела,но тази "френдка",знае колко съм страдала за него..не пожела да ми го даде!А с него няма кога да се видим..пътищата ни се разделиха от преди 4 год... :-# Ако той нямаше гадже,щях да направя и невъзможното..само и само да съм с него!Хора,цели 3 год,се залъгвах... :@,че не го обичам....давах любовта,която е за него на други... ;( ;( ;(

Ch0c0la73
05-19-2008, 16:08
На мен ми се е случвало даже и в момента съм така влюбена в 1-вото ми по-сериозно гадже, бтв и аз бях на 13,той не беше с мен за секс,ама ц него ми беше пуржата целувка и аз все си мисля,че още го харесвам заради хубавия спомен.След тва също съм имала гаджета ама в същото време и него си харесвам.игурно повечето хора си мислят,че не е нормално ,но мойе би е жярно твърдението,че 1-вата любов ражда не хваща.(Са съм на 16,ако има значение) :oops: mhmz

GregoryHouse
05-19-2008, 16:15
Първо изкукваш....второ нямаш шанс...според мен не че ти коства нещо а го съблазниш ама е трудно да изместиш фр-ката му след като от тебе е искал само ебън...забрави го.

jeni92_abc
05-19-2008, 16:17
спокойно не полудяваш,на мн хора им се е случвало,вкл и на мен :(

slun4ice_90
05-19-2008, 16:30
спокойно не полудяваш,на мн хора им се е случвало,вкл и на мен :( :cry: :( Как плача сега..не е истина....,но поне така ще ми мине малко.Целият ми ден беше ужасен... :?

h0t_lipS~anD_kisSes
05-19-2008, 17:24
Сигурно е възможно.Забрави го ,за твое добро е !

П.П. Успех :-) 8)

5StaR
05-19-2008, 21:39
ПОЛУДЯВАШ .... КУ-КУ КУ-КУ

slun4ice_90
05-20-2008, 07:52
ПОЛУДЯВАШ .... КУ-КУ КУ-КУ :shock: :lol: Не може да ме разбереш,защото може би никога не си и няма да чувстваш толкова силни чувства год.на ред.... :? Аз за мен знам,че е истинско. :)

Niakoitam
05-20-2008, 08:10
Както казаха доста хора тук:Старата любов ръжда не хваща.
Нормално е не полудяваш,споко.Но по добре не мисли вече за тоя.Щом е искал само секс от теб,ясно какъв е,а щом си има гадже остави ги.Гледай напред и не се връщай към миналото.Живота е пред теб,ще намериш и много по красиви и много по-добри.Гледам от постовете ти че си бая голяма романтичка.Постарай се да запазиш това в себе си колкото и да те убеждават някои хора че не трябва.Гледай напред и някога може да намериш такъв човек,с който ще си щастлива и няма да те гледа само като сексуален обект.

slun4ice_90
05-20-2008, 08:17
Както казаха доста хора тук:Старата любов ръжда не хваща.
Нормално е не полудяваш,споко.Но по добре не мисли вече за тоя.Щом е искал само секс от теб,ясно какъв е,а щом си има гадже остави ги.Гледай напред и не се връщай към миналото.Живота е пред теб,ще намериш и много по красиви и много по-добри.Гледам от постовете ти че си бая голяма романтичка.Постарай се да запазиш това в себе си колкото и да те убеждават някои хора че не трябва.Гледай напред и някога може да намериш такъв човек,с който ще си щастлива и няма да те гледа само като сексуален обект.Благодаря ти,за мнението. =D> :-) Много си обективен.

Fantomche
05-20-2008, 08:36
Mila znam kakvo ti e.I sum sig 4e moje.Az sum haresvala dve mom4eta po 3 god.Moje 4ustvata da sa zataili nqkade tam i prosto da 4akt momenta v koito pak 6te se poqvqt.Taka 4e stiskai zubi i samo napred :)

slun4ice_90
05-20-2008, 08:47
Радвам се,че повечето ме разбирате...Снощи,не съм спала до 2 часа...,не можах да мигна... :-k Мислих..мислих...и това е...няма как..ще стискам зъбките си... :lol: обаче от толкова много стискане да не ги счупя,вече... :D

Niakoitam
05-20-2008, 08:53
Както казаха доста хора тук:Старата любов ръжда не хваща.
Нормално е не полудяваш,споко.Но по добре не мисли вече за тоя.Щом е искал само секс от теб,ясно какъв е,а щом си има гадже остави ги.Гледай напред и не се връщай към миналото.Живота е пред теб,ще намериш и много по красиви и много по-добри.Гледам от постовете ти че си бая голяма романтичка.Постарай се да запазиш това в себе си колкото и да те убеждават някои хора че не трябва.Гледай напред и някога може да намериш такъв човек,с който ще си щастлива и няма да те гледа само като сексуален обект.Благодаря ти,за мнението. =D> :-) Много си обективен.

Радвам се че така мислиш.Това е моето мнение по въпроса.Кефят ме романтично настроените хора и ме дразнят такива като Alabaportokala,ако си го засичала,тип"чукаш и бегаш"А романтиците може би ме кефят,защото не се притеснявате да го покажете пред другите хора,за разлика от мен,който съм парче романтик,но като гледам хората,които ме заобикалят се притеснявам да го кажа и покажа,пък и си имам други причини. :)

slun4ice_90
05-20-2008, 09:00
Както казаха доста хора тук:Старата любов ръжда не хваща.
Нормално е не полудяваш,споко.Но по добре не мисли вече за тоя.Щом е искал само секс от теб,ясно какъв е,а щом си има гадже остави ги.Гледай напред и не се връщай към миналото.Живота е пред теб,ще намериш и много по красиви и много по-добри.Гледам от постовете ти че си бая голяма романтичка.Постарай се да запазиш това в себе си колкото и да те убеждават някои хора че не трябва.Гледай напред и някога може да намериш такъв човек,с който ще си щастлива и няма да те гледа само като сексуален обект.Благодаря ти,за мнението. =D> :-) Много си обективен.

Радвам се че така мислиш.Това е моето мнение по въпроса.Кефят ме романтично настроените хора и ме дразнят такива като Alabaportokala,ако си го засичала,тип"чукаш и бегаш"А романтиците може би ме кефят,защото не се притеснявате да го покажете пред другите хора,за разлика от мен,който съм парче романтик,но като гледам хората,които ме заобикалят се притеснявам да го кажа и покажа,пък и си имам други причини. :)А да,Alabalaportokala,си го знаем,всички какъв е.Не се притеснявай,да си такъв какъвто си.Аз да ти кажа,именно заради това мое качество привличам хората.И се убеждавам,че така човек печели много повече. :-P :grin:

Niakoitam
05-20-2008, 09:06
Както казаха доста хора тук:Старата любов ръжда не хваща.
Нормално е не полудяваш,споко.Но по добре не мисли вече за тоя.Щом е искал само секс от теб,ясно какъв е,а щом си има гадже остави ги.Гледай напред и не се връщай към миналото.Живота е пред теб,ще намериш и много по красиви и много по-добри.Гледам от постовете ти че си бая голяма романтичка.Постарай се да запазиш това в себе си колкото и да те убеждават някои хора че не трябва.Гледай напред и някога може да намериш такъв човек,с който ще си щастлива и няма да те гледа само като сексуален обект.Благодаря ти,за мнението. =D> :-) Много си обективен.

Радвам се че така мислиш.Това е моето мнение по въпроса.Кефят ме романтично настроените хора и ме дразнят такива като Alabaportokala,ако си го засичала,тип"чукаш и бегаш"А романтиците може би ме кефят,защото не се притеснявате да го покажете пред другите хора,за разлика от мен,който съм парче романтик,но като гледам хората,които ме заобикалят се притеснявам да го кажа и покажа,пък и си имам други причини. :)А да,Alabalaportokala,си го знаем,всички какъв е.Не се притеснявай,да си такъв какъвто си.Аз да ти кажа,именно заради това мое качество привличам хората.И се убеждавам,че така човек печели много повече. :-P :grin:

Разбира се че си права че трябва да бъдеш такъв какъвто си,но...има едно но,при момичетата това е по лесно,защото при момчетата понякога при показването на малко повече емоции "големите ебачи",веднага са готови да ти се присмеят и да те изкарат мека китка..Ама айде и аз,стига съм ти спамил в темата. :)

dronerat
05-20-2008, 12:15
Реших да ви питам,защото това ме измъчва и напоследък мисля само за това.Така започвам,вчера си ходих на село и отдавна не си бях ходила.Ходих да видя какво правят познатите ми и една фр-ка.Тя е сестра на,момчето,към,което още имам чувства.... :( С него,бяхме на 13,когато имахме нещо общо...Аз,оттогава бях найвна,малка,като всяко момиче чакаща своя принц,на бял кон. :-D С въпросното момче,не сме се виждали цели 4 год и половина...Аз започнах да я разпитвам за него и тя каза,че той си има сериозна фр-ка :? Когато ми го каза едва,сдържих сълзите си.Аз продължих да я разпитвам и така даже я видях..на снимка хубава е.Той доста се е променил...Все пак цели 4 год,не сме се виждали...И така,към същината на въпроса ми..реално ли е,след 4 год,след като с един човек сте имали чувства да продължите да го обичате?Ще се побъркам хора...казвам ви,май нещо съм изкукала :shock: :-o Не мога да повярвам,че след толкова време пак изпитвам нещо... :-o Той беше първата ми любов..силна..бях много щастлива...Чувствам,че го обичам,както когато бяхме на 13..Всички,които казват,че на 13 не е възможно едно дете да е влюбено, да изпитва толкова силни чувства..греши.Кажете моля ви?Случвало ли ви се е,подобно нещо...?Той,тогава искаше само секс от мен,забравих да пропусна..аз не му се вързах много ясно!Е,който иска да даде мнение,ако някой има нещо за питане да пита! :)
Нали знаеш...."Първата любов ръжда не хваща"

Chefinkaaa
05-20-2008, 13:07
slun4ice.. xix ne izkukva6 :D .. i az sam taka .. nespodelena lubov s edno mom4e.. est toi iska6e samo e*an.. kvoto e iskal i tova mom4e ot teb.. est golqm gadnqr e ... sega est si ima fusta, koqto da mu zadovolqva seksualnite nujdi.. oba4e az kato 4i li se radvam do opredelna stepen, neka si e 6tastliv s e*aneto i tva e.. btw tva mom4e ne mi izliza6e ot glavata v prod1ljenie na 5-6 godini ... edinstveno mojeh da go zabravq kato ne go vijdah pove4e ot 3 meseca... uspqvah da si go izkaram ot akala.. i posle kato go videh pak ... ii mi be6e m14no kato go gledah s drugi .. ama takova e .. slu4va se.. ne e ni6to stra6no .. 6te go prev1zmogne6 . uspeh mili4ka :-) :-)

slun4ice_90
05-20-2008, 14:43
slun4ice.. xix ne izkukva6 :D .. i az sam taka .. nespodelena lubov s edno mom4e.. est toi iska6e samo e*an.. kvoto e iskal i tova mom4e ot teb.. est golqm gadnqr e ... sega est si ima fusta, koqto da mu zadovolqva seksualnite nujdi.. oba4e az kato 4i li se radvam do opredelna stepen, neka si e 6tastliv s e*aneto i tva e.. btw tva mom4e ne mi izliza6e ot glavata v prod1ljenie na 5-6 godini ... edinstveno mojeh da go zabravq kato ne go vijdah pove4e ot 3 meseca... uspqvah da si go izkaram ot akala.. i posle kato go videh pak ... ii mi be6e m14no kato go gledah s drugi .. ama takova e .. slu4va se.. ne e ni6to stra6no .. 6te go prev1zmogne6 . uspeh mili4ka :-) :-)Благодаря ти,за мнението,хареса ми. :-P :) Как става само...в живота...,ами не ми остава нищо друго..освен да си кажа,че всичко става за мое добро. :-P :-)

Chefinkaaa
05-20-2008, 15:15
slun4ice.. xix ne izkukva6 :D .. i az sam taka .. nespodelena lubov s edno mom4e.. est toi iska6e samo e*an.. kvoto e iskal i tova mom4e ot teb.. est golqm gadnqr e ... sega est si ima fusta, koqto da mu zadovolqva seksualnite nujdi.. oba4e az kato 4i li se radvam do opredelna stepen, neka si e 6tastliv s e*aneto i tva e.. btw tva mom4e ne mi izliza6e ot glavata v prod1ljenie na 5-6 godini ... edinstveno mojeh da go zabravq kato ne go vijdah pove4e ot 3 meseca... uspqvah da si go izkaram ot akala.. i posle kato go videh pak ... ii mi be6e m14no kato go gledah s drugi .. ama takova e .. slu4va se.. ne e ni6to stra6no .. 6te go prev1zmogne6 . uspeh mili4ka :-) :-)Благодаря ти,за мнението,хареса ми. :-P :) Как става само...в живота...,ами не ми остава нищо друго..освен да си кажа,че всичко става за мое добро. :-P :-)

opredeleno ;) :mrgreen:

5StaR
05-20-2008, 15:34
ПОЛУДЯВАШ .... КУ-КУ КУ-КУ :shock: :lol: Не може да ме разбереш,защото може би никога не си и няма да чувстваш толкова силни чувства год.на ред.... :? Аз за мен знам,че е истинско. :)

Не е тва причината, просто не съм чел темата - само заглавието.

slun4ice_90
05-20-2008, 15:35
ПОЛУДЯВАШ .... КУ-КУ КУ-КУ :shock: :lol: Не може да ме разбереш,защото може би никога не си и няма да чувстваш толкова силни чувства год.на ред.... :? Аз за мен знам,че е истинско. :)

Не е тва причината, просто не съм чел темата - само заглавието.Ахаха ок. :-P

dare_93
05-20-2008, 16:26
ДА

AnChItOoOo
05-20-2008, 17:49
Уффф и аз още не мога да забравя първата си любов :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

kotetyyy
05-20-2008, 18:10
и на мен ми се слу4ва същото ... ](*,)

slun4ice_90
05-20-2008, 18:58
Момичета,това не може да е истина... :x Как може,толкова да страдаме... :-o Това е,ебаси ненормалния филм... :neutral: :-s

chocoleptic
05-20-2008, 19:08
Първо - според мен имаш много минимален шанс..
Второ - За да не страдате бъдете като мен - обичайте само себе си .. :-D

slun4ice_90
05-20-2008, 19:12
Първо - според мен имаш много минимален шанс..
Второ - За да не страдате бъдете като мен - обичайте само себе си .. :-DАхам... :(